Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Jojo Kačka je krásná emoticon Nádherné fotečky.

Markétko, perníčky dělala tchýně, ale také bych chtěla něco upéct. Do čeho se teď budeš pouštět?

Vládík taky padal na pusinku a to se mu nelíbilo emoticon

Ještě spinká, pak vytáhneme sáně, dnes taky jen na zahrádku. Už by to mohlo být lepší, sice sněží, ale už to není tak silné a vypadá to, že vítr zeslábnul.
29. lis 2010 v 15:19  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 jiřinko tchýně dělá také ale já chci sama emoticon baví mě to a ta vůně emoticon emoticon chci udělat linecké,rohlíčky,ořechové,skořicové to je vše pak nepečené -rafaelo kuličky..vosí hnízda.. emoticon

u nás už také moc nechumelí emoticon ale sněhu je hafo emoticon emoticon
29. lis 2010 v 15:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 No já bych chtěla něco, aby mi to krásně provonělo domeček emoticon
A kdy to začneš dělat?

Jinak sáňky měly mega úspěch emoticon Minulý rok vydržel chvilinku a teď se vozí jako král emoticon
29. lis 2010 v 16:15  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Markét, ty jsi teda rychlík, tolik plechů perníčků, paráda a to už je máš i nazdobené? Jinak sáňky by měly dnes dorazit, tak zítra je asi prubnem emoticon dnes jsme nakonec ven ani nešly, protože jsem zapomněla vyndat kočárek z auta, aby se vevnitř trochu ohřál, takže by byla korbička strašně promrzlá a stejně tady pořád chumelí..

Jiřinko, tak u Vládíka měly sáně úspěch? to jsi si asi zaposilovala, viď emoticon hlavně na sebe dávej při těch zimních radovánkách pozor, ať sebou někde nepleskneš nebo se moc nepřepneš..

Moni, tak co ta kontrola?
29. lis 2010 v 16:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko kdy to nevím emoticon emoticon a fotky ze saní? emoticon emoticon to je super že semu líbilo emoticon a jak jinak je?

evi tak pečení je rychlovka emoticon měla jsem 2 plechy tak to šlo hezky emoticon nazdobené ne malá spala dneska přes den max hodinu takže jsme to neudělala emoticon to jsem zvědavá na sáňky u vás emoticon my máme kočárek pořád v chladu emoticon máme ho dole v baráku a tam je chladno emoticon
29. lis 2010 v 18:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Ahoj holky.

Kontrola nic moc. Tu ledvinku zase nenašli, jedeme tam znovu 3.1. na moje narozky emoticon . Každopádně stále platí, že vše ostatní je naprosto v pořádku a ta jedna ledvina je krásná a perfektně funguje emoticon . Z Ústí jsem jela emoticon sama. Pavel měl důležitou schůzku v Olomouci, ale nechtěl mým autem přes D1.TAkže jsem ho hodila na vlak a on snad po dvaceti letech jel vlakem. V pendolinu se mu hrozně líbilo emoticon . Já si ho musím ve 3:00 vyzvednout opět na zastávce. Já pak jela krokem z Ústí, páč tady je snad 3O čísel sněhu. Využila jsem, že mám auto, objela obchůdky, stavila se za kámoškou a teď vegetím. Fotky jsem ještě neviděla, ale uvařila jsem si čaj a jdu na ně.

Já letos perníčky nepeču, nemůžu najít ani recept, ani formičky emoticon
29. lis 2010 ve 22:36  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ty vogo holky. Ty fotky jsou super. Pohled ve skutečnosti a přes objektiv je opravdu rozdíl. Vůbec bych neřekla, jak budou vypadat ta pozadí. To hnědé, proti kterému jsem pořád protestovala se mi na fotkách nakonec líbí, to stejný, ten kulich. Je vidět Evi, že to nemám v oku.Ta organza vypadala výborně i naživo, ovšem na fotkách je to nádhera. Co musím udělat Ježíškovi, aby mi také koupil foťák, je to opravdu kouzlení. Kačí, moc ti to sluší, myslím, že manžel bude mít radost. Holky, ještě, že jsme to zmákly v ten pátek, teď by to byl asi mazec v tom sněhu, stačila cesta domů viď Kačí.

