Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Profilova fotka
jajinka: je to rozdíl 20 tisic hihihi
Maurinko, koukám že máš v albu prstýnky, který pro nás přítel vybral. Neskutečná náhoda. Chtěla jsem se ale zeptat, kde sis je zkoušela? Přítel je našel v internetovém obchodě...
jajinka23_ja jsem strasne rozpolcena mezi svatbou jenom obed s rodici a svatbou s rozpoctem 80tis...mam z toho docela strach...
Profilova fotka
jajinka23: které myslíš?
Ty jak si psala, že ti ve skutečnosti nesluší...
Profilova fotka
jo jasně: hele ty jsme zkoušeli na svatebním veletrhu v Ostravě.. a vůbec mi nesedly...
Gemmy, já si od začátku přála, aby byli na svatbě jen rodiče a svědci, jenže přítel to tak nechce...chce mít celou rodinu a taky nějaké známé, takže pak se to takhle vyšplhalo. Kdyby nás bylo 8, tak se někde najíme. Má ale pravdu v tom, že na hostině a večer je lepší atmosféra, když je víc lidí...a hlavně i po obřadu je dojemnější, když ti přeje štěstí více lidí. :-)
jajinka23_u nas je to to samy v bledemodrym :-D fakt, jak pres kopirak!
:-D já myslím, že to bude u hodně lidí. No uvidíme...naštěstí je dost času. :-)
jajinka23_jj, nam uz se blizi potvrzení termínu..uz za mesic to zacne mit pevne obrysy :-)
No jo, :-), držím palečky. A jak budeš kupovat prstýnky ty? Já jsem u kupování přes net zrovna v této věci trochu nervozní... takže jdu dnes změřit prstýnky co máme, já mám zásnubní na prsteníčku, který mi padne, tak si jen nechám změřit velikost, ale přítel má jen jeden, který nosí jinde a je větší,...nechám ho změřit, ale pak to musíme nějak tipnout...
jajinka23_pres internet ne, myslim, ze pritel dostal tip na pana, co je dela na miru podle obrazku, takze se spis divame, ktere by se nam libily:) je tady i diskuze o nem na beremku, myslim, ze se jmenuje p. Madr.
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, dneska makam jako sroubek, tak ani nestiham docist, co vsechno jste tady napsaly 8-) jajinka: je to zlatnictvi Madr a ma dilnu na Praze 9, U Svobodarny 14. Cetla sem tady na nej hodne kladnych ohlasu. Jinak jak tady pisete o rozpoctu, tak u nas to je zatim na 140 tis. :-( a to nemame nic extra, ono se to nezda, ale naskace to neskutecne.... My na svatbu setrime a snad i dosetrime :-D rozhodne na dluh nic nepujde, to radeji neco ozelime.... A v rozpoctu neni ani svatebka.... budeme vybirat od hostu penize, tak uvidime kolik vybereme a co dame na svatebku a na bydleni.
Profilova fotka
Ahojda, tak uz jsem tu. Gem-jdu na to IP. Fakt. Ohledne rozzpoctu-ani mi nemluvte. Je to skoro ke 150 tis. Ono mit skoro 70 lidi...No a je fakt, ze tam nemame take zadnou limuzinu a tak, ale zase nesetrime. Moje saty 15 000, pritel si chce koupit nejaky lepsi oblek (z Prostejova vyjde na 15 000), prstynky take 15 000 (ruzni prace+brilianty) a fotit nam bude Wagenknecht. To jsou ty nejvetsi polozky... Jsem i premyslela, ze si treba oznamko udelame sami,ale to usetrime cca 2000 a to neni moc... :-| Nj, ale chceme si to uzit. Pritel rikal, zena tehle svatbe teda setrit nebude. ;-) A na dluh nic-zacneme setrit a jidlo chteji platit nasi, z jeho strany asi nic-tam maji dost problemu sami se sebou.A svatebku zatim neresime. Radi bychom, ale priority jsou jinde.
