Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tak u nás taky sněží a je bílo,sice tenká vrstva, ale drží se to,dnes asi poprvé vyzkoušíme fusak, jsem zvědavá,jestli se s ním vejdem do korbičky. Markét, tak honem s odkazem a heslem do IP, už se těším :-) Kombinézku klidně dej, ať je malé teploučko :-) Kačko, ten odkaz na ozdoby je super, mají je tam dost levné :-) Pavlí, všechno nej Kačence k 8. měsícům :-) Zábranu kolem krbu zatím nemáme, ale určo budeme taky pořizovat, jestli teda se malá rozhejbe a rozchodí ještě v topné sezoně :-D
Profilova fotka
Dobre rano holky, jsme po kontrole a i po ockovani, zvladl to skvele, skoro neplakal :-) a jinak Evi uz mame opravdu vic nez Sarinka, 7400g :-D Jinak ja fusak davam uz co je pod 10stupnu,ale zas ho do neho moc neoblikam, jen body a mikinku,ale ted uz prioblecu, tady je taky zima ]-(
Ahoj holky, My ted přišly z plavání a malá už 2 hodiny chrupe, asi jí to dost zmohlo... tak si alepospon uklízím, páč zítra má přijet kámoška s osmiměsíční holčičkou, tak se moc těším Evičko koukala jsem na videa a nádhera. Nejhezčí je to ve vaničce. To už si takhle sedla sama? A jak? To se přidržela těch stran a přitáhla se?? A moc krásné je to paci paci. Mončo, bříško krásné, co já bych za takové v 25 tt dala :-D Já už měla takový mega břicho, že si lidi mysleli, že budu rodit každým dnem :-D :-D I doktor mi říkal, že tohle za svou dlouholetou praxi viděl málokdy :-D :-D Takže tiše závidím :-D K té zábraně kolem krbu, tak mě manžel říkal, že to není třeba, že prej to sklo bude zvenčí studené :-o Že prej se to takto dá koupit. No to jsem teda zzvědavá, doufám, že to nějak nepopletl :-o A kombinézku my už dáváme a i fusak :-D Nevim co budu dávat až bude pod nulou, to už budem asi jenom doma :-D HOlky a zapomněly jste mi possat ten odkaz na ten fusak na ruce ke kočáru, prosím prosím.....
Profilova fotka
Marti nevim jestli holky daaly spesl odkaz, ale na mimibazaru je jich dost http://www.mimibazar.cz/dnesni_fotogr... Ja na nej koukala i u nas v obchode s kocarkama ;-) ale pry mam pockat na jeziska :-D
Profilova fotka
Leni, blahopřeji ke kontrole, Filípek je už kus chlapa :-) a šikulka, že neplakal :-) nechala jsi ho naočkovat i proti pneumonokům? Martinko, mrkni se tady ve zboží: http://www.zbozi.cz/items?q=ruce%20em... Sárinka si takhle ve vaničce už sedá sama, chytne se za ty okraje a přitáhne se, ale jinde to nedělá, strašně jí baví to cákání, teď máme pokaždé v koupelně povodeň :-D No a s paci paci mě dostává, to děti většinou dělají až kolem 10.měsíce, tak mám radost, když je krapet pozadu s plezením, že aspoň v tomhle je zase napřed :-) a slyšela jsi to táta? x-) Jinak k tomu krbu, tak ti nevím, ale my teda to sklo máme pekelně horké a popravdě jsem se nesetkala s krbem, kde by dokázali, že by sklo bylo studené, když se vevnitř topí.. ale to samozřejmě neznamená, že to fakt nemůže existovat :-) jen si říkám, jestli si to manžel nespetl s tím oplachem skla, já to nejdřív taky tak chápala, že je to jako chlazení, ale ono je to jen proti začouzení.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi měli krásné dopoledne. Byli jsme s Vládíkem v herničce a byl skvělý, sice jsem musela být víc s ním, než to bývalo, ale zase byl hodný a hodně si hrál. Taky tancoval u rádia a čekal na další písničku :-) Pak jsme šli s taťkou na oběd a já myslela, že mi usne v autě a naopak už je 30 min. v postýlce a zatím si tam jen povídá a směje se. Ale hlavně že je hodný. Kamna horká samozřejmě máme, ale až nás překvapuje, že zatím Vládíka vůbec nedráždí. Je fajn, že je máme v rohu a nemusí kolem nich pořád chodit, jinak bychom tu ohrádku taky pořídili. Leni, také gratuluji. Je to chlap, jak má být ;-)
