Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ha mini přijd do disluze mezi nás maminy také rozebíráme sex život emoticon emoticon a hrůza všude stejný jsme tak utahaný ty děti nás níčí.. emoticon emoticon tam y děláme postupně...na vše našetříme ale dovču si neodpustím to asi ne emoticon

jiřinko ty toho máš emoticon emoticon emoticon

tak zítra mám focení kámošky s chlapečkem a ted volala přiveze i švagrovou se dvěmi dětmi emoticon emoticon hustý to jsem nečekala emoticon
21. lis 2010 ve 20:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jdu na telku emoticon hezký večer emoticon
21. lis 2010 ve 20:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 No vidíš Markét, super emoticon
Ještě že jsem těhotná, nevím, jak bych se u nás každý den vymlouvala emoticon
Jak jsem tu psala, já bych mohla Vaška probudit kdykoliv v noci, i kdyby dělal 12 hodiny na baráčku, byl v práci i v posilovně, jemu chuť a fyzické síly na to nevezme nic emoticon emoticon

Běžte také na telku, ať toho nemusím zítra tolik dočítat emoticon
Mějte se a přeji hezký večer.
21. lis 2010 ve 20:09  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Markét, histogram tam mám taky, ale ten přece upravuje jas,kontrast atd, takže to by šedivé pozadí na bílou nezměnilo, to by muselo být jen lehce zašedlé jakoby nedostatkem světla, tohle je prostě šedivé. nebo jestli máš chvilku, tak to prosím schválně u nějaké fotky zkus emoticon Po těch sáních jsem ještě nekoukala, ale chceme takové ty klasické dřevěné s dřevěným opěrátkem, jako bývaly za nás emoticon

Jiřinko, do vašeho baráčku je ta modrostříbrná úchvatná, prostě tam sedí emoticon

Kačko, jedeme sem: http://www.snowtrex.cz/index/popup.php?sei_id=13&id=945&abreise=
Normálně jezdíme do Chamrousse, ale to letos nebylo na ten náš termín v akci, tak zkusíme něco jiného. Je to přímo na sjezdovce, takže tam nebudu odříznutá a budem se moct v klidu u malé i různě střídat emoticon
21. lis 2010 ve 20:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 TAkže s Jiřinkou jsem domluvená. Až na tu hodinu. No jo, musím si zvykat, jako těhule můžu vychrápávat, ale s mimčem to asi nepůjde.

JIřinko, to je fajn, je fakt, že každý den bych to nemusela, ale zvýšení frekvence bych uvítala. Je fakt, že s tím bříškem moc sexi nejsem emoticon . No na druhou stranu můj táta je z těhulí ulítlej, každý má jiný vkus emoticon. Dnes odhaduji, že bude Pavel opět ve sklepě tak do jedenácti-dvanácti, to už nemám chuť ani já. Ono to se mnou taky není jednoduchý, nesnáším rychlovky emoticon
21. lis 2010 ve 20:20  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi, Vy jedete s malou na hory???? To je fakt super, já si myslím, že s dětmi se má dělat vše už od mala. Ty dřevěné sáně jsou super. Mě mrzí, že nám vykradli sklep a vzali fusak z pravého beránka, ten by byl do saní na dotahání ideální.
21. lis 2010 ve 20:22  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Mončo, no to teda jo, pravej beránek je pravej beránek emoticon mami říkala, že ho někde po mně bude taky mít, tak snad ho najdem emoticon Do Alp jedeme určo s malou, je to stejně daleko jako do té Itálie, cca 1200Km a tam cestu zvládla v pohodě, tak snad to bude stejné i teď. V autě hned usíná, to má po mně emoticon S tou frekvencí je to u nás taky tak, často vyhrává lenost a útlum po jídle emoticon Ale mně to neva, dřív mi vadilo, když byly nějaké delší pauzy, ale od porodu to ani nevyhledávám, paní dr mi udělala asi o steh navíc a není to už to co to bejvávalo.. ale prý to může být taky kojením, to se tam dole prý dějou změny, tak uvidíme po ukončení kojení emoticon
21. lis 2010 ve 20:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jojo, Evi, také jsem slyšela, že po porodu nic moc. O jeden steh navíc mě rozesmálo emoticon . Oni mi trochu chybí i takové to mazlení. Přeci jen v paneláku Pavla opravu nic nebavilo, nebyl schopný vyměnit ani žárovku, takže v osm jsme se spolu váleli u telky, drželi se za ruce a tak. Já zbožňuju takový to maminkovský pusinkování, kdykoliv okolo sebe projdem. Jenže teď opravdu maká a je dole, nebo v garáži, já ho za to miluju ještě víc, ale… Jo a začal kouřit a fakt mi to smrdí, je to asi měsíc, prý na to dostal zase chuť, zrovna když čekáme miminko

