Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Holky já nepsala že ty prstýnky budou posílat poštou, ale že je pošlou na jinou prodejnu. Každopádně vývoj situace je takový, že nikdo se mi neozval, tak jsem tam dnes volala znovu, původně říkali, že to pošlou na Černý Most a dneska mi paní řekla, že to je ve Štěrboholích. No vlastně můžu být ráda, že to není na druhým konci republiky :-). Radši jsem si do těch Štěrbohol zavolala, jeslti to tam opravdu je a zítra to asi pojedu vyzvednout, tak uvidím, jestli nebude ještě nějakej problém. Po těchto zkušenostech tedy nedoporučuju firmu Primossa. No a jinak mě střídavě chytá nervozita a chvílema ani nevím, že nějaká svatba za pár dní bude, jelikož toho mám v práci hodně. V sobotu jsem byla zkoušet šaty a fakt se mi moc líbí. A navíc mě mile překvapili, že kromě závoje je v ceně půjčovného i půjčení boa nebo kabátku, kabelka a modrý podvazek. A paní tam se mnou strávila ještě půl hodiny vybíráním bižuterie, ačkoliv jsme nakonec nic nevybraly. Salon Nevěsta - La Sposa, fakt doporučuju. Plánujete svatební cestu? My máme odlétat 5. května, tak pořád sleduju situaci s tou sopkou a děsím se, že nám to zruší :-(.
Ahoj, my letíme 20 a dnes jsem do cestovky volala, páč jsme to chtěli dnes platit, co se stane když se nebude moci létat, a paní řikala, že jim na Kanáry odlétají lidé i dneska a tak nepředpokládají, že by byl problém. Hlavně je to za měsíc. Tak to už to bude v pohodě. Teď ve zprávách říkali, že už se ten popílek nad českem nezdržuje a tak se normálně lítá. :-) tak věř, že už to bude v pohodě. :-) Držím palce na prstýnky, já jdu zítra na zkoušku účesu s líčením, tak se těším. Jinak sluni, stála jsem ve výtahu a jela něco do večerky koupit...a najednou se mi udělalo "šťastno", že se fakt vdávám. No tak to nakonec snad dopadne dobře, ikdyž se ta hnusná nervozita určitě vrátí.
sluni01: sakra se to krátí... 30dní je to azec... najednou na mě padnul splín... těším se a netěším... a při tom se moc těším... prostě mazec v pocitech :-N druhá svatba a fakt to na mě padá :-N ale vím že v ten den budu nejštatstnější... možná to dělá i to počasí... pořád mám strach, že kvůli tý sopce nám bude pršet a předpověd je hustá.. začátek května bouřky a déšt... a den před svatbou se to má vybírat a být slunečno :-D tak se modlííím
Profilova fotka
tak holky - dneska to je přesně měsíc :-) ty joooo... já nejsem vůbec nervozní, necítím nic ... to je divný ne?
tak já to mám už za 8 dní :-). Střídavě nervozita, střídavě pocit těšení se a štěstí a pak zase jako by se nic nemělo dít. Prstýnky nakonec dopadly v pohodě. Všechno už je zařízené, akorát potřebuji sehnat nějakou bižuterii k šatům, nikde jsem neviděla přesně to pravé, ale to už je taková drobnost.
Profilova fotka
Ahojda, tak k vam po dlouhe dobe nakukuji-no,blizi se to blizi... :-| my uz to podstatne snad mame-fotografa jsme zamlouvali uz nekdy v zari/rijnu, dlouho jsme nemeli hudbu,ale ta uz je take nastesti vyresena... Postupne jsem docetla (mam skoleni,tak se nudim :-) ) a me postrehy: - saty na prevleceni mit budu (bile nebo sampan-prave se siji) a jelikoz nemam lehke a vzdusne satky, tak na 99% vyuziji...a take jsou drahe,tak bych se asi i bala,no :-S - na bizu muzu zaslat kontakt na fajn pani,ktera ji primo vyrabi ;-) - dovcu si berem oba na 2 dny predem a to bude teda mazec(saty v Brne, dort v Praze-na ten jsem zvlastne zvedava) -svatebni cesta-jedeme ne hned, ale v cervenci na 15 dni x-) x-) x-) -hubnuti-nehubnu bo mi saty super sednou, jinak to neznamena,ze bych nepotrebovala; shodila jsem samovolne asi 3-4 kg posledni dobou -podpadky 7 cm, na botky cekam -nocni mury/svatebni sny nemam,ale to je zpusobeno starostmi z prace/skoly :-p Vice mne nenapada, snad jsem reagovala na vse. Budu chodit casteji, slibuji. Lucko,jak dopadly opravy v bytecku?
