Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Kačí bydlíme a teče nám vana, toť shrnuto emoticon. Manža mi teď bouchal z venku na okénko, ať nedřepím u netu a jdu něco dělat………tady se nic neutají. A včera jsem vlítla na mimibazar a nalupuji jak vzteklé. To zas bude věcí, které nevyužiji 
2. lis 2010 v 11:53  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Evi, taky si myslím, že je to ze sýru! Ti kamarádi, co tu byli naposledy, koupili takový hodně jetý sýr, Adam ho třeba vůbec nejedl, tak je to možné. Jsem trochu slabá, ale už uklízím a něco dělám.
No a s náušničkama jsi spokojená? Tyto jsou už takové slečnovské, mně se moc líbí! emoticon

Moni, to je na jednou prostoru, co? emoticon Nakupuješ nějakou výzdobu nebo nábytek?
Kdypak nám to kompletně nafotíš? Asi až se zabydlíte, viď?
2. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
 leni myslim ze monca nakupuje pro miminko emoticon
2. lis 2010 ve 12:04  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Leni, tak hlavně, že už je to pryč a je ti líp, ono zase není takové pročištění těla sem tam ke škodě. Tyhle naušničky jsou prozatím, jsou nastřelené, proto tento typ, pak se vymění za ty klasické dětské vysací, mám pro ní připravené srdíčka z bílého zlata se světlounce růžovým kamínkem.

Moni, kdyby jsi chtěla, tak mám pro chlapečky docela dost oblečků, jak jsem to tenkrát nakupovala ve velkým po balíkách.. téď to má půjčené kámoška, ale ty malé věcičky budou už kdyžtak k dispozici emoticon Jsou tam prďácky košile a trička a kalhoty atd emoticon
2. lis 2010 ve 12:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,
po dlouhé době se hlásím. Doma nám blbne počítač a já Vám psala už dvakrát hrozně dlouhou zprávu a vždy se mi to smazalo emoticon Jsem myslela že ten počítač snad dorazim a bude pokoj emoticon emoticon

Nejdřív bych chtěla pogratuluvat Jiřince k druhému miminku. No to je super!!! Koukám už se tu rozjíždí druhé kolo emoticon , to jsem zvědavá kdo bude pokračovat emoticon A jak se cítíš Jiřinko???

Holky a když jsme u těch druhých dítek, tak co by jste si přáli jako druhý. Já klidně zase holčičku, ale manžel touží po klučikovi emoticon

Mončo, tobě taky velká gratulace k chlapečkovi!!! Už to tu nějakého kluka chtělo, je tu samá baba emoticon A na fotky domečku se taky moc moc těším!!

Evi, fotky jsou moc hezké, tady se snad rozjede nějaký fotografický kroužek nebo co emoticon emoticon Sárinka je pořád taková malinká a roztomilá emoticon Evi a už máš ten fusak?? Já už ho mám - od Emitexu černej s růžovým a je nádhernej. A už jezdíte ve sporťáku??

Markétko, fotečky rovněž moc hezké. To je super, že se ti takhle daří. Já myslím, že když budeš takhle fotit, tak se strašně zlepšíš a časem už si zato budeš moct říct i nějaké lepší penízky emoticon A koukala jsem na fotečky z oslavy a úžasné. to byla teda mega akce!!! A těch dárků!

Leni, tak to je mi líto, že tě přepadla nějaklá viroza, snad už bude líp. Jsou nějaké nové fotečky??

Pavlínko, koukala jsem na fotečky Kačenky. ta je krásná a jak je malinká. Ježiš moje kočka taková nebyla ani ve 3 měsících emoticon emoticon My už máme okolo 7,5 kg emoticon A plenky už máme velikost č. 4 emoticon Jo a jak jsi psala, tak až pojedem k tchánovcům tak se někdy určo stavíme. Ted tam ale jezdíme dost málo emoticon Ráda tě uvidím.

