Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Profilova fotka
marti: mě se na tobě nejvíc líbí ty šaty z Vlasty-ty barevné meruňkovo bílé...a z Romance šaty č. 6
Terko fakt nevím, možná bude o patro nižší... :-S
Profilova fotka
Ono asi taky záleží, jaké mají ty patra průměr....Každopádně...musí být výbornej na chuť,co?! ;-)
Profilova fotka
Holky, možná jsete už tady o tom bavily, ale jdete do Diplomatu?
Terko my s přítelem to máme v plánu. Prý je to vždy super a letos tam má být až 100 vystavovatelů. Tak jsem na to zvědavá. Chtěli bychom tam pořídit podvazek, já případně pompadůrku a možná i nějaké jiné drobnosti a taky se chci kouknout na boty. Třeba by tam mohli nějaké mít. :-D :-D :-D Vy jedete?
Profilova fotka
Já se také do Diplomatu chystám, ale nastávajícího nechávám doma. Jedeme s mamčou a kamarádkami - jedna z nich se totiž tako vdává a to 4 týdny po mne. Botky budou problém v momentě, že si vyberu jiné než bílé šaty, ale včera mi bylo řečeno, že je bílá v reálném světle na mne hezčí než nějaká slonová nebo tak.
Profilova fotka
No, já tam chci určitě, ale přítel o tom ještě neví... :-) snad půjde se mnou....jestli ne, tak taky vyrazím s kamarádkou...já taky doufám, že si už o víkend vyberu nějaký šaty, abych právě případně mohla už vybírat ostatní drobnosti....
Profilova fotka
martinaj koukla jsem na šatečky a moc ti sluší i tenhle styl,jsou moc krásné.asi všechny :-D my to diplomatu jedeme,byli jsme i v holešovicích tak to chcem srovnat ;-) prý to tam bývá skvělý tak uvidíme :-)
Terko, na to tvé zkoušení šatů jsem fakt zvědavá. :-D Martino, mně také spíš doporučila bílé, prý mne rozzáří. Jsem hnědovláska a ty slonovinové či béžové... mne dělají ponurou. :-S Markéto, myslím, že podle toho, co jsem slyšela, se Diplomat s Holešovicemi nedá vůbec srovnat. Jak už jsem psala, v Diplomatu má být letos až 100 vystavovatelů a teď si vzpomeň, kolik jich bylo v holešovickém veltržním paláci.... :-|
Profilova fotka
Tak holky...přidávám si foto vybraných šatů do alba.... Doufám, že jsem se neukvapila...byly hned druhé,co jsem si vyzkoušela a strašně se mi líbily...jsou úplne jednoduché, vcelku, bez výšivek,krajek apod.. sice jsem měla původně představu úplně jinou,ale jak říkám, tyhle mě úplně na 1.pohled uchvátily....jen si říkám, jestli jsem neměla zkusit víc salonů před tím, než jsem složila zálohu...ale teď už se stejně nedá nic dělat.... ;-)
Ahojky Terko, myslím, že v jednoduchosti je krása, aspoň se pak můžeš vyřádit na detailech :-D. Tyhle šaty jsem si taky zkoušela, ale neseděly mi. Dělaly mi ošklivé boky a hlavně mi vadilo, jak si šlapu vpředu na sukni :-S Ale myslím, že ti sedí a důležité je, že sis je zamilovala na první pohled. :-D Jo a myslím, že nevadí, žes rovnou složila zálohu, když se ti líbí a člověk nemá času nazbyt, aby ještě někde lítal. Navíc, kdyby sis to rozmyslela, tak si můžeš zálohu přesunout na jiné, které by se ti u ní líbily :-D A co doplňky? Budeš mít ten dlouhý závoj? A šperky od ní nebo svoje? :-o
Profilova fotka
No...toho šlapání se taky děsím.... doplňky?...Závoj od ní ten dlouhý,co mám na fotce a šperk jsem si taky zamluvila ten,co mám na fotce,ale určitě se chci poohlídnout ještě jinde...Ty perličky se mi k tomu líbí,ale chci ty bělený, ne ty,co mi nabízela...když se člověk soustředí, tak je znát rozdíl mezi barvou šatů a barvou nahrdelníku... No nevím...mě už se jiné šaty u ní tolik nelíbily.
