Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Markét, cena zlata jde sice nahoru, ale nemyslím, že by je o tolik zdražili, protože by je nikdo nekupoval. Všichni by si radši přinesli svoje zlato. :-S Prstýnky plánujeme až v únoru nebo březnu. Přeci jenom to máme až v srpnu, tak je čas. ;-) Teď postupně zapisujeme nápady na svatební dary. Už víte, co byste chtěli? Nás moc věcí nenapadlo... :-(
Profilova fotka
tak vy to máte až v srpnu to je jestě o 2 měsíce déle :-) takže opravdu máte čas ;-) já už mám na zařizování 4 měsíce červen jedeme pryč a až se vrátím chci už mít vše připravené,ted už budu doladovat detaily :-D svatební dary-od rodiny chcem penízky,poněvadž spolu už bydlíme a vše potřebné máme :-) od svědků se necháme překvapit ale myslím že to bude nějaká poukazka do kiky ikey nebo tak od kolegyní budu chtít asi kvalitní sadu hrnců na vaření ale jinak chcem opravdu penízky
Ty by se nám taky šikly, ale jak jim to naznačit? Nebo to s nimi přímo domluvíte? Zase nejsme úplní chudáci a nechceme vypadat hamižně :-D A pár věcí jako mixér, robot, parní hrnec apod. by se hodily. Jen dál už nás víc nenapadlo. Jo ještě jídelní servis. Ale zase aby to nebylo nad finanční možnosti hostů... Je to složité ;-)
Profilova fotka
já si myslím že ti raději každý dá peníze než vymyšlet co koupit atd aby se jim to líbilo,aby byli spokojení my také nejsme žebráci ale opravdu všechno máme a nepotřebuji 2 konvice,2 mikrovlnky atd.potřebujeme peníze budem předělávat baráček a pochybuji že mi někdo nechá udělat třeba koupelnu,kuchyn a tak.takže nám ty peníze pomůžou,moje svědkyně mi to naznačila ale nechám to na nich od ní chci mít překvapení,s darama si hlavu opravdu nelámu :-D
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahoj romiko určitě se ozvi,a ty prstýnky to nějak vyřešíme :-D
Profilova fotka
Ahoj holky!!§ Tak co řešíte?!...Už jsem psala Markét, že jsem teď trochu zanedbávala přípravy na svatbu...nebyl čas....ale už je to trochu klidnější, tak se zas do toho můžu spustit...Změnilo se něco?!
Ahojky Terko, tedaaaa to je príma, žes opět zavítala :-) No však si to zpětně přečti a uvidíš. A jak se máte vy? Co baráček? :-D
Profilova fotka
terko tak to chápu,vy uř jste to platili ted ten poplatek?nám řekla že stačí až v květnu?ty jo remix písní jo no tak to bude něco :-D koukala jsem na fotečky baráčku je pěkný velký ;-) a kde bydlíte ted? jinak já už mám vše důležité zařízené te doladujem detaily :-D tak se koukej ozvat a nenehávej nás tu samotné ;-)
Profilova fotka
Já byla na matrice ve středu a paní říkala, že poplatek stačí uhradit až tak měsíc před svatbou - tedy nevím kdy to bude vyžadovat divadlo, kterému se platí za obřad v zámecké zahradě. Jinak ohledně svatebních darů - na nějaké maličkosti jsme přišli a pak chceme třeba ledničku, postel ...tak chceme na svatební list napsat jako dar příspěvek na tu konkrétní věc.
Profilova fotka
Ahpoj holky!!! Leni: na " modrý střeše" mám album, tak se mrkni.... pokračuje to tak, že teď čekáme na rozhodnutí Katastru, že se převod na nás( teda na přítele) může uskutečnit....že nemají ty prodávající dědicové nějaký finanční závazky, který by jim ten prodej znemožnili.... to je furt nějakejch papírů a čekání, už mě to dost štve... Všem:Nám taky řekli, že ten poplatek můžeme zaplatit měsíc před svatbou,ale my ho chtěli zaplatit teď,aspoň něco je z krku, pak budou jiný výdaje a je ,aspoň pro nás v týhle situaci, platit věci postupně, než pak naráz...
Profilova fotka
Markét: teď bydlíme ještě furt v tom bytě, co prodáváme, až ho prodáme, tak budou penízky na rekonstrukci a budem střídavě v baráčku, je dost velkej na to, abysme se tm mohli pohybovat i po dobu rekonstrukce, a taky budem u našich, bydlí kousek od baráčku....
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj tery!! :-D to mi povídej o výdajích,my ted platili prstýnky a jiné věci takže ten obřad zaplatíme až ta v dubnu ;-) po svatbě chcem jít také do půjčky a začít rekonstruovat,budem bydlet zatím v tomhle a tamten předělávat je 100m od nás :-D koukala jsem na ty tvé stránky je velký a podobný tomu kam se budem stěhovat my,a co jinak??a vy až prodáte byt tak z toho vyplatíte ostatní a ještě provedete rekonstrukci??
Profilova fotka
tak koukám, že nazahálíš, že už si to rozjela ve velkém, že?! ;-) Ne ne, vyplaceno už máme, peníze jsou v úschově u notářky a až to katastr odsouhlasí a přepíše, tak se dědicům vyplatí...Z bytu nám půjde jen část na rekonstrukci, ten byt je přítelový maminky a tam si půlku nechá.... Tak si dej taky foto domečku do alba, ráda bych ho viděla... :-)
Profilova fotka
jak ve velkém?? :-D až budu mít čas tak ti ho nafotím,dnes večer jdem na maturiták kamarádce,a zítra na mylsivecký ples :-D takže to uteče jak voda :-( ty jo s tímbarákem je to složité!! :-o tohle je také přítele mamky barák napíše ho na nás až budeme manželé aby kdyby se něco stalo abych neodešla jen s taštičkou :-S
Profilova fotka
:-D .... tak to je moc hodná, že je takhle ochotná Vám pomoct... Já byla na maturiťáku v úterý...bratránkovi v Lucerně...vůbec se tam nedalo dýchat... Tak jo, budu se na fota těšit....