Jinak my už máme hotovou hrubou stavbu a ted řešíme co dál, páč nám ta firmy dala nabídku na dostavbu a domek by vyšel přes 5,5 mil. emoticon a na to zatím fakt nemáme. Už jsme dali dost penízků i za pozemek a ted ještě tohle. Tak nevíme co dál, zda udělat třeba jen část domu nebo si to částečně šéfovat sami. No fakt nevim. Manžel když viděl tu částku tak byl celej večer naštvanej, jako bych mu to snad nacenila já emoticon emoticon Tak teda nevim, kdy se budeme stěhovat a jestli teda vůbec bude kam emoticon
2. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Martinko, moc děkuji emoticon Fusak jsme ještě neobjednali, protože furt řešíme tu barvu emoticon zatím jí mám v tom zatepleném spacím pytli a v dece a je to ok, ale už je nejvyšší čas ho koupit. Jezdíme pořád v korbičce, vejde se tam úplně akorát, s tím pytlem bude asi muset už bohužel do sporťáku emoticon Jakpak jste na tom vy? Jé, vy už máte plenky č.4? my pořád trojky a vypadá to ještě na hodně dlouho, i když pokud i tento měsíc přibere jako ten minulý, tak bude vše jinak emoticon A co Sofinka nového? S tím baráčkem mě to mrzí, to je strašná darda za dodělání, to snad není ani možný, jsou to zloději emoticon Určitě najdete levnější firmu, vždyť zase nemáte bůhvíjakej hrad, aby to muselo stát takový prachy. Držím palce!!!
2. lis 2010 ve 13:45  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky

Markét - přeju Sofince jen to nej, ať je v životě šťastná a splní se jí všechno, co si bude přát emoticon

Evi - koukám, že ty to focení taky pěkně rozjíždíš emoticon fotky jsou moc pěkné, kde pořád bereš ty deky? emoticon
ten externí blesk máš objednaný stejný jako holky?

Marti - jasně stavte se někdy emoticon
a nám by měl zítra přijít taky Emitex, budeme mít béžovo-banánový emoticon tak snad se nám bude taky líbit
jinak aktuální velikost plenek u Kačky nevím, protože jedeme v látkovkách, ale vím, že na 2 už je velká emoticon ty jsme koupili k babičce, když jí hlídala před tou bráchovou svatbou a do těch už se nevejde emoticon
s tím domem je to teda darda emoticon taky držím palce, ať to vyřešíte jinak a levněji emoticon

ahoj Kačko, já už tě taky viděla někde na sněhobílé pláži emoticon
2. lis 2010 ve 13:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, zatím dnes nedočítám, jen chci poděkovat emoticon
A taky napsat, co se mi dnes stalo:
Chytli mě policajti, nesvítila jsem, prý jsem držela v ruce telefon (nevolala jsem) a ještě jsem neměla zelenou kartu, tak mi řekl, že za to je min. 1500 a když zaplatím na místě tak 500, pak mi vypsal blok na 200 ;)
Jdu se lehnout, papa emoticon
2. lis 2010 ve 13:55  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Jiři - tak to byli docela rozumní policajti emoticon Vládíka hlídá babička? emoticon
2. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Nene, taky spinká emoticon
Já ho od vidění znala, tak možná trochu věděl. Prý jsem se přiznala a byla jsem slušná, tak mi to dal za 200 emoticon Já ale byla taková protivná emoticon
2. lis 2010 ve 14:07  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Pavlínko, no tu bílou deku jsem měla doma a černou jsem koupila v Kik za 89Kč, pak jí využijem do sporťáku emoticon Blesk jsem si objednala Metz 50, holky mají 48, ale já ho našla za ty samé peníze, jako stojí ten slabší, tak jsem do něj šla.

Jiřinko, tak to je síla s policajtama, tak ještěže to dopadlo takhle. Co to, že si jdeš lehnout, není ti dobře?

Já se jdu oblíct a jdu s malou ven, konečně vylezlo sluníčko, tak by si mohla zdřímnout venku na vzdoušku emoticon
2. lis 2010 ve 14:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Evi my právě taky zatím jezdíme v korbičce, mám tam tu zavinovačku do autosedačky od Emitexu a to zatím úplně stačí, ale právě až půjdem do sporťáku, tak už budeme muset mít fusak. Ten už se do korbičky nevejde...
za 14 dní jedeme s malou na hory, tak už asi vyměníme kočár, aby mohla koukat a bylo jí pohodlně, přeci jenom v tom kočárku už je jí dost těsno emoticon No a Sofinka je velká šikulka, už hrozně povídá, hlavně teda ráno, když ještě s Jirkou spíme emoticon To nám toho nakecá emoticon Nám ted posun času nějak nevyhovuje, Sofinka chce chodit spát v 5 večer a pak vstáva hrozně brzo... včera už jsem jí to chtěla prodloužit, ale v pět si mnula očíčka a začala pobrekávat.. tak jsme vydrželi čtvrt hodinky, vykoupali a spala hned jak zabitá emoticon zato ráno to bylo teda čoro moro emoticon

