Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
evi nebudu platit nic to jsem tu psala :-) platí to za mě ted stát ;-) mám to jako vedlejší přivýdělek k rodičáku.. budu platit jen z toho co vydělám a to musí být nad 4700 měs když to bude méně neodvedu nic ;-) jj je to nářez x-) x-) jdeme si s Jirkou otevřít lahvinku :-D a ještě mi řekl nechceš udělat další :-D :-o :-D :-D
Profilova fotka
Markét a nechceš? :-D Tak to je zvláštní s tím sociálním a zdravotním, protože já jsem taky na mateřské, teď na rodičáku a platit si to musím.. Přitom je to ten samý případ jako u tebe, na mateřské jsem byla ještě jako na bývalého zaměstnavatele.. No nerozumim tomu.
Profilova fotka
Evičko, hele to si zjisti, švagrové vracely všechny zálohy myslím za sociální, protože to při rodičáku platit nemusela. Markétko, krásný večer ;-) Moni, prcek bude mít svůj pokojíček? Jak to budete mít se spaním? Leni, tak snad ti ten tvůj čuch vyjde i u nás ;-)
Profilova fotka
Jiřinko, no to si zkusím určo teda zjistit, na tyhle věci mám účetní a ta mi říkala, že to platit musím i na MD a i když jsem byla ještě zaměstnaná, tak jsem si to musela platit taky, dostala jsem od sociálky i zdravotního papír s vypočítanou částkou a nikoho nic nezajímalo, tak nevim. Bylo by to velice příjemné, kdyby mi to chtěli vrátit, protože teď jim měsíčně za to cpu skoro celou výši rodičáku :-S Markét a jak je to s tím podnikáním u státních zaměstnanců?
Profilova fotka
Moni - plíny se teď nevyvařujou ;-) jen to vyperu, pověsím a složím, ani to nežehlím ;-) ten rukávník mají ty kamarádky ozkoušený? je to k něčemu?
Profilova fotka
jo Marti - Kačka taky nejdřív dudlík nechtěla, ale padnul 7.měsíc a má ho skoro pořád 8-) :-|
Profilova fotka
evi takhle mi to řekly holky na MK i paní na sociálce ;-) prostě platit nemusíš!!!a pak až nastoupím do práce bude to to samé ;-) jak se státním zaměstnancem?to jsme nezjištovala :-N ne nechci :-D :-D
Marti, mrkla jsem na domeček a vy jste s tím teda pohli! Jenže hrubá stavba je raz dva, co? Bude to pěkný obr! ;-) Pavli, takže jsi s látkovýma spokojená? Jaké přesně máš? Kolik jsi jich pořizovala? Když jedete na výlet či někam na dél, tak to jistíš asi i kupovanýma, co? Já o tom dost přemýšlím, co přesně Tě k tomu vedlo?
Profilova fotka
Markét, no státní zaměstnanci nesmí podle mě podnikat nebo jen vyloženě se souhlasem zaměstnavatele, na to se pro jistotu ještě zeptej zítra na úřadě, ať nemáš problémy.
Profilova fotka
tak mě zaměstnenec souhlas dá to se nebojím ;-) navíc se tam třeba nevrátím
Profilova fotka
No zítra si to ošéfuj, ať to máš všechno v pořádku. Jinak ohledně toho sociálního a zdravotního, tak už jsem si vzpomněla jak to bylo, platí to za tebe zaměstnavatel, ten základ, no a když bokem děláš na žl a vyděláš si, tak ti následující rok soc a zdrav vyměří z příjmů vyšší a to si pak člověk platí už sám.
