Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
kveti: díky za naději :-D :-D :-D jen doufám, že pokud budou i letos, tak i jiné modely než ty špičaté. Pořádné boty, aby člověk pohledal. :-S
Profilova fotka
JO jo taky scháním hlavně botky - chci nějaké, aby se dali potom nosit i normálně, takže i podpatek tak 6 cm a žádná dlouhatánská špička. Koukala jsem i do normálních obchodů, ale moc bílých není a nebo mají podpatek min. 10 cm. No necháme se pekvapit. N aveletrh jedu s mamkou a kamarádkami - jedna se také bude vdávat, tak chce také nazbírat inspiraci. Jinak jsem byla v pátek v Bellisu a mám přijít s fotkou šatů a popřípadě kravatou ženicha (kvůli barvě) - prý stačí tak koncem dubna a cena za malpu kytičku bude cca 1000,-
Profilova fotka
Já jsem loni byla se sestrou, tak jsem se jí znovu ptala a potvrdila mi to, že tam opravdu byli, určitě musí být i v seznamu vystavovatelů. Jinak já počkám až budu mít šaty (ale to až zhubnu tak 10kilo:-((. Problém je, že většina těch svatebních bot do 1500,- je z umělých materiálů! a to vím, že už bych nepoužila. sestra si koupila u bati boty krásné ve výprodeji asi za 500,- a kožené...a může je normálně nosit....což teda měla štěstí....Jinak taky bych chtěla pohodlné, aby v nich člověk vydržel skoro celý den...tak to asi nebude jednoduché....
Jo, taky bych ty botky pak chtěla unosit. Nejradši mám oblejší a ne moc vysoký podpatek. Někdy je to fakt o štěstí, chce to nakouknout i do toho nejmenšího krámku, člověk nikdy neví :-D Martino, taky bych si chtěla kytičky nechat dělat v Bellisu, ale tohle mi neříkali. Tak to abych si ty šatky vytiskla a až bude kravata, tak ji vezmu ssebou. :-D A ta cena není tak hrozná, ale bůhví, je to kus od kusu :-D :-D :-D A komu budete dávat kytičky? My mně :-D :-D :-D, maminkám a svědkyni. Taky jsem přemýšlela o babičce, protože bude jediná z prarodičů, tak aby jí to nebylo líto... :-)
Profilova fotka
No kytičku budu také dávat svědkyni, maminkám a babičce - ale bude asi jen nějak pěkně ozdoběná 1 růžička ve stejné barvě jako moje kytička. Jedna růžička pro maminky i kytička do klopy pro ženicha by měly stát cca á 70,- a to mám ještě ve svatebním katalogu co jsem dostala na matrice tu pro ženicha v Bellisu zdarma. Ještě chci zkusit Buštěhrad a květiny naproti kinu (nahoře na hlavní třídě) - tam mají také krásné a uvidím, jak jsou na tom s cenami. Pak už budeme mít totiž asi jen myrtu na vývazky a maximálně malou kytičku na stůl. Na auta pro svatebčany ještě uvidíme - možná klasické věnečky, ale na svoje chci jen bílo vínovou organzu.
Jasně, že jim nebudeme dávat pugéty. Maminkám pár uvázaných kytiček, aby ladily s mou kytkou a babičce také něco malého a svědkyni totéž :-D Teď jsem pěkně naštvaná, protože si odsouhlasujeme předběně položky rautu a za nápojový stůl, kde budou 4 různé litrovky alkoholu si řekli 4.000,-- Kč!!! Uvedu příklad - Finlandia 1l za 900,-- Kč... A na dotaz, zda jde skutečně o cenu za 1 l odpověděli, že ano. ]-( ]-( Takže bude boj a nápojový stůl nejspíš zrušíme, protože aby tam stály 4 minimálně o 100% předražené flašky... :-| Musím to rozdýchat :-(
Profilova fotka
teodorko a to máte v selátku?my zatím tvrdý alkohol neřešili :-| ale je to síla asi zůstanu u toho že tvrdý at si hradí každý sám,nebo to udělám do 5tis a potom konec nemíním tam nechat tisíce za alkohol je to děs :-( ]-( se nedivím že to musíš rozdýchat já ted také :-S
Profilova fotka
teodorie, nezlob se, ale o 100% předražené než co? než si koupíš v krámě, tak to je asi jasné, že ano, nemáš to doma na zahradě, ale v restauraci, nebo o 100% než mají ceny za panáky v nápoj.lístku?? musíš si to spočítat, kolik tam vyjde 1L z paňáků, jestli stojí 0,05 40,- tak je 1000,- za lahev, tak by ti dali stovku slevu na celou flašku...nevím, kolik to to tam co stojí....to ses měla zeptat, jestli dávají slevu na celé lahve nebo jsou stejné jako v nápojáku, to se pak vyplatí (pokud je to stejné) to brát z nápojáku, ale třeba jen pro rodiče a nebo vůbec to nepovolit a at to každý platí zvlášt, a pokud to třeba budeš objednávat ty nebo vaši, tak to bude na váš účet...nevím...protože za ten alkohol je to vždycky moc peněz, a pokud "dáš k dispozici" lahve, tak se určitě vypijí...je to různé...většinou dají třeba jen víno a pivo...záleží na rozpočtu...
