Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
evi jsou super určo tam také juknu díky moc :-)
Profilova fotka
Jé holky, tak to jste mě uklidnili. Evi, ty jsi opravdu neměla vůbec nic. Jako já jsem na jednu stranu ráda, že nemám pupek, ale na druhou stranu je mi líto, že to lidi nepoznají. Víte jak jsme dlouho čekali, tak mě mrzí, když někoho potkáme, že neřekné jéé, ty jsi těhotná? No, ono to asi přijde, ale v zimním oblečení budu stejně jen tlustá a né těhotné ;-)
Profilova fotka
Moni, náhodou máš těhotenské bříško x-) Jako já už tam mám taky něco vidět, s Vládíkem jsme dlouho neměla vůbec nic. evičko, ty sáňky ten odkaz nenašel
Profilova fotka
jiřinko ted bude větší x-) u druhého to tak prý je ;-) moni to na tom nejsi jako já když mě tu sousedka potkávala celých 9 měs téměř denně a po narození se mě zeptala komu vozím :-D :-p :-D :-D :-D
Profilova fotka
tak holky večer mám focení hooodně dětí :-D :-D 8let,rok a 5 měs :-D :-D a k tomu dvěmamaminky :-D
Profilova fotka
Jiřinko, mně ten odkaz funguje, tak to kdyžtak ještě zkus.. a copak s Vládíkem, budete mít saně nebo už bude bobovat? :-) Kdy jsi prosím tě začala dávat ty jogurt, ty jsi taky ještě v 8. kojila,že? Mončo, to věřím, že tě mrzí, že to není ještě moc poznat, ale toho pořádného bříška si ještě užiješ do aleluja, to se neboj :-) A neboj, v zimě se pupíčkem budeš moct chlubit, po obchoĎácích se dá chodit bez kabátu, takže houby tlustě, ale pěkně těhotně x-) Markét, tak to držím všechny palce co mám, tolik dětí, to bude mazec :-) pak se pochlub :-) Holky, tak malá pořád spí, dneska je to už nějak moc.. od noci byla vzhůru akorát hodinku, to se nasvačila a teď už zase spí 2h.. a já se ještě nestihla ani převlíct z pyžámka, učesat a umýt a za hodinku je tu Petr zpátky z práce, ajajaj :-D
Profilova fotka
Evičko, to je síla :-D Už jsem to asi psala, mamča musela ségru budit, aby viděla tátu :-D K těm jogurtům, určitě už od toho 8.měsíce mužeš začít. Zkus nejdříve jen bílý, vládíkovi nešmakoval, tak jsem mu kupovala pak ovocné a nebo bílou activii sladkou. My sáňky máme, loni je dostal vládík k vánocům od ségry, našli jsme je na aukru a vyšlo to celkem asi na 900 i z tou ohrádkou, ale kvalita není nějaká. Markétko, tak to jsem taky vzědavá ;-)
Profilova fotka
Evčo, tak mě to opravdu nejde, když na ten odkaz kliknu, nebo si ho zkopíruju, tak mě to stejně převede na úvodní stránku :-|
Profilova fotka
Jiřinko, no malá přes den většinou takhle hodně nespinká, vstáváme obvykle kolem 9,30h, v 11h svačinka a jde spát a spít tak do 13h, pak obídek a další spánek má až kolem 15h, tak hodinku, a když neusne kolem třetí, tak usíná kolem 16h tak na dvě, to jak kdy :-) No tak to by druhé miminko mohlo být ve spinkání po tvé sestře, to by jsi ani nevěděla, že ho máš :-) Tak malá se teď probudila, vyspinkaná do růžova, povídá si a dělá si s ručičkama paci paci, musím to natočit :-)
Profilova fotka
Tak jsem to video s pac paci nahrála na rajče, je to to poslední a předtím je její nový způsob cachtání ve vaničce :-) http://evalin.rajce.idnes.cz/videa_8....
Profilova fotka
Jdu se podívat :-) Na fcb daly Nacesty.cz, zájezd do DR, 11 nocí, AI, Punta Cana, hotel **** a cena za 2 osoby 37tis. To je síla. Nevím, jak teď na tom jsou ceny, možná je to kvůli té choleře.
Profilova fotka
Evičko, malá je tak krásná, je to pořád takové miminko x-) V té vaničce už má pěkné faldíky :-D Krásně žvatlá a chechtá se.
