Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Profilova fotka
sluni: kurna mám z tebe depku, když slyším ty konfekční velikosti :-D :-D
Profilova fotka
maurinka: oni saty jsou tak o jednu az dve velikosti mensi nez co mas v normalu. Drive sem mela konfekcni velikost 34, ale ted se pohybuju mezi 36 a 38... no, radsi mlcim :-D :-D :-D ale je prijemne si zkouset saty o 2 cisla mensi, zalezi na salonu, jak to maji cislovany....
Profilova fotka
a jakou velikost nosis obvykle ? jak uz jsem psala, mam trochu strach, nosim vel. L 40/42 a bojim se, abych v satech nevypadala jako krabice
Profilova fotka
petulik: normalne nosim 36 nekdy 38, saty byvaji tak o 1 ci 2 velikosti mensi.... jako krabice v nich urco vypadat nebudesh, jen si najit ten typ satu, co ti pujde a pak to pujde jedna basen ;-) u mne asi prvni 3 ci 4 saty byly hrozny a uz uz sem pomalu propadala panice, ze mi zadny nebudou sedet, ale paxe to zlomilo....
Profilova fotka
petulik : mám stejnou velikost jako ty... nebooj, nějak se s tím poperem... já totiž propadám panice již ted, že na mě nebudou mít nic hezkého, jen samé hnusné velké plachty :-D
Profilova fotka
a ještě něco holky - objednávaly jste se na zkoušení nebo prostě jen na čumendu a když něco budou mít, tak zkusím...
Profilova fotka
maurinka: tak ted jsi to vystihla, nevim kolik meris, ale ja kdyz dam dohromady s botama 175 tak je to hodne !!!!!!!!
Profilova fotka
urcite se vsude objednam !!!!!
Profilova fotka
petul: 175 bez bot :)
Profilova fotka
maurinka: ja sem se objednavala... obsluha je radsi, kdyz se objednas a udela si na tebe cas. Jednou sem litala s pritelem kvuli obleku a bez objednani a skoro vsude se tvarili nestastne, bo tam meli nevestu a nevedeli komu driv se venovat. A aji z jednoho salonu mi napsali, ze i na zkouseni obleku mame objednat.
Profilova fotka
Koukam, ze se tu stresujete velikostmi...Budeme vsechny krasne nevesty ;-)
Profilova fotka
ups ja mam 162 cm bez bot... takze u me 7 - 8 cm vysoky podpatek to jisti.... se zabiju na tom terenu, co je v miste obradu a hostiny :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
sluni- hahahaha.. jestli to budem mít na tom zámku, tak tam je tak naleštěná podlaha, že jsem tam už dvakrát hodila vojáka :-D (je tam totiž matrika)
Profilova fotka
maurinka: aspon to bude obrad s "kulturni" vlozkou :-D :-D :-D se uvolni atmosfera, kdyz nevesta klopitne :-D rikam radeji klopitne nez, ze se rozmazne na podlahu :-D :-D :-D
Profilova fotka
holky, premyslela nektera z vas o tombole? sem tady nasla od jedny holciny seznam na tombolu a nevypada to spatne :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
sluni01_jo, to vypada super:) premyslela jsem o nejake "organizovane zabave", ale nevim, jak do toho...
Profilova fotka
gemny: ja moc na organizovanou zabavu nejsem.... jedine co vim, ze bude karaoke :-) a ta tombola taky nezni spatne, jako spestreni vecera, ale uvidim, jestli se mi bude chtit neco delat nebo nekoho zaukoluju, aby dary do tomboly sehnal a pripravil :-D :-D my budeme mit DJ, tak doufam, ze on nejak tu zabavu zorganizuje 8-)
Profilova fotka
holky, pomalu to balim... vsem preju pohodovy svatecni den ;-)
sluni01_tobe taky..u me bude doslova POHADKOVY :-D
Profilova fotka
hihi čuju nějaký problém, moje milé nevěsty :-) písla jsem příspěvek do "Na kolik vás vyjde svatba" naváželi se tam do nevěsty, co dala za svatbu 800 tisic... už se těším, až se do mě někdo pustí :-D
