Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
teo: já mám kancl sama pro sebe, ale nezapálila bych si tu!! :o)
Profilova fotka
A fakt to chcete na tom Kladně?! protože jak jsem psala v těch Kyšicích je to moc hezký, do IP posílám odkaz..
Verčo, já taky, ale my máme stanovena nekuřácká pracoviště, takže nikdo nesmí :-D
terka: Kyšice????
Terko, chtěli jsme to kvůli zjednodušené dopravě hostů :-| Všichni jsou buď z Kladna nebo ze Slaného.
Profilova fotka
To mi chodíme dolu do kotelny, do tepláčka :-) Já bych si taky vespolečných prostorech nezapálila, nejsem zase tak vášnivý kuřák, jen tak 5 denně
teo: ty rasistko...:o)))))))))))))) ;-)
Profilova fotka
Aha, to to nic... Ve Slaným nic neznám...
teo: co ten hoffmann??
teo: ve slaným je jedna restaurace, je to i hotel....tam jsem taky o tom přemýšlela....vypadá to tam skvěle a dobře tam vaří....jak s eto jen jmenuje...???????????????
Profilova fotka
zpětně pro Verču: psla jsem dřív o Kyšicích, že je tam rodinný restaurant Lika a je to tam moc hezký, odtamtud mi taky posílali kalkulaci a bylo to levný, jsou tam 2 salonky a terasa, všechno jen pro svatebčany.
Verčo myslíš Martinický dvůr? O tom jsem taky uvažovala, ale v tom případě by asi byl lepší obřad ve Slaném ne? Aby se nemuselo tolik přejíždět, co myslíte? :-|
Článek se načítá
pardon, myslela jsem Hejtmanský dvůr. :-S
teo: hejtmanský dvůr:o)))
teo: no, to určitě ve Slaným:o) ale když se nad tím tak zamyslím, tak je to jedno:o)) je to kousek...
jojo, Lika, to znám. Není to tam špatný, je tam i krb, když si to tam hezky vyzdobíš...?:o))
Myslíte, že by to nevadilo? Že by všichni slánští jeli do Kladna na obřad a poté všichni?! jeli na hostinu do Slaného? :-S
Vždyť se budeš VDÁVAT, proč by jim to mělo vadit....?? mně by to nevadilo:o))
teo: a co Galerie v Unhošti??? Večer se tam dá i venku grilovat.....:o)
Jo, to je sice hezké, ale já už fakt nevím. Psala jsem do těch Kyšic i do Hejtmanského dvora, tak uvidím, jestli odpoví a co. Tohle mne vážně nebaví a začínám být otrávená :-( :-( :-(
Profilova fotka
A kolik tam budeš mít seniorů?! Já myslím, že by to nevadilo....moje kamarádka je z Kladna,obřad měla v Panenckým Týnci a hostinu na Lánech....Verča má pravdu, aspoň to bude dobrodružství ;-)
Profilova fotka
Unhošť galerie NEE!!!! tam je děs
Profilova fotka
nebuď!!!! Uvidíš, vyjde Vám to! Chce to mít trpělivost !! Pak si musíš říkat, že všude je to hezké,když jsou tam lidi,co máš ráda a super výzdoba a dobrá hudba udělá divy!!!
t.kosticka: proč ne Galerie??? kámoška tam měla svatbu, bohužel jsem tam nebyla, ale viděla jsem dvd a venku to grilování se mi mooooc líbilo:o))
Terko, díky, miláček to taky říká, ale zatím mi to v té hlavě nedochází. Prostě vidím samé problémy :-( Myslela jsem, aby to bylo co nejjednodušší. Možná by to byl ale dobrý kompromis. Mít obřad na Kladně a hostinu ve Slaném? ;-)
Profilova fotka
možná venku,ale vevnitř je to bída, jídlo docela nepovedený,obsluha děsná a slyšela jsem že i přístup k placení děsnej...ale zase "každý člověk,jiná zkušenost"
teo: přesně tak, jak říká Terka....chtěla bych mít také překrásnou svatbu, ale co je překrásná??? jen to, že tam jsou s vámi kamarádi, rodina....:o) to je na tom to nejhezčí.....a ne místo. Představ si, že byste měli supr místo, ale bez rodiny, bez přátel......
Profilova fotka
leni: No jo, to je právě přístup každý ženský...holka, když se vdává, tak to chce mít perfektní,viď?! Kluci to berou jinak. Vždycky se najde někdo,komu něco nebude vhod! Všem se nikdy nezavděčíš...to je se vším... ;-)
já vím, já vím ;-) No napsala jsem ještě na pár míst, tak uvidím :-) Budu muset končit, práce volá a volá. Možná sem ještě během dne juknu :-) Mějte se :-D
Profilova fotka
Papa... ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?