Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Profilova fotka
my nejsme v podnájmu, my jsme ve vlastním bytě.
áhaa, tak to je krásný:o) takže se nastěhujete do baráčku a byt můžete pronajímat a mít penízky toho. to je úplně nejlepší....s tím baráčkem ti docela závidím:o))) ;-)
přítel taky bydlí v baráku, ale nemohla bych se tam k němu nastěhovat, bydlí tam s rodiči.....když už, tak chci něco vlastního;o) já se mám doma s rodiči hodně dobře, nemůžu si stěžovat, ale už bych si chtěla v klidu uvařit, uklidit, nazdobit dům atd.:o))
Profilova fotka
ne ne :-) ,prodáváme byt,abysme měli na vyplacení ostatních dědiců na barák ;-) jo jo, splnil se nám sen, sice za hnusnou cenu( smrt přítelový babičky),ale s tím člověk nic neudělá
Profilova fotka
Já vím, člověk si chce udělat své....klidně se vybodnout na nádobí,když se mu nechce....atd. ale je to šílených starostí....kolik že ti je Verčo?!
hm, to znám....asi na to jsme podobně:o) :o(((((((((( ;-(
jsem mladá...je mi 20 let:o) příteli je 29:o) jsme na tom stejně jako naši, taky o tolik let:o))
kolik je tobě?
Profilova fotka
Vám taky někdo umřel? Nebo jak to myslíš?!
Profilova fotka
Mě je 25.
nene, neumřel (musím to zaťukat), ale pokud někdy, tak to bude asi (radši asi, abych to nezakřikla) JIRKY....
to jsi se asi podivila nad tím, kolik mi je a nad těmi starostmi, že? ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
vůbec ne, v pohodě....je fajn, že to řešíš.
Když se ještě tak zamyslím.....mám spoustu kamarádek, je jim okolo 30 a žádná se necítí na to mít ještě dítě nebo se vdávat-a přítele mají!!!! to si buď přijdu já divná, že v tolika letech chci a nebo ony!!:o))))hahaha...
Profilova fotka
To už jsme tady taky řešili :-) To je Tvoje věc, pokud máš jistotu, že to tak chceš, tak proč do toho nejít. nekoukej na ostatní, jim to vyhovuje tak, tobě jinak.
řešily jste to??? no vidíš, ale v jiným linku, ne?? nevšimla jsem si. koukám, že se tu žádná jiná kladeňačka neobjevila.....asi z nás dostala strach:o)))))))))))))) :-D ;-)
Profilova fotka
no, myslím, že to bylo v "hostině"... kladeňaček tu není moc.... ;-)
No holky...to je ale ostuda, kde jste všechny???:o)) :-o ;-)
Profilova fotka
buď se Kladno nechce vdávat nebo naopak kvůli vdavkám pekelně maká.... ;-)
:-p :-) Terko, tak já letím domů, tak ať ti to v práci rychle uteče:o)) Papa 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky,dnes jsem si byla zoušet šatičky mám je v albíčku,moc se mi líbí ty růžové,ale nejsou na svatbu blbé???prosím o radu,děkuji TEODORKO-zkuste to v tom selátku mají tam i menší sál,myslím 20-25 lidí,to by pro vás bylo akorát,hlavně nezoufej :-D ,já ted zoufám ze šatů nevím zda si je ušít ty růžové se mi líbí strašně,ale řekněte mi svůj názor ;-)
murynko, tak ty bílý ti moc nesedí..ty růžový jsou krásný. Takže jsem pro růžový ;-)
Markét, díky za podporu, ale stále nevím. Možná to tam půjdeme omrknout a nebo ještě ten hotel Kladno no. :-( Ty růžové jsou hezké. No a když k tomu sladíte i kytičku a šperky a výzdobu stolu, tak proč ne? :-D Hlavně, aby se líbily tobě a seděly ti. Je to tvůj den ne :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, dlouho jsem tu zase nebyla, není moc času. Murynko, ty růžové šaty jsou nádherné!!!!V jakém salonu si byla?
ahoj:o) lenus: řekla bych že byla na kladně v salonu Claudie, ne??
Profilova fotka
Jak to víš? Ty šaty jsou vážně nádherné. Já jsem právě nechtěla jít do tradičně bílých a tyhle mě úplně nadchly.
noo, myslím si to. podle fotek, interéru a pozadí. :o))) a jakou barvu by sis představovala???
a jaký styl???
Profilova fotka
Ahojky...byla jsem na obědě. No já se přiznám, že ještě ani nevím, jaké bych chtěla. Většinou to, co se mi libí, tak to mi nakonec vůbec nesluší. Tak to prostě udělám tak, že budu zkoušet, zkoušet a zkoušet:-))))
:o)) Já teď taky přišla z obídku:o)) aha, to je taky řešení;o)))) ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?