Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
ve dvou se to lépe táhne, ale já budu lítat sama samotinkááááááááááááááá :-D :-D :-D Pokud chcete bílo-smetanovou svatbu, tak bych rozhodně do těch perel šla. Aspoň budeš krásně ladit. Kytičku bych si nechala udělat z bílých i smetanových růží, aby to bylo dokonalé :-D :-D :-D
Profilova fotka
No já, mám představu...že růže smetanové a bílé lilie.... ;-) a hodně zeleně...
lilie jsou taky krásné, záleží na naranžování ... :-D :-D Musím jít, práce volá. Zatím se měj krásně a brzy na viděnou :-D .
Profilova fotka
papa
Profilova fotka
holky nemáte některý typ kde koupit botky k šatům? chtěla bych celokožené a ne moc do dlouhé špičky
Profilova fotka
dobré ráno děvčata :-D já osobně si koupím boty u větnamců :-D poněvadž pod šaty to není vidět a po svatbě je nosit nebudu protože to není nějak můj styl teodorko nikdo na tebe divně koukat nebude ;-) už jsem to zažila před maturákem kdy jsem krásně načesaná šla přes město a okud na tebe budou koukat tak jen proto že ti to bude slušet :-) a že řeknou hele ona se vdává terko také chci růžičky ale růžové :-D
Martino boty tu řešíme už delší dobu... Mám několik kontaktíků z Diplomatu. Až budu mít čas, tak si je projedu na netu a pak i v reálu a uvidíme. Bílé botky na podpadku v pohodě unosím do kanceláře, takže taky chci celokožené a plnou špičku, volnou patu. A rovněž pokud možno ne špičaté, mám radši oblejší.... Uvidíme :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim jako lonska nevesta z Kladna;-) Jen malou poznamecku k tomu zavoji a litani pres mesto, ja sice moc daleko nesla, ale cele to rano, jak jsem vysla z baraku jeste se zavojem v ruce, jsem citila takovou euforii, ze mi vsechno prislo krasne a na lidi jsem vubec nekoukala. Teodorie, vubec to neres, vsadim se, ze budes mit cely den takovou naladu, ze nad takove podruznosti budes povznesena...a navic, je to pekne jit po meste a na vsechny se tvarit ve stylu:"Koukejte ja se dneska vdavam, neni to parada?" Preju Vam holky hodne sil do organizace a planovani, urcite se Vam svatbicky povedou primo ukazkove!!!
Markét díky za útěchu, ale být načesaná a být načesaná se závojem je trochu rozdíl :-D. No nějak to přežiju :-D :-D :-D Jo a není pravda, že pod šaty není vidět. Když si zvedáš sukni, abys šla do schodů apod. nebo když vykročíš... je to vidět. Ale když je pak neunosíš, tak je samozřejmě zbytečné si kupovat drahé boty. Jen, aby aspoň ty od větnamců trošku dobře vypadaly :-D
des: díky za útěchu, já vím, že budu myslet na jiné věci a ne na ostatní lidi, ale teď mi to přijde zvláštní :-D :-D :-D
Profilova fotka
boty u větnamců jsou klasicky bílé a není v tom žádný rozdíl ;-) už jsem si to zjištovala a ten závoj bych opravdu neřešila at se všichni podívají jak jsme krásné a že se vdáváme já se na to naopak těším :-D des moc děkujeme za podporu terko mám dotaz jaké písničky budete dávat na ten obřad:já vůbec nemám tušení a klasika se na to nehodí?
Profilova fotka
Zdravím! Ahoj Lucko!!! Co žes tu objevila ;-) Leni, holky mají pravdu...ale to už jsme řešily... Markét: já teda vietnamcům nevěřím...ale je to Tvá volba... a co se týče těch písniček, tak to teda fakticky nevím...dala jsem úkol sestře, ona furt brouzdá po netu...že až najde nějakou pěknou,ať mi ji uloží do souboru...pak to společně s přítelem projedem...samozřejmě něco z našich CD...atd. Máš pravdu, na venkovní obřad se opravdu, podle mýho, klasika nehodí.. Já si představuju něco jako U2, nebo Coldplay nebo něco podobně moderního, ale jen symfonicky...nějaký melodický rock...