Profilova fotka
Děkuji za odkaz na obrázky. Holky, dnes mi další kamarádka přišla oznámit, že je těhulka. Rodit bude v červenci. Tak jsme se prokecaly od 10:00 do 16:00 a teď si dělám obídek. Je to super, budeme mít spoustu známých a kamarádů s dětma. Holky, já už jsem byla v CA i HM v Praze, Chomutově i Mostě. Oni těhu oblečení mají, ale pár kousků od každé velikosti. Když už mi to je, tak je to krátké, nebo ten pytel na bříško je jak pro slona. Já mám velký zadek, ale k tomu relativně úzký pas a ještě jsem dlouhá, prostě děs. Chci zkusit ještě Vietnamce, že bych si koupila nějaké kalhoty s pružným pasem. Evi, mě moje kalhoty nevyhovují. Nemůžu mít bokovky kvůli zadku, takže nosím malinko vyšší a to mi tlačí na pupík. Ryfle, co by jako šli, tak ty už mám prošoupaný, myslela jsem, že my vydrží do doby, než koupím těhu, pak je vyhodím a po těhu dle postavy koupím nové.
Profilova fotka
Holky, klubou se mi tři žampiony, to jsem na to zvědavá :-D
Profilova fotka
kačko bylapěkná zima brrrrrrrr :-( na Kladně i sněžilo :-| ]-( pavlí gratulka k 8 měs :-) my tu ohrádku chtěli ale asi jí ted nepořídíme fakt nevím :-| evi tak co vešla se malá?? :-N jiřinko super den jste měli co? :-) naší také právě ty kamna nelákají a už chodí hezky a stekjně ted v mrazech pojede plyn no nevím no.. leni gratulace ke kontrole to je chlap x-) x-) marti užijte si návštěvu :-) moni tak to je hezký s tou kámoškou x-) moje kámoška ted bude rodit po novém roce budou sice o rok ale to se pak srovná :-) budeme jezdit na dovči atd :-) já kalhoty scháněla také dlouho :-| my byli u mamky na kladně jsme se vyspala :-D :-D malá také spala po obědě 2 hodky :-) pak jsem si nakoupila hadříky za vydělané penízky za focení x-) a vánoční výzdobu x-)
Profilova fotka
kačko jiřinko evi přístuopy v IP ;-) nikome nedávat!!!!!
Profilova fotka
Mončo, tak to je super,že další kámoška je těhu :-) S těma těmatěhu kalhotama by jsi to mohla udělat jako Lenča H, měla džíny na míru a vyšlo to i levněji než v krámu, určitě by ještě našla odkaz ;-) S těma žampionama super, ty jsi fakt neuvěřitelnej pěstitel :-D Mně tu chcípá všechno, Petr nedávno už řekl, že si kytky bere na starost on a co myslíš.. polomrtvá orchidej nasadila na květ, to bych se po.. :-D Markét, nakonec jsem jí do pytle ještě nedávala, tak nevím:-) byly jsme venku jen půl hoďky, to se absolutně nedalo, byla strašná zima, tady je bílo a strašně lezavo. Koukám, že dneska všechny dětičky krásně spinkaly, Sárinka si to dala po svačince od 11-14,30 a pak to ještě na hoďku zalomila po 17h :-) Shlédla jsem fotečky, nejvíc se mi líbí ty s tím mimčem, některé jsou fakt peckové :-) A copak jsi si koupila hezkého? Já bych tak potřebovala na nákupy, už jsem nebyla strašně dlouho, potřebovala bych nějaké svetry a trička na zimu..