Evi a teď jinam. Chtěla jsem se zeptat, jestli by jsi mi krom kolotoče nad postýlku neprodala i tu barevnou hrací deku. Kámoška mi půjčí houpajdu, vaničku,ale hrací deku mají úplně růžovou. Já rodím v březnu, tak možná než náš prcek doroste do doby, že ho budou takové věci zajímat, tak to Sárinku přestane bavit. Jinak jsem dnes říkala kamarádce, že malá dělá paci, paci, ona má Nelinku narozenou v dubnu a nebaví jí to. Kdy je narozená Sárinka?
29. lis 2010 ve 22:56  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Moni, tak to mě mrzí, že ještě tu ledvinku neobjevili, určitě se ti nadělí k narozeninám emoticon Hlavně, že ta druhá pěkně funguje! emoticon Jsi dobrá, že jsi dneska jela autem, já jsem se dnes bála, sama bych teda ještě klidně vyjela, ale s malou jsem byla poprděná, taky je po kolena sněhu, je to krása.
Děkuji za pochvalu foteček, mám z nich velkou radost emoticon a jak je vidíš u sebe na compu? Jako barevně? nejsou moc syté nebo tak něco?
Ohledně malé, je narozená 31.3., dělá už pár týdnů paci paci, papapa, občas se teď povede, že zvedne ruce jak je veliká, říká táta, máma, ham, občas papa nebo tak nějak to zní a pak takové to bababa, když nadává hračkám na dece.
Ale ještě se neplazí a neleze, ale dnes jsem jí fotila s tou čepičkou od tebe a kouličkama, a jak před ní utíkaly, tak už to vypadalo, že začne lézt, asi to už brzo přijde emoticon
S kolotočem můžeš počítat, deku proberu s manželem, je naprosto úžasná a malou moc baví, vydrží si tam hrát i 2h v kuse, tak jsme jí chtěli nechat pro druhé.. ale třeba bychom ti jí mohli půjčit, to se pak domluvíme emoticon
Až se uvidíme příště, tak už budu mít u sebe ty klučičí oblečky, tak se tím prohrabeš emoticon
29. lis 2010 ve 23:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ráda si jí i jen půjčím, je hodně barevná a mohla by prcka bavit. Je to předčasné, ale aby mi jí nikdo nevyfouknul emoticon emoticon . Ty hadérky by se hodili. Já z oblečení nemám půjčeného nic, vše jsem kupovala, ale hodili by se půjčit body atd. i oprané, třeba na doma, nebo na spinkání na zahradu.

Evi fotky vidím úžasně, ani světlé, ani tmavé. Uvidíme, až to kačka nechá vyvolat, zase to bude vypadat jinak.
30. lis 2010 v 00:37  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj holky.
Moni, tak to mě moc mrzí, myslela jsem na tebe emoticon Třeba ti opravdu pak darují velký dar k narozeninám. Ale jestli druha ledvina funguje tak jak má, tak to je hlavní a musíš se soustředit jen na pozitiva.
Moni, když bude miminko holčička, tak ti některá bodyčka i dám, ale je fakt, že úplně ty nejmenší už nemám, spíš až od 62.
30. lis 2010 ve 13:37  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jiřinko, říkám si to samé, hlavně, že ta jedna funguje emoticon

