Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Profilova fotka
Holky Fishra taky můžu doporučit. Léta tam kupujeme chlebíčky na oslavy, nemůžeme si vůbec stěžovat. V Diplomatu jsme zkoušeli ty jejich minidortíky a byly super. Myslím, že ty si určitě objednáme.
Profilova fotka
holky Nedvědová z e párty dost podražila ]-( loni jsme si vyhlídli dort cena 3 tis a dnes?ani se neptejte ten samý ale za 4 tis :-( v albumu mám na konci 2 dortíky-amarilis mají krásné a cena do 2500 terko jo jedu,už nechci mít do ničeho píchnout :-D už m ty přípravy zmáhají ;-) máme na to ještě 3 měsíce,červen už chci jen odpočívat :-) holky kde je ten Fisher?mají stránky na netu?
Profilova fotka
Jasně, že mají stránky: www.svatebnidorty.cz
Profilova fotka
děkuji,děkuji-krásné dortíky :-D
Koukám, že zlepšili stránky, už tam mají i ceny. No nám se líbil ten číslo 71 :-D :-D
Terko, i přivezou, když si připlatíš a myslím, že je to lepší, že si s tím nemusíš dělat starosti a že to dovezou, kam si řekneš, tudíž přímo na místo hostiny. Člověk má i tak v ten den dost starostí a takhle ti ubyde, kdo rozplácne dort cestou.... :-S
Profilova fotka
teodorko-máš pravdu také si ho nechám dovézt ;-)
Profilova fotka
A jakej je ten příplatek?
rozhodně :-D
myslím, že na těch stránkách píší, že po Praze je to za 300,-- Kč a jinde dle ceníku, který tam bohužel nemají, ale Kladno není tak daleko, tak to snad o moc nebude.
Profilova fotka
děkuju...je to fakt, posílat ještě někoho pro dort do Prahy je dost risk....
Profilova fotka
no já ještě nevím,kde ho přesně objednáme,asi to budu mít přes známou děl v pekárnách,a má slevy a prý tenkrát nechala dělat jedné paní na svatbu třípatrový za 1500 :-) což je slušná cena,mě se nechce dávat takové nehorázné peníze za dort :-( jinak už za měsíc jdu na zkoušku šatů-už se těším až je opět obléknu ;-) tenhle týden snad dorazí i prstýnky,pak je nafotím ve skutečnosti ;-)
Článek se načítá
Markét, když máš takovou známou, tak proč ne, ale na druhou stranu, takhle to máš profesionální a zase tolik peněz to není. Svatba spolkne i daleko dražší položky, třeba jen za to, že to budete mít v zámecké zahradě a v jiný den než v pátek. My to máme v pátek na úřadě a v zahradě se budeme jen fotit, takže jsme ušetřili skoro 6 tis. jen za tohle :-D
Terko, já bych řekla, že posílat kohokoli pro dort kamkoli je dost risk... :-D
Profilova fotka
ale ten dost bude od profesionála :-D oni v té cukrárně mají slevičku,protože dělá v té cukrárně,víš? :-D bude to normální dortík jako od nedvědové jen s parádní slevičkou ;-) maminka mi to ted zjištuje,také mají cukrárnu v praze takže věřím že dortík bude krásný v zámecké zahradě jsem to chtěla mít vždy to bych neměnila,sobotu máme kvůli lidem aby si nemuseli brát dovolenou :-) hlavně kvůli mím kolegyním to by tam nepřišel nikdo,my jsme třeba vyškrtli limuzínu,prý si jí pronájmem někdy jindy-prý až mu porodím mimi :-) echtěla jsem aby na nás svatebčané čekali až se projedem v limuzíně 2 hod :-D jinak rozhodně nešetříme a do rozpočtru se vejdem
Profilova fotka
To jo...:-)) Leni, vy to teda nebudete mít u mědvědů,jo?!...Já měla doteď za to, že jo?!
Terko, budeme se tam jen fotit. :-D Na svatbu zveme nejbližší rodinu a pár kamarádů a ty si rádi v pátek udělají čas, nic takového neřešíme. Markét, v pohodě, hlavně, když ti to vyhovuje. 8-) Jo a nevím, jestli jsem říkala, že jsem do albíčka přidala fotky ženichova obleku :-D
Profilova fotka
tak mi na obřadě budeme mít dost lidí :-D chtěla jsem ty kolegyně-mám je hrozně ráda a všichni by si nemohli vzít dovču-kdo by potom ošetřoval pacienty,že? :-D také by si rádi udělali čas ale podmínky k tomu nejsou tak proto ta sobota,a miláčkovi se také líbila více oblek super ;-)
Profilova fotka
leni! Oblek se mi taky líbí...Bude mít nějakou kravatu?
