Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Profilova fotka
clerens no děkuji :-) snad bude hezky... mě se teda ještě osobně líbí termín 5.6. 2010.
Ale v červnu to právě má každej!...skoro :-D My jsme to měli daný od začátku...24.5. máme výročí - to ale není sobota. A nejbližší sobota byla 22.5. Navíc ty dvojky, pětka a desítka...vypadá to hezky :-)
Profilova fotka
maurinka a clerens: jeeee.... super, mate stejny termin jako my ;-)
Profilova fotka
sluni: hihi no jo :-)
Profilova fotka
maurinka: 5.6. je hodne zadanej termin, sem v diskuzi cerven 2010 a nejvic maji holky prave toto datum. Radsi zustan u kvetnovyho, aspon budes mit vic moznosti ;-) clerens: slysela sem, ze by nemela byt 9 v datumu a my sme puvodne meli termin 19.6., tak sem nakonec rada, ze bude 22.5. ;-) a to datum se mi vic a vic libi :-D
Profilova fotka
Ahojda, na devitky v datu, stejne tak na kveten kaslu-vzdyt prece zalezi na tom koho si bereme a ne kdy... Maurinko-gratulka k volnemu terminu. Ja to cenove srovnavala s Ostrovem a jediny rozdil je snad v pronajmu prostor. Vcera jsme chvilku resili to piti a pak take svatbu jako takovou. Padla i varianta, ze udelame jen grilovacku a vezmeme se nekde v zahranici, ale na tohle vse je jeste cas. Mne by na tom asi mrzely ty saty :-| ;-)
Profilova fotka
Lucy: ahoj kočko, hele a jak jste teda dopadli s tou Galateou?? My totiz vcera volali na matriku a tam nam rekli ze jete budem platit 1000 Kc za obrad, tzn. skoro 6000 Kc jen nez te oddaji ( v Benátkách na zámku je to za 1000 Kč všechno) ... sepsali jsme to na papir vsechny otazky a uvidime teda v patek... slecna byla po mailu moc mila... mame celkem specificke pozadavky mam pocit, ze na ne stejne tam neprisoupi... tak uvidime.. mam z toho trochu nervozu..
Profilova fotka
Ty jo-mi prave psala kamaradka, ze ji vcera v 8 dopolko zacaly kontrakce, v 11 jela do porodky, uz mela po klistyru, bolesti po 5 minutach...Najednou se to zastavilo, tak ji dnes rano pustili domu... Termin ma za 3 tydny, ale i tak cucim, ze kdyz uz byla pripravena,ze ji neco nepichli, aby to pokracovalo... No, out of topic, ale take nas to ceka... :-|
Profilova fotka
o to joo, to uz ji meli vyvolat porod... aspon si to vyzkousela na nečisto hihi :-)
lucy222_gratuluji k petistemu prispevku:) my jsme jako nahradni termin meli take 5.6, ale pak jsme si nejak rekli, ze to uz je na nas pozde a myslim, ze nahradni vyhral 15.5...takze vlastne diky lucy, je pro nas stale otevreny, kdyz zrusila rezervaci v hotelu...a to jsem si uvedomila az ted, kdyz jste zacali resit terminy:)
Profilova fotka
Gem-pisnu Ti IP,ju? Maurinko-jak jsme dopadli? No, je to tam pekne, ale my tam nebudeme mit obrad...
Ahoj holky, měla jsem dnes taky hodně práce, tak jsem se sem dostala až ted, ale za chvílí zase frčím dál. Zdrávím nové příchozí... AHOJ ! :-) A co se těch pověr týče? Přesně jsem četla to o tom otěhotnění a následném porodu v nejtužší zimě a s tím spojenými problémy. Ale přece, květen je měsíc lásky...všechno se páří a kvete...jaký je lepší měsíc? Mám vypozorováno, že v červnu je bud vedro a nebo ty bouřky a hnusně. Pravidelně totiž přítel s kolegy jezdí na pracovní "školení", trochu se odreagovat na Šumavu, no a bud je hic nebo leje a leje. Letos je vyhnala povodeň dřív domů. No a červenec bývá kompletně dost ošklivý...to až srpen bývá krásný, ale zase podle až zbytečná vedra. No a pak asi září, když se vydaří přijatelně teplé. Takže určitš děláme dobře... :-) Jen bych všem přála krásný slunečný den, ať se nám máj zrovna neukáže v tom deštivém obleku. Uvidíme...naplánovat počasí bohužel nejde. :-)
Článek se načítá
Jinak mi máme výročí 14.8. ... takže 14.2. slavíme Valentýna (půlročí) :-D a 14.8. naše výročí, takže 14.5. bylo jasné... 14ku prostě miluju a taky nechci přítele plést..on na ty datumy vůbec není...neví ani datum máminých narozenin, a to si většinou děti zapamatují. :-D je ale fakt, že moje narozky si pamatuje... :-D
lucy222_ok :-)
No fuj ... samozřejmě "my" !! Omlouvám se...