Profilova fotka
Holky to je v kolektivní smlouvě, jestli potřebujete, nebo nepotřebujete souhlas zaměstnavatele. Já ho potřebovala a musela jsem zažádat písemně ředitele i vedoucí. Povolili to, ale pouze na dobu určitou, na rok. \jak je to s odvody netuším, ale na rodičáku se to bere jako vedlejší činnost, mám pocit, že po roce se podává přehled a podle výše výdělku se doplácí, nebo nedoplácí, ale to nevím na 100% Pavlí, ale nejdřív to hovínko musíš z té plenky dostat, takže vymáchat ne? Jinak z Vás mám radost, Evka také nežehlí. Já se totiž také chystám nežehlit. Přijde mi to zbytečné a pověrám o bakteriích v době dnešních praček moc nevěřím, je to ztráta času a ničí to oblečení. Jen škoda, že nemám prašule navíc, koupila bych sušičku.
Článek se načítá
Profilova fotka
tak já žehlim :-N :-N já bych malou do zmuchlaného nedala :-x a skládám to jak chci je to stejně zmuchlané mě ty dětské věcičky baví žehlit x-)
Profilova fotka
Mončo,ty jsi podnikala? No z toho žehlení by se člověk zbláznil, první měsíce jsme prala obden plnou pračku, jak pořád ublinkávala, tak měla strašnou spotřebu oblečků a plen, to by člověk nedělal nic jiného než žehlil. Vidím to stejně jako ty.. Vyžehlila jsem jen na začátku komplet celou výbavičku a první týdny pak taky, ale pak jsem to vzdala.. poznat to není a příličná sterilita ničemu nesvědčí :-)
Profilova fotka
Markét a ty máš z pračky ty věcičky zmuchlané? Co máš za pračku? Já to na těch našich ani nepoznám, není absolutně nic zmuchlaného, jen na plecnkách je to vidět, ale ty když pěkně složím, tak je to taky ok.
Profilova fotka
evi pro mě to zmuchlané prostě je :-D nebudu to tu řešit vy nežehlíte já jo 8-) :-D :-D
Profilova fotka
Markét, no však jo, proti gustu.. :-) jen jsem chtěla říct, že hodně záleží podle mě na pračce, z nějaké to člověk vytáhne jak krávě z pr..a z nějaké je to ok. Teda nesmí se mi stát, že na prádlo v pračce nějaký den zapomenu, to pak musím přemáchnout znova, protože to už je pak zmačkané fest, to bych malé ani nám taky nedala :-) Holky, nechala jsem malé zase uháčkovat tu čepičku, jako měla jako malinkatá na jaře, akorát teď v teplejším provedení, už se na ní strašně těším.
Profilova fotka
To je právě ono Markét. Pokud to vyžehlíš a složíš, je to zmuchlané. Proto mám pocit, že je lepší nežehlit a když už, tak až když to člověk vezme na sebe.Dělám to tak se svým oblečením, ale vím, že někdo žehlí i povlečení a ponožky a tam mi smysl uniká úplně a pak jsou věci jako košile a tam se žehlení člověk nevyhne.
Holky, tak já taky nežehlím, jen výjimečně nějaké blůzky, i když dnes jsem si nadávala, když jsem skládala Adamovy trenýrky, jaká jsem ale hrozná manželka, protože byly fakt pomuchlané! :-D Ale dost věcí se žehlit vůbec nemusí a já nosím většinu věcí na tělo. Když se to dobře vyvěsí, tak to pak je v pohodě, dokonce i některé košile. Já zažila sušičku v Rakousku u paní, kde jsem hlídala děti a to prádlo pak bylo fakt v poho. I když mám kamarádky, a ty žehlí komplet vše, i ručníky, kalhotky a ponžoky, což třeba moje mamča nežehlí, i když normálně žehlí. :-) Prostě každému co vyhovuje, ale proč to tu neprobrat a nepoučit se navzájem, že? :-D
Profilova fotka
caaau holky :) teeda vy kecate :-D s martou jsem si uz pokecala na facebooku :-D monco, jak jsi psala o tom navleku na kocarku, tak zrovna dneska jsme si venku rikala ze ho musim objednat :) sijou ho i pani na mimibazaru a je levnejsi nez od Emitexu, ale je to naprosto super:) a co pohyby?? citis uz prcka??? ja take nezehlim.. neni na to vuubec cas ani chut, zehlim manzelovi jen kosile do prace a nekdy veci co se musi prezehlit, jinak ne... neresim to nejak, na male se to vzdy vsechno natahne a nikdy mi neprislo ze by byla zmuchlana.
