Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
1
33
34
Uzavíráme tím jednu velmi dlouhou a důležitou etapu našeho života... tak chci, abychom spolu byli i sami a ne se všemi těmi lidmy. Kdybychom se viděli až na zámku, tak tu možnost nemáme a to by mi přišlo líto.
Profilova fotka
jajinka: tak to hodně prožíváš, to j zase hezké, já se s ničím neloučím... pro mě to je den jako každý druhý, akorát že změním jméno... :-)
Profilova fotka
No, ja se nechci loucit se svobodou-doufam,ze se svatbou ve vztahu nic nezmeni...ale ceka nas narocny den a chtela bych byt v tu krasnou, relativne intimni, chvilku byt ve dvou sami... x-) Tak to beru-pak uz se budeme venovat pratelum a rodinam a ve dvou budeme az zase vecer/v noci :-) Takze hlasuji pro, aby si mne vyzvedl doma, doprovodil mne ke dverim, predal tatinkovi a jeli jsme na obrad x-)
Tak pro mě se tím změní hodně...samozřejmě běžné dny ne, ale svatba přinesla do našeho vztahu mnohem více klidu a lásky. Budeme manželé a to je velký rozdíl oproti chození. Každý to cítí jinak... jinak se svobodou se také neloučíme...ale ta jedna fáze života končí a začíná další...manželství, rodina... Pro mě je to prostě rozdíl. Ale samozřejmě jen v tom dobrém. :-) Už se těším... Holky zatím pa, je možné, že už se sem nedostanu, takže Lucy na soboto držím pěstičky a Mauri hodně štěstí v posledních přípravách...ta doba mi s Vámi se všemi krásně utekla, jsem ráda, že jsme si psali a že jsme si pomáhali názory a radami. Taky doufám, že se tu ještě po svatbě sejdeme a sdělíme dojmy. Tak zatím pa a mějte se krásně předsvatebně. ;-)
Profilova fotka
Jaji, hodně štěstíčka na pátek-myslím na Tebe. Jinak já budu asi v neděli/pondělí ;-) Pa
Profilova fotka
Jaji, tfuj tfuj ;-) Za chvilku si muzes pustit pisnicku " mas to uz za sebou " Pa
Ahoj Lucy... tak jak ti to proběhlo? Držela jsem palečky...ale bohužel strašná zima. :-( No my měli příjemně teplo, ale za to lilo, lilo a lilo. Od rána až do večera. Takže fotky venku kromě holoubků a něco při hostině nejsou žádné. Celá zámecká zahrada nevyužita. :-( opravu nekrápalo ale lilo. Takže jsem řikala, že když bude mít někdo někdy pocit, že má smůlu, ať si přijde...nám napršelo tolik štěstí, že ho můžeme rozdávat. Ale jsme rádi, že jsme nemrzli. Fotky s husí kůží asi taky nic moc. :-D Takže ani bublifuky se nekonaly...ráno bylo strašně hektický...vizážistka mě protáhla o 40 minut a já se sotva oblékla, když dorazil ženich. Pak jsme stáli v koloně a na zámek dorazili po 3/4 na 12. Ve 12 měl začít obřad. Lidé se šli rovnou usadit no a šaty byly během minutky špinavé a durch. Na hostině už mi to nevadilo a měla jsem je až do 2 ráno. Byla vážně sranda a všichni si to moc užívali. Pak jsme si šli celí zničení lehnout. Ve čtvrtek letíme na dovču, takže už se nemůžu dočkat teplíčka. Zatím pa a pak napiš. Ostatním držím palce aby zdárně dokončili přípravy... Jája
Profilova fotka
Ahojda, Jaji, bylo to parádní. Já jsem si na Tebe vzpomněla když jsme v pátek byli v Praze pro dortík. Celou dobu tam lilo a já si přála, aby nám druhý den alespoň jen mrholilo... :-| Bylo to nádherné, ale jsem ráda, že už je to za mnou...Náročné... Jedete ve čtvrtek na dovču? My až v létě, ale těším se fakt moc. Jinak u nás počasí fajnové-při vystupování z kočáru mi i svítilo sluníčko a pak i na chvilku při focení-mimochodem zase taková zima nebyla-fotili jsme se skoro dvě hodiny a Wagi nás chválil jak si to užíváme...Máme i fotky z trávy a u vody-tam už mi bylo chladněji, ale rozhodně ne zima...Fakt jsem si to užila ;-) U nás se nekonalo pouštění přání, bo bylo tak veselo, že jsme si na ně nevzdechli... Ostatním také držím palce. T.
Profilova fotka
Ahoj novomanželky, tak vám oběma přeji vše nej nej nej do toho krásného životního kroku a hodně lásky a tolerance a a vám to vydrží až do smrti :-) já už pomalu finišuji, dneska nastříhám meníčka a svážu, nakoupím ještě nějaké mašle.Včera jsem si byla nechat udělat vlásky a ve čt už si jedu pro šatyyyyyy.. těším se na ně jak malá holka. Doufám, že si dáte do albíčka nějaké krásné fotečky, at vidíme jaké jste byly kočky"! pá L.
Ahoj Lucy, to jsem ráda, že ti nebyla zima. My když se ráno (11:00) balili a jeli jsme domu, tak foukal strašný vítr a já měla 4 vrstvy a celá jsem se klepala, přestože sluníčko také koukalo..říkali jsme si zrovna s manželem, že jsme šťastní, že jsme měli teplíčko a voda nakonec nikomu nevadila a venku jsme pak fotili ještě na dvoře restaurace, mají to tam krásné. Šatečky máme oba svoje, tak si ještě někdy v létě zablbnem v lese.. ;-) Na dovču letíme pozítří, už se strašně těšíme do teplíčka.
Ahoj Mauri, já dodnes nestihla, jak je možné, že jsem se na to 3/4 roku připravovala a ten den mi tak strááášně rychle utekl. Fakt mi to je líto, bylo to strašně moc rychlé a už se to nebude opakovat. Koukali jsme ale na video z obřadu a fotky z večera a je to super, najednou vím, že se to stalo a znovu na mě dýchla ta atmosféra..bylo to prostě skvělé! :-) držím palečky ať to vyjde a budu na tebe myslet z pláže Las palmas. :-) Jinak balonky u nás byly a bylo to fakt úžasné. To už nepršelo, takže to krásně vyšlo, i na fotkách. Fakt bomba. To budeme opakovat i na narozeninových akcích. :-)
Profilova fotka
Lucko,diky za pranicko. Cetla jsem si jeste v patek Tvou zpravicku v IP-diky moc ;-) x-) Take na Tebe budu mysleh-je to opravdu krasny den. Jaji,uzijte si dovcu. My ted mame jeste pracovni-a ja skolni-povinnosti-ale za 2 mesice chceme vyrazit na 15 dni,tak to snad klapne. x-) ;-) ;-) jinak k nasemu dni-my treba=ja ;-), ztratili jmenovky (nasla jsem je v nedeli)-jen Ti chci rict,ze takove drobnosti se stavaji, ale vubec nicemu to nevadi. Tak se nestresuj a uzivej si to ;-)
Článek se načítá
1
33
34

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?