Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Kačí, to on zabrečí, když ho to hodně bolí, ale za chvíli jakoby nic a bude tam lézt prostě znovu :-D Dneska je sice zima, ale taková docela příjemná, včera když padal sníh s deštěm, tak to bylo horší.
Profilova fotka
jiřinko a jaké to bylo u monči??povídej :-) to plavání je fakt mě to ted moc nebaví :-N ale zase malou jo :-D tak pokračujeme ale uvidíme co dál myslím že nám to prospívá.. ;-) neuklízím pořád to zase ne ale na Vánoce ju :-) to mám tak z domova zítra chci koupit nové záclony :-) takže jsem tu ted bez nich :-D měla jsem tu ty kámošky mít tu 3 děti mazec :-D :-D ale bylo to fané :-) pokecaly jsme děti si pohrály tak to bylo fajn x-) dneska bylo fakt lépe..i sluníčko svítilo :-) kačko botník i skříň už je :-D :-D balit bych také měla ale není co :-p
Profilova fotka
Ahoj holky. Nevím, jak se líbilo Jiřince u nás, ale já byla moc ráda, že přijela ;-) . Akorát u nás nechala bundu, takže se v brzké době uvidíme znovu :-D . Já jsem po jejich odjezdu usnula jak mimino a probudila se večer. Včera jsem totiž byla na celodenním neplánovaném výletě v Liberci, prošla jsem celé město a dnes jsem odpadla. Právě dorazil manža, tak se mu jdu věnovat.
Profilova fotka
Haló halkó, kdepak jste? U nás dnes ráno bílo a chvíli dopoledne ještě svítilo sluníčko a padal sníh. Ale na procházku velmi příjemný. U Monči to bylo super, jen to strašně uteklo. Vládík byl v pohodě, tak jsme chvíli i pokecaly :-D Markétko, mě to plavání právě bavilo, ale když to pak přestalo bavit malého, tak jsem pak byla bez nálady, protože mi ho bylo líto, že ho vlastně "trápím" a nemělo to cenu. Přestali jsme chodit a vypadá to, že začal být zase víc pohodový.
Profilova fotka
ahojky holky :-) jiřinko takémáme na plavání holčičku pro ní je to utrpení pořád pláče :-( chodí s tatínkem a ruší i ostatní děti a chodí pořád takové rodiče nechápu 8-( 8-( to je super že jste i pokecaly :-D a co Vládík proštrhal jí to tam trochu 8-) ?? my dneska měli hezký den plavání super :-) malá se vyřádila..pak nákupy na Vánoce už mám i nějaké dárky :-N ale co se mi stalo 8-( měla jsem jít reklamovat jirkovi boty...jenže dal mi je v hrozném stavu :-p že bych se tam styděla jít...no boty jsem uklidila paragon dala do kapsy a ted nikde není.. 8-( 8-( tak jsem volala kámošce co v tom sportu dělá v úterý nastupuje na MD :-D :-D takže jsem měla štěstí v pondělí či úterý máme přijít a udělá reklamaci i bez toho paragonu ufffffffff ale já bych se šla zahrabat jak jsem PITOMÁ :-p :-p :-p :-p
Profilova fotka
nikde nikdo :-) my zítra máme zabijačku se těším :-D :-D a večer jdeme s jirkou posedět do restaurace :-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Po třech krásných dnech opět přišla ledové sprcha. Pořád mi něco smrdělo v kuchyni. Tak jsem se naštvala a sundala spodní kryt nožiček od kuchyňské linky. A ouha, kolem dřezu je celá stěna úplně zelená. Já se z toho už opravdu zblázním. Nikde nic neteče. Jestli je ve zdi špatně voda, tak mě snad omejou. Ten stejný problém je i v prádelně, ale tam bude snad jen špatné těsnění. Prostě voda v celém domě je úplně na H.
