Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 leni, tak mi zaplat letenku a ja te nafotim emoticon emoticon emoticon
1. lis 2010 v 16:34  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky,
tak mi dnes plavčo celkem zvládli, bylo to nejlepší, ale protože jsme si jeli po svém emoticon
Moni, všechno je krásné, jen s tou vanou mě to mrzí emoticon
Budeš už jen na baráčku? Takže bychom mohli s Vládíkem dorazit?
Taky jsem si myslela, že nebudu o chlapečkovi nic vědět a ono se to podá, prostě ti to pak vůbec nepříjde emoticon Vládíka moc auta zatím nezajímají, když to srovnám s jinýma dětma. Nejvíc ho berou knížky a zvířátka.

Markétko, oslava se vyvedla emoticon
Sofinka už krásně cupítá,to je krásný emoticon
Používáš externí blesk?

Moni, tak to já nevím, jak bych přežila, kdyby mi fotograf oznámil, že přišel o fotky emoticon No hrůza
1. lis 2010 v 16:37  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 To by bylo dobrý a docela ny se to i lenče vyplatilo emoticon
1. lis 2010 v 17:08  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky evi rýmička jo at je brzo líp emoticon a nes to statečněji emoticon emoticon pořídili jsme dobře bačkůrky vyměněny vrátili nám peníze a nové koupili v Batě emoticon
1. lis 2010 v 17:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leničko moc děkuji emoticon emoticon oslava byla parádní emoticon malá byla hvězda emoticon byla spokojená moc emoticon copak nějaká viroza ju?a už je dobře? emoticon ta fotografka a cena to je hustý emoticon emoticon emoticon emoticon achjoo škoda že jsi v paříži i když bych mohla jirku poprosit a zaletět si tam emoticon ale až tak na jaře to mám stejně v plánu někam malou vzít a paříž se nám líbila emoticon co ty na to emoticon ?budete tam ještě vůbec?

jiřinko super že plavčo bylo lepší emoticon jo jo naše už lítá emoticon emoticon emoticon už se pouští přejde obývák vše emoticon používala jsem blesk jak kdy,,mám tam zeleně vymalováno bylo to těžké emoticon takže někdy je použit někdy ne proč?
1. lis 2010 v 17:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jelikož jsem strašná drbna, nic v sobě neudržím, tak vám chci přiznat, že před 11 dny mi vyšel pozitivní testík a dnes mi doktor potvrdil druhé těhotenství emoticon
1. lis 2010 v 17:32  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ;

no to je PARÁDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OBROVSKÁ GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon
1. lis 2010 v 17:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Jiři, tak to je nádhera! Moc gratuluju! emoticon Kdy se zadařilo? Tu bude červencové miminko, viď? emoticon
A jak se cítíš?
Bude jen o málo mladší než Mončin malý!

Jo, Markét, viróza, ale k obědu jsem už jedla brambor. kaši a mrkev, jako miminko! emoticon Už je líp.
Budeme tu jen do Vánoc, no škoda.
Vy už jste tu ale byli, ne? Já bych asi zkusila něco jiného. emoticon
Jo a malá je fakt dráček, jak vám už hezky běhá! emoticon

Miško, to by se mi fakt možná i vyplatilo! emoticon

Holky a plánujete ještě někdy DR? Já doufám, že příští rok na podzim někam pojedeme, ale vidím to spíš na cestování na vlastní pěst s báglem, možná Malajsie, o té jsme už mluvili. Uvidíme.
I když válečka v Karibiku spojená s plozením potomka by nebyla k zahození! emoticon
1. lis 2010 v 17:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Tipy pro fotografky: http://www.kupdnes.cz/
1. lis 2010 v 17:53  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
 Jiřinko, směju se a brečím. Moc Vám gratuluji. Jen doufám, že to bude holčička a já podědím hadříky po Vládíkovi. To je prostě super zpráva. Krásně Vám to vychází. TAk se pěkně opatruj. Jinak už jsme jen na baráku. V bytě jsou podnájemníci už od soboty. Takže písni a stavte se, budu moc ráda, páč si Pavel půjčil auto a já jsem tu teď sama samotinká. Akorát počítej s tím, že je to pořád polobordel, spíme na matracích, nemáme nábytek a teče nám vana emoticon , ale kávu umím nejlepší emoticon
1. lis 2010 v 19:07  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni byli ale chceme se tam vrátit emoticon jako do DR emoticon
1. lis 2010 v 19:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky emoticon
nejdřív musím reagovat na Jiřinku - strašně moc GRATULUJU emoticon emoticon

jinak se přidávám k nemocným, u nás jsme nachlazení všichni, ale nejvíc asi Kačka, kromě rýmy má i hrozný kašel a budí jí to ze spaní, zítra asi zajedem k dr emoticon