Článek se načítá
Profilova fotka
evi malá je rozkošná x-) x-) holky focení jedno z nejlepších 8-) ta 8 letá super 5 měs bomba x-) x-) a filípek od té kámošky je jako sofí o měsíc mladší :-) mám přes 300 fotek :-D proberu to dali my víc korunek chtějí více fotek :-) fotila jsem 2 hod ;-) a fakt super mám z toho dobrá pocit uvidíme co z toho vyleze :-p :-D
Profilova fotka
Jiřinko, ta cena do DR je úchvatná, ale asi to bude opravdu asi kvůli té choleře a taky se tam teď přehnal hodně silný hurikán, tak se tam asi moc lidí nežene.. Děkuji za malou :-) ona pořád působí jako miminko, jak se neplazí nic, zatím pořád jen leží na bříšku a mlátí nožičkama, a když se někam chce dostat, tak se převaluje.. ale na druhou stranu zase v těch věcech ohledně intelektu se mi zdá trochu napřed :-) No a faldíky má pořádný, podle mě bude mít asi lehkou kostru po mně, jinak není možný, že váží jen 7kg, je to takovej buclínek, když je nahatá :-) Markét, tak to jsi to měla teda nafocené rychle a 300fotek se mi nezdá moc.. jsem moc zvědavá na výsledek, pak to sem hned hoď :-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Z toho 4D jsem malinko zklamaná. Máme natočený pouze obličej. Moje kamarádka měla celé tělíčko, jak si tam malá hraje s ručičkama atd. Takže za 900Kč jsem zklamaná. A další zklamání, opět neúspěch s těhotenskými kalhotami. Je to děs, mají jich pár a většina je do kozaček, ty já nepřetáhnu ani pře lýtko. Asi se zavřu doma v teplákách až do porodu a bude :-(
Profilova fotka
Evi, heslo sím Já ani nevěděla, že je v DR cholera.
Profilova fotka
Moni a v jakém jsi byla týdnu? Když jsem byla ve 21tt, tak to byly krásné záběry a ve 28tt to už za nic nestálo. Teď půjdu jen 1x asi ve 23tt. Moni a koukala jsi do HM? Já je mám odsud, ale musela jsem do prahy, na sebe jsem také nic nesehnala. Nevím, jestli mají i v ústí těhotenské oddělení. Markét, už se těším na výsledek.
Profilova fotka
Už koukám, jsi 25tt. My pak už právě měli taky jen obličejík a ještě k tomu se na nás vládík nechtěl skoro podívat. Moni, cholera je na Haiti a přesouvá se i do DR, kde už je pár nakažených
Profilova fotka
Moni, já z toho 4D taky nebyla nadšená, malá si pořád držela ruce na obličeji a to mi dr hejbal s břichem, šťouchal do ní a houby platný. No a co ta ledvina, byla tam vidět? Těhu kalhoty jsem si kupovala v akci za 300kč v C&A myslím, jen černé plátěné, ale nevyhovoval mi ten pás přes břicho, nebylo m to příjemné, takže jsem celé těhu odchodila v mým normál džínách. Bokovkám ani ten největší pupík nevadí ;-)
Profilova fotka
moni mě se 4D líbilo mám ei pěknou fotku :-) a přesně tak vypadala :-D :-N kalhoty jsem sehnala za 1600 ale jiné mi nebyla v HaM ;-)
Profilova fotka
Já mám oboje kalhoty s takovým nízkým gumovým pasem, není to přes celé břicho a ty jsou dobré. Opravdu byl největší výběr v HM, mám odsud rifle i černé kalhoty. Ještě že je jednou využiju ;-)
Profilova fotka
Markét, co fotečky?
