Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Kačí, to on zabrečí, když ho to hodně bolí, ale za chvíli jakoby nic a bude tam lézt prostě znovu emoticon
Dneska je sice zima, ale taková docela příjemná, včera když padal sníh s deštěm, tak to bylo horší.
25. lis 2010 v 18:07  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 jiřinko a jaké to bylo u monči??povídej emoticon to plavání je fakt mě to ted moc nebaví emoticon ale zase malou jo emoticon tak pokračujeme ale uvidíme co dál myslím že nám to prospívá.. emoticon neuklízím pořád to zase ne ale na Vánoce ju emoticon to mám tak z domova zítra chci koupit nové záclony emoticon takže jsem tu ted bez nich emoticon

měla jsem tu ty kámošky mít tu 3 děti mazec emoticon emoticon ale bylo to fané emoticon pokecaly jsme děti si pohrály tak to bylo fajn emoticon
dneska bylo fakt lépe..i sluníčko svítilo emoticon

kačko botník i skříň už je emoticon emoticon balit bych také měla ale není co emoticon
25. lis 2010 v 18:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Ahoj holky. Nevím, jak se líbilo Jiřince u nás, ale já byla moc ráda, že přijela emoticon . Akorát u nás nechala bundu, takže se v brzké době uvidíme znovu emoticon .

Já jsem po jejich odjezdu usnula jak mimino a probudila se večer. Včera jsem totiž byla na celodenním neplánovaném výletě v Liberci, prošla jsem celé město a dnes jsem odpadla.

Právě dorazil manža, tak se mu jdu věnovat.
25. lis 2010 v 19:37  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Haló halkó, kdepak jste?
U nás dnes ráno bílo a chvíli dopoledne ještě svítilo sluníčko a padal sníh. Ale na procházku velmi příjemný.

U Monči to bylo super, jen to strašně uteklo. Vládík byl v pohodě, tak jsme chvíli i pokecaly emoticon

Markétko, mě to plavání právě bavilo, ale když to pak přestalo bavit malého, tak jsem pak byla bez nálady, protože mi ho bylo líto, že ho vlastně "trápím" a nemělo to cenu.
Přestali jsme chodit a vypadá to, že začal být zase víc pohodový.
26. lis 2010 ve 13:28  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky emoticon

jiřinko takémáme na plavání holčičku pro ní je to utrpení pořád pláče emoticon chodí s tatínkem a ruší i ostatní děti a chodí pořád takové rodiče nechápu emoticon emoticon to je super že jste i pokecaly emoticon a co Vládík proštrhal jí to tam trochu emoticon ??

my dneska měli hezký den plavání super emoticon malá se vyřádila..pak nákupy na Vánoce už mám i nějaké dárky emoticon
ale co se mi stalo emoticon měla jsem jít reklamovat jirkovi boty...jenže dal mi je v hrozném stavu emoticon že bych se tam styděla jít...no boty jsem uklidila paragon dala do kapsy a ted nikde není.. emoticon emoticon tak jsem volala kámošce co v tom sportu dělá v úterý nastupuje na MD emoticon emoticon takže jsem měla štěstí v pondělí či úterý máme přijít a udělá reklamaci i bez toho paragonu ufffffffff ale já bych se šla zahrabat jak jsem PITOMÁ emoticon emoticon emoticon emoticon
26. lis 2010 v 18:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 nikde nikdo emoticon

my zítra máme zabijačku se těším emoticon emoticon a večer jdeme s jirkou posedět do restaurace emoticon
26. lis 2010 ve 21:56  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ahoj holky.

Po třech krásných dnech opět přišla ledové sprcha. Pořád mi něco smrdělo v kuchyni. Tak jsem se naštvala a sundala spodní kryt nožiček od kuchyňské linky. A ouha, kolem dřezu je celá stěna úplně zelená. Já se z toho už opravdu zblázním. Nikde nic neteče. Jestli je ve zdi špatně voda, tak mě snad omejou. Ten stejný problém je i v prádelně, ale tam bude snad jen špatné těsnění. Prostě voda v celém domě je úplně na H.
27. lis 2010 v 11:53  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tý vole Moni, tak to je síla emoticon

Markétko, tak krásný večer. My můžeme jít taky a ještě nejsme rozhodnutí.
Odpoledne jede Vašek s Vládíkem na hokej a já si sjedu do Baumaxu koupit ještě nějakou vánoční výzdobu emoticon Zítra musím mít hotový věnec.