Profilova fotka
moni ty žampiony super :-D :-D evi byla strašná zima :-| já také hezky spala :-D a bodlo mi to 8-) já právě koupila nějaký svetry a trička ;-) rolák a normál svetr ;-) pak takové hezké vánoční dečky x-) x-) a pak věci na adventní věnec atd :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
to mimčo bylo úžasné x-) x-) ale maminky jsou nadšené x-) ted mi to psaly tak to zahřeje :-) jako ted před vánoci toho mám moc a nechci :-| :-N nečekala jsem to :-N
Profilova fotka
Markét a co jsi čekala, když jsi si dala reklamu na koníka? Tam chodí většinou maminky na mateřské a většina z nich uvítá vyfocení za hubičku, víš jak :-) tak zdraž a budeš mít rázem volněji :-) Já třeba ty plátna kupovala hlavně kvůli Sárince a dětem kamarádek a najednou po mně chce x cizích lidí fotit, oni si to prostě mezi sebou řeknou a už není cesty ven :-D Budeš dělat adventní věnec? Taky se chystám do vánočních dekorací, už je nevyšší čas, v neděli by s eměla odpálit první svíčka :-)
Profilova fotka
evi bude mi ho dělat mamina :-) ta si dneska dělala krásný x-) x-) tak na tu reklamu se ozvalo pár lidí..ale spíše ted kámošky na diskuzích na koníku atd ;-) tím dávám také přednost 8-) nezdražím nepotřebuji 8-) dělám to že mě to baví :-) to je také super je to fakt že se to řekne ;-)
Profilova fotka
tak malej spi,ale to bude noc, usnul v 17 a v 18:45 jsme ho budili aby nespal az do rana, ale uz mel zas unaveny oci tak sje mho polozila a cekam, ze rano bude brzky budicek :-( ale Kamil ma doolenou tak se snad vyspim jinak zatim je bez reakce Moni mela jsem rifle tady odtud, ale jak koukam ,tak nemaji uz zadne inzeraty =-) http://www.mimibazar.cz/bazar.php?use... Evi no jo uz zacina advent, no on mi to zitrejsi snih pripomene :-D :-D to abych se taky vrhla do vyzdoby ;-) chci v sobotu pect pernicky tak si to tu aspon i provonim
Profilova fotka
Markét, s tím zdražením jsem to myslela tak, že by ti ubylo zákaznic, když jsi si stěžovala, že toho máš moc a nechceš.. Leni a v kolik normálně Filípek chodí spinkat večer? Naše si dává kolem té 17h odpolední spánek, a pak teda usíná až tak v 21-22h.. ale díky tomu zase spinká dlouho ráno a to mi velice vyhovuje :-D Jé, perníčky, už je to fakt tady x-)
Ahoj holky, doufám, že se mát hezky, občas jsem nakoukla, ale měla jsem teď docela hlídání, pak tu byla návštěva, takže jsem nereagovala. V pátek přijede moje nej kámoška, byla mi i za svědka, hrozně moc se na ni těším! ;-) Jinak už se tu ochladilo, ale asi ne tak, jako v ČR, takže nesněží a ani to nevypadá. Ani mi to nechybí, sníh mám ráda jen na horách. A začali s vánoční výzdobou, tak je to krásné! :-) Leni, mrkla jsem na Filípka, je to fešák a pěkně roste! :-) Moni, náhodou už máš krásné těhotenské bříško, jenže jak jsi vysoká a jsi kus ženské, tak to prostě hlavně v zimě nejde tak vidět. Já to budu mít stejné, ono to nejlíp vynikne na hodně hubených holkách. A co naše maminka Jiřinka, jak se cítíš? Martinko, takže taky plavání? Kam chodíte? Ať mám inspiraci, protože doufám, že budeme bydlet zase tam někde poblíž. Evi, mrkla jsem konečně na ty videa a je to parádička, jak se Sárinka cachtá. Vy budete chodit taky