Profilova fotka
Tý vole Moni, tak to je síla :-( Markétko, tak krásný večer. My můžeme jít taky a ještě nejsme rozhodnutí. Odpoledne jede Vašek s Vládíkem na hokej a já si sjedu do Baumaxu koupit ještě nějakou vánoční výzdobu :-) Zítra musím mít hotový věnec. Co se týče toho plavání, tak nám cvičitelka řekla, ať to ještě zkoušíme, že ho to třeba přejde a ať mu neustupuju :-| Po 4 hodinách řekla, že to asi opravdu nemá cenu a ať si třeba dáme pauzu. Do toho přišel ten zánět předkožky a moje těhotenství, tak jsme to stejně ukončili. Plavání jsme měli od 8:30 a to jsem teď nebyla schopná stejně zvládnout.
Profilova fotka
Den blbec pokračuje. Chtěla jsem uklidit krb, tak jsem vzala vysavač na uhlíky a asi po deseti minutách začal hořet. Jak jsem to táhla na terasu, tak mi z toho vypadli uhlíky a na třech místech jsem si popálila podlahu. Brečela jsem jak kravka. Bylo mi to tak líto, že ještě teď se mi svírá srdce. Pavel vlítnul do baráku, protože jsem ho vyděsila a byl úžasnej. Ani mi nevynadal, jen byl rád, že až na spálené prsty se mi nic nestalo,objímal mě a pusinkoval, já nemohla přestat brečet. Holky já už toho mám fakt dost. Nemůžu mít chvilku z ničeho radost. Večer jdeme ke známým, tak aspoň vypnu, jinak bych pořád čučela na tu podlahu ;-( ;-( ;-( . Jiří také jsem chtěla dělat věnec, ale mám po náladě :-(
Profilova fotka
ahojky holky jiřinko jen jděte rozhodněte se a vyražte ;-) :-) toplavání u tebe chápu takhle i ráno je to na prd :-| ta holčička řve každou hodinu už asi 6 lekci :-N 8-( 8-( trápení... :-( moni :-( :-( tedy ta voda mě mrzí a ta podlaha vím jak ti jemy loni o štědrý den propálili koberec v obýváku měsíc starý :-S já jsem zapálila svíčku spadl mi tamkus sirky a pak to začlo hořet u telky jirka to vzal a bylo to horký upustil to a neštěstí bylo...měli jsme zkaženou asi tak hodinu,..,.pak se uklidnil ale byla tomoje vina :-N ted tam mám kousek z toho co zbylo a nejde to poznat ale u podlahy netuším =-) |-| ale jen vím jak ti je mi byli také na nervy ted se tomu zasmějeme když nejde o řivot jde o hov..ale jak říkám v tu chvíli jsem také brečela ;-( už radši nic nedělej!!! my měli tu zabíjačku ještě tam dělají polévku :-) ovar vynikající no ňamka x-) bylo to super sranda :-D a večer jdeme na tu véču :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak teď odešla nastávající švagrová se tříletou dcerkou, fotila jsem je,no byl to masakr, malou to první půlhodinku bavilo, dělala pozy, ale pak šmitec, útrum a nedostali jsme ji na plátno ani za úplatky bombonama :-D Mončo, to mě strašně moc mrzí s tou podlahou, je mi jasný,jak tě to musí bolet, je to hodně vidět? A s tou vodou je to taky síla :-( Jinak ti moc děkuji za návštěvu, byla jsi úžasná, jsi ta nejlepší teta na světě!! Budeš senzační maminka x-) Nebylo ti pak špatně, jak jsi malou pořád tahala? Měla jsem pak výčitky.. Je škoda, že jsme nevyrazily na prochajdu, malá by během 10ti min usnula a měly bychom klid, takhle byla úplně vyřízená, jak nespala.. Jo a strašně ti to sluší maminko :-) Kačko, tobě taky moc děkuji za návštěvu, bylo to super!!! :-) Markét, tak zabijačku tiše závidím x-) Jiřinko, tak jak jsi pořídila s výzdobou? taky musím spáchat věnec, akorát tu napadlo mraky sněhu, bude zajímavé nařezat větvičky :-) Jdu se vrhnout do fotek, ještě nemám udělané ty ze včera, nějak jsem ve skluzu a to