Profilova fotka
jiřinko dělám na nich :-D :-D ale ted jdu na cesty x-) mám už tu jednu holčičnu..ta má kolem 70 fotek..ale čekám na jjeí schválení a jak se líbí :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem rychle docetla, kdyz nebudu na neco reagovat tak se omlouvam predem :-D Moni samolepky do pokojicku jsme kupovali tady: http://www.kocarky-pro-mrnata.cz/nast... jsem z nich dasena kazdy den a musim rict, ze malej na ne porad kouka. My teda v pokojicku jen prebalujeme a oblekame a na stridacku si tam chodime hrat, spi s nama v loznici a koupeme v kuchyni na stole, je to totiz nejvys :-D takze by jsme si ten miminkovky pokojik asi ani neuzili :-| Jinak brisko mas krasne a bud rada za mensi, videt je a nemusi tahat to obr jako jsem mela ja ;-) a ted ten vytahanej spek taky neni nic moc ]-( A kalhoty jsem mela dvoje z netu, sedely uplne presne, pani jsem poslala miry a fakt sedly. A jinak jsem mela po kamosce to bylo super. Ja bych bokoky mit nemohla, na to jsem to bricho mela moc obr a nedopla bych je ;-) Evi taky jedeme do Alp, uz za 3 tydny, jen teda na prodlouzeny vikend,ale i tak se tesim. Jedeme i s nasima, segrou, jejim pritelem a jeho rodinou tak to bude velky. Jezdime takhle kazdy rok a ja uz se strasne tesim na lyze. Jen to budu muset skloubit s kojenim. Nevyhoda je, ze ten penzion neni u svahu, dojizdi se,ale tak se nejak prostridame a holt pojedeme na ubytko driv. Budu rada i za chvili lyzovani. A sanky chceme vzit taky, mame je po Kamilovi, takze ty prave stare :-) Holky fotky ted neprohlidnu, nestiham :-( Zitra jdeme na posledni ockovani tak budu znat i aktualni miry,ale myslim, ze uz mame vic jak Sarinka, jsem zkousela doma vazit a vychazi mi to na 7,5kg:-D
Profilova fotka
ahoj holky, co jste to tu rozjely za bláznivý závod, popsat v rekorním čase co nejvíc stránek :-N :-D kdo to má stíhat číst Kači - nové fotky domečku nemám |-| jen fotky šatny, ale kvůli 2 fotkám nemá cenu vytvářet album :-D tapeta?? =-) my žádnou nemáme :-N poděl se o odkaz na vánoční ozdoby, nám by se nějaký hodily ;-) Evi - s tím kouřením to máš super, my teda nekouříme, takže u nás není co řešit, ale když to vidím v okolí... někdy je mi těch dětí líto |-| a ty tvoje erotické sny po klabách :-D :-D :-D Leni - dík za odkaz a užijte si lyžovačku ;-)
Ahoj holky.....,to fakt nemá už cenu,tohle! Kdo to má dočítat???? ;-) Opravdu nevím kde začít.....jen jsem to otevřela a takový nářez tady..... Mončo,máš bříško už vidět.... :-) ,to všechno ještě vyleze...brepto,počkej...ještě ti bude vadit - podle toho co takhle slyším. :-) Evi,ten odkaz na ty sáňky si sem dávala ty?? Ty jsou moc pěkný,hned bych si tam lehla a nechala se vozit :-) Video je víc jak úžasné,malá je prostě roztomilá,krásná a srandovní x-) je k sežrání stejně tak jako všichni vaše děti tady!!!!!! x-) Pavlí,ty jsi nepsala že máš novou tapetu?? =-) aha,,,..tak to jsem asi trochu mimo..... :-N Odkaz hodím... ;-) Markét,tak jak se povedlo focení??? Úplně tady z tebe srší spokojenost a nastartovanost!! Tak doufám,že se aspoň malilililnko pochloubíš ;-) Taky jsem nevěděla,že cholera se dostává do DR.... =-) A já si naposled kupovala rifle někde v Letňanech asi měsíc zpět a to byl porod!!! Nikde nic!! Takže až budu někdy těhu,rozpářu pytel,nebo to vyřeším teplákama jak píše Monča :-D
http://www.dedra.cz/cz/prochazky/vanoce/ Pavlínko ,tak tady je ta adresa kde jsem koukala na ozdoby...koukala jsem hlavně na ty lila,nebo hnědé....
Profilova fotka
ahojky venku je pěkná kosa :-( malé dám už asi kombinézku jedeme na Kladno..potřebuji něco pokoupit atd,,pak k mamině :-) kačko souhlas mám pak pošlu do IP hesla ;-) tady to dávat nebudu 8-) 8-) pytel :-D :-D neblbni ty seženeš těhu kalhoty jedna dvě ;-)
Dobré ráno :-) Jééé,já nemám co dočítat...... :-N ,no to je snad poprvé.... 8-) Markétko,venku je opravdu pěkná kosa,ráno ještě k tomu foukal u nás fakt hnusný vítr a pršelo....teď už snad neprší,jak tak na to koukám. Já bych kombinézku asi klidně dala...,když je zima,tak proč ne.....¨ No super,že máš souhlas,už se těším.....!!!!!!! :-)
Profilova fotka
dobré ránko ;-) tak u nás sněží x-) ale na zemi se to nedrží Kačce je dneska 8 měsíců, letí to jako blázen :-) teď spí v kočárku na terase, snad tam moc nenamrzne, odpoledne jedeme na plavání Kačko - díky za odkaz, mají tam hezké ozdoby, já netuším, do jaké barvy jít 8-) holky maminy - nemáte některá ty ohrádky/zábrany kolem krbu ? já našla jen šroubovací do zdi a nám se do zdi vrtat nechce :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?