Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
A nebo se stane vražda, co?
Profilova fotka
Hmm, tak to je fakt otázka. Možná bych je posadila podle toho jak dlouho jsou rozvedení a jak dlouho žijí s novými partnery a teďky to bude znít blbě, ale koho mám radši, tak bych dala vedle sebe.... mno ikdyž na ten oběd by to snad mohly vydžet ne? Sedět vedle sebe a pak si můžou sednout kam chtějí ;-)
Profilova fotka
a jak spolu rodiče nežijí???
Profilova fotka
To jo a maji pritelkini pritele?? tak to je blby teda toto :-D
Profilova fotka
přesně Mílo, to jsem chtěla napsat.......záleží jak dlouho jsou od sebe atd... Ale jsou to MOJE rodiče a dala bych je tak, jak mají sedět...........To vydrží ne tu hodinu během oběda???
nalevo manzelovo rodice, vedle nich jedny tvoje rodice, napravo druhy tvoje rodice. a je to.
Profilova fotka
hmm....a nebo..rozmíchat je mezi tchýni a tchána... Záleží jaký vztah máte spolu Ilon
Profilova fotka
To jsou rodiče miláčka. Taky je chce posadit vedle sebe, já si myslím, že dobré by to nebylo.
Profilova fotka
jo takhle, já myslela tvý rodiče...
Profilova fotka
filipovi: To možná není špatný nápad.
Profilova fotka
teda vy jste se nějak rozjely =-)
Profilova fotka
Hele když JÁÁÁ jsem přežila vedle sebe tchýni na oběd tu hodinu...a taky dělala píč....iny.... Tak TY to vydržíš taky.....A nebála bych se že budou dělat kraviny.....Nebudou tam přece sami ne?! :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
Tchýně je v pohodïčce, ale já bych vedle sebe chtěla svoje rodiče, Denis.
Profilova fotka
tojooo, ale budou od tebe ob jednoho no ..Takhle to myslím :-D
Profilova fotka
já teda vedle sebe budu mít taky svoje rodiče :-)
Profilova fotka
Jů, Denis ty jsi byla krádná nevěsta. Mají v Roudnici na úřadu tácek pod prstýnky nebo jak to řeší? A všem díky za rady.
Profilova fotka
vid, byla jsem krásná :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D , aspon jeden den v životě :-D Mají tam svůj tácek......
Profilova fotka
fuj, samochvála smrdí :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ta cukrárna Buchalovi je V Roudnici?
Profilova fotka
Denis, ne nesmrdí, já když viděla fotky ze sobotního třídního srazu, tak jsem si říkala co to tam sedí za obludu..... ale na svatebních fotkách se i sama sobě líbím :-D
Profilova fotka
tacek maji vsude Ilon.kdyz si nedas svuj,tak ti daj jejich....tohle jsme vubec neresili ;-)
Profilova fotka
proc Deni? vzdyt je to pravda...moc ti to sluselo...aj Mile,ta je fakt ted jina,nez na svatebnich fotkach:-) ale to delaji ty bryle a jinak barva vlasu ....;-)
Profilova fotka
Ilon nee, to jsou pražáci
Profilova fotka
Tak doufám, že se taky sama sobě budu líbit aspoň na svatebních fotkách, páč realita nic moc. Jani, já právě, že jsem narazila na nějaké polštářky pod prstýnky, tak jsem nevěděla, jestli tácky jsou standard všude nebo je třeba je mít sebou.
No tak to my sme to resili a dost, po tom co nam nabidli za plech v Ploskovicich a zenska este remcala, tak dostala po prdeli krava :-)
Profilova fotka
Buchalovi jsou v Praze 4 ilon...
Profilova fotka
Díky. Tak jo, konec pauzy. Jdu šprtat. Čus zítra.
Profilova fotka
néééééééé hele nám bylo jedno na čem nám prstýnky přinesli..I kdyby v hrnci, tak mi to bylo v ten okamžik fuk :-D :-D :-D
Profilova fotka
Neboj Ilon, až se načančáš, upravíš, namaluješ....Budeš taky koooča neboj sa..... ;-) ;-) ;-) ;-) Víš jak to myslím? =-) :-N :-N :-N
no tak my protoze sme meli polstarek k tomu usitej atd. a ta krava pitoma, Bulantova mela kecy, tak to schytala. :-) proste sme to chteli mit po svem :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?