TY hory budou božský a jestli vyjde počasí, tak budete mít nádherné fotky, tam je díky světlu a té nádheře okolo profík i amatér
21. lis 2010 ve 20:50  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Moni, no přesně, kvůli focení se tam taky těším, minulé roky nám tam vycházely božské fotky i jen z kompaktu emoticon S tím baráčkem jsi to naprosto vystihla, v paneláku,kde není co dělat je mnohem více příležitosti a i nálady. S tím kouřením Pavla je to škoda, on už vůbec nekouřil? Petr teda přestal kvůli malé, zapálí si jen když jde s klukama na pivo, ale chuť má prý stále.. mně to teda překvapivě vůbec nechybí a když jsem si zkušebně jednu zapálila v září na tom třídním srazu, tak jsem měla pocit jako tenkrát v 15ti, když jsem poprvé ochutnala cigáro emoticon Ráda bych už nezačala kouřit, chtěla bych být až dokojím max.takovej ten sváteční kuřák, jako třeba při pití, ale jinak ne. A Pavel kouří doma? Asi ne, viď, tak počkej, uhodí mrazy a nebude se mu chtít vylejzat a mohl by přestat emoticon
21. lis 2010 ve 21:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 EVi, já mám normálně erotický sny, což není nic divného, ale né s Bredem Pittem atd., ale po jedenácti letech se mi zdají erotické sny s vlastním manželem.E emoticon vi nekouřil vůbec, pak začalo takové to příležitostně doutníček a teď k němu tak čuchám a smrděl mi a páč to znám, tak jsem ho začala hlídat a on kořil potají v garáži emoticon . Před tím, než jsme se rozešli, tak vytáhl krabičku až tři denně a mě to tak smrdělo, že mi byla jeho přítomnost nepříjemná+ta averze, kvůli které jsme šli od sebe emoticon . Já jsem absolutní nekuřák, tak je to malinko problém
21. lis 2010 ve 21:06  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Mončo, no teda, erotické sny s manželem, to je až úchylné emoticon ne, sranda, mně se erotické sny vůbec nezdají, jestli tak dvakrát do roka emoticon Dřív se mi zdály častěji, hlavně po kalbičkách a to byl pak průser, protože jsem ráno byla pěkně zmatená, protože jsem ráno pak nevěděla, zda to byl sen nebo se to fakt stalo, no hukot emoticon K tomu kouření, pokud nekouříš, tak ti to musí šíleně smrdět, mně to teď taky vadí, je to nepříjemné. No a co Pavel na to, když ví, že ti to vadí? Co mu koupit k vánocům tu elektronickou cigaretu? Je fakt super, používá jí kámoška, co je hodně těžká kuřačka, dodá jí to nikotin, kouří se z toho, ale pára, takže to vůbec nesmrdí a tu potřebu to splní a může to kouřit třeba kdekoliv, i tam, kde se nesmí emoticon
21. lis 2010 ve 21:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 tak už jsem vykoupaná a nějak mě to nakoplo.... emoticon ,mám docela elán něco dělat...ale v tv vůbec nic nedávají... emoticon a spát se mi fakt nechce.!
Vy jste toho zas nakecaly!!! emoticon

Jiřinko,tak toho máš už docela dost, a v plánu toho máš také hodně.... emoticon A jak,fixy do vany?? emoticon Co to je??
Evi ....hory krásný! A ještě hezčí budou až tam budete!! Tam je to jiné a kór jak píše Monča,když bude počasí,a to tam zřejmě bude...,tak to bude nádhera! emoticon
Mončo,buď ráda že máš ještě erotické sny....až nebudou,bude to horší.. emoticon Určitě je to jiné než v paneláku,ale zase je fajn,když maká než kdyby se válel u televize a nic nedělal...ale určo to chybí... emoticon Tři krabičky za den??? emoticon bože,to snad ani neni možné....... emoticon Já doufám,že taky někdy přestanu až otěhotním.....jinak když někdo dokouří a jde kolem mě,tak bych se nejradši po to...to mi fakt smrdí..... emoticon
21. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Markét...jo,jo....stornovali....a jak psala Monča....jsou jiné priority...my jsme na dovču mohli,ale prostě v tom termínu nám chodili objednané věci a také dělníci zrovna co nám tady dělali dodělávky,tak se jim to hodilo zrovna tak..,bohužel nemohli jsme si vybrat....a také jsme to chtěli mít hotové. Po novém roce v klidu odjedeme s čistým svědomím.. emoticon Teď ještě vybíráme auto a není to žádný med...... emoticon
Elektronickou cigaretu.... emoticon ,tu mě chtějí pořídit,protože říkají,že to moje kouření se ani nemůže vyplatit... emoticon
21. lis 2010 ve 21:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 TAk tu cigaretu neznám, že by dárek k Vánocům? Evi ví, že mi to vadí, ale nedokáže pochopit, že tak moc. Je fakt, že on se mnou nekouří, ani v restauraci, prostě vůbec. Jenže to se časem změní, jestli nepřestane. Je to těžké, přestat musí chtít sám. Já mám svýho chlapa načuchanýho, chemie prostě funguje na 100% a jakmile začne kouřit, tak i po vykoupání to prostě z kůže cítím.

