Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Profilova fotka
to teda...jen u nás v práci máme letos 3 svatby....
Profilova fotka
ty jo tak to je super,hlavně aby se snížila ta rozvodovost ;-) co je u nás tak velikááánská =-)
Profilova fotka
:-) tak zase je lepší se rozvést,když to neklape, než trpět v nefungujícím svazku...podle mě jsou lidi "slabí"..hned při menší kolizi to hned chtěj ukončit...proto se hodně lidé rozvádí...
Profilova fotka
to s tebou naprosto souhlasím,neumí se řešit problémy a hned to vzdávají :-( já už musím letět jdu k mamce na oběd a pak do práce mějte se tu papapa
teda to jste načali téma....... :-S K těm písničkám. My to tedy máme na radnici, ale musím se taky začít starat o hudbu. Mají tam harvaníka nebo můžeme mít svou. Ale záleží, co ten harvaník zvládne zahrát. Měla bych si zjistit seznam... :-| Je toho nějak moc. Teď máme menší problém, protože hudebník, kterého jsme měli doporučeného nám sdělil, že v pátek nehraje, asi to má jako bokovku a jinak chodí do práce, tak musíme shánět někoho jiného... :-(
samozřejmě jsem myslela hudebníka na hostinu a raut... 8-)
Profilova fotka
teodorko nám zase vybuchla kapela :-( ten zpěvák co tam měl zpívat tak to je mámky bývalý kolega z práce a neměli se rádi,takže ho tam nechce,takže paní provozní ze selátka má bojový úkol sehnat jinou kapelu 8-) což bude asi problém no uvidíme jak to dopadne :-.
Markét, tak to mne mrzí :-S Tohle taky řešíme a už mne to moc nebaví. Takže vy jste zaúkolovali paní Svobodovou jo? :-D A co na to říkala? :-D
Profilova fotka
smála se :-D A řekla že se pokusí sehnat někoho jiného :-N pak se nám má ozzvat tak uvidíme právě jsem se vrátila byla jsem u kadeřnice tady na vesnici holky melíry za 200 ;-) na kladně dávám tak 600 :-p a mám to krásně zesvětlené takže na svatbě budu jak blondýna,ale ta cena mě potěšila :-)
Profilova fotka
Ahoj! S kapelama je kříž... Holky, nahodím další téma: Co svatební oznámení?!
Terko, tak my jsme sbírali inspiraci v Diplomatu a docela byl výběr. Budeme muset prostě někam vyrazit a tam, které se nám bude líbit, tak vzít, protože jinak bychom běhali od čerta k ďáblu a nic nevybrali, znám to. :-N Ale představu zatím nemáme. Co vy?
Profilova fotka
No my máme zatím představu takovou, že chceme v barvě vínovou - bílé (smetanové) spíš nějaké kreslené a žádné holubičky a tak. No já jdu ke kadeřnici za 14 dní - zatím na stříhání a možná nějakou zkoušku, ale spíš se chci domluvit co a jak, kdy dát barvu... Cena myslím bude OK, na Kladně jsem byla loni (nachat se učesat jako svědkyně) a stálo mě to myslím 300,- no a kamarádku nevěstu, co měla skoro to samé, ale byla to nevěsta, tak to měla myslím kolem 600,-
Článek se načítá
Profilova fotka
Já taky zatím nevím....kdybych aspoň měla už představu do jaké barvy to všechno budem ladit, ale takhle.... :-S
Profilova fotka
krásné konečně páteční ránečko :-D terko tak oznámení ještě netušíme koukali jsme v diplomatu moc se nám jich tam líbilo tak určitě nějaké vyberem :-D chcem nějaké světlé dozlatova nebo sbětlounce růžové krásné oznámka mají v buštěhradě za měsíc jdu na zkoušku šatů tak se tam mrknem já ted hlavně čekám na prstýnky a pořád nic :-(
Markéto, prstýnky trvají 3 - 5 týdnů běžně, říkají, že teď je hlavní sezóna, tak se nediv a buď v pohodě, ještě máte dost času :-D :-D :-D Budou určitě brzy. :-D
Jo tak to my aspoň máme představu, že buď bílé nebo v kombinaci s lososovou, v těchto barvách chceme ladit i svatbu, takže .......... :-D I když nejsem na slaďoučké věci, tak nějaké prolisované se srdíčky či nějakým vzorem bych brala no a nebo takové kreslené úplně střelené :-D :-D :-D. A co další téma, chystáte nějaké hry nebo třeba svatební noviny? :-o