Pavlí já jsem taky zvědavá na ty tvohje videa, ale ještě jsem na ně nemohla kouknou, páč nám pořád blbne ten komp, máme ho nějakej zavirovanej a nic nám tady nefunguje emoticon

Kačko, já zase myslela jestli už někde netajíte mimíska emoticon emoticon
2. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Tak jsem zpět z procházky, tam je neskutečná klendra, fuj, malá dospává před barákem, já na to už neměla, jsem promrzlá na kost. Potkala jsem sousedku se 14ti denním chlapečkem, ten je tak malinkej, to snad už není ani pravda, že Sárinka byla ještě menší, zase mě chytil sentiment emoticon

Martinko a kampak jedete na hory? S tím povídáním Sofinky jsi mě rozesmála emoticon Ale je to hezké probuzení, viĎ, když jí slyšíte si broukat, lepší, než aby vás budila pláčem emoticon A když usne v těch 17h, tak to spí už v kuse až do rána? Co jí teda třeba po hodince zkusit vzbudit a udělat jí z toho odpolední spánek, ona si odpočine, a pak může jít spinkat až po té 20-21h nebo tak a vydrží ti dýl do rána..
2. lis 2010 v 15:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Evičko, no to nééé, žádný buzení emoticon Ona mi spinká až do rána a my máme s manželem každý večer pro sebe emoticon Ona jako nechodí spát v 5, ale už je unavená, musíme ještě vykoupat a napapat a pak usíná a budí se cca po 12 hodinách, někdy po 10 emoticon

No a ráno ona si nebrouká, ale šíleně křičí a nahlas se směje emoticon emoticon přitom by neusnul vůbec nikdo emoticon emoticon A ještě k tomu rukama mlátí do těch špruclí od postýlky, aby jako ten hluk byl maximální emoticon emoticon Ale nebrečí to ne emoticon

A jak dlouho ti spinká Sárinka??

My se chystáme na prochajdu teď, tak doufám, že nezmrznem emoticon
2. lis 2010 v 15:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Martinko, tak se pořádně obleč a vem si rukavice, největší zima byla na ruce, je sychravo. Sárinka cca do půl roku taky spala v kuse 10-12h, ale poslední dobou se v noci občas vzbudí s pláčem, ale hned zase usne, asi zoubky. Ale jsou i noci, které prospí v kuse. Sofinka se chcechtá takhle sama pro sebe, jo? to je prdelka emoticon
Sárinka si ráno hraje s peřinou, dudlíčkem a povídá si vyloženě tiše, ale jak zmerčí, že otevřu oči, tak to je pak rachot, to výská a vykřikuje na celé kolo emoticon
2. lis 2010 v 16:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Tak mám další jobovku. Nejde nám přípojka na TV v obýváku.. Všude to jde, ale v obýváku ne. Volali jsme elektrikáři a ten na nás zkoušel, že jme si to museli někde přeseknout. Naštěstí není nikde navrtaná jediná dirka, ještě jsme nestihli přidělat obrazy, prostě nic do zdi. A já Pavlovi vynadala, že nekoupil držák na TV, ještě že tak, jinak by řekli, že jsme to provrtali. Snad do konce týdne přijedou a opraví to. Jestli budu mít v obýváku lištu, nebo zničenou tapetu, tak budu pěkně NAS..Na

Holky, já si na kočárek na ruce pořídila takový fusáček. Kupovali jsme jich s kámoškama pět a všechny jsou moc spokojená. Je od Emitexu, přidělá se na rukojeť kočárku.
2. lis 2010 v 16:50  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Tak jsem zpět z prochajdy a u nás je teda mega horko, dokonce jsem měla rozeplou bundu emoticon Se počasí asi zbláznilo, někde hic někde zima emoticon

Evi naše se taky občas v noci vzbudí, nejvíc když jí bolí bříško emoticon A máš štěstí, že má malá dudlíka, naše ho nechce ani zkusit emoticon Prostě jí ho do té pusy nedostanu... ale občas by se nám hodil teda emoticon