Evi - to skákání po zádech jde Kačce i oblečený emoticon vy ještě chodíte na kyčle? to i zdravé děti chodí ještě v tomhle "věku" na kontroly? mě se tam vždycky zdála Kačka suverénně nejstarší

Míšo - já ti posílala taky odkaz na video, se to někam zatoulalo emoticon

Markét - hezké fotky z oslavy, koukla jsem na video, Sofinka je šikulka, jak cupitá emoticon

Moni - tak jak se bydlí? emoticon ta koupelna je fakt krásná emoticon
o žampiony jsme se taky jednou pokoušeli, ale asi neměli ty správné podmínky, protože to málo, co vyrostlo, hned na tom substrátu plesnivělo emoticon
a my už nějaký ten pátek bydlíme a nemáme polobordel, ale bordel emoticon nejhorší je, že si na to pomalu zvykám emoticon emoticon
1. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Pavli, vidíš, já zapomněla reagovat na to video, je to bomba, malá je frajerka, nikdy jsem nic takového neviděla! emoticon Ta musí být silná!
Tak ať jste brzy zdravé, holky! emoticon
1. lis 2010 ve 21:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Jiřinko, ještě jednou strašně moc gratuluji!!!!! emoticon jsem z toho na měkko, mám velkou radost emoticon

Leni, tak co, jak ti je, už je to lepší? teda ty ceny fotografů tam jsou až neuvěřitelné, to byla nějaká VIP fotografka nebo řadová obyč a takhle drahé to tam prostě fakt je? Jinak DR plánujeme na stopro, jakmile to malá dovolí, tak neváháme ani minutu, ještě pořád jsme z toho nabití, když na to vzpomínáme, bylo to prostě úchvatné emoticon

Markét, děkuji, zatím se to pěkně rozjíždí a místo toho, aby bylo líp, tak je hůř a hůř, nemůžu kvůi kojení žádné prášky, tak nezbývá než čekat, až to přejde.. to je super, že vám vrátily penízky za ty bačkůrky emoticon

Pavlí, no malá má v papíru z minulé kontroly kyčlí napsáno vše v pořádku, další kontrola za 3 měsíce, což bylo minulej týden, to mi nevyšlo, tak půjdem teď v pátek. Myslím, že na kotroly se chodí, dokud není vytvořeno to jadérko a my ho ještě neměly, ale nevim jak to je. Kačenka je marůdek, to mě mrzí, tak ať se brzo uzdraví. Kojíš ještě?
A jakpak je na tom Kačenka teď s váhou? Sárinka to vzala tento měsíc hodně skokem, přibrala 3/4kg, už má 6700g, to asi ty ovocné přesnídávky, začala jsem jí kupovat od hamánka ty velké, protože stojí stejně jako malé hami a ten hamánek mi vyloženě chutná, tak jsem si myslela, že to budem mít vždy na půl.. tak ne, ona mi prostě nic nenechá emoticon
1. lis 2010 ve 21:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 Jirinko, sice mi tohle uzasne prekvapeni uz bylo zdeleno, ale porad si to nejak neuvedomuju emoticonJe to kraaaaasny!!!!!!!!!! Ja bych ti take moc prala holcicku, abys doma mela parecek, ale zdrave dite je nejdulezitejsi!!!! ted ti hlavne preji aby jeste tech 7 osudnych tydnu vse bylo ok a hlavne ty se setri!!!!! emoticon emoticon emoticon
1. lis 2010 ve 21:43  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Leni - my tedy DR zatím neplánujeme, bylo to tam nádherné, ale asi se tam jen tak nevrátíme emoticon zatím máme v plánu bližší destinace emoticon

