Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
1
33
34
Profilova fotka
manželství super,stále jsme jako zamilvovaní :-D snažíme,se snažíme ted už jsem myslela že se zadařilo mla jsem týden zpoždění,ale to jsou ty hormony :-S tak na té svatebce už odpočítávám dny na koníka chodím si piš mám tam i své téma x-)
mury: hahaha, to je takový hezkýýýý:o) x-) kdy že to už jedete?? jasně, těš se..ale nee moc, je lepší se netěšit:o))) :-N
Profilova fotka
jedeme 2.10 x-) a co ty?jak vám to klape?pořád plánujete svatbičku a co foto z dovolený???
murynka: a ta tvoje kapela má nějaké webovky nebo prostě něco kde bych ej mohla zkouknout?.))
Profilova fotka
bohužel,asi ne nám je sehnala paní provozní kde jsme měli hostinu já na ně ani kontakt nemám,mám je pouze na dvd :-D
mury: já ti neposílala fotky z Jamajky?? :-o posílala ne! =-) ale jo, klape to:o)) jen se teď musí dořešit, vyřešit všechno možný....i to bydlení, takže se mi nechce moc plánovat svatbičku.....a když už ji začneme někdy v nedohlednu fakt plánovat, tak bude všechno co chci zamluvený :-| ]-( takže dilema no! :-D jdu dom,pa:o))
Profilova fotka
ne neposílala ]-( ]-( ]-( mě tedy NE :-( |-| ;-(
japonko: mooc děkuji za ten kontakt a stránky, včera jsem se na ně koukala a připadalo mi to supr - ta cena i jejich umění.) ještě si počkám až jak budeš referovat a pak je zamluvím!!! ;-)
Profilova fotka
Tak Teo, kde jsou nějaké fotečky? ;-) Těšíme se na ně!!!
Profilova fotka
ano teodorko,kde jsou fotečky? ;-) a jaká byla svatbička?? x-) a co ty Terko?jaké je manželství??? 8-)
Ahojky, tak musím říct, že přes všechno se svatba vydařila. :-D Každý byl nadšený a moc se mu líbila. Selátko, až na pár maličkostí, v pohodě, muzikanti super, moc jsme si to užili a myslím, že nejen my :-D :-D :-D Pár fotek přidám do alba, ale nenechám je tam moc dlouho, nechci je nikde moc vystavovat. Teď se chystáme na svatební cestu. Letíme už příští týden. :-D A jak se daří vám?
Profilova fotka
Ahoj Leni, akorát jsem se sem přihlásila...dnes mám dovolenou a obíhám úřady...teda už jsem jsem je oběhla...je to děsný, máme už novou OP, dnes jsme si zařizovala řidičák, pas, pojišťovnu, banku,.... a jsem tak naštvaná, všude nějaký problémy, třeba v bance mi zabavili karty a nebudu mít teď přístup 14 dní ke svým penězům, no děs... Gratuluju ke svatbě!!!! Strašně se těším na fotky...Bála si se toho a jak to dopadlo dobře,viď? Vrátila bys to? Přeju do manželství hodně lásky, štěstí a porozumnění!!!!!!!
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni gratuluji a máš ode mě i v albíčku.... ;-) já už mám vše vyřízené,ufff byla to fuška....za měsíc také odlétáme na svatebku už se nemohu dočkat :-D jinak stále máme líbánky a je to kráásnéééé dnes mi přišli další 2 fotoknihy pro rodiče jsou moc kráásnéé,užasnéééé x-)
Profilova fotka
Ahojky holky,jsem na marodní,mám zánět průdušek :-( ale alespon si krásně odpočinu...pak už jen párkrát do práce a odletíme x-) už se nemůžu dočkat.. a co vy mladé paní jak se cítíte?? :-)
Ahojky, Terko, to víš, že to byly nervy, aby vše bylo podle našich představ, ale nakonec to dobře dopadlo a myslím, že nejen my, ale i všichni ostatní si to báječně užili :-D :-D :-D A mamka je ráda, že už nemusí péct svat. koláčky :-D :-D :-D Už jsem si zažádala o novou OP, ale pak mne čeká běhání po úřadech, všechny spol. co mám v inkasu, apod. :-S To je trochu nevýhoda. Chlapi to mají jednodušší že :-| Markét, tak to mne mrzí, ale člověk si nevybere. Já myslela, že letíte až v říjnu? :-|
Profilova fotka
Ahoj holky, neporadily byste mi v Kladně vizážistku nebo kosmetičku? Nejsem z Kladna, přítel neporadí, tchýně už vůbec :-D Díky :-) Teodorie gratuluju, hodně štěstí na další společné cestě životem!