Co se týče toho plavání, tak nám cvičitelka řekla, ať to ještě zkoušíme, že ho to třeba přejde a ať mu neustupuju emoticon Po 4 hodinách řekla, že to asi opravdu nemá cenu a ať si třeba dáme pauzu. Do toho přišel ten zánět předkožky a moje těhotenství, tak jsme to stejně ukončili. Plavání jsme měli od 8:30 a to jsem teď nebyla schopná stejně zvládnout.
27. lis 2010 ve 13:13  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Den blbec pokračuje. Chtěla jsem uklidit krb, tak jsem vzala vysavač na uhlíky a asi po deseti minutách začal hořet. Jak jsem to táhla na terasu, tak mi z toho vypadli uhlíky a na třech místech jsem si popálila podlahu. Brečela jsem jak kravka. Bylo mi to tak líto, že ještě teď se mi svírá srdce. Pavel vlítnul do baráku, protože jsem ho vyděsila a byl úžasnej. Ani mi nevynadal, jen byl rád, že až na spálené prsty se mi nic nestalo,objímal mě a pusinkoval, já nemohla přestat brečet. Holky já už toho mám fakt dost. Nemůžu mít chvilku z ničeho radost.

Večer jdeme ke známým, tak aspoň vypnu, jinak bych pořád čučela na tu podlahu emoticon emoticon emoticon . Jiří také jsem chtěla dělat věnec, ale mám po náladě emoticon
27. lis 2010 ve 13:49  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky

jiřinko jen jděte rozhodněte se a vyražte emoticon emoticon toplavání u tebe chápu takhle i ráno je to na prd emoticon ta holčička řve každou hodinu už asi 6 lekci emoticon emoticon emoticon trápení... emoticon

moni emoticon emoticon tedy ta voda mě mrzí a ta podlaha vím jak ti jemy loni o štědrý den propálili koberec v obýváku měsíc starý emoticon já jsem zapálila svíčku spadl mi tamkus sirky a pak to začlo hořet u telky jirka to vzal a bylo to horký upustil to a neštěstí bylo...měli jsme zkaženou asi tak hodinu,..,.pak se uklidnil ale byla tomoje vina emoticon ted tam mám kousek z toho co zbylo a nejde to poznat ale u podlahy netuším emoticon emoticon ale jen vím jak ti je mi byli také na nervy ted se tomu zasmějeme když nejde o řivot jde o hov..ale jak říkám v tu chvíli jsem také brečela emoticon už radši nic nedělej!!!

my měli tu zabíjačku ještě tam dělají polévku emoticon ovar vynikající no ňamka emoticon bylo to super sranda emoticon a večer jdeme na tu véču emoticon
27. lis 2010 v 15:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

tak teď odešla nastávající švagrová se tříletou dcerkou, fotila jsem je,no byl to masakr, malou to první půlhodinku bavilo, dělala pozy, ale pak šmitec, útrum a nedostali jsme ji na plátno ani za úplatky bombonama emoticon

Mončo, to mě strašně moc mrzí s tou podlahou, je mi jasný,jak tě to musí bolet, je to hodně vidět? A s tou vodou je to taky síla emoticon Jinak ti moc děkuji za návštěvu, byla jsi úžasná, jsi ta nejlepší teta na světě!! Budeš senzační maminka emoticon Nebylo ti pak špatně, jak jsi malou pořád tahala? Měla jsem pak výčitky.. Je škoda, že jsme nevyrazily na prochajdu, malá by během 10ti min usnula a měly bychom klid, takhle byla úplně vyřízená, jak nespala.. Jo a strašně ti to sluší maminko emoticon

Kačko, tobě taky moc děkuji za návštěvu, bylo to super!!! emoticon

Markét, tak zabijačku tiše závidím emoticon

Jiřinko, tak jak jsi pořídila s výzdobou? taky musím spáchat věnec, akorát tu napadlo mraky sněhu, bude zajímavé nařezat větvičky emoticon