Profilova fotka
lucy: jakto????? to budete pak mit dvakrat tak drazsi.. a kde bude obrad?
jajinka23_ohledne toho mi/my.. Posledni dobou jsem se dostala do faze, ze si po sobe opravdu veci ctu a ty dulezity i dvakrat..nedavno jsem se pristihla pri :vydet!!!vykend!!! Chapes to?normalne bych takovou hruzu nenapsala ani pod natlakem, pak delam dve veci najednou (s nekym mluvim/telefonuju a pisu) a vznikaji takovyhle perly...
gemmy: :-D taky hezký... no, já s pravopisem normálně potíže opravdu nemám, ale jak se snažím psát hodně rychle a do toho právě ještě něco dělám, tak to pak takhle dopadá...jenže já si příspěvek čtu až po vložení. :-D
jajinka23_to ja taky..tohle se mi vetsinou stava u smsek a ty proste v rychlosti projedu:) ale uz jsem se tady taky parkrat opravovala:) no co, kazdej jednou uklouzne :-)
A někdo i vícekrát... :-D
Profilova fotka
Nj, uz 500 prispevku-fiha ... Ohledne data- pro nas take neco znamena ;-) No a co se pritele a jeho pamatovani si dat tyce-nepamatuje si a na narozky si pise upominky, ale me zna, svatek take a vyroci "slavime" kazdy mesic, takze s tim take nema problem ;-)
Profilova fotka
Maur-IP Jo a jinak s tim kvetnem-libi se mi, ze uz byva teplo, ale jeste ne moc. V cervenci/srpnu uz je ta trava takova divna... Jinak vcera mi prisel meilik, ze pradlo jiz je na ceste, tak doufam, ze dnes jiz budu mit ve schrance listek z posty x-)
Profilova fotka
ahoj holky, clovek se chvilku neprihlasi a hned aby si cetl roman !!! mam prosbu, jsem uplne mimo z toho vseho, datum jsme museli zmenit na duben, coz me straaasne stve, no nic, radeji ten dotaz: nevim, se kterou z vas jsem povidala o satech... salon na P-5, rikala, ze je tam ted na podzim sleva 6.900 za saty, vztahuje se tato sleva i na kolekci 2010, ktera bude k mani v listopadu ?
Profilova fotka
petulik: to sem byla ja ;-) ja mam z Andelskyho saty zamluvene o litr mene (drivejsi akce) a mam zdarma vymeneni satu za novou kolekci 2010 do konce roku. A predpokladam, ze se to vztahuje i na rijnovou akci, akorat si saty musis zamluvit pri prvni navsteve zkouseni. Jak je s vymenou satu, jestli musi probehnout hned u dalsi navstevy, nebo muzes prijit Xkrat to netusim... to budu zjistovat ted v listopadu az se budu objednavat na zkousku novych satu. Jinak predesilam, ze spousta holek v tomhle salonu neni spokojena s obsluhou. Ja sem nastesti chytla slecnu, ktera sice na zacatku byla na pest, ale paxe sklidnila a zacala byt lidska a dokonce pomahala vybirat a radila mi...
Profilova fotka
sluni: dik moc, myslela jsem si, ze jsi to Ty, ale uplne jista jsem si nebyla... co se obsluhy tyce, vse je v lidech... ale saty maji prekrasne, takze asi pujdu jako prvni tam, i kdyz favoritky byly od maggie, ale tam zatim zadna sleva neni ....
Profilova fotka
petulik: ja sem do ASS sla jako do 2. salonu, bo sem byla presvedcena, ze si tam urco vyberu, ale chtela sem i navstivit jinej salon :-) Kdybys tam nahodou nekdy ted sla, muzes se pozeptat, jestli vymenu satu musis udelat hned pri dalsi navsteve, nebo muzes prijit jeste trebas 2x. Bojim se, ze se nebudu moci rozhodnout, tak to budu chtit zkouknout na fotkach a pak tam zajit znovu, prezkouset a zamluvit :-)
Profilova fotka
sluni: rozmyslim, kam pujdu jako prvni, ale proste uz chci jit zkouset !!!! :-)
Profilova fotka
petulik: to verim, ja se uz moooc tesim na zkouseni ty novy kolekce... budou to novy cistounky saticky a doufam, ze bude z ceho vybirat :-)
Profilova fotka
sluni: jako velikost satu jsi zkousela ?
Profilova fotka
petulik: v Adine 36 a v ASS 34 ... a reknu ti, ze sem musela zatahnout bricho, abych se v tom citila dobre, ale je uzasny videt ouzky pas :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?