Evi, mě se to zdá taky úchylný emoticon, ale ty sny jsou pěkný emoticon. Jo a ani jsem neříkala, že jsme konečně prubly vanu. M8me trochu problém s tou teplou vodou. No a je to bájo a dá se tam dělat cokoliv a jakkoliv
emoticon
21. lis 2010 ve 22:08  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 TAk tu cigaretu neznám, že by dárek k Vánocům? Evi ví, že mi to vadí, ale nedokáže pochopit, že tak moc. Je fakt, že on se mnou nekouří, ani v restauraci, prostě vůbec. Jenže to se časem změní, jestli nepřestane. Je to těžké, přestat musí chtít sám. Já mám svýho chlapa načuchanýho, chemie prostě funguje na 100% a jakmile začne kouřit, tak i po vykoupání to prostě z kůže cítím.

Evi, mě se to zdá taky úchylný emoticon, ale ty sny jsou pěkný emoticon. Jo a ani jsem neříkala, že jsme konečně prubly vanu. Máme trochu problém s tou teplou vodou. No a je to bájo a dá se tam dělat cokoliv a jakkoliv
emoticon
21. lis 2010 ve 22:09  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 holky ukecaný emoticon emoticon emoticon

evi zkusím emoticon tak ty sáně mají kdekoliv v hypermarketech tesco globus atd atd emoticon také chystáme hory emoticon

s barákem souhlasím emoticon je tu tolik práce že se někdy ani nevidíme emoticon emoticon v paneláku je to o něčem jiném no emoticon

my nekouříme oba zaplaťpánbůh bývalý byl kuřk já to nesnáším emoticon

kačko jasně že jsou jiné priority ale máme už malou na baráku se bude dělat věčně pořád bude co emoticon ale dětsví už jí nevrátím emoticon prostě dovča být musí emoticon emoticon ale chápu u monči to bude ještě malej bobíšek emoticon ježiš auto emoticon emoticon jinak když jsem dělali barák tak jsme také nikde nebyli já i byla těhu tak jsem neriskovala emoticon
21. lis 2010 ve 22:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Mončo, ta elktronická cigareta by pro něj byla podle mě dobrej dárek.. fakt to vůbec nesmrdí a může s to kouřit v klídku i u tv, je to zdravější než cigára, protože do sebe nedostává ten dehet a ostatní svinstva, jen čistej nikotin a ten pocit natahování kouře mu dává ta pára, je to fakt super a dělají hodně luxusní, co by se mu určo líbilo, mrkni do zboží: http://www.zbozi.cz/items/?r=hint&itemType=new&q=elektronick%C3%A1+cigareta
Ta vana je opravdu boží a počkej s prckem, to je paráda, prostor k nezaplacení emoticon

Kačko, to je fakt, pak si dovču krásně v klídku užijete a odpočinete si po tom kolotoči emoticon No doufám, že bude v Alpách krásně, jedeme ten samej termín jako každej rok a pokaždé tam bylo azuro, tak snad se to bude opakovat emoticon

Markét, tak já mrknu po obchoďácích, já je viděla zatím snad jen jednou a takové fórové, vůbec se to nedá srovnat s těma, co byly za nás. Vůbec nevím, kam se poděly, to je taková škoda emoticon Kam a kdy se chystáte na hory? emoticon
21. lis 2010 ve 22:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi, děkuji za odkaz, popřemýšlím nad tím emoticon .Manžel je stále ve sklepě emoticon
21. lis 2010 ve 22:56  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,
hlásím návrat z hor emoticon
Upřímně ho emoticon ry nic moc, bylo docela hnusně, byl i sníh, ale strašná zima, taková ta nepříjemná, vlezlá a my jsme si s Jirkou oba nevzali sebou rukavice, takže to vožení kočáru byl ten fakt nářez. Navíc Sofinka si zvykla na nové prostředí přesně když jsme odjížděli... no hrůza. Dokonce nám tam plakala i ve vaně, což se ještě nikdy nestalo, byla tam moc velká vana a ta očividně Sofince vůbec nevyhovovala emoticon no ale zase na druhou stranu se nám tam začala přetáčet sama na bříško a ted nedělá nic jiného než se přetáčí emoticon To je fakt sranda, jeden den ještě ležela pořád na zádech a druhý den už nechtěla být na zádech ani 5 minut emoticon emoticon

