Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Terko já byla v Palladiu v Praze na Náměstí Republiky. Taky super obchůdek, fakt fajnový věcičky, ovšem ceny taky ;-) Ale jsem z těch dvou košilek úplně unešená. Nicméně miláčkovi navrhnu, jestli by mi jednu nechtěl jako zaplatit k vánocům :-)
Profilova fotka
Aha, a je to v tom Palladiu hezké? Slyšela jsem, že jo. To se ženská hned cítí skvěle, když má na sobě něco takovýho,viď?! ;-)
No to si piš, úplně nádherně a sexy ;-). Jo v Palladiu je to hezké, trošku chaotické, trvá, než se zorientuješ, ale vážně hezky architektonicky řešené. Doporučuju se vypravit na obhlídku :-D
Profilova fotka
před vánocemi se tam určitě ještě vypravím ... hele, to je fakt dobrej nápad, dát příteli něco,co využiješ taky sama :-D a já mu furt dávám jenom fusekle :-D :-D :-D
prostě jsem se nemohla rozhodnout mezi dvěma úžasnýma košilkama, tak jsem nakonec vzala obě a vymyslela to takhle. Myslím, že z nich bude nadšený, takže nebude proti :-D :-D :-D
Profilova fotka
to určitě ne ;-) pak nám musíš říct jaký měly úspěch... já se rozloučím, mám moc práce, nestíhám.. :-| tak se zatím mějte a papa
Profilova fotka
Ahojkÿ holčiny jak pak se máte?? teodorko a to by nešlo v tom selátku v té restauraci?ta je myslím pro 25 osob,když se ti zdá ten sál velký??domluvit se s tou paní provozní zda by to šlo Holky už jste slyšeli o svatebních šatičkách z E- bay??asi si je objednám ušijí je na míru někde v cizině,ceny od 4 do 7 tis.podle náročnosti,ale hodně holek y BRMS si je objednává tak uvidím,pomáhá my s tím artichoke už jsem jí poslala obrázek a ¨pokud budou za dobrou cenu objednám je.a co vy už řešíte šatičky??
Profilova fotka
myrunka:hodně holkám tady šaty od e-bay nevyšly,přeju ti,aby tobě ano
Profilova fotka
Pomidorka:Jak nevyšly?jako,že jim neseděli?já jsem nad tím přemýšlela a je blbé,že si to nemůžeš zkusit,zítra jedu ještě do 2 svatebních salonů tak uvidím,zatím vedou ty růžové co mám v albumu.
Profilova fotka
murynka:no myslím tím to,že očekávání nepředčila realitu.....
Profilova fotka
Pomidorka: a ty stím máš nějaké osobní zkušennosti??ty jsi mi tenkrát psala,že nám to slušelo v tich šátcích vid?koukám,že máš 2měsíce po svatbě a jaké to je?změnilo se něco?