Článek se načítá
Profilova fotka
Terko budu je mít jen na obřad ty botky ;-) pak je vyměním za něco pohodlnějšího,kdo ví jaký je v tom rozdíl mezi bozy značkovými a jejich :-D s těmi písničkami fakt nevím to bude dilema,kolik jich má být??
Profilova fotka
Tak to jo....pokud to není zbytečné... tak si kup rovnou pohodlné... ;-) Mě na zámečku říkali, že si máme nahrát tak půlhodinové CD, pokud to nebude stačit, pustí to pak zase od začátku, samozřejmě kromě té první, která by měla být trochu rytmičtější pochodová...
Profilova fotka
ty druhé botky na přezutí mám :-D já fakt vůbec netuším :-(
Profilova fotka
a co posloucháš za hudbu?
Profilova fotka
terko už mám jednu písničku od Andrea bocceliho zpíví co s nějakou zpěvačkou je krásná,tak jednu už máme ted ty další http://profile.imeem.com/0QAS7zj/musi... co na ní říkáte???jsem romantik no :-D
Profilova fotka
Ahoj markét!..Já bohužel v práci nemám zvukovku...a doma PC nemám...takže nemůžu posoudit....poslechnu si to až u našich o víkendu...ale jo., Bocelli je dobrej...a myslím, že se to hodí
Markét, tuhle znám, Bocceliho miluju, a tahle je krásná :-D
Profilova fotka
Tak a máš jednu z 20-i písníček :-) :-)
Profilova fotka
veru děkuji za typy,některé jsou krásné ;-) Terko to jich má být 20 8-) ach jo!!!! jinka děkuji za názory
Profilova fotka
Terko to se hrajou písničky i během obřadu :-o ??já myslela jen při nástupu a pak při gratulacích,tak ted jsem z toho zmatená :-x co vám tam přesně ta paní řekla?
Profilova fotka
No, nám řekla, že si sebou máme přinést půlhodinový sestřih písní, co nám budou hrát při obřadu...vždycky se hrají písně při obřadu, jen jako zvuková kulisa, nic řvát nebude....
20 písniček?? to není tak hrozné, ne?:o)) já mám štěstí, že přítel je šikulka na písničky.... :-N
Profilova fotka
jo to chápu,řvání jsem nemyslela ale myslela jsem že při obřadu je úplně tichoučko ;-) a to jich má být 20?se z toho zblázním 8-)
Profilova fotka
Ten počet-20 jsem plácla - řekli půl hodiny--to tak orientačně vychází ...vy jste ještě na zámečku nebyli? No budete rádi, že tam tichoučko není... Zámecká zahrada není uzavřená pro veřejnost, takže se nám ( i Vám) tam budou courat rodiny s řvoucíma dětma :-D
Profilova fotka
to víš že jsem tam byla,ale dají tam ceduli že probíhá obřad a tak slušné lidi by se tomu měli vyhnout hlavně s těmi dětmi ;-) jinak mi nevadí že tam přijdou lidé at to všichni vědí že se beren a máme se rádi :-D ten obřad jsme zaplatit ještě nebyli až v dubnu jinak v dubnu se žení Jirky kamarád v písku tak se tam jedem podívat jsou to motorkáři takže na motorce,takže pochytám inspiraci i když my budem mít normální svatbu ;-)
Profilova fotka
prosím tě a jak se jmenuje ten kamarád? Nejmenuje se Martin? Já znám taky jednoho motorkáře ,co se žení v dubnu.
Profilova fotka
nene jmenuje se Pavel a mají to až v písku ;-) ty jo to se nějak rozmohlo ty svatbičky co?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?