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Markét já myslela, žes říkala, že koupíte alkohol za 6 tis. a víc ať si platí všichni sami. Právě proto jsem se chtěla zeptat, co všechno za tu cenu tam máte. kveti: je mi jasné, že je to podle panáků a my naivky se na to nekoukli, ale tohle byl jen příklad. Za ferneta si řekli o 100% více než jinde v restauraci a za Jamesona ani radši nebudu mluvit... S přítelem jsme se dohodli, že budeme platit všechno, tak z toho nechceme vycouvat, ale nápojový stůl zrušíme, protože aby na stole stály 4 flašky, tak to bych se musela stydět. To ať si radši každý objedná, co bude chtít, příp. objednáme láhev, ale s nápojovým stolem končím. :-D A máš pravdu, že takhle by se to rychleji vypilo, kdežto, když se to bude objednávat postupně, tak to bude lepší :-D Vím, že za alkohol se dá nejvíc, ale prostě mi to vyrazilo dech :-S
Profilova fotka
No my tvrdý alkohol palti nebudeme - jen nealko, víno a pivo. Na těch frťanech bysme se asi nedoplatili a je i taková zkušenost, že i lidi co normálně moc nepijí a nebo pijí spíš lebnější panáky, tak se najednou rozšoupnou a je to samá finlandia, whisky...
I když u nás ani v přítelově rodině se moc tvrdý alkohol nepije, tak toho se taky bojím. Ale zase přítel nechce lidem říkat, co platíme, chce je pozvat komplet, prý pár tisíc řešit nebude, tak se v tom nešťourám. :-| Musím věřit, že lidi budou rozumní... :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
teodorko o tvrdým alkoholu jsme se ještě s paní provozní nebyvili,vše včetně kapeli,ubytování,jídla a večerního rautu nás vyjde na 25 tis.s alkoholem váháme nevíme jak to udělat,ale u nás se také moc nepije a lidi budou snad rozumní,tohle je vždy oříšek ale snad to nějak zvládnem a dopadne to tak že lidi budou spokojení
Tak Diplomat už je za dveřmi, tak jsem zvědavá, co si v pondělí povíme, jak jsme dopadly :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, nafotila jsem pár foteček z veletrhu, tak se můžete juknout. ;-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
tak holky jaký byl diplomat?já myslím že SUPER :-D rozhodně lepší než v holešovicích ;-) mamainka mi tam koupila modrý podvazeček,takže už mám darovanou a modrou věc :-) měli tam toho opravdu spousty,koupili jsme i koláčky mnam,mnam-byli výborné z kompeku z kladna x-) jenže mám dilema scháníme s miláčkem nějaké krásné sexy prádelko-korzetové včéra jsme sběhali celý václavák a nikde nic :-( všude mají takové nepěkné na internetu mám vybraný ale bojím se aby mi to bylo,ale budu to muset risknout už aby ta svatbička byla,nemůžu se dočkat v den svatby-hned se vrhnem na miminko ;-) jo a trénujete podpísky ;-) já ještě ne ale budu muset začít
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak my byli v Diplomatu už v pátek v 16:15, a i tak tam teda byl nával, s čímž jsem teda počítala,ale stejně mě to otrávilo:-(( Jinak jsem tam očíhla fotografy, bižuterii a botičky... nic jsem nekoupila, jen chytala inspiraci?! Co Vy,jak jste pořídily? Murynko: holka, ty teda jedeš, za chvilku nebudeš mít do čeho píchnout ;-) ale závidím ti....prádlo bych asi určitě vybírala v kamenném obchodě...bála bych se... Jo, nevíte náhodou, kde seženu podprsenku bez ramínek - vel. "D"!!!!! bojím se, že to bude těžký... ale naostro jít nemůžu, zkoušela jsem to v salonu a můj dekolt byl "bez" takový jaksi rozpláclý, nevypadalo to věru dobře...
