Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
on je v Litoměřicicích...Včera mi to večer poudal,že jede na nějakou schůzku...
Profilova fotka
a bude hůř Andrej :-D :-D :-D Neboj, my se k tý diskuzi zase vrátíme... :-D :-D :-D
Profilova fotka
jo Jani to jsem si řikala taky že je času dost a teď nevím kam dřív skočit :-D
Profilova fotka
Andrej, ahojky, ráda bych ti poslala kontakt na Vávru, ale bohužel nemám, neb mám ho zařizoval hotel. Jinak Bulantová je myslím pouze matrikářka, ta žádnej proslov krom představení snoubenců a svědků nemá. Oddávající je někdo jinej a kdo zrovinka ten den bude oddávat v Ploskovicích se tuším dozvíš na stránkách města litoměřice, neb oni tam oddávají. Denis, jj, myslela jsem Blanku....... =-) Na začátku pátého jo? Jaktože to nevěděla? Kolik jí je? :-.
Profilova fotka
a víš že Jani dneska ani mě, přepadla mě lenivá, takže to dneska flákám :-N
a jeste mam otazku na jmeno nevesty, kdyz jsme si sli zamluvit termin, tak jsem netusila, ze uz budu muset napsat sve prijmeni...takze jsem automaticky napsala prijmeni zenicha - Hrobska...:-))) a pak s emi to rozlezelo a ted ho nechci a nechi aby se tak jmenovali deti... Bulantova mi rekla, ze se toda jeste zmenit, ale ze musim prijit vcas, nez oni neco vytisknou na ten obrad...netusim co, ale nevite kdy To neco tisknou? do kdy mam jeste cas, tak zajit? nejsem totiiz v tydnu v Litaku.
Profilova fotka
jé tam mělo být, že dneska ani né a ne mě :-D :-D
Profilova fotka
No jooooo Peto, tobě se to pomalu krokem blíží co??? :-D :-D :-D :-D :-D Jo Mílo, na začátku 5 měsíce....No nepoznala, páč menses měla stejně jak měla mít... A já u ní byla minulý týden a taky jsem nic nepoznala....Nepřibrala, břicho nic prostě.......... =-) A Monice je 25 let prosím pěkně.. Hele kamarádka ze školy mi takhle volala před 2 lety..Mám pro tebe novinu..Poudám nekecej, jsi těhotná? jo jsem.........A za 3 měsíce rodím :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Já taky nechápu že to nepoznají, nechápu prostě...Ale prý ne, nic na sobě nepozorují... =-)
Profilova fotka
Andrej to něco bude oddací list a zajdi si tam raději co nejdříve, pokud tam chceš nějakou změnu před. Jinak pokud máš nějaké děti před manželstvím a nejsou tvého nastávajícího tak se jich změna příjmení nedotkne. To platí pouze pro společné děti
Profilova fotka
jj Denis blíží, blíží a na to že nemám ještě pořádně vybranej a vyzkoušenej účes a objednaný kytky jsem relativně v klidu :-)
Profilova fotka
Péťo.... mno, tak kytky už bys snad mohla mít ne? Na louce jich roste dost :-p A účes....... ráno prostě hrábneš do vlasů a jdeš na radnici :-D
Profilova fotka
no, nám se to povídá vid Mílo teď :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
no ono to tak Milu asi dopadne :-D :-D :-D
Profilova fotka
Denis, njn, ikdyž já kytky díky termínu měla zamluvená už od března :-N
Profilova fotka
jo tak jsem mluvila s Mirkou...Pretty women....A poudala, že ted jak je na mateřský, tak prý to nestíhala s prckem...Neměla hlídání, máma mohla v v práci zaskakovat občas, ta ženská co tam byla nová jí prý odrazovala klientky.... Tak musela prodat šaty, všechno....ale když to říkala, tak se jí chtělo skoro brečet.....Se jí nedivím ty jo..
Profilova fotka
a na zkoušce účesu jsem byla v pondělí před svatbou, takže vlastně nějaké 4 dny před, takže Péťo, klííííd
Profilova fotka
já taky Mílo........Já měla kytku a holiče bloklého od května koncem :-D
Profilova fotka
Denis fakt, tak to je škoda..... škoda že nesehnala někoho lepšího :-.
Profilova fotka
však já jsem v klidu, k té kadeřnici se chystám tento týden, tak doufám že to dopadne lépe než minule a v pondělí jedu na zkoušku šatů, tak jsem zvědavá jestli se do nich ještě vlezu =-) :-D
Profilova fotka
já ještě číslo na Vávru mám, tak ti ho Andrej pošlu do IP
Profilova fotka
s tím Pretty woman je to fakt škoda... Ta paní (zřejmě ta Denči kamarádka) byla neuvěřitelně ochotná a taky soudná..... jen těch šatů tam moc neměla,ale myslela jsem,že to je v začátku a že to ještě rozšíří...no škoda...
Profilova fotka
tojo, bylo mi jí docela líto, páč to měla našlápnutý a bojí se toho, když za 2roky bude po mateřský co bude dělat..a že se už nechytne jako ted........
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak se dneska máte? Tady pěkně leje. Co myslíte, závoj nebo bez závoje?
Profilova fotka
tak proč tam nezkusila najít někoho jiného za sebe, neřikej mi, že by nenašla někoho kdo by šel pracovat do svatebního salonu =-)
Profilova fotka
Nazdárek...........no, jak se v něm cítíš? Já věděla od začátku, že závoj ne....A abych řekla pravdu, ke mě závoj ani nešel..... :-D
Profilova fotka
No to já vlastně ani nevím. Zezadu vypadal docela dobře. Taky jsem si od začátku říkala, že ho nechci, ale teď přemýšlí, že bychsi ho vzala a sundala ho pak řpi focení a už ho zpátky nedávala. Nevím, nevím.
Profilova fotka
Ilon, záleží na tom, zda se v něm cítíš dobře a zda jej chceš. Já ho ani nechtěla a ikdyž ho na mě nasadily tak v salonu usoudili, že u mě rozhodně ne. Ale chce to určo vyzkoušet. Některé holky je tu měli, některé ne, záleží na tobě
Profilova fotka
já nejdřív závoj nechtěla, pak mě mamina ukecala, teď ho zase nechci, protože chci mít rozpuštěný vlasy, ale teď do mě mamina zase šije, že by ten závoj byl hezkej tak taky nevim :-p
Profilova fotka
Péťo ty máš nádherné dlouhé vlasy a jestli je chceš mít rozpuštěné, což si myslím, že Ti bude moc slušet, tak bych se možná bála, aby ten závoj nerušil výsledný dojem z účesu. Co zkusit třeba růžičky do vlasů? Měla je kamarádka a vypadala úžasně. Já chci mít vyčesaný drdol, abych vypadala vyšší.
Profilova fotka
díky Ilčo, ;-) no to si právě myslím taky, ale s ní je to někdy těžký a růžičky do vlasů nechci, budu mít korunku a to by se podle mě spolu bilo

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?