Evi - ještě kojím, Kačka váhově stagnuje na cca 5,9kg, zatím se teda nerozjedla tak jako Sárinka emoticon ovocné přesnídávky jí nekupuju, to klohním doma, kupuju jí jen ty zeleninové skleničky, včera měla Hami zeleninu s krůtím, ale to jí vyloženě nechutnalo, hlavu by si vykroutila, ale když jsem jí to vymělila za banán, tak to pusinku otvírala emoticon dneska sklenička s králíkem a ten už jí šmakoval víc, ale stejně tu malou skleničku nesní emoticon za 3 týdny jdeme na kontrolu, jsem zvědavá, co jí tam naváží a co tomu dr řekne emoticon emoticon
1. lis 2010 ve 21:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Evi, jo, už je líp. Naštěstí tyto střevní potíže mají u mě rychllý spád, i když se cítím ještě dost slabá! Ale je hezké, jak se o mě manža stará! emoticon
Ani nevím, jak moc známá je to fotografka, ale draze tu je, to jo, tak se ani nemůžu divit!
Evčo a jak dlouho plánuješ ještě kojit? Ani nevím, jak se to doporučuje, asi do roku, ne?
Myslím, že DR jako líbánky pro vás musely být fantastické. Já jsem spíš člověk, který nerad jezdí na jedno místo, protože těch nádherných míst je na světě tolik, ale toto chápu! emoticon
Vzali byste tam i malou?

Jiři, tak s malým divochem jako je Vládík bude horší to brát v klídku, co? Většina maminek říká, že druhé těhotenství je úplně jiné a maminy jsou často unavenější. Přeju Ti, aby to bylo v pohodě a hezky jsi to zvládala! emoticon

Miško, ty jsi měla nějaké výpočty, vypadá to u Jiřinky na holčičku?emoticon
1. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Pavlí, no tak to jsme vás pěkně za ten poslední měsíc předběhly,viď, strašně mě ten přírustek překvapil, do tohoto měsíce to lezlo strašně pomalu. Asi měla nějakého spurtíka, budila se i v noci, možná proto taky tak přibrala, přece jen měla o pár dávek mlíčka víc díky těm nocem, než normálně. Kačenka podle mě nemůže moc přibírat, když vydává tolik energie při tom svém pohybování emoticon
1. lis 2010 ve 21:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Leni, to je dobře, že se Adam tak pěkně stará emoticon S tím kojením nevím, viděla bych to max do toho roka, dýl už je to prý i zbytečné. Zatím si myslím, že je to pro malou to nej, a mě to kojení i moc vyhovuje, je to děsně pohodlné, člověk např. ráno nemusí vylézat z postele a dělat snídani atd emoticon Jinak k té DR, těžko teď říct, co a jak bude, to se pak aktuálně uvidí emoticon

Holky, co ta Kačka? a Lenka H? a Martinka? Kdepak se holky flákáte?
1. lis 2010 ve 22:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Evi, Kačka mi nedávno psala jen krátce mail, dávala mi nějaký tip na sýr, má toho hodně v práci.
A Lenča určitě chodí s malým na procházky, ta je hodně venku, co tu aspoň psávala.
Martinka nevím, snad jsou s malinkou v pořádku. emoticon
1. lis 2010 ve 22:53  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

martinka bývá občas na FB asi nestíhá emoticon

tak nám je dneska ROK ještě před rokem byla v bříšku ale už to začalo aniž bych si uvědomila že porodím tento den emoticon byl to uzlíček vážící 2kg dneska je to nádherná holčička samostatná šikovná vážící 8kg emoticon je to neuvěřitelné co za ten rok dokázala tímto jí přeju vše nejlepší do dalších let hlavně zdravíčko at jsi pořád tak usměvavá veselá!!!změnila jsi nám neuvěřitelně krásným způsobem emoticonmilujeme tě maminka a tatínek emoticon
2. lis 2010 v 07:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.modrykonik.cz/fotoblog/murynka/album/sofinka-od-1-roku-uz-jsme-batolatko-/

tady čepička a kombinézka emoticon
2. lis 2010 v 07:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno holky emoticon

Markét, tak Sofince ještě jednou vše nej!!! emoticon Kombinézka i čepička jí moc sluší emoticon

Leni, no já si zrovna tak říkala, jestli Kačka neodfrčela někam do tepla, když tu tak dlouho nebyla emoticon