na plavání? Konečně sem nakoukla Kačka, jsem si všimla. Kači, jak u Tebe, co v práci, netrápí Tě tam tam moc? Pavli, malou láká ohýnek? Nedala by se tam ta ohrátka jen tak položit, když nechcete vrtat? A co naše fotografky rivalky, nějaké nové zakázky, holky? ;-) Míšo, webovky jsou hezké, povedly se. Markét, ty fotíš teď o 106, viď? A jak jste na tom s přípravami na Vánoce? Nás to letos mine, přijedeme dva dny před. Dárky nějaké objednáme přes net a zbytek rychle dokoupíme v Praze. Ale nebudeme to letos přehánět, páč budeme švorc a navzájem si pořídíme asi nějaký wellness víkend, i když nějaké malé překvápko by to chtělo. Holky, my máme dnes 8.výročí seznámení, tedy znali jsme se už mnohem dřív, ale to byla první větší pusa, tak to tak bereme! :-) Večer si otevřeme vínko z Burgundska a maličko oslavíme. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, mam dneska Kamila doma tak se k pc moc nedostanu Noc byla prekvapive vyborna, probudil se az 2:40 a pak 7:15, to byl do 9 vzhuru, pak jsem nakojila a spal az do 11 :D to by se mi libilo casteji :-D Evi koupeme 19:30-20:00, pak kojim a u toho usina a spi. Nam chodil spat kolem 22 kdyz byl malinkej a bylo venku svetlo, ted jak je tma tak je mrzutej klidne uz v 18,ale snazime se ho udrzet na tu pul osmou. A vstava normalne kolem 7 a nekdy jeste usne. Ja stavala so prace na 6 tak sje mna to rano zvykla :-D Koupili jsme dneska jidelni zidlicku, bude pod stromecek, uz nam taky zacnou prikrmy, moc se na ne netesim,ale zas bude fajn, ze bude moct maleho nakrmit Kamil a ja budu mit volneji ;-) http://www.chicco.cz/index.php?level=...
Profilova fotka
ahojky evi i kdybych zdražila nic se nemění :-p :-D dávají vetšinou víc ;-) leni užij si návštěvu :-) to bude hezké x-) tady v čr už je také výzdoba v plném proudu :-N gratulace k 8 výročí x-) x-) to je hezké užijte si to 8-) já dneska zjistila že je měsíc do vánoc :-p :-D takže jsem udělala okna vyprala záclony uklidila obývák ještě mi chybí tedy skleničky :-p pak mi chybí kuchyně..ale jinak jsem připravená :-) odpoledne jsme byli v mobelixu koupili jsme skříň pro sofinku :-) a botník pro nás :-D :-D respektive pro návštěvy které ted sem chodí často :-D :-D
Profilova fotka
a dorazili fotoknihy jsou super x-) x-)
Markétko,teď jsem prohlédla fotky a moc se ti povedli!!! Opravdu jsou hezké!! :-) Šikulka... ;-) No ty jsi normální ďábel...měsíc do Vánoc,tak se strháš?? Vždyť si nedávno myla okna,nebo ne?? Tak to já pěkně pomalu...a postupně.... ;-) Ahoj Leničko,je fajn že se vám daří a ty máš hlídání. Nedávno jsem koukala na tvoje fotečky po kurzu francouštiny....moc pěkné,také by se mi to líbilo!! Je vidět,že jsi spokojená!! Vše nej,nej....k výročí!!! ;-) Teď rychle dočítám....v neděli se má pálit první svíčka?? No tak to je mazec,strašně rychle to uteklo,budu muset vyměnit věnec ze dveří na zimní...a dekorace....jej....to zas bude... :-|
Profilova fotka