JIřinko, to budu ráda. Já si stejně myslím, že 56 a 60 mám nějak moc emoticon
30. lis 2010 ve 13:41  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky emoticon

já měla dneska honičku...ráno nákupy odpolko focení emoticon ted jsem si sedla emoticon

moni recept na perníčky jsem také ztratila emoticon ale dala mi ho kámoška emoticon ta kontrola to mě mrzí emoticon ale pokud finguje ta druhá jak má tak je to dobře emoticon a třeba na té další kontrole dostaneš dáreček emoticon každé miminko je jiné pozoruji to na MK kde máme stejně staré děti někteří uměli paci a jiný zase jiný věci emoticon to se tak nemůže brát hlavně něco se baví a pak najednou přestanou emoticon emoticon

evi lezení určo přijde emoticon emoticon to se neboj emoticon malá je šikulka a fotečky malé rozkošné emoticon
30. lis 2010 v 19:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 No, Nelinka je dubňátko a zase leze a nejvíc jí baví couvat, zas nedělá paci, paci. Já jsem zvědavá, čím nás překvapí náš prcek. Kámošky vnouček ještě nechodil a nemluvil, ale když se řeklo nevidím, neslyším, nemluvím, tak si zakrýval oči, ouška a pusinku,to byla taky prča.
30. lis 2010 v 19:38  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Markétko, ty mi připadáš taková malá supermanka emoticon
Já tu dnes také měla kamarádku s ročním chlapečkem na focení emoticon
Děti jsou roztomilé a nakonec zjistíš, že většinu věcí dělají podobně, jen v jíné době.
Vládík se teď hodně snaží povídat a dost opakuje a nejhezčí je, že ho chytlo slovo kaťátka emoticon Je srandovní, že když se snaží říct nějaké konkrétní slovo, tak má u toho jiný hlas než normální emoticon
30. lis 2010 ve 20:00  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

tak dnes je nám přesně 8 měsíců a měli jsme vítání občánků, dostali jsme jídelní sadu-talířek, mističku a hrneček a ještě gumovou knížku do vany emoticon

Mončo, ono to má fakt každé dítě jinak a Nelinka je teda šikovná, když už leze, já jsem zvědavá, kdy se ta naše začne aspoň plazit.. ale říká se, že nějaké děti tohle úplně přeskočí a rovnou si stoupají, tak doufám, že nejsme tenhle případ a bude ještě nějakou dobu v klidu na zemi emoticon Jé, to nevidím, neslyším, nemluvím je super nápad, to jí začnu taky učit emoticon Jinak bodýček tu mám hafo, to jsi si mohla prohlídnout, když jsi tu byla, tak je schovám na příště. Těch se opravdu hodí moc, zvlášť,pokud budeš mít ublinkánka, jako byla Sárinka.. to jsem jí převlíkala fakt několikrát denně, takže spotřeba bodýček neuvěřitelná.
Jinak jsem probírala s Petrem tu hrací deku, tak jí nechce pustit, taky si na ní rád hraje emoticon Říkal, že prodat určo ne, a že na půjčení to moc vhodné nebude, že by už nemusela do dalšího dítěte vydržet.. já si teda myslím, že na tom není co zničit, to mu ale nevysvětlíš. Jinak s kolotočem můžeš počítat, to se pak domluvíme.

Markét, copak jsi dnes fotila? Pak hoď odkaz emoticon Děkuji za pochvalu, jaké fotky malé máš na mysli? ty na fb? To byla včera 10ti minutová akce před koupáním, ale povedlo se, dnes mě fotil Petr s malou, když jsme přišli z vítání, uvědomila jsem si, že za poslední měsíce s ní nemám skoro žádnou fotku, pořád fotim jen já. Taky se mu pár foteček povedlo emoticon
30. lis 2010 ve 20:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jé, Jiřinko, já si toho příspěvku nevšimla, jak dopadlo focení? Ukážeš pak? emoticon
Malej už říká taková složitá slova jako koťátka a tak? to musí být roztomiléemoticon
30. lis 2010 ve 20:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jé to je škoda. Můžeš mi Evi alespoň napsat co je to zač, mě se moc líbí, asi koupím stejnou.

