Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
moni jsem markét :-p :-D :-D ale nava..přístupy jsou tam dva...jeden přes skály a druhý pozvolný přes takový cíp ale tady ta fotečka není... ;-)
Profilova fotka
Holky ani nevím, jestli jsem Vám psala, jak jsme vyřešili nat a telku. Tak na telku máme anténu, chytáme 14 českých kanálů, stálo to necelé 3 000 včetně jednoho settaboxu. Měsíčně neplatíme nic.A na net mám stále od Pavla ten čomrdlík od O2, Pavel má v kanclu pevný PC s netem a v kavárnách už se většinou dá zadara připojit na wifi. Takže žádné desetitisíce. Jé Markét, promiň :-N . Já to tam četla, ale myslím si, že to nebude dle popisu na ležení, že spíš lidi budou jezdit na pláž tím busem.
Markét,je to pěkné....jen ten bazén mi tam přijde divný.....takový zvláštní,ale okolí vypadá dobře. Je fajn,že plánujete letní dovolenou,protože každý koho potkám,nebo vidím...tak se pořád ptají - tak co,už nakupuješ na Vánoce.... ]-( ,bych je v tu chvíly sežrala!!! ]-( ]-( Dneska jsem na netu vybírala docela pěkné ozdoby na stromeček...vzhledem k tomu že jsem vždycky dávala červeno zlaté,tak letos bych chtěla jiné a měli tam několik barev a dobré ceny.....od věnců,svícnů až po koule....
Profilova fotka
no já bych čekala ale zase chceme sebou naše :-D :-D aby hlídaly :-p a naši to půjdou zarezervovat 8-( dilema.. :-x kačko plánuju abych se nezbkáznila z té zimy :-N i když je to letos ještě fajn ;-) také bych chtěla změnu barvy stromečku ale letos dekorace a ozdoby budou hooodně vysoko :-D :-D
Profilova fotka
Kačí, tak já byla unešená z ozdob v Polsku. Velké sady, ale neřeknu ti, kolik tam bylo kusů vycházeli asi na 300 - 400Kč a byli skleněné. Mě se moc líbila taková zelená, takové ta dětská, ale nehodila by se nám. Já si letos zakázala cokoliv kupovat. Akorát mi babča za 200Kč v Polsku koupila takový ten jako nedopletený koš, má asi 180cm, ale počítám s ním spíš na jaro, dostala jsem ho k Mikuláši. Já letos dárky neřeším. Prostě na to není a je mi líto utrácet, to samé prohlásili i naši, takže mám opravdu pouze drobnosti.
Profilova fotka
evi koukám na fotky to bílé bych upravila aby to bylo více bílé.. :-| kde jsi upravovala?? =-) na černém ti to hází tedy odlesky a vůbec nevím z čeho? =-) hezká černá je O175 ;-) 0178,krásná je 0279 x-) x-) 0300 je překrásná x-) ty vánoční čepičky mám také růžovou a modrou :-D :-D 0372 je krásná,v košíku jsou super ale zase to kazí to plátno :-( ,sobí rohy mám také :-D :-D tak jsem tě zkritizovala co :-( ale fakt bych více upravovala ;-)
Profilova fotka
Mončo, no vida, úplnkěm to je :-D Nattynka váží 3kg? to je fakt jak miminko :-) Jinak při kojení určo zhubneš, to jde úplně samo ;-) jakej nedopletenej koš? Ta cena za ozdoby je fantastická!!! Markét, ten odkaz vypadá krásné, ale pro malou se mi to nezdá jako to nej, píšou tam, že u hotelu je pouze skalnatá pláž a na písčitou se musí busem, to mi přijde dost nevýhodné, pořád pendlovat nějakou dálku sem a tam, zvlášť, když to budete mít all in, to znamená, že se budete muset vracet na oběd atd, no nevim, na dovču s dítětem bych asi vybrala jiné místo, jinak to vypadá ale božsky :-) Kačko, tak co, už nakupuješ na Vánoce? :-D provokace :-D Vybrala jsi nějaké ty ozdoby? děkuji za pochvalu :-)
Profilova fotka
Markétko, ten hotel je nádherný, opravdu se mi to moc líbí. Ale viděla bych to jako spíš romantickou dovolenou pro dva. Chybí mi tam nějaké dětské vyžití, což budeš u malé potřebovat a já si nemohla vynachválit písečnou pláž, když už Vládík chodil. Na kolik by to vyšlo na jak dlouho? Mě by nevadilo si objednat něco dopředu, hlavně i když si to chcete dát k vánocům a je na to akce. V sezóně už pak nemusí být vámi vybraný hotel volný. My platili v květnu a letěli jsme v září a i tak původní termín, který jsme chtěli, tak nebyl volný. My hledáme turecko na začátek března. Bude to spíš jen výlet za jarem a za odpočinkem. Budu v 6.měsíci a pak bychom už nejeli. Moni, moje lenost je chronická, vím to já i manžel a teď je to o dost horší ]-( Třeba mi nevadí, že mám 2 dny nepověšené vyprané prádlo a raději ho pak vyperu znovu ]-(
Profilova fotka
Markét, díky :-) tu bílou jsem radši nechala jako šedivou, protože kdybych to zesvětlovala, tak by ty fotky byly už presvícené a kdybych se snažila jen vybělit pozadí, tak bych se z toho zbláznila a navíc nakonec ta šedivá je k tomu bílému oblečení lepší :-) Příště to podložím bílým prostěradlem a bude to bílé. Pro mě je naprostá best ta 27, z té jsem totál unešená. Jinak odlesky na černé jsou z přídavného světla, měla jsem tu rozsvícené zářivky a ty to asi udělaly.