Profilova fotka
jirinko, to s tou pokutou je tedy stesti... ja se vzdy bojim kdyz vidim policejni auto, se mi stahne uplne prdel v aute :-D ja jsem dneska byla s kamoskou 3hodiny venku, spojila jsme to s koznim lekarem a mela jsme na rukach bile fleky, rozebirala jsme to s evax ze by to mohla byt nejaka plisen, ale bylo mi receno ze se moc myju :-D:-D:-D proste ze moje kuze se nestaci obnovovat a je precitlivela a pak svedi a vytvori se na ni ty bile fleky, takze mam nejaky specilani myci emluze a masticku atk uvidim co to udela... holky konecne jsme zase hodila nejake nove fotecky amalky tak se muzete juknout na nasi slecinku :) http://pipiii.rajce.idnes.cz/Amalka_1...
Profilova fotka
joo a take jsme si rikala ze z nas vsech se stavaji fotografove... asi nejaka mutace spolecnosti nebo co :-D ja postupne davam nejake fotecky z foceni na facebook, ted me cekaji nejake dalsi foceni, tak jsme rada ze se fotecky lidem libi, ja jsem ted mooc bojovala s nabijenim blesku, nejak mi to blbne a pri foceni deti je to fakt o nervy :-D
Profilova fotka
evi tak to nezapomínám :-D :-D to vynadavta to fakt ne :-D ta čepička je super!!!taklé jí mám právě zateplenou na ted je bomba a všem se moc líbí x-) mámi kámošku ta háčkuje takže na jaře mi to udělá jen za poštovný tak kdybys měla zájem jí to i baví ;-) ;-) moni já vyžahlím složím a uložím a zmuchlané to není :-N mě žehlit nevadí mě to baví :-) přeji všem krásný den mi jedeme po tich doktorech a pak po úřadech a já si pak jedu koupit věci na sebe x-) hezký den :-)
Ahoj holky, teda vy jedete :-D Jak jste se ptaly, tak mi jsme si nenechali nacenit celý barák, protože to v té době nebylo ani možné, museli bychom přesně říct jaké chceme dlaždičky, jakou vanu, schody, podlahy apod.. a to my v té době ještě nevěděli a nechtěli jsme to uspěchat a zároveň jsme už chtěli azčít stavět. No takže jsme se dohodli jen na hrubé stavbě, která nakonec vyšla na 1,9 mil. + částka za stavební dozor. No ale ani jsme nepočítali, že ten zbytek bude tak drahej. tak ted možná budeme muset to dodělávat sami, teda né, že by jsme tam jako pracovali :-D , ale objednávat si řemeslníky apod..no to jsem teda na nás zvědavá, když tomu ani jeden nerozumíme :-o Evi chtěla jsem se tě zeptat, kolik tě vyšly ty podhledy v obýváku?? A to jste si dělali sami?? JO a co ten kámen, ten mi chcem taky na obložení krbu a možná ještě nějaké části v bílém provedení. Kolik jste dávali za m2? Pamatuješ si?? HOlky k tomu žehlení, tak já jsem asi magor, ale já žehlím úplně vše, pro nás i pro malou. Jediné co nežehlím jsou ponožky, jinka úplně vše. A že toho máme :-D Nejvíc mi ale vadí Jirkovi košile, to je fakt opruz, páč on v košili chodí denně a to je teda nářez to žehlit. No a když jsme ui toho úklidu, jak to holky všechno zvládáte?? Jak často třeba vytíráte a jak často myjete koupelnu. Já teda popravdě řečeno nějak nestíhám... :-o
Míšo, krásné fotečky!! Se mi hrozně líbí jaké umí dělkat Amálka úšklebky, je hrozně roztomilá :-) A máte pěknou kombinézku ;-) Market, jsi mě tady včara tak navnadila s tím Špinderovým Mlýnem, že asi zruš ;-) ím ty naše hory a vezmu tohle ;-) , tady pokud to půjde ;-)
Profilova fotka