Mončo, to je hrůza s tím domkem co... já to znám, ono se pořád něco někde najde... my jsme na tom stejně, já už to radši ani nekomentuju, páč ty řemeslníci je to fakt parta emoticon
2. lis 2010 v 17:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Moni, to je fakt už k nasr.., snad to nebude žádná velká oprava. Ach jo, to je furt něco, viď emoticon co s tou vanou, volala jsi tomu prodejci? Někde u Chomutova má ta firma asistenční službu, zkus si je pozvat, je to v záruce, tak ať se otáčí. Pošleš mi prosím odkaz na ten fusáček na ruce? to zní fantasticky emoticon
2. lis 2010 v 17:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Martinko, no tak tohle počasí jsme tu měli včera, to bylo krásně, dneska ale nezmizela mlha a sluníčko nemělo žádnou sílu. Je fakt, že dudlíček je k nezaplacení, ale ona ho taky strašně dlouho nechtěla.
2. lis 2010 v 17:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 tady je odkaz
http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=Emitex+Ruk%25C3%25A1vn%25C3%25ADk+ke+ko%25C4%258D%25C3%25A1rku

Holky, je to k nas... Vanou to nebude. Nechápu to, ale máme prasklé koleno, jako přípoj mezi vodou a vanou. Je to kovové, hlava mi to nebere. Pavel se s tím síří celý den. Ostatní práce tu stojí. A ten přípoj na TV, to jsem fakt zvědavá. Je to samozřejmě ve zdi v husím krku, aby se televize pověsila a nikde nebyl žádný kabel. SAmozřejmě je vše už zaplacené, tak jsem zvědavá, jak budu vymáhat náhradu. Pokud budou vrtat do zdi, tak to znamená zničený štuk, malbu a tapety a já to po nich budu chtít. Za tapetování jsme dali majlant a revizi dělali před tapetováním. Jako jsem z toho otrávená, kdyby to dělal nějaká Béda Trávníček, ale na vodu, topení a plyn jsem měla firmy a stejně je to na pytel. Ty řemeslníci jsou k ničemu, ale za všechno chtějí hromadu peněz.
2. lis 2010 v 17:25  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky holky emoticon

my oslavili rok malé v cukrárně a na medvědech kde jsme se s Jirkou brali emoticon tak jsme zavzpomínali bylo tu moc krásně teplo emoticon tak jsme si užili hezký den emoticon zítra nás s malou čeká zubař a pak poradna a pak jí nechám mamině a jedu vyřizovat ŽL emoticon

KAČKO děkuji za pochvalu jj dala jsem si reklamu na modrého koníka už mám i ŽL,baví mě to první paní čekám 13.11 píšeme si dlouho ale neznáme se tak se i bojím emoticon emoticon ale když to zvořu má to grátis emoticon emoticon

marti tedy to je peněz za domeček emoticon to mě mrzí emoticon hory super také plánujeme emoticon

my máme pleny snad 3 emoticon emoticon

jiřinko rozumní policajti emoticon jsi unavená vid těhulko? emoticon

moni to je tedy k nasrán emoticon emoticon si to fakt vyžíráte emoticon

evi zima?u nás bylo fakt teplo emoticon emoticon

hoklky víte jak jsme byli ve špindlu ted tam mají akci jiný hotel ale za 700 na víkend s polopenzí pro dva!!!!! emoticon emoticon
2. lis 2010 v 17:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, jé, to je super cena, pošli mi odkaz, Petr zrovna říká, že by někam vyrazil emoticon Co si jedeš ještě vyřizovat, když žl už máš? S tou holčinou je to bezva, ona asi ví, že nejsi kdoví jakej profík a přesně jak píšeš, když to nebude to pravé ořechové, tak si od ní nic nevezmeš a budeš to mít aspoń jako trénink emoticon A do té doby nemáš žádné focení?