Markét,tak to chápu,že chcete s rodičema,aby jste byli také chvilku samy...,dilema to je,ale podle mého je tolik zájezdů,že by mohl být i tento levnější...?? Nevim.......,v tom neporadím...Jinak já skoro obden koukám na net a ohřívám se...dneska jsem byla v Mexicu... :-D :-D :-D Letos šly dekorace vysoko? Tak to nevím,nebo jsem to nějak nezaregistrovala,to bude asi tím,že jsem nikde nějak moc nebrouzdala.... ;-) Já chci jen změnu proto,protože k té barvě co máme obývák se červená nehodí...,jinak to nehodlám měnit každý rok ;-) Mončo...jj,v Polsku mají krásné ozdoby..mamča má ty skleněné taky,celý strom jí zdobí a jsou fakt drahé,ale nádherné...má modro bílé,ale je to kouzelné!! K nám by se to asi také nehodilo,nevím...na zelenou jsem také koukala,nevypadá špatně... Dárky také asi letos nebudu řešit..prostě maličkost..nebo nevim,uvidím jak mě to chytne....
Profilova fotka
evičko a v čem jsi to upravovala :-N ?aha světla tak ty já nepoužívám :-) jiřinko týden asi 30 tis. :-| jéé turecko tam jsme takí ještě nebyli ale malá bude ještě malá :-(
Profilova fotka
Tak mě se hrozně líbí červeno-zlatá, ale k nám se to nehodí, tak máme modro-stříbrnou. Markétko, to je ještě dobrý postřeh od Evči, že když máš AI a musela bys dojíždět na pláž. Určitě se dá vybrat něco vhodnějšího. A nebála bych se něco vybrat dopředu, hlavně když jsou ty storno poplatky.
Článek se načítá
Profilova fotka
Pro dva?
Profilova fotka
jj asi se poohlídnu ale mamku nezlomím :-( takže pojedeme asi samy :-(
Profilova fotka
jiřinko ano pro dva :-)
jj,Evi....nakupuji o sto šest!!!! Už nevím kam to dávat....!!!! 8-)
Profilova fotka
kačko mexiko hmmmmmmmmmm :-D :-D
Profilova fotka
Tak to by pak za AI bylo celkem hezké, ale jak říkám, asi pro vás nevhodné :-( Oni už mají vybráno, ju? Tak se zkus po něčem poohlídnout, třeba je zlomíš. My měli výhodu, že jsme si vybírali sami a našim se to líbilo. Kačí, taky bych tak chtěla nakupovat ;-)
Profilova fotka
jiřinko oni chtěi do egypta a pak že s námi to řecko a dneska m volala že zamluví asi toto ]-( :-D ale táta o tom ještě neví :-p
Markétko,s tou pláží mají holky pravdu...,bude to úmorné.....kór když budete mít ALL a budete s malou...jinak cena je to dobrá! A nic jiného nenabízejí,jiný hotel s pláží???
Profilova fotka
holky ještě že tu jste dám to mamině přečíst :-D :-D
Jiřinko.....mě by vyhovovalo,kdybych si ty dárky opravdu napsala i pro ty ostatní a nemusela lítat po centrech jen by mi je třeba Messenger přivezl všechny domu :-D Nesnáším to davové šílenství!!! Nemám ještě ani jeden!!!!!!!! :-D :-D :-D Jo,dneska jsem si objednala botky,tak jsem na ně zvědavá až dorazí...koukala jsem na ně asi 14dní na netu...
Profilova fotka
já dárky nevím udělala jsem ty fotoknihy a vzala je asi 5krát :-D tak to nějak podělím..ale co ostatním nevím :-( mě trefí..ani pro malou nevím. jiřinko vy máte tu sedačku carerru vid?jaká je?