Jdu se vrhnout do fotek, ještě nemám udělané ty ze včera, nějak jsem ve skluzu a to ještě chci stihnout udělat Sárinky 7. a 8.měsíc,co mi chybí a fotoknihy a kalendáře, dokud je akce.. si to asi radši hodim emoticon
27. lis 2010 v 17:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
 Ahoj holky,
nam tady dneska taky napadl snih, teda jen poprasek, tak jsme hned vyrazili na zimni prochazku. a ze teda zima je, brr a bude hur emoticon
pred chvili jsme se vratili z namesti, rozsvicoval se vanocni strom, bylo to pekny, se tesim, az bude Filipek vetsi a bude na to taky koukat emoticon

Moni to je teda den emoticon Hlavne aby to s tou vodou nebylo tak hrozny jak to vypada!! A jak to pozoruju tak nova podlaha je prokleti asi vsude, Kamilovi na ni asi po tydnu co jsme ji meli upadl vrtak od vrtacky tak mame dulek, takze vim , jaky je to pocit. Hlavne, ze tobe se nic nestalo emoticon

Kamil ted jel na firemni vecirek, tak jen co ulozim maleho tak se vrhnu na vyzdobu,chci aby byl prekvapenej az prijde domu. Snad u toho neusnu emoticon
27. lis 2010 v 18:47  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi, vůbec nic mě nebolelo, byla jsem ráda, že mám koho muchlovat a hlavně jsem byla ráda, že se mě malá nebála. Je prostě kouzelná. Byl to super den, byla jsem po té kuřecí roládě s kaší tak nacpaná, že jsem ani nevečeřela emoticon, byla to dobrota.

Změna plánu. Kamarádovi umřel táta a nechce být sám. Takže celá parta jedeme k nim. Přiznám se, že na to dnes nemám a hlavně Pavlovo táta zemřel na stejný druh rakoviny, takže se otevřou staré rány. Každopádně jsou věci, které se odmítnout nedají. Tak na mě myslete. Jdu se vykoupat a vyrážíme. Papa
27. lis 2010 v 19:04  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky emoticon

u nás je -10 emoticon brrrr za chvilku si pro malou přijedeme mamina já udělám kuchyni a těsto na perníčky..po obědě focení a pak na Kladno za malou a na rozsvícení stromečku emoticon emoticon

evi tak aspoň že nějakou dobu fotit chtěla emoticon to znám emoticon máš toho s fotkami moc co emoticon emoticon
28. lis 2010 v 07:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ahoj holky.

Tak tu máme advent. Přeji pohodovou adventní neděli, užijte si klídek a pohodu u nás je i sníh, takže vánoční nálada jak vyšitá.

Včera to nakonec dopadlo dobře, Pavel to zvládnul. Bylo nás tam asi deset a kamarádovi to očividně pomohlo, což je důležité.
28. lis 2010 ve 12:18  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 tak já klidu neužívám emoticon právě jsem dodělala kuchyni výzdobu,těsto na perníčky ted se rychle najedla emoticon a za 15 min jsou tu na focení..a já asi padnu.. emoticon emoticon
28. lis 2010 ve 12:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Tak já vytáhla věci na adventní věnec, tedy spíš svícen, svíčky budou v řadě. Nemám moc inspiraci. Výzdobu asi nechám a udělám jí v týdnu, až tu budu sama. Dnes vaří Pavel, bude samuraj a hranolky, už se těším.

Jiřinko, můžeš se Vaška zeptat, za kolik korun kupujete dřevo. My potřebujeme nařezané dřevo a nevím, jak se pohybují ceny. |Jestli má nějakého prodejce, budu ráda za kontakt. Děkuji
28. lis 2010 ve 13:53  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj holky, zdravím po hezkém víkendu.
Včera jsme nakonec jeli na pizzu se známýma. Do 23hod. tu byla prababička a hlídala.
Vládík dneska spinkal přes den jen 45 min., ale zvládli jsme to emoticon
Mám adventní svícen - Moni, taky v řadě emoticon A jedna svíčka už je zapálená emoticon

Markét, jaké bylo focení a co rozsvěcení stromu?
Leni, příští rok už to bude zase lepší emoticon
Chtěli jsme jet taky do Mostu, ale ta představa, že nebudeme mít kde zaparkovat nás odradila. Pojedeme se pak podívat v týdnu.¨
Jen nechápu, že už v loni v Mostě udělali, že trhy jsou jen o adventní neděli emoticon

