Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Markét, upřímně vůbec nevíme. Vždyť víš, že nás tam tolik nebude, tak živá kapela by byla moc. Spíš nějaký ten jeden člověk, max. dva. :-)
Profilova fotka
ted nevím jak to myslíš?my budem mít kapelu také o 2 zpěvácích :-D
aha, když říkáš kapelu, tak si samozřejmě představím více lidí, dva jsou duo... :-| A koho budete mít, jestli se můžu zeptat?
Profilova fotka
aha,já považuji kapelu i o dvou lidech :-D ,sehnala nám jí paní z toho zlatého selátka je to kapela AKCENT budeme je mít od 17 do 23 hod za 4 tis.i s dopravou,tak uvidíme snad budou dobří :-o a co že jsi dnes na pc?
nějak nám to téma zapadlo, vyzvedávám do popředí :-D
Profilova fotka
tak ta kapela je o třech lidech :-D 2 pánové a paní ;-)
holky doporučuju kapelu FRAGMENT, jsou to dva chlapi a jsou fakt suprový :-D
Profilova fotka
ahoj pemb ty jsem měli původně mít ale už asi neměli na náš termín volno proto nám ta paní zařídila AKCENT ale já jsem ráda chtěla jsem zpěvačku :-D tak snad budou trochu dobří ale děkuji
murynko není zač ;-)
Markét, my ještě nevíme. K Selátku se vypravíme nejspíš tuto sobotu, domluvit hostinu... No a svědek přítele má prý taky nějaký kontakt, už osvědčený, tak uvidíme :-D
Profilova fotka
Ahoj holky!!! Teda Leni, šaty jsou opravdu moc pěkný, vypadá to, že Ti skvěle sedí.... Koukám, že už budu muset začít taky nějaké shánět!! :-(
Ahojky Terko, no myslím, že už bys měla začít. A ten salon v Rozdělově, jak jsem ti o něm psala do IP, je fakt super. :-D Paní si mne vzala do parády a než jsem stačila říct svou představu, už mne soukala do šatů a vážně mi seděly. Prostě už to za ta léta má v oku a má dost zkušeností. Prý jí tam chodí i holky s dost nekonfekčními postavami a vyberou si. Jen to chce se domluvit s ní dopředu. Klidně zůstane i déle, než do pěti, když se s ní domluvíš. :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo jo jsem taky domluvená do toho salonu na odpoledne ve všední den - už jsem se tam byla i kouknout (mám to tak 5 min od baráku) a byla jsem moc spokojená. Než jsem se stačila na něco zeptat, tak to ze sebe paní všechno vychrlila a věděla jsem všechno co jsem potřebovala a ještě i dodala, že je i v jejím velkém zájmu aby šaty seděly, protože je to pak pro ní velká reklama.
Martino, musím souhlasit. A navíc působí hodně profesionálně. Taky se tě zeptá na důležité nemaličkosti :-D jako kdy svatbu máš, kde a jak vysoký je ženich a pak už ti ukáže, co by ti sedělo a slušelo. Moje představa byla úplně jiná, než jaké nakonec budu mít šaty. :-D
Jo a musím dodat, že za slušnou cenu. Navíc prý teď má nějakou slevovou akci, takže jsem to měla opravdu o dost levnější, než by to bylo o měsíc později. :-D
Profilova fotka
Zdravím! leni a je tedy pravda. že u svatebních šatů můžeš mít velikost o jedno číslo menší? A jestli se ještě můžu zeptat...co je to ta slušná cena? Kolik má půjčovné? Platila si už teď nějakou zálohu?!
Terko, je to pravda. Dávala mi velikosti 36/38 a navíc říkala, že každé šaty jdou upravit až o dvě velikosti, takže si myslím, že v pohodě, toho se bát nemusíš :-). Jo a za půjčení šatů, té spodničky, či co to je, rukaviček, závoje a šperků budu platit 4.500,-- Kč. Na půjčovné šatů jsem měla slevu přibližně 1.200,-- Kč. :-D Aby ti ty šaty zarezervovala na tvůj termín, tak musíš podepsat smlouvu a dát zálohu 1.000,-- Kč, která je nevratná. Ale říkala, že kdyby se něco dělo a termín svatby se třeba posouval, tak záloha zůstává, nepropadá. A myslím, že to zase není tolik, aby si člověk rval vlasy. Jo a říkala, že jí průběžně chodí i nové šaty a že není problém, přijít i později a rezervaci přesunout na jiné šaty. :-D
Profilova fotka
Cože???? 4500,-? Tak to je super cena....Jo a když už to tam maš zkouklý, nezahlédla jsi tam také podobný styl šatů,jaké chci?!...Ten empírový styl?! Rozevlátá silueta bez korzetu...třeba i s krajkou?!