Profilova fotka
Markét, jas, kontrast, stíny, barvu atd upravuji jen v prohlížeči a retuše atd dělám ve photo filtre studio X, proč? Ty světla jsem nemyslela lampy na focení, ale ten podsvícený strop, co máme v obýváku.. K té dovče, tak jestli maminka chce strávit společnou dovču, tak by snad mohla přistoupit na něco jiného a sem si někdy můžou s ta´tkou zajet sami, ne? :-) Jiřinko, my máme stromeček červenozlatý, taky se mi to moc líbí, jsou to takové typické vánoční barvičky :-) Letos se mi moc líbí ty oranžové ozdoby, ale zase měnit komplet vše se mi nechce, toho čerrveno-zlatého mám doma už fůru. Kačko, taky vy jste nakonec letos dovču úplně vypustili? Chystáte se někam? jooo, máme konečně objednané na leden už Francouzské alpy, pojede nás 12, už se strašně těším. Musíme malé k ježíškovi sehnat takové ty sáně s opěradlem, nevíte, kam na ně? :-)
Profilova fotka
evi jaké saně myslíš?ty klasické?? =-) :-N opěrku dřevěnou..?my také budeme kupovat sáně k Vánocům mají je skoro všude :-) jen tak se ptámm třeba v zonneru se dá dělat histogram aby ta bílá byla bílá :-N také občas rozsvítím světla co máme na stropě ale ty odlesly my to nedělá,...
Profilova fotka
Evičko, vám se to tam tady krásně hodí, to nám bohužel ne :-| Ty sáňky máme z aukra, ale kvalita není extra veliká, pak je prodávají všude v marketech, ale počítej, že je to tak kolem 1500. Alpy, snad taky někdy dáme ;-) Kačí, já vánoce miluji se vším, co k tomu patří, jen s Vládíkem je to komplikovanější. Miluji nakupování dárků, jen musím vědět co a mít něco, za co je koupit. Našim taky dělám fotoknihu, pak dělám kalendáře a něco už mám taky vymyšleného. Pro vládíka už vím o všem :-) Píšu si to už asi 2 měsíce, jen to koupit. Jinak ta carerra je docela těžká, takže nic moc, jestli budete třeba vyndavat, nebo přendavat. Vypadá, že je hodně bezpečná, dost vypolstrovaná, ale trochu mi vadí, že je to vyvýšený z boku (jako kolem nožiček, špatně se tam Vládík dává a nemá tolik prosotru. Asi bych teď vybrala jinou.
jj,Markét....co ostatním..je to pořád dokola a já už třeba nevím co zase kupovat,je to každý rok to samé.. :-( Evi,letos jsme dovču fakt neměli a vypustili,jednu jsme i stornovali a je to fakt znát!! Loni jsme byli dvakrát a letos trpíme,já mám ještě 17dní dovolené.....hrůza! Ale chystáme se.....hned po novém roce,už se těšíme oba! :-) Máš odkaz na Alpy?? Já nevím kde klasické dřevěné saně...ve sportu? Nebo v takovém tom klasickém,nebo zkus na netu...tam to není??
Profilova fotka
jiřinko díky..ne nepřendavaly bysme měli bychom dvě ;-) ale díky no juknu se :-| a dárky po Vládíčka máš jaké?mě fakt nic nenapadá 8-( jako ty sáně..tu sedačku ale to potřebuje takže to není dárek :-( jj stojí tak 1600 plus ta opěrka 400 :-| je to darda 8-( 8-( kačko stornovaly =-) proč?já byla nedávno a jela bych zase :-( :-N
Profilova fotka
JIří, tak to já to voňavé prádlo věším ráda, až na pračku plnou ponožek ;-) , ale pak my to tam týden visí :-N . Holky my dovču vypustili letos a asi i příští rok a co bude dál se uvidí. Je to otázka priorit, buď bude nábytek, nebo dovča, drahé hadry, nebo garážová vrata. Ach jo, kdyby člověk nemusel tolik počítat. Jo a návštěva u kojeneckých hraček mě také dostala, to snad nemyslí vážně kolik to stojí. Mě by teď bodnul víkend a to kdekoliv, jen s mužem. Jenže on je celkem zabraný do práce v domečku, což tedy jsem nečekala, ale jsem ráda. Akorát náš sexuální život poněkud zahálí, prý se nemám divit, když ho vycucám prací na domečku a pak mu dám k jídlu kachnu. Strašně se mi líbila Alice Bendová v Top stáru, řekla, že nejhorší zabiják sexu je se přežrat, že to u nich doma tak dopadá často. Musela jsem se smát, jak má pravdu a krásně to práskla 8-)
Profilova fotka
MONI, možná jsi to přehlédla, ale co děláš zítra, nemohli bychom se dopoledne mezi 9-10 stavit? Mám: 3 knížky balíček zvířátek a magnetky se zvířátkama naši dneska koupili ten stoleček se židličkama máme už teplákovou soupravu nike a mikinu chci: auto s přívěsem na zvířátka motorku - odrážedlo na ven nějaký vozíček nebo kárku, chce tahat pořád naší těžkou, když jedeme s odpadkama pak autodráhu se safari objednala jsem: fixi do vany bubínek a hlavně na jaře budeme dělat pokojíček. Možná ještě někde něco uvidím ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?