ještě chci stihnout udělat Sárinky 7. a 8.měsíc,co mi chybí a fotoknihy a kalendáře, dokud je akce.. si to asi radši hodim :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, nam tady dneska taky napadl snih, teda jen poprasek, tak jsme hned vyrazili na zimni prochazku. a ze teda zima je, brr a bude hur :-( pred chvili jsme se vratili z namesti, rozsvicoval se vanocni strom, bylo to pekny, se tesim, az bude Filipek vetsi a bude na to taky koukat ;-) Moni to je teda den :-( Hlavne aby to s tou vodou nebylo tak hrozny jak to vypada!! A jak to pozoruju tak nova podlaha je prokleti asi vsude, Kamilovi na ni asi po tydnu co jsme ji meli upadl vrtak od vrtacky tak mame dulek, takze vim , jaky je to pocit. Hlavne, ze tobe se nic nestalo ;-) Kamil ted jel na firemni vecirek, tak jen co ulozim maleho tak se vrhnu na vyzdobu,chci aby byl prekvapenej az prijde domu. Snad u toho neusnu :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Evi, vůbec nic mě nebolelo, byla jsem ráda, že mám koho muchlovat a hlavně jsem byla ráda, že se mě malá nebála. Je prostě kouzelná. Byl to super den, byla jsem po té kuřecí roládě s kaší tak nacpaná, že jsem ani nevečeřela :-D, byla to dobrota. Změna plánu. Kamarádovi umřel táta a nechce být sám. Takže celá parta jedeme k nim. Přiznám se, že na to dnes nemám a hlavně Pavlovo táta zemřel na stejný druh rakoviny, takže se otevřou staré rány. Každopádně jsou věci, které se odmítnout nedají. Tak na mě myslete. Jdu se vykoupat a vyrážíme. Papa
Profilova fotka
ahojky :-) u nás je -10 :-( brrrr za chvilku si pro malou přijedeme mamina já udělám kuchyni a těsto na perníčky..po obědě focení a pak na Kladno za malou a na rozsvícení stromečku x-) x-) evi tak aspoň že nějakou dobu fotit chtěla :-N to znám :-p máš toho s fotkami moc co :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak tu máme advent. Přeji pohodovou adventní neděli, užijte si klídek a pohodu u nás je i sníh, takže vánoční nálada jak vyšitá. Včera to nakonec dopadlo dobře, Pavel to zvládnul. Bylo nás tam asi deset a kamarádovi to očividně pomohlo, což je důležité.
Profilova fotka
tak já klidu neužívám :-D právě jsem dodělala kuchyni výzdobu,těsto na perníčky ted se rychle najedla :-p a za 15 min jsou tu na focení..a já asi padnu.. :-N 8-(
Profilova fotka
Tak já vytáhla věci na adventní věnec, tedy spíš svícen, svíčky budou v řadě. Nemám moc inspiraci. Výzdobu asi nechám a udělám jí v týdnu, až tu budu sama. Dnes vaří Pavel, bude samuraj a hranolky, už se těším. Jiřinko, můžeš se Vaška zeptat, za kolik korun kupujete dřevo. My potřebujeme nařezané dřevo a nevím, jak se pohybují ceny. |Jestli má nějakého prodejce, budu ráda za kontakt. Děkuji
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím po hezkém víkendu. Včera jsme nakonec jeli na pizzu se známýma. Do 23hod. tu byla prababička a hlídala. Vládík dneska spinkal přes den jen 45 min., ale zvládli jsme to ;-) Mám adventní svícen - Moni, taky v řadě ;-) A jedna svíčka už je zapálená x-) Markét, jaké bylo focení a co rozsvěcení stromu? Leni, příští rok už to bude zase lepší :-) Chtěli jsme jet taky do Mostu, ale ta představa, že nebudeme mít kde zaparkovat nás odradila. Pojedeme se pak podívat v týdnu.¨ Jen nechápu, že už v loni v Mostě udělali, že trhy jsou jen o adventní neděli :-| Moni, tak hlavně že jste to zvládli a kamarádovi trochu pomohli. Loni jsme prý kupovali buk, nebo trochu mix za 1100 za kubík. Letos to bral vaškovo táta a nevíme za kolik, jen jsme mu dávali nějaké peníze. Prý byste to u vás asi mohli mít levnější, ale záleží, co to bude za dřevo. My tu teď máme šílené hic, kamna jsou rozfajrovaný a na teploměru 27 stupňů. Prý abych sundala konečně tepláky ;-) :-D Přeji hezký zbytek adventní neděle :-)