Mončo, moc děkuji za odkaz, to je skvělá věcička, vůbec jsem o tom nevěděla, hned to objednám s tím fusakem a vezmu to i pro kámošku, bude to krásný dárek třeba k Mikuláši nebo k Vánocům, mám radost emoticon K té tv, pokud máte ten kabel v husím krku ve zdi, tak je to přeci ok, to někde dole jen provrtá k tomu husímu krku a ten drát může vytáhnou a zkontrolovat nebo ne? my to tak máme taky, akorát jsme se ještě nedostali k tomu ten drát tím provlíknout a visí nám stále venku emoticon
2. lis 2010 v 17:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tak jsem vás dočetla emoticon
Lehnout jsem si šla, protože se mi nechtělo uklízet a jen bych dřepěla u netu emoticon Unavená jsem pořád, i když nejsem těhotná a teď to bude asi masakr emoticon
No ale Vlák spal jen 1,5 hodiny a já si šla lehnout, když už asi 40 min. spal a do toho mi psala kamarádka a volala babička, takže jsem neusnula emoticon

Markétko, kvůli tomu externímu blesku jsem myslela opravdu ty barvičky. Zkoušíš vyvážení bílé ve foťáku?
Jinak super, že ta reklama funguje emoticon
Sofince přeji vše nej nej k narozeninkám emoticon

Moni, tak my bychom dorazili asi příští týden, ju emoticon
Taky bych si přála, abys mohla mít oblečky po nás emoticon
Já na mimibazaru taky šílela a pak jsem byla ráda, že jsem stihla vládíkovi alespoň jednou všechno natáhnout emoticon emoticon Hlavně zjistíš, že dost věcí je nepraktických apod. u těch miminek jsou opravdu super bodyčka, ty využíváme i teď.
S tou TV je to fakt už v pr. . . i, jako byste si to museli vše vyžrat jen vy.

Pavlínko, tak to mě mrzí s tím jídlem, snad jí začne brzy šmakovat. A ještě kojíš?

Evičko, to kojení má opravdu hrozné výhody, já pak byla hotová hlavně v noci.

Martinko, Sofinka je ještě malinká na ten posun času, je fakt, že já se taky vždycky snažila to vládíkovi natáhnout a v 6 už spal, ráno jsme se mohli zbláznit.
Teď už je to mnohem jednodušší. Ten posun času vůbec nepostřehl.
Ale krásně ti spinká, to se máš emoticon
S tím baráčkem je to síla. Vy jste neměli naceněný celý domek? Takhle toho můžou využít, protože jim je jasné, že potřebujete dostavět emoticon

Jinak u nás dnes bylo nádherně, ale mi to bohužel moc nevyužili. Dopoledne jsme byli v herničce, pak jeli na obídek a po o vládík spal. Když už se šlo ven, tak odpoledne sluníčko zalezlo a to se hned ochladí.

Já se cítím dobře a začínám se opravdu těšit emoticon
2. lis 2010 v 18:03  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 fsvojap Vy máte látkové pleny. TAk to před tebou smekám. Vím, že pro dítě je to lepší, ale neumím si představit ty hovinadla vyvařovat. Jsi fakt dobrá.

JIřinko, tobě člověk nemůže dát velkou pokutu, pořád vypadáš jak andílek emoticon .

Holky, já fotky prostě nestíhám, když hodíte odkaz na rajče a nejsou tam hesla, tak na to v rychlosti juknu, ale jinak se omlouvám, fakt na to nemám čas, ale je mi to líto emoticon .

Mast, Vy jste si nenechali udělat rozpočet??? Máte jen hrubou stavbu, nebo jak? Já doporučuji řemeslníky. Ve finále ti to totiž pomrví úplně stejně, jako firmy, ale zas to stojí polovic. Na druhou stranu v doupěti právníků se možná firmy víc bojí, než když to zkouší na těhotnou blondýnu a kravaťáka. Je to fakt darda a pokud je takový rozpočet, tak se vsaď, že to vyleze minimálně o 500 000Kč. Ale nezoufej, to dáte.

Holky nafotit to můžu, ale stále nevím ten nábytek. Ještě jsme to s Evkou nedomluvili. Dnes měla volat doprava z Aska kvůli sedačce a zas nic. Postel už by měla být taky na cestě. Tak až bude aspoň sedačka, tak by jste za mnou mohli i s prckama přijet. Co vy na to? Mohla bych vymyslet nějaký program, jako pohoštění u nás a pak třeba procházka po lesoparku a dom.

Evi, na hadříky juknu ráda. Leni, ty nákupy jsem myslela na prcka, ale nákupy do domečku jsou také v plném proudu. Momentálně potřebuji TV stolek, jídelní stů + židle, konferenčák, vymyslet prahy, nebo přechody, WC prkénku ( musím mít nutně černé z KIKU, nebo jak se ten obchod v Praze jmenuje) a pak se v Polsku, kam jedu s mamčou a babčou podíváme po úchytkách na ručníky, dávkovačích na mýdlo atd. NO a pak už na to kakám.

