Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
ahojky holky :-) to je sice řešení, jen dost únavné. My zatím řešíme místo, ale až dojde na šaty, tak to bude taky bojovka. Nemám zrovna moc konfekční postavičku :-S
Profilova fotka
Ahoj holky! Já dnes celé dopoledne měla hodně práce....jak se máte?! Markét: taky jsem pro ty růžové šaty, sedí ti lépe...zkoušela jsi taky nějaké jiné v bílé barvě s jiným výstřihem? Já jsem taky dnes objevila lásku...(v podobě šatiček), ale zatím jen na obrázku....
Ahojky Terko, zase v předstihu co? ;-) Dnes jsem volala do selátka a večer tam máme s paní provozní srazík. Koukneme a uvidíme. Ceny co psala Markét byly docela ucházející, jen mne děsil ten velký sál. Ale prý se to dá opticky upravit, aby to nebylo jak v tělocvičně, když nás bude tak poskrovnu :-) No jsem na to zvědavá.
Profilova fotka
To byla dnes náhoda :-) Já je jen viděla na obrázku a moc se mi líbí, ale třeba nebudou mít moje číslo, nebo mi sedět nebudou...to je ve hvězdách...mám je v albu, tak na ně mrkni. A neříkala ti paní provozní něco o tom menším salonku, jak psala Markéta?! Třeba budou mít i nějaká fota,abyste viděli, jak to vypadá, když se to opticky zmenší....Budu držet palce.
Terko ty šaty jsou super, hned bych je brala taky. Jen mám pocit, že podobné šaty snad dělají jen na manekýnky. Ale nejspíš to chce zkoušet a zkoušet :-). Nevím, o jakém salónku to Markét mluvila. :-( Fotky prý teď nemají, majitel je někam odvezl. Ale s tím si hlavu nedělám. Důležité je, jak to na mne zapůsobí. No, však uvidíme. Jinak mám v záloze ještě pár možností, ale už ne tak příjemných :-|
Profilova fotka
Viď!!! ;-) Markéta přeci psala, že tam v Selátku mají menší salonek pro 20-25 lidí, ale nevím teda,kde to tam je...Opravdu to chce to tam vidět na vlastní oči. Jaké ještě možnosti? Hotel, Slaný, Loreta...a ještě něco?!
Terko bohužel už víc ne. Jen ten Hotel a Slaný, Loretu mám v záloze, ale nadšená z ní moc nejsem. :-( No však uvidím večer a pak napíšu. ;-)
Profilova fotka
Dobře, určitě napiš...!!!
Ahoj, tak já letím domu.papa:o) jo a Terko, ty šaty jsou nádherný;o) tak pa:o)
Profilova fotka
Děkuju, pa
Profilova fotka
Teodorko jak to dopadlo ve zlatém selátku??o tom sále jak jsem psala,je také v selátku ale neviděla jsem ho,měl by být za tou restaurací,ale nevím :-D Holky děkuji za pomoc,asi to vyhrajou ty růžové-půjčovné 4400 což je krása,zajděte se tam podívat je to salon uprostřed hlavní třídy na Kladně naproti finančáku jmenuje se sv.salon Vlasta mají tam hezké šaty a ceny myslím slušné.jen jsem byla první kdo ty šaty oblékl je to velikost 32 :-D ,myslela jsem,že mám 34,ale ty mi normálně padají :-) já se jen bála zda na svatbu nemají být bílé šaty Terko šatičký pěkné držím palečky,já letos zařídím šaty a ostatní až po novém roce už na to nemám nervy :-)
Profilova fotka
Dobré dopoledne holky! Čauky Murynko, tak to je super cena. A jak si byla spokojená se servisem v salonu Vlasta? Slyšela jsem, že tam mají výběr, ale jsou dost neochotné:-(((
Článek se načítá
Ahojky holky :-) Terko a Markét, tak jsme byli v tom selátku. Paní provozní max. ochotná a je to tam hezké, jen ten sál je moc velký. Sice říkala, že by se to opticky zmenšilo, ale neumím si to představit. V každém případě je dobrá cena i prostředí, tak jsme to předběžně rezervovali s tím, že se brzy ozveme a potvrdíme to :-). Miláček se chce podívat ještě na tu další možnost, abychom měli jasno a klid ;-). Jen si myslím, že do selátka by to chtělo nějakou živou muziku, než DJ nebo céda. Ale my moc tancování neplánujeme a bude nás max. 25, takže nevím. Možná jen nějaké duo, ale nebude to blbé, když nikdo nebude chtít tancovat? :-( Markét, ty mne zdoláváš. Já z vás holky začnu být ve stresu. :-| Paní provozní ze selátka říkala, že tam mají dnes přehlídku svat. šatů a že prý už teď leckde zamlouvají šaty na srpen :-o
Profilova fotka
Ahojky, v selátku jsem byla před pár lety na svatbě kamarádky. Bylo to tam super, ale jak říkám, je to pár let zpátky....