Ahoj holky, tak nejdřív se přidám ke Sluni...já silně uvažuju o tombole. Už o ní vím dlouho od známé, prý to byla hrozná sranda a od té doby má doma banánovník. :-D Takže do toho bych chtěla jít, jelikož my nejsme zrovna tanečně a zpěvově založení... :-D A už jsem jednou psala, aby jste se vůbec nebály těch velikostí, protože to mají krásně rozvržené a spoustu krásných šatů jsem nemohla zkoušet páč je měly jen od 40 víš...takže hlavu vzhůru!! No a naposledy musím oznámit, že MÁM ŠATY!! :-D Rozhodla jsem se pro šatičky ze svatebního domu Kleinod na Chodově. Co mě uchvátilo bylo, že s každým půjčením jdou s cenou dolů. Což jsem nikde nezažila a přijde mi to děsně fér. Mají krásné prostředí a super obsluhu. No a když jsem si je znovu vyzkoušela a rozhodla se pro ně, šli jsme sepsat smlouvu. Novou kolekci teprve dostanou, a také můžu tu smlouvu převést, ale prý není moc povedená (říkala obsluha). No a najednou při sepisování smlouvy mi oznámili, že mi šaty zůstanou!! Takže páni, já budu mít šaty ze své svatby na vždy! O tom se mi ani nesnilo...a ta cena. Šaty jsou krásně zdobené a mají vlečku, což jsem si na to dvojramenné schodiště strašně přála. Takže moje spokojenost je obrovská a těším se, až tam půjdem s ženichem vybírat jeho oblečení. Jo, akorát je to 38, takže je musí zmenšit a trochu zkrátit. No a kdykoliv si mohu přijít vyzkoušet s doplňky. No a ještě jsem chtěla dodat, s tím objednáváním, byla jsem v 9 salonech a jen ve 4 chtěli objednání předem (ovšem ted chodí hodně maturantek pro šaty, takže je to asi lepší). A v té megie jsem se stavila, když jsem šla náhodou kolem, přičemž mi paní řekla, že se nemůžu ani podívat, ale musím se objednat, což mi připadalo sprostý. Tak jsem si vynutila alespon katalog, když už jsem tam byla, tam je to totiž také jinak vidět než na netu. Když jsem si ho prohlídla, líbily se mi dvoje šaty za půjčovné 12000 a 14500 ! Tak to jsem si řekla, že je fakt moc. To raději investuji někde jinde. No a ten přístup...síla. No tak jsem se rozepsala .. :-) .. až budete mít odzkoušeno, napište, moc se těším na dojmy. :-) Krásný svátek...pa
Profilova fotka
Jaji, to jsi si sla pujcit saty a oni Ti je "dali"? Fiha, to je krasne. x-) Uzijte si svatek, my jdeme s pritelem neco malo udelat na parcelu a pak jdeme k rodicum na obidek ;-) Pa
Profilova fotka
a já tvrdnu v práci :-( papa
Vsechny vas zdravim a take se pripojuji. Budu se vdavat 15.5. v Pocernicich a tesim se ;-) mam saty, vizazistku jsem "poresila" minuly tyden - hrozne sympaticka. Fotograf je taky domluveny a ted vybirame prstynky. Je to takove prijemne obdobi :-)
Profilova fotka
chechehe: vítej :) jakého máš fotografa?
Jmenuje se Matouš Duchek. pekne fotky, sympatak a fajn cena:-)
ahojík... taky se k vám přidávám... s miláčkem se budeme brát 28.května na Hluboké :-)
Profilova fotka
jajinka: ja myslela ze Klenoid to dela tak ze kazda treti nebo ctvrta nevesta ktery si pujci ty saty je pak dostane. Coz je fajn protoze aspon clovek vi ze ty saty netahaj dokud se nerozpadnou..Ale divim se ze to slibili takhle dopredu, obvykle pry upozorni ze kdyz budes treti tak ti zustanou..
Ahoj Lucy 222, zdravím a dobré ráno. My dostali od šéfa dnes volno, takže jsem doma a můžu psát. :-) Mám fakt obrovskou radost...bylo to úžasný. Mohla jsem si je nechat upravit ted a odnést domů, ale věřím tomu, že by to přítel nevydržel a šmíroval by, až by zjistit, jaké budu mít. :-D takže jsme se dohodly (písemně), že úprava bude v dubnu a na začátku května si je vyzvednu. Mám velkou radost, že je můžu mít dřív a nemusím se stresova, že si je musím den či dva předtím vyzvednout, a hlavně pak vracet. Nemusím se tak děsit abych je náhodou nepolila. :-D bluejay: Nic my neslíbili...sepsali jsme smlouvu. Ty se vdáváš v srpnu?
Profilova fotka
Dobre ranko, Jaji-a nejake fotecky? ;-) Jeste jednou gratulka. Jak vcerejsek? My jsme si jej naaaaramne uzili. Neco malo jsme udelali na nasi parcele, obed u nasich, krasny vecer ve dvou-proste parada. Mamka se vcera nabidla, ze si vezme na starosti zakusky, tak mam zase o starost min a ona je prestastna, ze muze neco organizovat... :-D Kolacky chce mit domaci a minizakusky+dorty nam bude delat najaka pani doma...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?