Jo, včera jsem zkoušela malou fotit na černé dece, pár fotek jsem hodila zatím na koníka, je to dole po těch fotkách na bílé dece, tak jukněte a šup sem s kritikou emoticon http://www.modrykonik.cz/fotoblog/evax/album/sarinka/
2. lis 2010 v 09:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Dobré ráno,

Sofince také přeji ještě jednou vše nejkrásnější k prvnímu roku života! Na těch fotkách už je to opravdu slečna! emoticon

Evi, hned juknu. No já bych jela do tepla hned a to kamkoliv! emoticon Prostě si jen nahřát kosti! emoticon
2. lis 2010 v 09:43  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahooooooooooooj holky!!! Všechny moc zdravím!!!! Poslední dobou nestíhám,a hlavně nemám se k čemu přidat......dočítat nebudu,asi bych si na to musela vzít dovolenou emoticon U nás nic nového.....

Chtěla bych popřát Sofince k dnešním narozeninám hodně štěstíčka,zdravíčka a vše nej,nej......!!! Ráno jsem koukala na fotky...,už jste měli Markétko oslavu?? Byla zřejmě moc krásná,všichni spokojený a malinká vypadala jako sluníčko! Krásný dort měla.....a výzdoba taky pěkná!!!

Projela jsem poslední stránku....a taky bych ráda popřála Jiřince.....ke krásnému štěstí!!!! Úplně se ve mě vše sevřelo,když jsem to četla GRATULUJI!!!! emoticon

Leničko, a jak se máte vy? Děkuji za fotky,jsou moc krásné....ani nevím zda jsem ti to už nepsala.....
Evičko....a jak se máte vy??? Máte nějaké nové fotečky???

Moni.....krom té smsky nevím nic nového......,už bydlíte???

Holky jsem fakt úplně mimo mísu...,omlouvám se....
2. lis 2010 v 10:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky Kačko, no už jsem si říkala, kde se flákáš, viděla jsem tě někde na písku u moře emoticon Jedete nakonec někam? Odkaz na nejnovější fotečky jsem nechávala zrovna nad tvým odkazem, tak se mrkni emoticon
2. lis 2010 v 10:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi děkuju na fotku juknu emoticon

leni také děkujeme emoticon

kačko měli také moc děkujeme emoticon emoticon a co ty??už jsme ti chtěla psát sms emoticon

holky ted juknu na maila úplně neznámá holka my napsala že našla moje focení na koníku emoticon a že by chtěla bříško nafotit..to už je 3 úplně cizí emoticon emoticon tak jsme docela ráda že ta reklama k něčemu je emoticon
2. lis 2010 v 11:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Evi, tak fotky parádní, moc se mi líbí! emoticon A ty náušničky jsou nádherné!

Kači, ahoj! My fajn, teď samé návštěvy, hrozně to tu letí!
Nemáš tip na další sýr? emoticon Teď jsem si koupila na tržnici zase Beaufort a pak v marketu nějaký nový, byl výborný, ale nevím, jak se jmenoval!

Markét, to je fajn, rozjíždí se to a ony si to holky řeknou. Když už máš ŽL, tak si dej reklamy všude možně a uvidíš, že se to rozjede! emoticon
2. lis 2010 v 11:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj Markétko.... emoticon , jsi hodná....ale já se vždycky ozvu.....a kdyby něco,určo bych některé z vás napsala... emoticon Moc ti přeji to tvé focení,je vidět že tím žiješ a fakt tě to baví!!! Máš reklamu? Tak to jsi rozjela ve velkém - přeji hodně klientů!!! Ať se ti daří,pač ty máš opravdu pěkné fotky!!!! emoticon

Evičko,jdu se podívat..nebo během dne se podívám na fotky.... emoticon
2. lis 2010 v 11:14  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, no to je pecka, že se ti už ozývají lidi!!! emoticon Ono na toho koníka chodí přece jen strašně lidí a v těch reklamách tam moc inzerátů není, takže je velká pravděpodobnost, že s eti lidi pohrnou emoticon Je strašná výhoda, že máš po ruce pořád hlídání a můžeš fotit o 106 emoticon

Leni, děkuji, byla to zatím zkouška, včera jsem si objednala externí blesk, už se ho nemůžu dočkat, s ním ty fotky budou zase lepší emoticon Už je viroza definitivně pryč? Musela jsi asi něco špatného sníst, to máš z těch plesnivých sýrů emoticon
2. lis 2010 v 11:49  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.