Profilova fotka
jiřinko tak to jste si užili :-) my nakonec byli u kámošů na kafi v té restauraci měli uzavřenou společnost :-N tak musíme jindy :-D :-D přišli jsme také kolem 11hod :-D naší dneska hlídala mamina tak ani nevím jak spala :-N focení super :-) stromek také ale moc lidí :-p :-p také tam půjdu ještě nekolikrát :-D koupila jsem si další záclonku do jídelny.už mi visí :-D :-D a svíčka také hořela :-)
Profilova fotka
Jiří zase ty tepláky :-D :-D :-D . U nás žádná slíkačka nebude, my se přes 23 nedostaneme :-| My máme také zapálenou svíčku, udělala jsem palačinky s broskvičkami ze zahrádky a máme pohodu. Zítra jedeme do Ústí na kontrolu, tak nám držte palce. Kde jsou všichni ???
Profilova fotka
Ahojky holky, tak u nás napadlo strašně sněhu, ráno jsme měli na autě dobře 10cm, v pondělí mají dorazit sáňky pro malou, tak je možná hned vyzkoušíme :-D Dnes večer jsem dodělala fotečky Kačky, jsem z nich nadšená, už se nemůžu dočkat, až vám je ukážem, hned jak to Kačka scenzuruje, tak pošlu odkaz, kdo bude chtít.. je tam nááádherná a já jsem stráááášně šikovná :-D Jinak věnec jsem samozřejmě nestihla udělat, ale maminka mi dnes volala, že jí to bylo jasné a udělala dva, tak si první svíčku zapálíme v pondělí, až mi ho přiveze. Mrzí mě, že se nestihla udělat ta fasáda a všechno okolo, těšila jsem se, jak si už tyto vánoce omotáme dům světýlkama a v tomhle stavu, jak to je se mi do toho ani moc nechce. Ale na tu první Sárinky adventní neděli jsme jí konečně vyměnili ty nastřelené naušničky za normální x-) Jiřinko, to mě pobavilo s teplákama :-D Petr tu taky často fajruje na vysoké teploty, ale tato spojitost mě nikdy nenapadla.. ale to by nebyl takovej problém, horší je, že jeho taky ne :-D Mončo, to je dobře, že to včera nakonec proběhlo v klidu, určitě to tomu kamarádovi moc pomohlo. K tomu dřevu, jestli můžu poradit, tak si obvolej pily v okolí, super cenově vždy vychází na topení takové ty krajinky, je to svázané v balíku a jen se to nařeže a je to. My teda dřevo ještě nekupovali, Petr ho jezdil dělat s kamarádem do lesa, ale v okolí sousedi to řeší takhle. A jak jsi psala, že potřebujete nařezané, možná by jsi se s někým domluvila na brigádu, aby to nařezal a vyšlo by tě to asi pořád levně ;-) Leni, tak co výzdoba, stihla jsi to a povedlo se? A co Filípek nového? Markét, tak se pak pochlub s fotkama, až budou :-)
Dobré ráno holky.....tak teď jsem dorazila do práce. Byl to dneska ráno mazec,asi jako všude na silnicích.... Postupně vás dočtu...,jen jsem tady v rychlosti četla o zapálených svíčkách...,tak já jsem fakt včera nezapálila.... :-( Byli jsme celý den v Německu a potom i na trhách v Německu ,tak jsem toho měla večer dost....a nějaký věnec.....musím ho i pořídit... :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, tak Kačí, trhy to zase vynahradili ne? Četla jsem, že nemůžou být v německu o adventní neděli otevřené kamenné obchody, loni myslím ještě byly. Dneska tady taky