Jo a holky můžřete mi prosím ještě jednou poslat ten odkaz na ty návleky na ruce na kočárek od Emitexu???To se bude hodit emoticon

Jiřinko, koukala jsem na fotečky a vládík už je velký kluk! Nejvíce se mi líbí jak blbne s taťkou s tím dudlíkem. Mě se teda osobně nejvíce líbí ty fotky momentky, ty u té zdi mě moc neberou emoticon

Evičko, díky za odkaz na fotečky, rovněž moc hezké, akorát já myslela, že na nich bude Sárinka, tak jsem byla zklamaná emoticon Koukej zase dodat Sárinku, tu tvojí kočičku malinkou emoticon Ale fotky hezké, ta 27 je fakt asi nejhezčí emoticon Ale nějak mi přijde, že máš pomuchlané to plátno zatím nebo se mi to jenom zdá? Hlavně u těch s černým pozadím mi to přišlo.
Jo a super, že jedete na hory emoticon Máte vybrané krásné místo a když máte k tomu tak hodné dtě, tak si to určitě strašně užijete. Sofinka je teda taky moc hodná,a le nějak si hůř zvyká na nové prostředí, déle jí to trvá.

Mončo, koukala jsem na fotky domečku. Jéé a moc závidím, samozřejmě v dobrém emoticon, že už to máte emoticon Já kldyž si představím co nás toho ještě čeká, no hrůza. A k tomu pokojíčku a postýlce, já bych teda koupila rozhodně novou. Hlavně ty peřinky apod. Ono nevíš, lidi ti napíšou, že je to v perfektním stavu, ale už nenapíšou, že dítě bylo pořád nemocné apod. a že je to prolezlé bacilama a myslím, že ty peřinky se třeba úplně tak dobře nevyperou. No a ta sada za těch 5 tis. je fakt krásná a přijde mi hrozně levná. To já dala za takový komplet mnohem víc. emoticon

Leni a jak je v Paříži?? Kupuješ dárečky tam nebo počkáš až domů??

Kačko,to je dobře, že jsi se konečně ukázala emoticon Co byteček?? Už máte vše dodělané?? Budou fotečky?? Určitě to chceš mít všechno na Vánoce načinčané viď?? A dovču jenom závidím, to bude paráda emoticon emoticon

Market, co se týče té dovolené, tak pro dítě bych teda taky volila určitě písek. Hlavně Sofinka už bude veliká a bude si chtít stavět z písku hrady a bábovky a o to jí nemůžete připravit emoticon emoticon

JO a škoda, že jsem si nestihla přečíst tu Vaší hádku emoticon emoticon Vy mi to taky smažete a já z toho mám prd emoticon emoticon No né dělám si legraci... emoticon emoticon
22. lis 2010 v 09:14  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojky konecne vam muzu ukazat me stranky emoticon

http://www.michelle-photo.cz/

jeste par veci dodelame, ale jsem rada ze je to zprovoznene emoticon
22. lis 2010 v 10:11  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj Míšo, stránky jsou nádherný emoticon
jediné, co mi tam chybí, že se nedá fotečkama listovat a na některých svatebních máš nějaké tečky?
22. lis 2010 v 10:37  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 ahoj Martinko emoticon
Z tou vanou je to asi normální, Vládík má problém se koupat kdekoliv jinde, než doma. I v Bulharsku to byl většinou boj a to jsme tam byli 14 dní a Vašek chodil s ním.
Škoda, že vám nevyšlo to počasí, dělá to strašně moc, viď.