A jaký jsi z vítání měla pocit? Spousta holek říká, že je to komedie, ale mně se to zdá jako fajn akce.
30. lis 2010 ve 20:32  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Mončo, no co si budem povídat, je to fraška, akce na 15min, zazpívají dětičky, paní přednese řeč, rodiče se podepíšou, dostanou dárek a jde se dom, ale přesto tam půjdem příště zas emoticon
Ta deka je od Fisher Price, deštný prales :http://www.ihracka.cz/detail.php?zbozi=1543406, nová je dost drahá, já jí ale tehdy sehnala použitou za 1000Kč.
A koukej, třeba tady je taky http://deti-ostatni.sbazar.cz/hraci-deka-fisher-price-rain-forest-zelenec-o4605143.html
30. lis 2010 ve 20:48  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Ahoj holky,
tak vyzdoba se ten vecer povedla a jeste ze jsem to udelala, ted bych na to nejak nemela silu emoticon
Filipek se posledni dny naucil natahovat ke mne rucicky tak ted porad natahuje a natahuje emoticon

Venku je nadherne bilo, takovou zimu miluju, bilo a neni zas az takova zima. Moc me bavi i prochazky a Filipek krasne na tom vzduchu spinkaemoticon ve ctvrtek ma byt polojasno tak vezmu fotak a udelam par fotecek nez to roztaje

Jinak ja si dneska doma udelala taky maly atelier, mala ukazka je tady:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/llenicka1/album/filipek/5775922/

A reknu vam, ze vas obdivuju, ja fotila necelou pul hodku, vic ho to nebavilo a pak jsem to cele odpoledne postupne upravovala emoticon

Moni hlavne,ze je broucek v poradku a uvidis, ze ti chysta velky darecek k narozeninam emoticon

Evi a Kacko uzasne fotecky!!!!
30. lis 2010 ve 20:49  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Leni, ty fotečky se ti strašně moc povedly!!! Fakt nádhera, Filípek je krasný chlapeček emoticon
Taky se mu tak líbily kouličky? Já jí musela jednu nechat na hraní, líbí se jí, jak se blýská a pořád jí tu nahání na zemi, hračka k nezaplacní emoticon
30. lis 2010 ve 21:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Evi dekuji emoticon libily, byl z toho paf, hned je rval do pusy emoticon hlavne to bylo neco noveho tak jsem vyuzila momentu prekvapeni a fotila ho aniz by ho to rozptylovalo. on totiz jinak jak zmerci fotak nebo kameru zmeni vyraz a uprene kouka co bude emoticon
30. lis 2010 ve 21:12  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jé Leni, a máme stejnou čepičku, to už jsi ale asi viděla na FB, viď emoticon

Holky, přidala jsem taky na koníka fotečky ze včerejška, jsou to ty samé jako na Fb, tak to jste asi viděly, tak pro ty, co na Fb nejsou emoticon http://www.modrykonik.cz/fotoblog/evax/album/sarinka/5776056/
30. lis 2010 ve 21:14  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Leni, tak tohle přesně dělá Sárinka taky, vždycky jí chci vyfotit, když se směje, ale jak si vezmu foťák, tak kouká jak puk emoticon
30. lis 2010 ve 21:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko také si tak přijdu emoticon emoticon a co tvoje focení?jéé to je roztomilé emoticon Vládík jak opakuje emoticon

evi gratulace a vítání super ani mám na mysli malou na FB emoticon a na fotečky se těším emoticon já ti to hodím do IP fotila jsem kámošku z MK emoticon ve čtvrtek asi další emoticon

moni vítání je vítání emoticon emoticon docelakomedie emoticon emoticon

leni krásný malý je hezoučký emoticon to jsi upravovala tyhle 4 fotky celé odpoledne emoticon emoticon

co teprve holky stromeček a kuličky emoticon emoticon emoticon
30. lis 2010 ve 21:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Evi nam je nejaka mala a to mame 6-12m emoticon jsem to na nej docela rvala a taky ho pekne u toho nastvala emoticon
30. lis 2010 ve 21:18  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jé, Leni, tak to jsem si teď oddychla, já už měla strach, že má malá moc velkou hlavu, máme stejnou velikost a taky jí je tak tak emoticon zřejmě soudruzi někde udělali chybu emoticon