Ahojky holky :-) taky je u vás taková hnusná klendra? Dneska jsme byli s Petrem na procházce a už jsem narazila čepici, foukal studený vítr, vůbec se to nedalo. Tak přemýšlím, když pak půjde malá do sporťáku, jak se ty děti chrání proti větru a mrazu, máte nějaké krémy na pusinku? Leni, velká gratulace k výročí, hezky si užijte oslavičku :-) Opět ti musím poděkovat za Slevomat, dnes jsem na koupila hend 3 vouchry sem do restaurace na půl kila tataráku z pravé svíčkové s neomezeným počtem topinek za 200Kč!!! Mám takovou radost :-) JInak na plavání už určitě chodit nebudeme.. když se malá narodila, tak jsem o tom ještě přemýšlela, ale zavrhla jsem to, hodně se píše, že to pro dítě není v ničem prospěšné, rozhodně se prý nenaučí dřív plavat nebo tak něco, je to prý spíš zábavná aktivita pro rodiče a děti to taky třeba baví, ale může to vyvolat ekzémy a astma.. tak i přestože se mi to líbí, tak na to pro jistotu kašlem a navíc to bývá dopoledne a to se u nás spí :-) Leni H, tak to už máte pěkný režim :-) Po téhle židličce jsem původně taky koukala, ale nehodily se nám barevné kombinace, tak jsem zrovna dnes objednala tuto http://www.kocarky-matous.cz/cz-detai... a rovnou jsme tam Petrovi k vánocům koupili i krosničku na malou, moc si ji přál, abychom při výletech nemuseli pořád brát ohledy na kočárek, tak budem mít tu v černé: http://www.kocarky-matous.cz/cz-detai... . Jsem na to zvědavá, nikdy jsem toho moc vyznavač nebyla,ale je fakt, že po těch našich letních akcích cestou necestou, lesem, polem atd, kdy kluci pak často nesli kočárek ve čtyřech, to bude dobrý.. a taky až malá začne chodit, tak bude fajn, že si bude mít kde odpočinout, až jí na výletě budou bolet nožičky :-) Markét, ty jsi normální uklízecí maniak :-D taky mám pocit, že jsi psala nedávno, že jsi myla okna.. to my tady přes ně už skoro nevidíme, pořád jsem to nechávala, že je umeju až po fasádě, nakonec ale fasáda letos už nebude, protože nás vypekl zedník a teď už je zima, tak je asi na ty Vánoce taky holt umeju :-) No a kdypak máš další focení? Kačko, je to strašnej fofr, přijde mi, že ten čas letí čím dál rychleji.. Ještě jsem si nestihla udělat podzimní výzdobu, jak jsem si plánovala a už jsou tu Vánoce, uf. Ale strašně se na ně už těším x-)
Profilova fotka
ahojky jo jo letí to děsně už bude prosinec =-) ten myslím uteče a pak už jen 3 měs a bude březen a jaro :-N :-D :-D kačko myla jsem je asi před 2 měs..ale posral my je pták :-p ]-( tedy jedno..ale když jsem myla to jedno udělala jsem všechny a jelikož nebyli moc špinavé šlo to rychle ;-) já budu dělat dekoraci také v neděli a nebo v sobotu x-) já se na to těším x-) evi jak píšu kačce :-D dneska asi udělám vitrýnku skleničky..právě že nestíhám :-p do toho ještě péct :-N 8-( a focení...v neděli mám další neplánované rodinku s 3 měs miminkem a jednu holčinu asi s 10 měs holčičkou ty znám z MK tu rodinu mi dohodila a přijedou společně :-) mamka jí budemít od rána na Kladně..myslela jsem právě že udělám ten úklid ale musela jsem ted když jsme je musela dát na neděli :-| pak jedu na rozsvícení stromku do Kladna :-) v sobotu máme zabijačku no fakt moc :-D :-D já mám sportáček už dlouho bouda mi jde hodně sklopit myslím že je chráněna :-) potom fusak nánožník :-) a je vždycky teploučká ;-) krém mám od hippu proti zimě a větru ;-) ten slevomat to je super gratuluji ;-) židlička i krosnička fajné x-) x-) hezké věcičky!!