Profilova fotka
holky je tu někdo??? :-D :-D :-D
Profilova fotka
já ;-) :-D
Profilova fotka
Nazdárek děvčátka, taky jsem tu. Tak vidím už první ohlasy na veletrh. Diplomat byl super, hodně inspirace a hodně rad :-)
zdravím vespolek :-D Tak souhlasím, že Diplomat se s holešovicemi nedá vůbec srovnat. Taky jsme sbírali inspiraci a kontakty. Miláček mi koupil podvazek, ale jinak jsme vážně jen okukovali. Docela nás zaujaly dorty od Fishra, obzvlášť jeden dvoupatrový hranatý :-D Terko bohužel tip nemám, ale chce to zkoušet butiky. Taky budu hledat podprsenku bez ramínek. Možná by bylo dobré se zeptat ve svatebních salonech, protože tam prý tenhle sortiment mívají více než v kamenných obchodech. Markét, vím, že některé holky si objednávají prádlo z internetu, ale já mám tu zkušenost, že si vše potřebuji vyzkoušet. A korzetové jsem myslím viděla v tom krámě, kde jsem si před vánocemi kupovala ty sexy košilky. V etam v Palladiu na Náměstí Republiky. :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem byla také v Diplomatu - v neděli dopoledne a nejvíc narvání bylo u prstýnků, ale jinak to bylo v pohodě. Koupila jse také podvazek a bižuterii (ta mne tedy celkem naštvala, protože jsem jí koupila u Marcipánu z Lidic a pár stánků za ní byla Romantica a tam měli úplně stejnou o 100,- levnější). Jinak inspirace byla parádní - hlevně tedy kytky a nějaká to výzdoba. Chtěla jsem se nechat učesat, ale paní co měla volno si za to řekla 50% skutečné ceny :-( Bohužel tam nějak neměli botky a dlouhý závoj , co jsem scháněla, ale snad uspěji jinde
martino taky tam neměli všechno, chce to zajít na konkrétní místa a pak uvidíš :-D Taky jsem tam nenašla boty, které bych chtěla, ale prostě se chystám zajít na pár adres a uvidím. :-)
Profilova fotka
na toho Fishra jsme taky koukali, to byl výběr,co?!
Terko to byl a hlavně mi přišlo, že mají i slušný ceny a jsou schopni, za poplatek samozřejmě, ti i vše doručit. :-) Ty ceny mi přišly srovnatelné, ne-li lepší než e-party. :-|
Profilova fotka
Jo jo na toho Fishra jsem koukala už na netu - a vzhledem k tomu, že sídlí na "kulaťáku", to není do Kladně až tak daleko. Na dorty jsme koukali i u KOmpeku - taky vypadaly celkem dobře a základní cenu mají stanovenou za kg, takže to jde i pak dobře přepočítávat - tak tam asi někdy zajdeme a něco ochutnáme, no a mají na letáčcích i napsáno, že rozváží.
Nevím, dorty z Kompeku jsem nikdy neochutnala, ale nemám k nim moc důvěru, vzhledem k pečivu... :-S
Profilova fotka
:-D Leni, máme na Kompek stejný pohled... No jo, ale benzínu na kulaťak projedeš...pak máš ten rozdíl e-party a Fihra vyrovnaný...
Terko, já v Praze dělám a na kulaťák pro mne není problém dojet a pak ti dort přivezou, takže .... :-D
Profilova fotka
Jo, oni ti ho přivezou,jo?!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?