Ahojky Markét, v té restauraci je sice 24 míst, ale je to dost blbě řešené. Tam bych hostinu rozhodně nechtěla a ten salónek je jen pro 14 lidí. :-| No ještě se chceme jít podívat do toho hotelu Kladno. Jak se to tam líbilo tobě? Co nabízeli a jak to tam na tebe působilo? :-. Zatím jsme pro selátko, ale ještě hledáme další variantu :-| Ty ses do toho tedy dala, s těmi přípravami. Já šaty budu řešit až od ledna. Letos aspoň ještě tu hospodu a zbytek po novém roce. :-) Ale na ty šaty přes net bych byla opatrná. Já si radši všechno vyzkouším a mám jasno. Dát takové peníze a kupovat s prominutím zajíce v pytli... Ty růžové jsou hezké, tak buď v klidu ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Já bych se taky bála objednat šaty přes net. :-|
Profilova fotka
teodorie hotel je hezký ale ze selátkem se to nedá srovnat,je to takové jiné,normální salonek ale pro vás by to bylo myslím ideální nás bude o trochu více. Holky dnes jsem si zamluvila šatičky v Buštěhradě mám je v albumu,myslím že jsou krásné jsou bílé tak snad budu klasická nevěsta :-D mám z toho radost,jinak ráno vás nestíhám,ele příští týden mám odpolku tak tu každé ráno budu.jinak s přípravami končím.Ostatní až po novém roce :-) mějte se krásně papapa
Profilova fotka
ahoj Ráda se připojuju a děkuju za vzkazy do mé IP o existenci tohoto alba. Pořád řešíme (hl. já) termín svatby, idální (praktický -nebudu mít služ. cestu) by byl prázdninový termín - tzn. červenec/ srpen 2008. A ja hlava tvrdohlavá nejraději září/ říjen 2008. Tož to su zvědavá jak to vymňouknem. ;-) Jestli zabere má praktická racionální část mozku a nebo ta výtvarná co by ráda vdavky v barevém podzimu :-o no do ledna se rozdhodneme ;-) :-N
Profilova fotka
ahoj sijen vítám tě,a kde to bude?na Kladně?nebo jinde? já bych raději volila červenec srpen jsou to krásné měsíce,ale chce to rozmyslet co nejrychleji :-D
Profilova fotka
:) murynka: děkuji, mělo by to býti Kladno. Velmi jsi mě potěšila murynko svými informacemi o hospůdce u selátka -četla jsem někde v průběhu diskuze ilustrač. ceny. U nás ještě neproběhl "coming out" - tak ani jedna rodina netuší (ač si asi přejí), do ledna se ale rozhodnem. a co Ty, omlouvám se, ještě jsem nerzaregistrovala jestli u Tebe svatba už proběhla nebo má v dohledné době proběhnout? Simona
Profilova fotka
simonko neproběhla :-) ,teprve proběhne ale až 28.6.2008 :-D ,jo selátko je velmi krásné a ceny ujdou takže ještě nemáš zásnubáček?a rodina si přeje svatbu?tak to máte vyhráno,my také nejprve rezervovali termínek a prstýnek jsem dostala až potom.Jak dlouho jste spolu,zda li se mohu zeptat?já dnes byla vybírat šatičky,mám je v albumu tak jsem štastná ale jinak vše začnu řešit po novém roce :-D
Profilova fotka
to murynka: velmi krátce, rok. ale to nemění na věci, že se opravdu chceme vzít (moc se těším) :) mmch. přítel mi kouká přes rameno, tak chválím chválím chválím :-D ;-) ;-) PS. do albumíku ti mrknu, já bych ráda nějaké šperky řemeslné výroby (kováři, kovotepci atp. ne moc bižuterii) a představ si teď mi vyšel závoj, prodá mi holčina odsuď z Berme se, co bydlí ode mě asi 15 minut chůze. :-o
Profilova fotka
tak to jsme na to podobně my se známe půl roku :-D také se chceme vzít moc se těším a přítel není doma tak můžu napsat cokoli ;-) ,tak ten závoj nafot a dej ho do albumu at se můžu kochat :-N to je super,že existuje BRMS zde najdeš spousty užitečných rad...