Profilova fotka
lucy: vítej... já jsem ti zapomněla napsat... okna už máme a ted nám zateplujou panelák, takže máme všude lešení a pořád tu vrtaj, bouchaj atd.... už aby to bylo hotové a táhly. A na svatbu mám už vše vyřízené.... ještě budu vybírat hudbu na obřad a kytku vybere přítel. A ještě prádlo musím koupit si.... botky mám na 9 cm podpadku, snad mi ty šaty nebudou krátké....
Profilova fotka
Pradlo mam :-) jen nejake kdyztak na noc,ale zatim to neni priorita-i to pod satkama je krasne a kdyby nevyhovovalo,mam prekrasne soupravy od Wondebry jeste od byvale skorotchynky :-N U nas jeste vyzdoba auta, auto jako takove, hudba na obrad,zasedaci poradek, harmonogram...no,drobnosti. ;-) Ten byt je dost vopruz... Jinak mozna bych pak mrkla k vam na stranky na nejakou tu dovcu ;-)
Ahoj holky, tak jsem dnes absolvovala zkoušku líčení se zkouškou propracovaného účesu a jsem naprosto nadšená...vrátila se mi radost ze svatby (ikdyž ono se to ještě do té doby několikrát změní). To, co mi ale paní Dufková vytvořila bylo opravdu nádherné. Pak jsem absolvovala cestu pražskou mhd domů a bylo to hrozný...všichni koukali. :-D Mám opravdu velikou radost...vypadala jsem jak popelka. ;-) Už se nemůžu dočkat, ale je fakt, že to bylo náročné. Komplet trval 3 a čtvrt hodiny. Takže ve svatební den vstávám po půl 6 a v 6 začínáme...obřad je ve 12 a všechno krásně vyjde, ale už se tam nic nevejde. :-)
jajinka: teda, 3 a čtvrtl ho´dky, co s tebou vyváděla? mě trvala zkouška hoďku a půl - natočit vlasy, mezitím líčení, pak účes a hotovo, no a na cestu domů jsem si ten drdol radši nechala rozmotat, aby ne mě nečuměli :-), se stejným časem mám počítat i v den svatby, tak to bude v pohodě. Ale jsem ráda, že jsem šla i do toho líčení, vizážistka sice říkala, že tak jak jsem přišla, že to líčení vypadalo dobře, že se zdá že to umím, ale přece jenom ona mě nalíčila jinak než jsem zvyklá a asi to i dýl vydrží. No a taky bych si určitě z tý nervozity něco rozmazala, nebo zlomila tužku na oči, atd. Jinak už mám všechno zařízené a abych náhodou neměla chvilku klidu, tak jsem dneska ráno řešila instalatéra :-)
Já mám vlasy do pasu a mám tak husté, že by stačily na dvě hlavy. Už mi poslala fotky a jsou dokonalé. Strašně moc se těším. :-)
Holky kdyby jste chtěla některá fotky vidět, tak mi napište IP maila. Já to tu zveřejňovat nechci. Zaprvé kvůli kopírování, za druhé kvůli přítelovi, aby ho neviděl a zatřetí nemám potřebu ukazovat své fotky na internetu. I ty fotky ze zkoušky šatů, co jste některé na začátku zkoukly, jsem pak smazala.
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojda, tak jsem si uvedomila , ze byl prvni maj a nektere z vas mely svatbicku.... tak sem pak hodne zazitky a taaak :-D
Profilova fotka
ahoj holky, začínám mít hroznou depku ze svatby!!!!!