Díky. Teď mne čeká shánění košile a kravaty. Budu mít bílé šaty, tak košili nejspíš bílou a protože to chceme do lososova, tak kravatu bílo lososovou nebo tak... :-| Uvidíme. Co vy, už to máte vyřešené? :-D
Jo a Terko, co ty tvoje šperky, našlas něco líbivého? 8-)
Profilova fotka
Já nevím....Mamka přišla s tím, že bych ten rozdíl barevnosti perel a šatů měla postavit jako přednost a v barvě perel si objednat i kytku a v tý samý barvě třeba i kravatu ženicha, protože košili chce Tom taky bílou... Ale já stejně pokukuju po bělených perlách...no, když nic neseženu, tak to udělám tak, jak radí mamka...
jasně a do jaké barvy tedy budete ladit svatbu, jen do bílo-smetanové?
Profilova fotka
Byla jsem v sobotu u holičky, jen mi to lehce zastřihla a udělaly jsme plánovač na stříhání a barvení do dne "D".. ;-) V den svatby jsem objednaná na 7:00 :-( ráno, jde se tam česat i mamka a sestra,jako vědkyně.... To abych vstávala aspoň v 5:00... Ukázala jsem ji foto šatů a závoj, aby viděla,co s tím...Zatím nic vymyšlené není, prý až v květnu,jak uvidíme,jak rychle mi rostou vlasy... Jaký budete mít účes vy?
Profilova fotka
To nevím Leni, asi jo...bílo smetanovou...jak jsem chtěla na začátku...možná, že seženu perly jiné a ženich sežene kravatu úplně jiné barvy a hned se to změní od základu.
Terko, dobrý. Moje kadeřnice říkala, že na objednání je ještě čas, to si sní dohodnu až tak v březnu, květnu... Barvu si žádnou nedám, možná pár melírů, ale tmavých, uvidím. Ale taky jsme se dohodly, že to ještě necháme trochu povyrůst, už tak mám dlouhé vlasy, tak ještě o kus, aby se z toho daly dělat dlouhé kadeře. Mám dost vlasů, takže bych chtěla přední půlku vyčesat a nějak něco udělat... :-D :-D a zadní část hlavy nechat rozpuštěnou, jen udělat nějaké pramínky a lokny či tak. Moje kadeřnice říkala, že zkusí různé varianty a já si řeknu, co se mi bude nejvíce líbit. Takže sebou musím vzít mamku, aby hodnotila :-D Jo a nejspíš se taky budu objednávat tak na sedmou. Máme obřad ve 12, tak abych to stihla. Mamka s babičkou půjdou o den dřív. :-)
Jen nevím, jak s tím závojem. Dá ti ho tam už kadeřnice nebo ti ho nasadí mamka doma...? Jdu totiž od kadeřnice ke kosmetičce kus pěšky a bylo by dost divné, kdybych se procházela v závoji... :-S
Profilova fotka
No, já doufám, že mi ho tam píchne už kadeřnice....ale když ty jdeš ještě na kosmetiku, tak to zkuste zapíchnout až doma...nebo t ti poví holička, jak se to dělá...má s tím zkušenosti
umíš si představit, že bych se v devět dopoledne v letním oblečení procházela po městě v závoji... :-S to s kadeřnicí budu ještě muset probrat. Ale chci ho zapíchnout zeshora, tak by to mamka mohlazvládnout :-N Aby mne ještě před svatbou neposlali do Bohnic... 8-)
Profilova fotka
:-D to se klidně může stát.... :-D Ale néé, já myslím, že na Tebe nikdo koukat divně nebude... nějak se to udělat musí... kamrádka, co jsem jí byla za svědka šla taky holičce, ta jí zapíchla závoj...ona pak jela pro mě, spolu jsme letěli na kosmetiku a pak teprve k ní domů...taky to bylo lítání po ulicích v šortkách tílku a obrovskýkm závoji...a lidi se píš usmívali...na ostatní se můžeš vyprdnout

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?