ahojik, nam se blizi ten vikend v Krkonosich v Horním Maršově, tak se moc tesim. Bude se opekat prase a pojedeme do aquaparku do spindlu:) Je to firemni akce , bude tam spousty rodin, no bude to moc fajn:)tak se mooc tesim. Oni maji vystup na Snezku ale s kocarem by to neslo, tam by se to muselo porad prenaset atd, takze prave pojedeme do toho aquaparku. A jedeme pristi vikend :) jen si jeste musim pujcit chuvicky, abychom mohli vecer posedet, nam ty nase nefunguji :-D marti, diky za pochvalu fotecek.. mala dela porad sileny ksichtiky a ma novou predzdivku.... Gedžitka(nebo jak se to pise) je to proste presne ona :-D:-D z te rychle roty :-D modre oci, ty ouska, oblicejik :-D:-D:-D se koukame vecer vzdy na Animacek
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsem měla jet za kamarádkou do Mostu, ale je tu zataženo a veliký vítr, tak jsme to přesunuli na pátek. Teď šel vládík s babičkou, já mrkla na vás a musím poklidit, protože jsem tu dva dny skoro nic nedělala a je to znát :-| Já tedy taky žehlím, ale hlavně proto, že mi to pak připadá měkčí. Vládíkovi žehlím komplet všechno, jen třeba někdy vemu ze sušáku rifličky nebo něco, když jsem to nestihla vyžehlit. Jemu žehlím i osušky. Nám taky vše, kromě spoďárů, ručníků a ponožek. To povlečení taky žehlím ;-) Martinko, co se týče úklidu, tak to taky tolik neřeším. Nemyslím si, že bych na to doslova neměla čas, ale neměla bych pak vůbec čas na to, abych si trochu odpočinula. Takže mi 1x týdně vysáváme a pak ještě podle potřeby zametu a to samé vytírání. Ale to mě vůbec nebaví a vysává vašek. Komplet koupelnu myju jednou za čas a vanu s umyvadlem asi týdně, ale to se přesně říct nedá. Tchýně myje vanu a umyvadlo každý den a každý den vytírá. Pak si říkám, jestli nejsem špindíra :-S
Profilova fotka
Shlédla jsem fotečky, Amálka strašně vyrostla, nebo mi to tak připadá. Nejkrásnější fotečky jsou s Matějem (jestli to je Matěj) a hlavně jak po něm leze :-D a pak ty u těch balkónovek s tím obrovským psem ;-) Krásně se jí kroutí vlásky x-)
Profilova fotka
Jo a Míšo, tak víkendík závidím. vašek nás může vzít na Moravu, ale večírek je pak jinde mimo ubytování :-| Tak uvidíme, je to v prosinci.
Dobré dopoledne. Tak už ta viróza stihla i Adama, no potěš, chudáček můj malý! :-( Loni se o mě taky staral a vyhnulo se mu to. Zůstal doma, no a zítra mají dojet mamina, tak se bojím, aby to taky nechytly! Napíšu jim, ať si vezmou slivovici jako dezinfekci! :-D Míšo, tak to by mě zajímalo, co máš za fleky ty, protože já mám taky takové bílé už několik let a z mytí to rozhodně nemám. Umývám se převážně čistou vodou, jen občas mýdlem, protože už jako malá jsem měla citlivou pokožku a vše mě po mýdle svědilo. Kožařům už nevěřím a jsem z toho zoufalá, vypadá to dost ošklivě! No a neplánujete pořídit krosničku? To by se hodilo na ty hory, i třeba později, ale aquapark bude taky skvělý! :-) Jdu omrknout fotky. Markét, mně žehlení taky nevadí, když si u toho třeba pustím film a musí to být, ale popravdě si umím představit tisíc příjemnějších činností! :-D Marti, my uklízíme tak jednou týdně - vysát, vytřít, utřít prach. Holky, ty čepičky jsou super! ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?