Profilova fotka
no aspon doufám že to tak uděla když to řekla :-| my jdem jen do kulturáku na Kladno tam to bývá s dýcháním docela v poho :-D já jsem začala nakukovat na stránky modrý koník a úplně se rozplývám :-D a modrá střecha je také fajn,celé je to super
Profilova fotka
Jojo, zlatej kulturák na Kladně!!! Taky mám radši menší prostory... Jo, je strašně fajn, že vymysleli tu " Střechu"...tam se člověk dozví věcí... ;-) kdy tak budete plánovat mimčo?!...asi až bude zařízený bydlení,co?!
Profilova fotka
v práci mě to ted děsně štve,přemýšlím o změně :-( ale každý mi říká at vydržím do mateřský ;-) chtěla jsem až po zařízení baráčku ale ta práce mě dohání k tomu že hned po svatbě vysadím prášky :-D nebudem se vyloženě snažit ;-) ale když to vyjde tak to vyjde,bydlet máme kde to je důležité tamto se vždy nějak udělá :-) a co vy?a miminko také až po zařízení?ono je to asi nejlepší nejsi ve stresu ze zařizováním a tak a hezky si užíváš těhu :-D
Profilova fotka
Jo, to je asi rozumný počkat na mateřskou ... jak dlouho si ve svý práci?! Já zatím mimčo nechci...až tak za 3 roky... Já si myslím, že teď už ten stres bude vždycky... ;-) v baráku je vždycky co dělat atd.. :-D
Profilova fotka
to máš pravdu :-D barák to je makačka,ale myslím to hlavní jako kuchyn,koupelna a tak z toho je bordel a tak v práci jsem skoro 2 roky,jenže naše vrchní dala výpověd a čeká nás jiné vedení a tím pádem i změny :-( už pokukuji po práci v praze ale to dojíždění to by mě asi zabilo ;-)
Profilova fotka
jestli můžu radit, zkus tam vydržet ty dva roky, bude se ti to pak počítat do praxe... pod ty dva to je naprd. Prosím tě, dojíždění....já jsem v práci za 20 minut....úplně v pohodě...myslím, že to za to pak stojí,ohledně peněz, jsou tu vyšší platy a na dojíždění si člověk zvykne hned. ;-)
Profilova fotka
jenže tady kde bydlím,není spoj na Prahu takže bych musela na Kladno a z Kladna do prahy,takže to jsem vyloučila,raději bych jezdila autem,ale když jsem si spočítala co bych dala za benzín,tak by ta výplata vyšla to co tady :-( ptala jsem se na práci pondělí až pátek stálá raní ale od 7-16 než bych dojela domů to je celý den v háji,já vím že tady musím vydržet stačí mi rok abych měla nástupku to snad vydržím
Profilova fotka
Já už musím jít.... zase se ozvu...tak to je trochu teda komplikovanější s tím dojížděním...No jo, všude je něco...někde vyděláš 30,000,- Kč ale zase nemáš čas, jinde o půlku míň, času dost, ale .... :-| Zatím se měj!...Až zase bude chvilka, tak se tady ukážu ;-)
Profilova fotka
já také letím do práce a asi se dnes nenapojím měj se papa
Ahojky, brácha mne na chvilku půjčil PC, tak jsem si natáhla pár fotek z foťáku. Už jsem si také vybrala šaty a doplňky, mám je v albu, tak jukněte :-D . Teď holt ty boty. My jsme nakonec žádné poplatky neplatili. Svatbu máme v pátek na magistrátu a do zahrady se půjdeme jen fotit. ;-)
Profilova fotka
jéé teodorko moooc hezoučký šatičky sis vybrala-jsou opravdu hezké a kdepak si je půjčila?? boty já koupím asi u větnamců potřebuji docela velký podpatek nechám si je na obřad a pak se přezuji,to by mě asi boleli nohy :-D tak to mi ten poplatek zaplatíme až tak v květnu ;-) ted jsme platili prstýnky atd.jinak kapelu už máme zařízenou od 17-23 za 4000 i s dopravou docela dobrá cena ;-)
Markét, díky. Šaty jsem vybrala v Rozdělově, salon Romance. Fakt moc příjemná paní a řekne ti i, co ti sedí. Docela se s mamkou shodly. Ani se mne neptala, co si představuji a rovnou mi dávala ty první tři modely, co mám v albu. A ty třetí, které budu mít, mi prý seděly úplně jako ulité. Tak jsem dala na radu a budu je mít :-D Já podpatky nosím, i když ne moc vysoké a bílé boty užiju i do práce, takže chci pořádné boty. Doufám, že teď, když začnou prodávat jarní kolekce, tak nějaké seženu. :-) Hudbu zatím vyřešenou nemáme, ale budeme muset začít... :-| Přijde mi, že je toho moc najednou...
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
romiko vím o něm je to u zdrávky,byla jsem tam na mě moc výběr šatičků neměli,ale je to tam příjemné a milá ochotná paní,která tam pracuje teodorko jsou opravdu krásné,v rozdělově v tom sálonu to také znám,ale nebyla jsem tam ted byla jsem tam tak před 3roky,a chcete živou kapelu?jo je toho moc proto to chci mít vyřešené ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?