šíleně moc sněhu. Volal mi z PPL, že má strach, že se k nám nedostane :-| Je fakt, že z okolních vesnic je to v tomhle počasí naprd - řekl mi, že ještě nenechali přezout gumy ]-( Ale on k nám jezdí furt a je v pohodě, tak to neřeším. Zkusí to stihnout odvézt do Mostu. Evičko, my chtěli letost ozdobit konečně hotový plot, ale je to zase dost peněz, tak máme jen osvícený domek z loňska. Tak v Mostě prý na rozsvícení stromku šíleně lidí a zácpy, tak to by pro vaška a Vládíka rozhodně nebylo. Moni, držím palečky x-)
Profilova fotka
Ahojky holky, taky je u vás tolik sněhu? tady mámm na autě dobrých 15cm a pořád sněží :-) Kačko, tak jak jsi pořídila v německu, koupila jsi si něco? Jiřinko, to bohatě stačí, když svítí domeček, jé, to musí být paráda x-) ale ten plot by byl tak bomba, jenže to by bylo metrů.. Já už chcíí takyyyy :-D Holky, dostala jsem povolení od Kačky, fotečky procenzurované, tak kdo bude chtít, pošlu odkaz a heslo ;-) Pak mi prosím napište, jak to vidíte s barvama na compu, u mě jsou krásně světlé a fakt luxusní, ale v tv je mám celkem dost syté, až moc.. jak to vidíte vy?
Jiřinko,tak trhy byli nádherné asi jako pokaždé v Německu.....mají to tam vždycky vyšperkované..... :-) A co jsem koukala tak na náměstí některé obchůdky otevřené byli...,ale většinou takové s tou vánoční výzdobou,nebo květinářství atp....... No já jsem dneska jela od sedmy do půl deváté do práce.....max,60km/h....a pořád tady sněží,ale aspoň budou mít dětičky radost..! :-) Evičko,dala jsem si svařák a kaštany..... :-) Jo a potom jsme si dali to ovoce na špejli polyté hořkou čokoládou....ráda se kochám a jen koukám a sálám vánoční atmosféru........Ještě pojedeme do Drážďan,tam jezdíme každý rok....
Profilova fotka
Jé Kačí a kde jste byli? My letos asi dáme jen Marienberg, protože vloni jsme byli v Chemnitzu, bylo tenkrát -8 stupňů a s Vládíkem to bylo těžké, když jsme přičetli i tu cestu. Kaštany mňam mňam, tenkrát měli výborný v Římě. Vánoční atmosféru taky miluju, už pár dní si pouštím vánoční písničky a koledy. Jinak u nás sněhu hromada a pořád padá. Říkala jsem si, jak bude Vládík nadšený, ale pořád padal a to se mu moc nelíbilo, až se vyspinká, tak chceme vzít sáňky, ale tím, že venku pořád sněží a docela fouká, tak to není tak příjemné.
Jiřinko, byli jsme v Marienbergu.....tam jsme se pokoupali a cestou zpět jsme to vzali na náměstí......Kaštany miluju!!!! :-) Jééé,sáňkovat.....taky bych šla,ale aby mě někdo tahal..... :-D
Profilova fotka
Kačí a kolik tam je takhle o víkendu lidí? Myslela jsem si, že tam bude narváno, ale vašek už nemá dovču, abychom mohli v týdnu. Tam jsou trhy každý den, nebo jen o víkendu?
Jiřinko,moc tam nebylo lidí...řekla bych že akorát...,žádné tlačenice u stánků...nic...Dokonce jak tam je ten vláček pro děti,tak známý tam dali hned malého a nečekali frontu...,podle mého jsou tam i přes týden....,ale zkus se podívat na net....
Profilova fotka
ahojky u nás je milion sněhu :-D :-D za oknem je to krásný :-N byli jsme na zahrádce x-) tak malá upadla do sněhu :-D chudinka celou hubičku od sněhu :-N já udělala perníčky 4 plechy 8-) tak mám radost :-) krásně jsem to tu provoněla :-) :-) jiřinko sáně budeme kupovat ted moc se na to těším :-) evi jsi šikulka kačko ty jsi krásná!!!!!!!!!!!!! :-) moni tak co kontrola?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?