Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
ááha
Profilova fotka
JJ, přesně tak, já si pak na fotkách říkala co to tam stojí za holku, že tu neznám :-D
Profilova fotka
tojo, aspon jeden den jsme byly krásné :-D :-D Prosto se říká a ted už chápu proč: užít si ten den plnými doušky!!!!
(R): jsem si koupila krasny sandalky v batovi, tak jsem je vecer ukazovala pepcovi a hned mi ulitly dva cvocky z tech bot. Takze je zase pujdu vratit. Ach jo, ach jo. A ze ja jsem narocna na boty, tak tyhle byly akorat, no... 8-( |-| ;-( :-S ]-( S Batou je to teda tak fifty fifty - tj. polovinu bot jdem vzdycky reklamovat. To je docela dost. Jsem si rikala, ze bych mela vypadat nejak elegantne na zkousce a z balerinekmam desny puchejre. Tak nic. Pujdu v teniskach asi :-) Minule jsem si musela pujcit od kamaradky boty na dojiti domu. Byvala bych sla jak vila bosky jinak ...
(R): ilonne: hlavne nezapomen na pudr a lesk na rty (teda krome prstynku a obcanky :-N ). Neni nic horsiho nez lesknouci se nevesta / zenich. To si pak rikas, ze vypadas jak plasatko. A pred focenim vybrat rejzi z vlasu. Mne to udelala asistentka fotografa, ale sestra vsem pri prohlizeni fotek vysvetlovala, ze to nejsou lupy, ale ryze ,..
Profilova fotka
Brý ránko, tak se nám to počasí zase pokazilo :-|
Profilova fotka
taky preju pekny rano, jj, prave tu zacalo zase festovne prset...aspon se vycistil vzduch a mame zalito,coz jsme potrebovali,ptz. Tom srovnaval teren pred barakem a prave to potreboval "splachnout":-) ale ono se urcite jeste dneska vycasi:-)
Profilova fotka
Krásné ranko, jj, ale snad se to na víkend zlepší. Radko, prý jsi byla na thajské masáží u vás v Rce u Pavlíny Bambuškový, můžu poprosit o reference? A k těm botám, z toho si nic nedělej..... ať je koupíš u Bati nebo u čímánků vždycky s tím něco je :-|
Profilova fotka
=-) vy tam spíte ne =-) :-D
Profilova fotka
Spíme? Makáme! 8-(
Profilova fotka
šáááu
Profilova fotka
jen nekecej Milu :-p :-D nazdar Denis :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
čáááu... A nezaprší a nezaprší :-N :-N :-N Včera u nás pěkně lilo ty vygo!!!!! To byla bouřka!!! Až nám vypli proud v 10 hodin..... :-N
Profilova fotka
jste měli aspoň Denčo romantiku při svíčkách ;-) :-D
Profilova fotka
Denis a copak jste dělali, když vám ho vyply? U nás v pohodě, jen Nelča se přišla schovat do velkého pelíšku :-N
Profilova fotka
jj, burina byla dobra...nam vypli proud tedy pred 23 hod,ze jsem jeste tesne pred usnutim nastavovala el.budika ja tu zapasim s dokumentem v pdf, ktery potrebuju radikalne zkomprimovat a nejak se mi porad nedari :-(
Profilova fotka
Jani, klííííd, pokud máš na to plnou verzi abode readru nebo jak se to píše, tak to zvládneš ;-)
Profilova fotka
dělali???? co by jsme dělali...............Vzhledem k tomu, že na Jardu skočil bacil a já mám jaksi své dny..Tak jsme na sebe koukali :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
readera sice mam,ale celej v anj a tak trochu zapasim a nemuzu to najit:-( zatim jsem to stahla z 23MB na 18MB a potrebuju max. na 5MB :-(
Profilova fotka
áááááááááááááááááááááá včera mi volala kamarádka........................... Byla u mudra na kontole běžné a tam mudr zjistil, že těhotná x-) x-) :-D
Profilova fotka
To je hezký, jen doufám, že to nebyla TA kamarádka =-)
Profilova fotka
no vidis,tak ta usetri evidentne na poplatku v porodnici ;-) pokud to do ty doby ta nase slavna vlada nezmeni, jako uz x-krat....
Profilova fotka
TA kamarádka????? koho máš na mysli Milu, Blanku????? Páč ted jsem mimo, fakt.. To jo, ale já myslela že je na začátku a ona na začátku 5 měsíce :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
kde fou? :-(
A jaky je ten proslov na obradu od Bulantový? my bysme radi, aby to bylo uvolneny, nee zadny klasicky reci, jak pri sobe mame stat v nemoci atd... klidne kdyby to bylo pojato i vtipne, pohodove... A prosim, muzete mi napsat tel. na tu kapelu DUO KANISTR, NO NAME a ten VIVA SONG VITI VAVRY (ci jak se jmenuje) nebo pokud vas napadne jeste nejaka jina kapela na svatbu z litomeric. aby jich bylo tak 2-3 lidi... vic se na Lhotsko asi nevejde. dekuju moc
Profilova fotka
áha, tak to bude otázka pro Pepu...
jsem vas vytrhla z diszkuze, co?! :-) jojo, otazka pro filipovi a ostatni, kdo meli nejakou kapelu na svatbe...me uz z toho hrabe...porad neco shanim, jak info, tak kontakty...uz zacina byt kolem toho nejaky stres.
Profilova fotka
tvrděj že pracujou Denis =-) :-N
Profilova fotka
vzdyt mas Andrej casu vic nez dost:-)
Profilova fotka
vsak ty Peto taky urcite makas,kdyz se vuuuuubec neozyvas;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?