Evičko, ty hory vypadají tak úžasně, já chci taky emoticon

Já jsem ráda, že ani jeden nekouříme, taky mi to smrdí. Vašek je hotový jen v hospodách, nebo když dorazíme z hospody domů, tak je nešťastný, jak to jde cítit.
Snad to Pavla přejde. Hlavně, když nebude kouřít doma.
Můj taťka kouřil celý život i doma a nikdy mi to nepřišlo, ale teď mi to vadí.
22. lis 2010 v 10:47  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

martinko to mě mrzí že se to moc nevyvedlo emoticon počasí dělá fakt moc emoticon gratulace k přetáčení emoticon emoticon šikulka!!!naší jiné prostředí nevadí nopak vyžaduje ho emoticon s tím mořem už jsem to zavrhla emoticon emoticon vybereme něco jiného emoticon

evi jukni se emoticon já viděla i bytelné je fakt ale že to co to bývalo to asi už nebude nikdy emoticon my když jsme se sem stěhovali tak jsme po jirkovi sáně rozřezali emoticon blbci no emoticon hory uvidíme je mi to jendo jen třeba na 4 dny emoticon ale určo chci někam vypadnout emoticon

jiřinko také jsme ráda že nekouříme.. emoticon
22. lis 2010 v 11:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 jirinko diky ..jinak IP emoticon
22. lis 2010 v 11:05  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré poledne holky,

tak dneska malá protáhla spánek až do 11h a to normálně mívá svačinku a chodí znovu spát.. tak svačinku dostala před chvílí a teďzase usíná emoticon to pošmourné počasí na ní úchvatně působí emoticon

Míšo, stránky jsou nádherné, Jakub je strašně moc šikovnej!!! emoticon Jinak souhlasím s Jiřinkou, bylo by lepší, kdyby šlo fotkama listovat.. takhle je to takové zdlouhavé a pracné.

Martinko, to je škoda, že počasí nepřálo emoticon S tím přetáčením je to super emoticon Budou fotečky z hor? Sárinku musím dodělat, zatím jsou tam jen ty videa, mrkla jsi? Jinak k tomu plátnu, není pomačkané, ale měla jsem tu rosvícený ten podhled a házelo to na to odlesky, to musím příště ještě vychytat emoticon

Jiřinko, no na hory se nemůžu už dočkat emoticon Neboj, ty si to vynahradíš třeba příští rok emoticon

Markét, tak to je velká škoda, že jste ty sáně rozštípali emoticon včera jsem našla sáňky, už jsem je i zamluvila, mrkni na ně, líbí se mi, že jsou trochu kratší, než ty klasické a do těch alp budou ideální, že nám nezaberou tolik místa v autě emoticon http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39074226&tab=8

Holky, to jsem se chtěla zeptat, jak je to se zaváděním jogurtů, když kojím? Malé bude mít příští týden ukončeno 8.měsíců, kdy s tím začít?
22. lis 2010 ve 12:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Dobré ráno.

Míšo stránky jsou udělané nádherně, to dělal KUba? Opravdu krása. Fotky také kouzelné, mě se moc líbí, jak fotíš, už máš nastřádáno i pěkné množství rekvizit viď. Opravdu nádhera. Škoda, že nemám pěkné bříško .

Já se pokusila ho dnes vyfotit, ale neumím moc zacházet ani s tím mým klumpíkem. Takže tak.
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/magnolia/album/nas-mimcak/

Míšo, můžeš mi třeba do IP, napsat stručný popis a recept na dort, nebo odkaz na nějaký popis? Chtěla bych pro začátek zkusit kulatý, ale nevím jak na něj.
22. lis 2010 ve 12:33  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 holky diky moc...

co se tyka toho listovani tak to tam urcite bude!! to je jedna z veci co se nestacila jeste dodelat, jakub uz usnul i tak sel spat v 2:30 rano emoticon jj delal je sam za pomoci meho brachy teda.

moni, jdu se podivat na brisko.. a ohledne dortiku rada poradim-napisu treba v klidu vecer,ju?emoticon
22. lis 2010 ve 12:46  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Mončo, náhodou už začínáš mít krásné bříško, ale věřím, že v oblečení to asi ještě není moc vidět, viď emoticon neboj, ono brzo vyroste, mrkni, co jsem měla já v 26tt http://www.modrykonik.cz/fotoblog/evax/album/sara-nebo-tadeas/3682079/ a taky pak najednou vyskočilo, dá se říct ze dne na den emoticon
22. lis 2010 ve 12:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 jeee moni, tak jsem dojata!!! jsem si vzpomnela jakoby to bylo i me vcera! krasne brisko!!!! opravdu krasne!!! uzivej maleho briska, moc dlouho uz male nebude emoticon po 30tt zacnes silne velrybatet emoticon
22. lis 2010 ve 12:54  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 moni co blbneš bříško máš krásný emoticon emoticon

evi já už bych začala dávat pomalu jogurt emoticon na odkaz juknu díky emoticon

já byla včéra u kámošky chudák čeká dvojky emoticon a bříško ve 26tt opravdu velké emoticon
22. lis 2010 ve 13:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.