Článek se načítá
Profilova fotka
Čauky holky, tak tu pěkně disktutujete. Terko...dívala jsem se na šaty, moc ti sluší. Jsou jednoduchý a v jednoduchosti je krása. Já jsem taky po šatech nikde neběhala. Vybrala jsem si je hned v druhém salonu (Adina) a už mám zaplacenou i zálohu. Taky jsem si říkala, zda ještě nemám někde poběhat a podívat se jinde. Bohužel fotku těch co budu mít na stránkách nemám. Byly to poslední šaty a mně se zrovna vybila baterka ve foťáku. Fotili mě i v salonu a říkali, že mi je do 14 dnů pošlou. Bohužel je vymazali, ale volali mi zpět,že si je mám přijít vyzkoušet a ještě udělat fotky, jsou milí. Jo taky jsem se objednala k vizážistce-kadeřnici (přes salon Adina).Máme schůzku příští měsíc, tak jsem zvědavá, co vymyslíme.Nevím, zda si mám taky pořídit závoj. Příteli se to ale moc nelíbí a mně po pravdě taky ne. No uvidíme. Jsem teď marod :-( , tak budu mít více času na inspiraci. ;-)
Profilova fotka
terko šatičky ti moc padnou a sluší,jsi princezna!!!vážně lenuše tak se brzy uzdrav ono to ted nějak řádí? :-( terko kolik jsi dala za půjčení??
Profilova fotka
Tak Vám holky děkuju...člověk chce mít všechno perfektní, tak pak pochybuje.... Dala jsem 4050,-Kč...zálohu jsem jí nechala 2000,-Kč.... V ceně jsou šaty, závoj a bižu...
Profilova fotka
tak to je dobrá cena,gratuluji,jo to pochybování znám ;-)
Profilova fotka
tak vidím, že jsem na to všechny stejně. Terko, ta cena za šaty je super. Já je mám za sedm tisíc, ale nelituji, jsou také moc pěkné.
Terko, ten rozdíl v barvě je vidět, myslím, že bílé budou hezčí. Já si u ní bílé vybrala, ale je pravda, že až takový výběr tam nemá. :-| Třeba najdeš něco hezkého v Diplomatu :-D :-D :-D Jo a v sobotu jsme koupili oblek pro ženicha. V OP Prostějov a je antracitově šedý, jednoduchý, na 3 knoflíky. Až budu moci, přidám ho do alba. :-D
Profilova fotka
Ahoj holky... Že jo?!...Já bych chtěla sehnat podobný, tvar se mi moc líbí, ale prostě bělený...Já douuufááám, že seženu něci v Diplomatu...teď mám půl roku na to sehnat doplňky ke svým jednoduchým šatům ;-) :-D ... Jééé Leni, tak už se těším až ho přidáš, na tohle taky potřebuji posbírat inspiraci. my se půjdem na oblek kouknout vedle Kauflandu je butik jen pro pány, pro mužské polovičky tam kupujeme celá rodina obleky vždycky. jsou tam celkem levní a veliký výběr...
Terko, to byl náš další tip. Ale přítel nemá moc rád dlouhé zkoušení a tenhle mu celkem padl jak na délku, tak i sako. Sice byl dražší, než jsem chtěla, ale když trval na tom, že si ho koupí, tak jsme to neřešili a koupili. :-D Jo, myslím, že tenhle tip náhrdelníku by ti šel, klidně i menší perličky, ale rozhodně bílé. :-D :-D :-D Koukám, že nejsem sama, kdo hodně doufá v Diplomat. :-p
Profilova fotka
Tak to není, co řešit...ty mužský na to zkoušení moc nejsou,co?!... To si piš... já do "Diplomatu" vkládám naděje... mám představu, že mě tam osvítí duch svatej a všechno budu mít hned vyřešený :-D
Profilova fotka
No já vůbec nevím co od toho mám čekat, šaty ještě nemám vybrané, takže tam spíš půjdu jen omrknout věcičky a spíš se inspirovat na kytičku a tak. Doplňky se mi líbí i štrasové, ale na to bohužel potřebuji nejdřív ty šaty, aby se to pak vzájemně netlouklo. Oblek má nastávající koupený loni - byli jsme kamarádům za svědky - zeptám se jestli můžu hodit jeho fotku na web - na té svatbě měl totiž i přímo kombinaci s vínovou kravatou a opravdu mu to moc a moc seklo :-)
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
romika: to se asi dá čekat. Je to dost profláklé a navíc vstup zadarmo :-S Mně by stačily nějaké botky a doplňky. :-D
Profilova fotka
Tak jsem dneska vyrazila do Claudie a už mám snad definitivně vybráno - ve fotoalbu Claudie 3 nebo 2. Záloha je sice složená na 3, ale můžu ji popřípadě přesunout na jiné. Takže v neděli v Diplomatu budu asi vybírat botky a nějaké šperky - popřípadě ještě závoj, protože tan v Claudii divně odstával.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Martino, tak ty 2 se mi líbí více, dělá ti hezkou siluetu a má krásné zdobení :-D :-D romika: vážně ne? Já v to docela doufala, že bych tam mohla sehnat botky :-(
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
tak to je blé, ne že bych na to spoléhala, ale tajně jsem doufala..... :-( Jo a přidala jsem do albíčka dvě fotky obleku toho mého :-D
Profilova fotka
ahoj, jen pro info loni boty byly!:-) jsem z kladna, ale svatba bude v nelahozevsi:-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?