Profilova fotka
to murynka: jj, máš pravdu 8-) "myslim že ten web je dobrej" řekl budoucí muž dívala jsem se murynko, že jste byli na dovolené, docela bych si teď nějakou dala. ;-) "svatební dovolenou jo? to ja bych si taky dal" :-D asi mu řeknu ať se zaregistruje do místnosti Kladno a bude to ;-)
Profilova fotka
to já bych také jela nikam na dovču,a utekla od toho běhacího maratonu kolem svatby :-D my ještě poletíme v červnu na předsvatební dovolenou,pak svatba a pak snad svatební cesta :-D ,ale ta předsvatební byla zajištěná dříve než svatba takže ted bych jí možná zrušila víš jaký to bude stres?? tak at se zaregistruje?nějakech chlap tady to by bylo super :-| :-D
Profilova fotka
to murynka: mám pocit že na tom pracuje:) předsvatební dovolená může být stres a nebo naopak vám pomůže se uklidnit, odpočinout si.. nechat věci plynout. ;-)
Profilova fotka
fakt jo pracuje na tom?? :-D no super,chlapi tu chybí :-N s tou dovolenou to poznáme,ale doufám,že to bude odpočinek :-)
Ahojky Markét, šaty jsou super a sedí ti :-D. Tak to je prima, že jsi našla ty pravé. Jak už jsem psala, já to nechám až na leden. V selátku se nám to taky líbí, jen si prostě ten prostor neumím představit zmenšený. No ale ještě možná koukneme do toho hotelu. Jinak prostě bude selátko a kašlu na to. Ztraceně si tam snad s manželem připadat nebudu ne ;-) A hlavně je tam výhoda, že moji prarodiče i já s přítelem bydlíme v Rozdělově, takže ne moc daleko :-D Jo a včera mi přítel řekl, že se nejspíš na živou muziku vykašleme a seženeme nějakého DJ, tak jsem zvědavá. :-| Jinak se těším, až budeš příští týden s námi moci intenzivněji pokecat. :-D
Jo a Terko, košilky se moooooooooooc líbily, obě :-D :-D :-D
Profilova fotka
Teodorie moc děkuji za pochvalu,jsem z nich nadšená!!!ted s budoucím manželem řešíme bydlení máme na výběr ze dvou baráků a nevíme který :-( jeden by nás vyšel 400tis a je 100let starý a v druhým zadarmo a skoro novým je babička tak si vyber,jsem na pokraji šílenství!!!!!jinak chápu že košilky se líbili :-D také už se těším na odpolku až se vyspím :-) ,mějte se krásně....
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, odpočívám z práce a našla jsem báječný ftip, doufám že si ho užijte stejně jako já ;-) zdroj: z www svatby tečka net Dva mladí lidé mají před svatbou a oba mají obdobný problém. Jejich partner o nich ještě neví úplně všechno. Ženich přijde za svým otcem a povídá: "Tatínku, bojím se o osud svého manželství. Víš, hrozně mi smrdí nohy a bojím se, že až to Marie zjistí, bude se chtít rozvést." "Synku, snadná pomoc. Musíš si často mýt nohy a hlavně, pořád nos ponožky. I v noci… Řekni jí, že je ti v noci zima na nohy." Synovi se tohle zdálo jako rozumné řešení. Nevěsta zase přišla za maminkou: "Maminko, po ránu mám úplně hrozný dech a nevím, co s tím mám dělat." "Dceruško, to je normální, to má kdekdo. Stačí, když každé ráno, hned jak vstaneš, půjdeš do kuchyně dělat snídani a předtím si pořádně vyčistíš zuby. Ale nesmíš předtím říct ani slovo." "Neměla bych aspoň pozdravit, říct dobré ráno nebo něco?" "Ne, ani slovo." Dcera tuto radu přijme. Nadejde velký den a po něm líbánky a první měsíce společného života. Vše je v pořádku - jeho věčné ponožky i její ranní mlčení nejsou nijak podezřelé. Až jednou ráno se manžel probudí a zjistí, že mu chybí jedna ponožka. V obavě z možných následků ji spěšně začne hledat, čímž vzbudí manželku. Ta se rozespale zeptá: "Sakra, co to děláš?" On zkřiví obličej a povídá: "Proboha, tys spolkla moji ponožku!"
Profilova fotka
Ahoj Simonko,tak to je hodně dobrý dlouho jaem se tak nepobavila :-D
Profilova fotka
Čauky Simočo, ten je váně pěkněj :-D :-D Už ho posílám dál....¨ A co jinak holky, nějak nám to tady vázne.....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?