jen se bojím, aby to pro max. 25 lidí na oběd a méně lidí na večer nebylo moc velké :-| Taky mám trochu strach z toho, aby tam byla zábava :-S
Profilova fotka
Neboj, víš co se říká, jaký si to uděláš, takový to máš. Já si vzpomínám, že nás tam bylo max. 40lidí. Měli tam pána, co hrál na klávesy. Ale na tohle jsem se nějak nesoustředila. Hlavně jsem tam pokecali, samozřejmě jsme i tancovali. Osobně si myslím, že živá muzika je mnohem lepší. Je to mnohem osobnější ;-)
já vím, jenže já ani přítel nejsme moc na bavení lidí a na hry taky moc ne :-| Takže se bojím, že to tam bude trochu váznout. :-S
Profilova fotka
Toho se opravdu bát nemusíš, hlavně si to v klidu a pohodě užij. Hlavní je, že tam s vámi budou lidi, kteří vás mají rádi a ti s vámi budou slavit tak či tak.
No doufám. Ale těch příprav. Asi nejsem z těch, co si to zařizování užívají. Zrovinka včera říkal přítel, že se těší, až bude po hostině :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky !! Murynka:tak cena je to super,to ti řeknu. Já právě taky slyšela( jak už jsem tady psala, že svatební šaty máš brát o velikost menší,než normálně nosíš... Leni:Já myslím, že živé hudbě je jedno, jestli na ni tancujete nebo ne...hlavně, že dostanou zaplaceno ;-) ne, vážně: to je vaše volba,zda živou nebo cd... živá je srdečnější,ale pokud víte určitě, že se tančit nebude, tak se to asi nevyplatí. Nemysli na to,jestli to tam bude váznout...vždyť slovo "zábava" neznamená nutně tanec,ožírání,atd... hezky se najíte,popovídáte si a třeba se sama budeš nakonec divit. ;-)
Ahoj Terko, díky, jen mám obavy. No ale stejně si myslím, že ten velký prostor by prostě chtěl živou muziku :-S To jsem nevěděla, že šaty se mají brát o číslo menší :-|
Profilova fotka
Dobré ráno kočky, tak ani já jsem nevědela, že šaty mají být o číslo menší....
Profilova fotka
No až jsem to slyšela od dvou známých...vlastní zkušenost nemám... ale prý ty svateb.šaty mají jiné číslování. Když máš třeba vel.42, tak ti padnou skvěle 40... ale říkám, slyšela jsem to. a je to pozitivní informace, tak tomu věřím :-D
Profilova fotka
Vždyť to psala i murynka, že ta její vel. na ní plavala. ;-)
tak to jsem přehlédla, ale pozitivní to určitě je ;-)
Profilova fotka
to by eventuelně vysvětlovalo výskyt pouze menších velikostí ve svatebních salonech
tak tohle jsem ještě neobhlížela, ale stejně, kdo se v tom má vyznat. Včera jsem si kupovala noční prádlo v jednom butiku ;-) a měli tam velikosti snad 5 různých zemí, takže trvalo, než jsem přišla, kterou se mám řídit :-| ale pořídila jsem, jen se neptejte, kolik jsem za košilky utratila. Miláček má narozeniny, tak mu chystám dnes překvápko :-D
Terko, jinak jsem trošku začala s mým předsvatebním albem, už není prázdné 8-)
Profilova fotka
ÓÓÓ, to bude určitě hodně příjemný překvápko! x-) A nechodíš náhodou pro prádlo do kaskáďáku u Kauflandu?!Tam mají nádherný kousky a pár francouz.košilek odtamtud taky mám ;-)
Profilova fotka
Jééé, no jo....vidíš,ani jsem si nevšimla...hned se mrknu

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?