Profilova fotka
ahojky, jakto???? jen nerviky nebo vam neco nevychazi???
Profilova fotka
sluni: já nevím :-) asi se bojim nebo co?
Profilova fotka
maurinka: nebooooj, ono to nejak dopadne :-D ja si lamu hlavu taky prkotinama a paxi reknu, ze mi to za ten stres nestoji a tesim se :-D jen mam obavy z pondelka, kdy si jdeme pro prstynky a obavam se, ze opet nebudou jaky by mely byt...
Profilova fotka
já jdu v pondělí na zk učesu a poslední zk šatu.. jsem zvědavá...
Profilova fotka
maurinka: a vyjde ti to tak, ze pujdes s ucesem na zkousku satu? ja jdu na zkousku saticek ve ctvrtek :-)
Ahoj, tak já mám od pátku šaty doma, jsou upravené, krásně padnou...nádhera. :-) Včera jsme odvezli výzdobu na hostinu a vše zrekapitulovali s manažerem. Zatím všechno v pohodě, jen ještě nedorazili krabičky na výslužky, ale to se přinejhorším koupí v papírnictví. Ještě polepím bublifuky a je to už opravdu všechno. V pondělí vezu hudbu na zámek, v úterý depilace u kosmetičky (podpaží a nohy), ve středu vyzvednu vestičku pro ženicha a čtvrtek už budou plné přípravy - lakování, příprava všech věcí sebou a vyzvednutí holoubků. A pak...jestli usnu... :-D ve stresu už nějak nejsem...opadlo to. Takže myslím, že Vás to taky potká. :-)
Profilova fotka
Jaji, Maur a ostatni co jdete az 22.5.-zachovejte klid,mate jeste cas ;-)
Já to mám ale 14. :-)
Profilova fotka
My den po Tobě... ;-) Už se to blíží, viď?
Já bych řekla, že už to vpodstatě je.. :-D teď už je to fakt sranda. Každý den mám něco k zařízení, takže to uteče rychle, doma se douklidí, připraví se výzdoba stolu a všechny věci a ve čtvrtek už nejdu do práce a vše se dokončí. Takže ani nemrknu a vzbudím se v sobotu a bude po všem. To ty se akorát budeš zdobit, až já budu celá zničená vstávat. :-D
Profilova fotka
holky, tak jsem byla na poslední zk šatu a učesu a moooc hezké. Poprvé na mě dýchla pravá svatební nálada a věřím tomu, že muj ohoz podtrhne lidem židli... málem mi vyhrkly slzy když mě do těch šatu sešněrovala... a ještě k tomu vlasy, perfekt bižu.. těšííím se :-)
Mauri ty košíčky s koláčkama na rozvoz jsou pro hosty?
Profilova fotka
Mauri, nj, mame to za par...ja jdu dnes pro satky na prevleceni, vcera kosmetika, solarko-zitra kadernice.... Jaji, nj, ty uz to budes mit za sebou... :-) Kocky,jak to mate prosim s zenichem-vyzvedne vas pred obradem s kytkou ci se uvidite az u obradu? Mne by to prislo krasne-videt se chvilku predem a mit chvilku o samote..
Pro mě samozřejmě přijede přítel domů, vyzvedne mě, předá mi kytičku a já mu uvážu vývazek. Budeme mít několik minut pro sebe, pro to kouzlo, kdy mě uvidí...poslední minutky svobodna. Pak už kolem nás celý den někdo bude. :-(
Profilova fotka
jajinka: jojo, to jsme dávali hostům jen jako pozornost když jsme vozili oznámení.... lucy: mě si ivoš vyzvedne s kytkou doma, něco popijem a pojedem na obřad.... jajinka: ty ten poslední příspěvěk píšeš, jak bys to potom už neměla být ty - však se svatbou nic nezmění? Mě z toho tvýho příspěvku uplně narostla husí kůže :-D .. z toho "poslední minuty svobody"
:-D proč husí kůže? Jak nebudu já? Jsme spolu 7 let, tak si chci ty naše společné poslední chvíle svobody také užít se svým milým... co je na to divného?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?