Markét, tak co, už to máš hotové? Teď jsem nahrála na koníka pár foteček mě s malou, už jsem myslela, že nic nevyberu, musela jsem strašně řezat, o ostrosti nemluvím, manželovi se evidentně zdálo fotogeničtější plátno okolo, než my emoticon Ale z těhle mám radost, fakt jsem s malou žádné takové neměla, tak jsem se taky dočkala emoticon
30. lis 2010 ve 23:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi děkuji za odkaz, už se po dekách koukám myslím, že jí do 1000,- seženu emoticon

Holky ty vánoční fotky prcků jsou super
30. lis 2010 ve 23:26  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky emoticon

evi jo jo mám emoticon koukala jsem moc hezký emoticon z toho si nic nedělej můj to také neumí emoticon hele až přijedeme k vám nebo vy sem tak se nacvakáme s prcky navzájem co emoticon emoticon emoticon

dneska budu doma a asi nic nedělat emoticon ale půjdu s malou ven snad povolí mráz ted je tam -8 emoticon
1. pro 2010 v 07:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj holky,nějak jsem nestíhala napsat.....Až dneska pomalu dočítám. Ta dovolená v pátek byla v práci opravdu znát......
Jiřinko a Markétko - děkuji za pochvalu! Potěšili jste mě,ale myslím si.....že to musí být hlavně v rukou fotografa a to se Evičce moc povedlo!!!!! Já jí děkuji za trpělivost emoticon

Jé perníčky,letos musím udělat,dělám je každý rok a jak píše Markét......ta vůůně!!! emoticon Ale loni jsem si dobře naběhla,nepřečetla jsem celý recept a dělala jsem to z jednoho kila mouky emoticon ,takže to neubejvalo a perníků bylo,že jsem si mohla postavit stánek emoticon

Mončo....je to tak jak píšeš na živo to vypadá jinak a potom výsledek je taky jiný.....Já určitě nechám nějaké vyvolat.....ale musím se domluvit s Evičkou,protože budu potřebovat to CD kde je zbytek a potom bychom něco spolu vybrali - jak jsme se bavili,ale abychom to stihli do Vánoc. S tou ledvinkou mě to moc mrzí... emoticon ,ale není všem dnům konec a ještě se třeba uvidí.....hlavně že dobře šlape ta jedna jak má.... emoticon

Leničko....malej je úžasnej!!! emoticon Je moc krásnej a má pěkné kukadla! Hezké fotky!

Evičko,také máte krásné fotečky! Malá je nádherná s tou čepičkou,moc jí sluší!!!
1. pro 2010 v 08:38  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno holky,

my měli v noci trápení, malá párkrát plakala, až stříkaly slzičky, něco jí trápilo, asi zoubky, ale ani gelík nezabíral. Dneska načínáme 9.měsíc emoticon

Mončo, taky si myslím, že jí určo seženeš, je jich dost emoticon Jo, prosím tě, kde jsi nám kupovala tu čepičku? Ptá se mě u fotky nějaká holčina na koníkovi, moc se jí líbí a chtěla by jí taky..

Markét, no u nás je problém jinde, Petr fotit umí, ale ne lidi nebo spíš ho lidi fotit nebaví.. vůbec nekouká, aby to vypadalo dobře, prostě cvak cvak a hotovo. Pak se budem muset všechny navzájem asi fakt zneužít a nafotit se emoticon

Kačko, to není jen v rukou fotografa, tak musí být co fotit a že bylo!!! emoticon Děkuji za pochvalu Sárinky, ještě bude druhé kolo focení Vánočních v tom bodýčku od tebe, čekám, až uschne emoticon Perníčky jsem ještě nikdy nepekla, je dobře, že jsi se zmínila o tom množství mouky, já bych to určitě taky dělala z kila emoticon

emoticon
1. pro 2010 v 10:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.