Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
hmmmmmmmmmmmmmmmm, špičičku můřu taky Jani, to myluju :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jinak vím že tam má být I
má tam být I . Denis :-D
Profilova fotka
ja taky :-) ze vsech zakusku nejvic :-)
Profilova fotka
vid, špička je nejlepčííí
Profilova fotka
furt si pohrávám s mylšnou od rána....Jít dneska na solárko sakra nebo nejít?????? Já vůbec nevím :-.
Profilova fotka
Tak jsem z5 a potkala jsem ve městě během pauzy 3 svatby a až teďky mi došlo, že je 6.6. tak asi proto tolik :-N hej co se tu rozdává? Jdu vás dočíst
Profilova fotka
tak to já mám nejradši věneček, mňam a pak medovník. Denis, jen jdi, ať nejsi jak syreček :-p
Profilova fotka
práávě no Mílo, když mám kratasy nebo tak tak mi to nevadí, ale v tý sukni se vůbec necítím....Si připadám blbě když mám něco krátkýho a jsme bílá :-N
Profilova fotka
a proc do solarka,kdyz se muzes uz rovalit na zahrade a opalovat se prirozene? ;-)
Profilova fotka
to mi říkal Jarda taky včera 8-( 8-( 8-( 8-( Ale dyž to je rychlejší no...
Profilova fotka
tak to neposoudim, nemam zkusenost se solarkem...
Profilova fotka
Ahojky co resite Solarkoo??? Je ja bych sla hned,chodila jsem ale ted co mam malou uz nechodim neni na to casek,a hlavne se mi nechce dojizdet :-| Ale ted uz bych solarko asi taky neresila,kdyz zacne byt hezky :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Nebo si kup samoopalovák, teďky mají ve schlekeru akci na velkou niveu jen za 99 Kč :-p
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/clanek/141807-p... jsem zas otřela slzu jak jsem vzpomínala :-D
Profilova fotka
Jenom za 99kc to jde co??ja pouzivam samoopalovak jen v zime na oblicej ale na telo ne jednou a to mas vsude akorat fleky, tak ja si pamatuju jen to pedro,a kakao :-D
Profilova fotka
A víš proč máš ty fleky Péťo? To nám totiž říkala paní z avonu :-N prý si máš předtím udělat peeling celého těla a pak ty fleky nebudou x-)
Profilova fotka
jj, Milu, jsem na tom stejne...uz tech veci preci jen pamatuju vic :-D
Profilova fotka
Jo tak to nevim,peeling,si delam obcas ne pravidelne,je top mozny no ale na obliceji se mi fleky nedelaj,ale loni jsem mela ten Garnier nevim jak se to pise,a ten byl docela dobrej,delal fleky akorat na rukou kdyz sem se spatne umyla,jednou jsem ho zapomela u tchyne a uz sem ho nedostala,se ji zalibil :-D
Profilova fotka
Uz se tesim az se nekde vyvalim,treba na koupalku a opalim ja se chytam dobre,uz sem se chytla a stacilo jit parkrat na pisek :-D Dneska to nevypada venku na vedro co??
Profilova fotka
to já si pamatuju Pedro, Vitacit a ty čočky :-D ted mě to dneska vůbec neutíká :-S
Profilova fotka
Jj, garnier jsem koupila letos a je fakt, že je dobrej ;-) a ani není drahej
Profilova fotka
Hlavne,v tom neni tolik toho samoopalovaku takze nedela felky,takovy ty hodne okaty neni drahej prave
Profilova fotka
sakra ten program zas nefunguje a než najede tak mu to trvá šnekovi a ve finále stejně spadne ]-( ]-( ]-( ]-( pardon, jsem si musela ulevit =-)
Profilova fotka
Dyt jo!
Profilova fotka
:- :-p :-p :-p :-p :-p :-p 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
Profilova fotka
... :-p
Profilova fotka
Ty jo další svatba mi projela pod oknem..... a jsem nějak naměko :-.
Profilova fotka
Prosim te :-D Nezer to tak :-D
Profilova fotka
Já nic nežeru, já nevím, že tak najednou :-N |-|
Profilova fotka
To myslim ze srandy,to vis uz to bude rok,by si do toho sla znova vid :-D Tak zitra bych se mela vdavat ja,sme emli tenhle datum :-D tak treba za 5 let nam to vyjde :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?