Ahoj holky, včera se oslavička povedla, bylo to moc hezké a docela to i jiskřilo, že jsme to snad i zapomněli, jak to může být hezké! ;-) Evi, mám na plavání stejný názor jako ty, taky jsem to o tom četla a nechala bych to spíš na později. Jsem rozhodnutá chodit spíš do sauny, o tom jsem taky dost četla a má to bezesporu pozitivní účinky a děti nejsou tak nemocné. Takže když najdu nějakou baby-sauničku, mám v plánu chodit. Je nás už víc, co plánují děti, tak snad nebudu sama, hodně kamarádů chodí do sauny. ;-) Makrét, asi jsem to přehlídla, ale kde máš nové fotky, co jsi fotila? :-) Kači, no fakt to letí, neuvěřitelné, co? Už máš dárky? :-)
Profilova fotka
ahoj holky tak Kačka má 6,03kg a 62,5cm 8-) ten krb zatím necháme, uvidíme, jak moc bude Kačku dráždit, ale oheň se jí teda líbí hodně, to už máme vyzkoušené, ale dokud si nezačně stoupat, tak jsou snad její ručičky v bezpečí ;-) dneska jsem jí prvně dala do fusaku, vejde se s ním do korbičky ;-) podzimní výzdobu já taky nestihla, okna by u nás bylo potřeba umýt, ale nějak nejsou lidi... ještě že vitrínky se skleničkama u nás nejsou, o jednu starost míň 8-) Evi - jsou i bazény s mořskou vodou, ale vy máte skorobazén doma, tak proč to řešit ;-) my budeme chodit, dokud to Kačku bude bavit :-) Leni - taky gratuluju k výročí a koukám, že oslava se vydařila x-) Moni - ty jsi teda mičurinec, tobě by vykvetly i hrábě, kdybys je bodla do země, ne?! :-N Kači - všechno nej ke svátku ;-)
Ahoj holky :-) Evi,tak to je dobré...... :-D ,nestihla jsi udělat podzimní výzdobu,tak se rovnou připrav až na tu Velikonoční... :-N . Né,opravdu to strašně nějak uteklo....je to hrozné....a vy to na dětech vidíte asi ještě rychleji.... Markétko,tak to máš pořádnou honičku.....,tak to vše ve zdraví zmákni a já potom přijedu na cukroví až bude vše hotové,napečené a vyvoněné.... :-D ;-) Leničko,nemám ještě ani jeden dárek a ani nevím co budu kupovat.... :-D A ty už máš nakoupeno??? Pavlínko,já přeji Kačence všechno nejlepší k svátku!!!! x-) A děkuji za přáníčko..... :-)
Profilova fotka
leni IP ;-) super že se oslavička povedla x-) x-) pavlí gratulka hezké míry a váha :-) ;-) krb nás fakt neláká takže to zatím neřeším a to už kolem toho chodí ;-) kačko vše nej k svátku x-) x-) já už to psala na FC ale ty tam nechodíš :-N tak i tady hodně zdravíčka štěstíčka a lásky x-) x-) honičku mám ale za to to stojí ten úklid a vše ěisté :-) malá dohání noc celé dopoledne chrní usnula včéra až ve 21 hod zuby :-( takže jsem si udělala skleničky vitrýnku,uvařila upeklamufiny čekám dvě kámošky z MK :-) se stějně starými prckami x-) uvařila a manžel dělá botník :-D :-D
Profilova fotka
Kačenko, vše nej k svátku :-) Dneska jsme byli u Monči, baráček je zevnitř ještě mnohem hezčí, než na fotečkách. Má to vkusně a krásně zařízené a kuchyň je nádherná. Myslela jsem, že ve 12 už budeme doma na oběd, ale vyjížděli jsme nakonec až po 13 hod. Vládík byl v pohodě, honil kočičky, akorát 2x spadnul z gauče a pak spadnul na botník a ten se na něj otevřel :-D Ale jemu je to ukradený ;-) Zládoval tam toho dost a pak nechtěl baštit oběd. Já mu vnutila 2 lžičky a pak alespoň něco zbaštil od Monči. To bude mamina x-) Marktéko, ty jsi opravdu uklízecí ďáběl :-D Ale já ti to závidím. Tak ať se víkend zadaří. O tom koupání včera mluvili v telce. Já tam chlór necítím, ale asi na tom něco bude. Dokud to vládíka bavilo, tak to bylo super a je fakt, že to zabaví i maminky ;-) Mrzí mě, že akce na tom Slevomatu jsou jen v blízkosti pro Prahu a Plzeň :-( Evičko, malé by se v krosničce líbit mohlo. U nás to nevyšlo :-|
Markétko,Jiřinko....děkuji :-) Markétko,tak ať nemáte se zoubkama velké trápení...Už dáváte dohromady botník? Tak ho potom blejskni.. ;-) Jiřinko,tak vy jste dneska byli u Monči? Téda..,tak to závidím.....já si myslím,že podle fotek to musí mít doma krásné... :-) To se hned pozná vkus.. ;-) Vládík je dobrý divoch... :-D ,je super že nebrečí...a. tu honičku s kočkama bych fakt ráda viděla,tohle mě taky děsně bavilo...... :-D ,musela být sranda....! A kdepak jsou ostatní?? Venku zima...teď už tma....,tak kdepak jste? Určitě uklízíte ,nebo snad balíte dárky?? :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?