Moni, tak hlavně že jste to zvládli a kamarádovi trochu pomohli.
Loni jsme prý kupovali buk, nebo trochu mix za 1100 za kubík. Letos to bral vaškovo táta a nevíme za kolik, jen jsme mu dávali nějaké peníze.
Prý byste to u vás asi mohli mít levnější, ale záleží, co to bude za dřevo.
My tu teď máme šílené hic, kamna jsou rozfajrovaný a na teploměru 27 stupňů. Prý abych sundala konečně tepláky emoticon emoticon

Přeji hezký zbytek adventní neděle emoticon
28. lis 2010 v 19:38  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko tak to jste si užili emoticon my nakonec byli u kámošů na kafi v té restauraci měli uzavřenou společnost emoticon tak musíme jindy emoticon emoticon přišli jsme také kolem 11hod emoticon naší dneska hlídala mamina tak ani nevím jak spala emoticon

focení super emoticon stromek také ale moc lidí emoticon emoticon také tam půjdu ještě nekolikrát emoticon

koupila jsem si další záclonku do jídelny.už mi visí emoticon emoticon

a svíčka také hořela emoticon
28. lis 2010 ve 22:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jiří zase ty tepláky emoticon emoticon emoticon . U nás žádná slíkačka nebude, my se přes 23 nedostaneme emoticon

My máme také zapálenou svíčku, udělala jsem palačinky s broskvičkami ze zahrádky a máme pohodu. Zítra jedeme do Ústí na kontrolu, tak nám držte palce.

Kde jsou všichni ???
28. lis 2010 ve 22:12  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

tak u nás napadlo strašně sněhu, ráno jsme měli na autě dobře 10cm, v pondělí mají dorazit sáňky pro malou, tak je možná hned vyzkoušíme emoticon
Dnes večer jsem dodělala fotečky Kačky, jsem z nich nadšená, už se nemůžu dočkat, až vám je ukážem, hned jak to Kačka scenzuruje, tak pošlu odkaz, kdo bude chtít.. je tam nááádherná a já jsem stráááášně šikovná emoticon
Jinak věnec jsem samozřejmě nestihla udělat, ale maminka mi dnes volala, že jí to bylo jasné a udělala dva, tak si první svíčku zapálíme v pondělí, až mi ho přiveze.
Mrzí mě, že se nestihla udělat ta fasáda a všechno okolo, těšila jsem se, jak si už tyto vánoce omotáme dům světýlkama a v tomhle stavu, jak to je se mi do toho ani moc nechce.
Ale na tu první Sárinky adventní neděli jsme jí konečně vyměnili ty nastřelené naušničky za normální emoticon

Jiřinko, to mě pobavilo s teplákama emoticon Petr tu taky často fajruje na vysoké teploty, ale tato spojitost mě nikdy nenapadla.. ale to by nebyl takovej problém, horší je, že jeho taky ne emoticon

Mončo, to je dobře, že to včera nakonec proběhlo v klidu, určitě to tomu kamarádovi moc pomohlo. K tomu dřevu, jestli můžu poradit, tak si obvolej pily v okolí, super cenově vždy vychází na topení takové ty krajinky, je to svázané v balíku a jen se to nařeže a je to. My teda dřevo ještě nekupovali, Petr ho jezdil dělat s kamarádem do lesa, ale v okolí sousedi to řeší takhle. A jak jsi psala, že potřebujete nařezané, možná by jsi se s někým domluvila na brigádu, aby to nařezal a vyšlo by tě to asi pořád levně emoticon

Leni, tak co výzdoba, stihla jsi to a povedlo se? A co Filípek nového?

Markét, tak se pak pochlub s fotkama, až budou emoticon
29. lis 2010 v 01:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Dobré ráno holky.....tak teď jsem dorazila do práce. Byl to dneska ráno mazec,asi jako všude na silnicích....
Postupně vás dočtu...,jen jsem tady v rychlosti četla o zapálených svíčkách...,tak já jsem fakt včera nezapálila.... emoticon Byli jsme celý den v Německu a potom i na trhách v Německu ,tak jsem toho měla večer dost....a nějaký věnec.....musím ho i pořídit... emoticon
29. lis 2010 v 09:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj holky,
tak Kačí, trhy to zase vynahradili ne? Četla jsem, že nemůžou být v německu o adventní neděli otevřené kamenné obchody, loni myslím ještě byly.