Terko, já si ty šaty moc neprohlížela. Ona mi nosila dozadu různé styly a já je oblékala. Navíc na ty šaty sahá jen ona, na stojany se sahat nesmí. Ale možná se budeš divit, co by ti doporučila. Už jsem psala, že jsem měla úplně jinou představu, než jaké nakonec budu mít. A měla pravdu, že mi seděly nejlépe. :-D Chce to tam zajít a uvidíš. Přinejhorším si nevybereš. ;-)
Profilova fotka
děkuju...zavolám jí a domluvíme se., kdy budu moct zajít. ;-)
tak to jsem zvědavá :-D
Profilova fotka
Já jsem domluvená v salonu na dnešek, tak zítra budete moci zhodnotit další šatky. Jinak nemáte nějaké kontakty na dorty, koláčky ...?
Martino to zatím nemám. Koukala jsem na stránky e-party a mají hezké dorty, ale zdají se mi drahé. Pak jsem ještě koukala na stránky cukrárny na kulaťáku a ty mají také krásné dorty, jen tam nemají ceny. Jinak možná se ještě zeptám skorotchýně, jestli u nich ve městě někde dobře nepečou :-D Koláčky taky zatím nevím. :-| Na šaty jsem zvědavá, určitě sem juknu :-o
Profilova fotka
ahoj holky,e-párty tam mají opravdu krásné dortíky,ale také si nechají zaplatit,tak kouknu ještě jinam,ale kdyžtak vezmem od nich ostatní dorty mi napečou babičky atd ;-) koláčky mají vesměsvšude stejnou cenu jen nevím kolik jich mám objednat,s těma šatama to mám také tak moohu si je ještě vyměnit má jim přijít nová kolekce tak kdo ví,ale zatím se mi líbí ty co jsem si vybrala tak se mějte ksrásně děvčátka :-D
Profilova fotka
Ahoj holky!!! Tak já jdu zase tý paní v sobotu....tak jsem na to zvědavá! Dám vědět. Říkala, že oblékla skoro všechny nevěsty z Velký Dobrý:-)) Mě se taky strašně líbí dorty od nedvědový z e-party a asi i do toho půjdu...KOláčky říkala babička, že bysme mohli objednat od jedný paní z Tuchlovic, ale teď nevím, jak se jmenuje..Prý jsou výborný!!!
Terko, tak to je super, jsem zvědavá, co potom řekneš :-D. S tím dortem fakt nevím. Je pravda, že chceme jen jeden dort a to třípatrový, to by snad pro 25 lidí mělo stačit, když budou ještě minidezertíky a koláčky... :-|
Profilova fotka
Ahojky, tak já včera absolvovala 2.zkoušku šatů - cena cca 3900,- i se závojem a doplňky. Z přístupu paní jsem trochu rozpačitá, protože mě pořád "navlékala" do velkých sukní i přes to, že se mi líbí (a snad i víc sluší) spíše jednoduché a ještě jsem chtěla sukni s organzou nebo tak něčím a to mě pořád přesvědčovala o tom, že bych tu sukni potrhala a zničila....Ale jinak má super ceny a půjdu tam ještě na jednu zkoušku, protože v momentě, kdy se začaly zkoušet šaty bílé, mi oznámila, že už nemá čas (i když jsem byla dopředu objednaná a ona sama si termín navrhla). Takže příští zkouška budou už jen jednoduché bílé sukně a šněrovací korzety. Příští sobotu bych chtěla ještě zajít do Claudie - tak uvidíme jak to bude tam.
Ahojky Martino, tak to mne překvapuje, ke mně měla úplně jiný přístup, to zamrzí :-( Koukla jsem na ty tvoje fotky a do těch zelených bych rozhodně nešla, ale líbí se mi ty č. 2, jsem zvědavá na další zkoušení :-D Jo ceny ona má super, stojí to za to vydržet. :-o
Aha to nebylo všechno, tak z těch dalších fotek se mi líbí ještě ty s tím krajkovým rukávem, ale aby ti v nich bylo příjemně. :-N
Profilova fotka
leni: a není třípatrový dost pro 25 lidí zbytečně velký?!...Já jen, že jsem tak koukala na e-party a třeba dvoupatrové tam mají pro 40 lidí. martino: to jsem tedy zvědavá sama na sebe, protože mě se taky líbí jednouduché střihy....uvidíme...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?