Teda tady nikdo dlouho nebyl........ :-D Hlásím, že už jsem po svatební cestě zpět v práci. A bylo to vážně úžasné. :-D Sijen, díky, já mám už léta svou kosmetičku a ta mne líčila. Je moc šikovná a má dobré ceny. Pokud budeš mít zájem, napiš do schránky a já ti na ni dám kontakt :-D.
Profilova fotka
ahojky holky dnes jsme se vrátili ze svatební cesty z Dominikánské republiky ještě ted se nemohu vzpamatovat ]-( byla to pohádka jinak mám novinku čekáme miminko x-) v pondělí jdu na kontrolu snad bude vše o.k.tak držte palečky před dovčou jsme měli pouze 3 mm :-)
Profilova fotka
Ahojky všichni, tak se také hlásím po šťastném návratu ze svatební cesty - tento krát už té pravé ve dvou a plně obletovaní. Jeli jsme přes německou CK a opravdu to stálo za to a cena nesrovnatelně nižší než od české. Jinak na miminko se chystáme příští rok někdy na jaře - tak uvidíme jak se bude dařit. murynka: jen takový smělý dotaz - po jaké době se vám miminko podařilo?
marti: kde jste byli na svatebce?
Profilova fotka
Prožili jsme celých krásných 14 dní v Mexiku na Mayské rivieře - opravdu mohu jen doporučit
Profilova fotka
martina ahojky na první pokus,ale miminko už nemám ,přišla jsem o něj :-( hned jak to pljde pokusíme se o další ;-) já doporučuji také německé CK ušetřili jsme spousty penízků a prožili svatební cestu v ráji x-)
Profilova fotka
Ahojky budu se vdávat 11.7.2009 na kladenské radnici....jak se máte holky ....kolik nás tu je???
ahoj holky... jejda mury to je mi líto...příště se to určitě povede a bude to ok ;-) tynka: ahoj:) já sice nebudu mít svatbu v kladně ale v Číčovicích...ale to je kousek od Kladna :-D
Profilova fotka
ahojky, přidávám se mezi ty které se budou vdávat na kladenské radnici. přítel mě minulý týden požádal o ruku, a tak jsme se dohodli, že se vememe v létě - a to 24.7.2009. minulý rok 24.4. jsme se seznámili.ale ještě nevím kde pak po svatbě budeme mít hostinu...prosím holky dejte tipy... a ještě vůbec nic nemám vymyšleného.V fotelu Diplomat se v únoru koná svatební festival tak se tam zajdu juknout pro inspiraci. A jinak se mám fajn.
hoj Kive, jinak je tu i diskuze Kladno 2009 ;-) . Vyhlášené jsou hotel Astra Srby a hotel Lika v Kyšicích. Vypadá to tam pěkně, je to myslím i penzion s terasou, mrkni se na webovky. V Kladně-oblíbené je U Zlatého selátka a hotel La Park, ale nevím zda už nebudou mít plno. Restaurace Loreta se má bourat a v rest. Kladenské divadélko není neprůchozí salonek. Pak taky u Admirála-salonek, ale je to tam dost malé, vaří skvěle, ale mě se nelíbí ten interiér. Ještě mě napadá restaurace Máka, něco je na Lánech..
Profilova fotka
díky mishmash za tipy, už jsem se přihlásila i do Kladno 2009
1
33
34

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?