Profilova fotka
jenže my už jsme ty prstýnky objednával před měsícem a půl,víš?řekli do 4 týdnů,já vím že máme čas ale jsem na ně zvědavá jak budou vypadat,nechali jsme si je udělat podle vlastního návrhu,v pohodě jsem jen jsem zvědavá :-D svatební noiviny asi uděláme,mám poslaný návrh od jedné holčiny z BRMS má to krásně udělané tak jen změním jména trochu to upravíme,dáme tam své fotečky a bude to a hry?to netuším,bude mi sundavat podvazek,pak mě unesou,hry nechám na našich úžasných kamarádech a svědků zaroven ;-) at z toho taky něco mají
Profilova fotka
Tak ještě Markét chvilku počkej, když nepřijdou do konce února, tak to začni urgovat.... Holky a k čemu jsou ty svatební noviny?! O hrách jsem nepřemýšlela, ale asi by to něco chtělo, aby byla sranda...aspoň se svatebčani zúčastní a nebudou se ožírat :-D
Profilova fotka
ahoj terko-svatební noviny,dáš každému na stůl a zůstanou jim je ta taková památka,davájí se tam fotky,vtipy o manželství,statistiky o manželství-vše co chceš-průběh svatebního dne atd atd je to jen o tvé fantazii ty hry fakt netuším :-(
Profilova fotka
tak to je dobrý nápad...s něčím podobným mám zkušenost, když babička s dědou měli zlatou svatbu, atk jsem jim udělala takovou knihu o průběhu jejich manželství.... to může být sranda...
Markét a nemohla bys mi pár tipů poslat do mailu? 8-) Pokud ne, tak nevadí, jen se ptám ;-) My nejsme moc rádi středem pozornosti, takže budeme hlavně hledět tu svatbu přežít :-D :-D, takže žádné hry neplánujeme, možná kromě únosu nevěsty, ale to je v režii jiných. :-N Podvazek máme naplánovaný, že bude miláček sundavat v soukromí a způsobem, který mu bude vyhovovat :-D :-D :-D Tudíž jsem chtěla aspoň udělat ty noviny. Něco už mám, ale další inspirace se hodí vždycky :-D Terko ty noviny jsou různé citáty, vtipy apod. týkající se manželství a mužů a žen nebo tam někteří snoubenci píší i o sobě a hostech na svatbě... a používají se k vyplnění "hluchých míst" na svatbě. A myslím, že to může být dobrý zdroj zábavy pro začátek :-D Když si do vyhledávače témat zadáš svatební noviny, tak ti vypadne spousta odkazů. ;-)
Profilova fotka
mohla,ale neumím to :-( mám už to přendané z maila do pc,já jsem pc antitalent :-D ae až přijde Jirka tak to zkusíme,jen mi písni mailovou adresu do IP ;-) nebo napiš do IP blanka.k majky82 ty mají ty nápady a majky mi to poslala jsou to holky z BRMS a majky je moc hodná jmenuje se markétka jako já ;-) terko zkus to přes ten vyhledávač tam máš opravdu spousty nápadů ;-)
Profilova fotka
už jsem to zkusila, něco našla a už se mi v hlavě rodí nápady.... ;-)
Terko, jen počkej, jak se to začne rojit až tě to úplně pohltí :-D :-D Dobré tipy jsou i na netu, nejen tady. :-D
Profilova fotka
takže svatební noviny budou??? :-D :-D :-D
Profilova fotka
jasně, že budou....Už mě to pohltilo :-D
Profilova fotka
to je dobře a to jsi o tom nevěděla že to existuje? ;-) holky jestli toho mého 28.6 budete mít čas přijdte se podívat na obřad ;-) aspon se poznáme tam :-D
Profilova fotka
jestli bude čas a budeme na KLadně, tak bych se přišla mrknout....
Profilova fotka
tak se pak přihlaš-já jsem ta holky z BRMS-kladenské nevěsty :-D :-D já se těším na tu svatbu v tom písku já ještě na žádné totiž nebyla :-( tak vůbec nevím a vy se všichni vdávate později jen martina dříve ale to odlétáme
Markét, když bude čas, tak bych možná přišla se juknout. :-D Hlavně jsem se tě chtěla zeptat, jestli bych se nemohla přijít juknout do Selátka, třeba později večer, jen tak mezi dveře.... :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?