Až se vyřeší tohle, začnu řešit dětský pokojík a trochu intenzivněji výbavičku. Teď čekám, jestli mi prodají zavinovačku do autosedačky emitex za 149Kč, tak mi držte palce a našla jsem mamču, která má pěkné věci na chlapečka, tak k ní v sobotu jedu, páč je z Chomutova.

Koukám na telku, sice jsou kabeli do obýváku natažené z ložnice a přilepené na futrech, ale aspoň něco.
2. lis 2010 v 18:12  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Moni, no vidím, že do narození prcka máš co dělat! emoticon
Ty firmy jsou neskutečné, že tam prostě na to někdo nedohlídne, jsou to potvory, když tak všechno mrví!
Moni, a můžu Ti dojet okouknout domeček a pupík v lednu? To už budeme doma! emoticon A třeba se někdo opět přidá.
No a až budete mít druhého prcka, tak zrušíte šatnu? Plánujete někdy i střechu?
Ten fusáček na ruce je parádní, fakt praktická věc! emoticon

Jiři, co ty máš s tou únavou? Už kdysi dávno jsi psala, že býváš hodně unavená. Já se cítím také hodně unavená, je jedno, zda se sportuju či ne, zda jím zdravěji či ne, prostě jsem furt unavená a říkám si, že v těhotenství to bude teprve něco! emoticon
Já cítím v kostech, že to bude holčička! Monči jsem odhadla kluka, občas na to mám čuch! emoticon

Marti, my už si psaly. Fotečky nové zatím nic.
2. lis 2010 v 18:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jasný Leni. Návštěvy se přijímají i samostatně emoticon
2. lis 2010 v 18:35  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi nemám ičo to dostanu zítra emoticon a pak musím kvůli tomu že jsme na MD tak na sociálku a pak na finančák emoticon emoticon odkaz najdu a pošlu emoticon mám asi 10 lidí emoticon emoticon ale zatím nerozvržené emoticon emoticon první je asi toho 13 chci se připravit emoticon emoticon

jiřinko vyvážení nezkouším...mě se to takto líbilo takové jasné barvičky emoticon děkuju ta únava to znám to bude fakt něco emoticon hlavně že tam máš babičku a ta pomůže emoticon už to ví rodinka??a co vlbec na to manžel?jak jsi mu to řekla emoticon ?
2. lis 2010 v 18:39  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi pardon manžel mi to špatně řekl emoticon emoticon

http://www.hotelonline.cz/novinky/novinka/124/

odkaz ale je to 700 nma noc pro dva se snídaní emoticon
1000kč pro dva na noc s polopenzí emoticon

ale jinak jukni na ten hotline tam je i ten adélka jak jsme byli my emoticon snad za 1500 pro oba na víkendík emoticon a fakt jsme tam měli víno bobovou dráhu opékání buřtů atd no jukni na to emoticon

jukla jsme na fotky upravovala jsi je nějak?já nevím jestli to mám v pc emoticon ale mě ty barvy přijdou divné emoticon já nevím takové sárinka nemá tělovou barvičku ale jinou emoticon jinak ale pěkné emoticon
2. lis 2010 v 18:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 touhle dobou loni my začli kontrakce emoticon emoticon holky jsem dojatá celý den emoticon emoticon
malá byla dneska úžasná vlbec nespala jen hodku dopoledne moc se smála emoticon a dělala lumpárny ted už spinká emoticon emoticon
2. lis 2010 v 18:48  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Moni, všechny ty hadříky najdeš tady, tak se mrkni: http://evalin.rajce.idnes.cz/detske_obleceni/

Markét a už ti vyměřili, kolik budeš platit sociální a zdravotní nebo to až zítra? Ty fotečky jsem právě upravovala, proto ta jiná barva, původně jsem chtěla udělat černobílé, ale to se mi nelíbilo, tak jsem to hodila do hněda, ale celkově z té černé moc nadšená nejsem, to budu muset ještě vychytat.
Na tu Adélku sjem koukala už dřív, vypadá to tam moc dobře.
Stejně je to nářez, že je tu s náma Sofinka už rok, no ještě ne, až za pár hodin emoticon je to krásný emoticon
2. lis 2010 v 19:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.