Dneska tady taky šíleně moc sněhu. Volal mi z PPL, že má strach, že se k nám nedostane emoticon Je fakt, že z okolních vesnic je to v tomhle počasí naprd - řekl mi, že ještě nenechali přezout gumy emoticon Ale on k nám jezdí furt a je v pohodě, tak to neřeším. Zkusí to stihnout odvézt do Mostu.

Evičko, my chtěli letost ozdobit konečně hotový plot, ale je to zase dost peněz, tak máme jen osvícený domek z loňska.

Tak v Mostě prý na rozsvícení stromku šíleně lidí a zácpy, tak to by pro vaška a Vládíka rozhodně nebylo.

Moni, držím palečky emoticon
29. lis 2010 v 10:50  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

taky je u vás tolik sněhu? tady mámm na autě dobrých 15cm a pořád sněží emoticon

Kačko, tak jak jsi pořídila v německu, koupila jsi si něco?

Jiřinko, to bohatě stačí, když svítí domeček, jé, to musí být paráda emoticon ale ten plot by byl tak bomba, jenže to by bylo metrů.. Já už chcíí takyyyy emoticon

Holky, dostala jsem povolení od Kačky, fotečky procenzurované, tak kdo bude chtít, pošlu odkaz a heslo emoticon
Pak mi prosím napište, jak to vidíte s barvama na compu, u mě jsou krásně světlé a fakt luxusní, ale v tv je mám celkem dost syté, až moc.. jak to vidíte vy?
29. lis 2010 v 11:39  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Jiřinko,tak trhy byli nádherné asi jako pokaždé v Německu.....mají to tam vždycky vyšperkované..... emoticon A co jsem koukala tak na náměstí některé obchůdky otevřené byli...,ale většinou takové s tou vánoční výzdobou,nebo květinářství atp.......
No já jsem dneska jela od sedmy do půl deváté do práce.....max,60km/h....a pořád tady sněží,ale aspoň budou mít dětičky radost..! emoticon

Evičko,dala jsem si svařák a kaštany..... emoticon Jo a potom jsme si dali to ovoce na špejli polyté hořkou čokoládou....ráda se kochám a jen koukám a sálám vánoční atmosféru........Ještě pojedeme do Drážďan,tam jezdíme každý rok....
29. lis 2010 v 11:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jé Kačí a kde jste byli?
My letos asi dáme jen Marienberg, protože vloni jsme byli v Chemnitzu, bylo tenkrát -8 stupňů a s Vládíkem to bylo těžké, když jsme přičetli i tu cestu.
Kaštany mňam mňam, tenkrát měli výborný v Římě.
Vánoční atmosféru taky miluju, už pár dní si pouštím vánoční písničky a koledy.

Jinak u nás sněhu hromada a pořád padá.
Říkala jsem si, jak bude Vládík nadšený, ale pořád padal a to se mu moc nelíbilo, až se vyspinká, tak chceme vzít sáňky, ale tím, že venku pořád sněží a docela fouká, tak to není tak příjemné.
29. lis 2010 ve 12:41  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Jiřinko, byli jsme v Marienbergu.....tam jsme se pokoupali a cestou zpět jsme to vzali na náměstí......Kaštany miluju!!!! emoticon
Jééé,sáňkovat.....taky bych šla,ale aby mě někdo tahal..... emoticon
29. lis 2010 ve 14:53  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Kačí a kolik tam je takhle o víkendu lidí?
Myslela jsem si, že tam bude narváno, ale vašek už nemá dovču, abychom mohli v týdnu.
Tam jsou trhy každý den, nebo jen o víkendu?
29. lis 2010 ve 14:56  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Jiřinko,moc tam nebylo lidí...řekla bych že akorát...,žádné tlačenice u stánků...nic...Dokonce jak tam je ten vláček pro děti,tak známý tam dali hned malého a nečekali frontu...,podle mého jsou tam i přes týden....,ale zkus se podívat na net....
29. lis 2010 v 15:03  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

u nás je milion sněhu emoticon emoticon za oknem je to krásný emoticon byli jsme na zahrádce emoticon tak malá upadla do sněhu emoticon chudinka celou hubičku od sněhu emoticon já udělala perníčky 4 plechy emoticon tak mám radost emoticon krásně jsem to tu provoněla emoticon emoticon

jiřinko sáně budeme kupovat ted moc se na to těším emoticon

evi jsi šikulka

kačko ty jsi krásná!!!!!!!!!!!!! emoticon

moni tak co kontrola?
29. lis 2010 v 15:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.