Profilova fotka
Jo a s tou zmenou mista-Maurinak doporucila, my se byli v sobotu juknout a byli jsme nadseni. Dokonce i mamina nam to z toho sveho profesionalne deformovaneho pohledu schvalila. :-D Ted zalezi jestli se s nimi dohodneme ci nikoliv. Dnes by se tam mel snoubenec stavovat, tak jsem zvedava s cim prijede.
lucy222_diky za info, prihledneme k tomu:) Vy mate dvojnasobny rozpocet, takze chapu, ze s Galateou nemate problem..vypada to tam i mnohem vetsi..ono prece jenom je rozdil, jestli 30 lidi nebo 70:)
Profilova fotka
Gem-nerikala bych, ze nemame problem. Proste to musime usetrit. ;-) Puvodne jsme nepocitali s tema nasima, ale priznam se, ze to "helfne". Jsem na to take zvedava jak to dame, ale porad verim tomu, ze jo ;-) Hele, na kolik tak muze vyjit piti na jednoho?
lucy_tak si to zkus predstavit:) obed bude trvat jak dlouho? myslim zadny zhltnuti honem honem, nez mi to nekdo sni? tak dve hodky? a kolik toho asi lidi vypijou behem obeda? nevim..nekdo 3 vody, nekdo 3 piva...ale vic podle me ne...pak jeste teda kafe na osobu..tak nevim, kolik ma ta galatea ceny? A pak v kolik vam zacina raut? platite i tvrdej?zalezi, jestli jste spis pivari nebo vinari a jak to mate s panaky...
Profilova fotka
my třeba vůbec nebudem platit tvrdý alkohol, znám je, to by byla panáková sršt na náš ukor a nechci mít všechny do hodiny vožralý....
maurinka_ :-D u nas tohle hrozi tak maximalne u nevesty :-D
Ahoj holky, přidávám se do Vaší diskuze. Plánujeme svatbu na 21.května 2010 v Pardubicích. Co se týče hostiny tak na oběd budeme mít cca 25 lidí, a večer kolem 50. Večerní raut bude od 18h a jedná se o ovoce, o kuřecí, vepřové řízky,nakládaný hermelín, zelenina. Co se týče tvrdého alkoholu, po domluvě jsme vyškrtali zbytečnosti jako třeba Johnyho Wolkera, je mi jasný ,že každý by dělal hrdinu a chtěl by pít na náš účet to nej. Proto v naší nabídce zůstal jen základ, tj. červený a bílí víno, berenzen jablko, fernet, vodka,rum a jeden likér pro babičky. Jinak na to prdíme.Vzhledem k tomu že si svatbu financujeme od základu samy, koukáme hodně na cenu. Výslužky plánujeme jen pro lidi co budou na obědě,vychází to cca na 14 krabiček o 3 druzích sladkého a kousku dortu. Zbytku připravujeme svatební víno.Výjde to lacinějc, a tu flašku v dnešní době ocenní víc než sladké.
oldana_vitej mezi nami devcaty:)
Profilova fotka
No,my jsme otazku piti doma jeste neresili... =-) Ale koukala jsem, ze maji ve vinnem sklipku i vino kolem 1000 Kc/flaska, tak to budeme take muset nejak zkrouhnout... Vitam nove prichozi ;-)
lucy222_doporucovala bych:) Jinak budete asi pekne koukat na ucet za hostinu:)
Profilova fotka
oldana: vitej ;-) u nas se planuje platit pouze nealko (voda, cola), cerveny a bily vino a pivo... Zbytek jde na ucet hostu, v jednom clanku sem cetla, ze clovek nikdy nevi, jak starou whisky si kamarad objedna na vas ucet... Takze opravdu je lepsi to oklestit a nebo jako Oldana, vymezit, jaky druh "tvrdsiho" alkoholu bude na vas ucet a nebo idealne se domluvit s restauraci, jestli si muzete nejakou flasku prinest vlastni....
sluni01_budeme to mit stejne jako vy.
Profilova fotka
No, ja prave take premyslim, ze to omezime...Proste take vymezime nejake druhy alka... No, dnes probereme :-D
holky, tak to vypada, ze jsme si vsechno rekli:) vymyslete nejake nove tema na reseni...treba, kdo vam jde za svedka atp:)
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem dnes straaasne nestastna, dnes jsem se dozvedela, ze termin 15.5. misto, kde chceme neoddava, takze to vypada, ze mame novy termin 24.4. .... to me asi vysoupnete z diskuze, ze ? :-D
Profilova fotka
Svedek-moje nej kamaradka. ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?