Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Leni tak slivovice jistě vše zachrání :-D Holky jaké čepičky?? Ukázat!! Já chci ted taky malé nějakou koupit.
Profilova fotka
Dobré dopoledne holky :-) Martinko, tak já to s úklidem taky nepřeháním, tak 1-2x týdně tu vypouštím roombičku, aby vyluxovala, až malá poleze, tak jí budu asi pouštět každý den, ale teď to takhle pro nás stačí, no a vytíráme jednou týdně, to dělá Petr, no a já mezitím umeji koupelnu. Ty svítící podhledy v obýváku vyšly na 20tis, dělali nám to sádrokartonáři, co námm tu dělali celý strop. Ten kamenný obklad jsme kupovali v Baumaxu za 1200Kč/m2, mají 3 odstíny, ty další jsou tmavší, ale je to umělý kámen, to jsem ještě neměla kontakt na toho pána s tím přírodním kamenem, od kterého jsme braly ty šutry ven na zem místo zámkovky a právě taky obkadové pásky na plot, ty šutry na zem stály kolem 500Kč/m2 a ty obkladové pásky 700Kč/m2, takže jsou levnější skoro o půlku, než ty v obýváku a je to pravý kámen, jestli budeš chtít, pošlu ti odkaz, je to kousek od Plzně. Ta cena za hrubou stavbu je dost vysoká, říká se, že dodělání pak stojí ještě jednou tolik :-( Myslím si, že bude pro vás nejlepší si na vše teď vybírat vždy nějaké řemeslníky, než to zadat jedné firmě, ta si tam naúčtuje veškerý svůj provoz, účetní, sekretářky atd, o to to vždycky bude dražší, než takové ty menší firmičky, kde je třeba táta a syn nebo prostě parťáci. K té čepičce, ještě jí nemám, musím si jí u té paní vyzvednout, ale nechala jsem udělat tu samou, jako měla když byla maličká, ta bílá háčkovaná. Míšo, fotky moc krásné, taky se mi zdá Amálka už strašně veliká a ta fontánka na hlavě je boží :-) A Matěje pěkně masakruje :-D A ten její nakrčený nosíček :-D Kombinézka úžasná, moc jí to sluší berušce. Leni, tak to asi nebylo ze špatného jídla, spíš nějaká střevní chřipajzna, co.. to se asi budete tou slívkou muset prolít pořádně pro jistotu všichni :-D Copak máte v plánu s vašima podniknout? Markét, tak to jsi dobrá, mně se párkrát stalo, že jsem fakt prádlo v pračce zapomněla a vzpomněla jsem si třeba až druhý den. Ale to je tím, že ji máme v technické místnosti a tam nechodíme, jen vyloženě prát, tak to nemám na očích. S tou čepičkou to máš super, děkuji za nabídku, ale stejně bych jí to zaplatila, přece jen příze atd něco stojí, víš jak. Kamarádka teď malé čepičku i šálku uháčkovala sama, nikdy to nedělala, jela podle návodu a je to úžasný, až jsem měla chuť to taky zkusit.. :-) Jiřinko, špindíra určitě nejsi, spíš to tchýně přehání, mně to teda každý den přijde strašně zbytečný. To by člověk nedělal nic jiného než hledal, kde by co ještě mohl uklidit.. to já třeba radši dělám, že to nevidím, žádnej stres :-D
Profilova fotka
Ona to má rychle, přeci jen když to děláš každý den. Oni se vykoupou a hned to umyje, nebo ráno a málokdy se stane, že nemá každý den vytřeno. Tchán ji také za to nadává, že nejvíc peněz stojí ty její mycí prostředky a spotřebovaná voda ;-) Ale jí to baví. V pračce taky občas prádlo do druhé dne zůstane, někdy tam je i va dny a to pak musím přeprat znovu. A není to tím, že bych zapomněla, ale je to leností, pračku máme v koupelně ]-(
Profilova fotka
kuk :-) jsme ráda že tu někdo žehlí :-D :-D :-D dík martinko a jiřinko :-D marti určo to zruš tohle je totiž super cena a bylo to tam krásný x-) x-) určo pojedeme znova ;-) ;-) k úklidu uklízím obden prach a luxuji vytírám tak 1 týdně jídelnu kuchyni koupelnu a záchod dělám jednou týdně okna 2krát do roka :-D :-D jiřinko někdo je na úklid pes každý to má jinak ;-) takže to neřeš určo děláš vše dobře 8-) evi tak jsme ti to zjistila určo s ena to poptej něco ti určo řekla jiřinka ;-) sociální by za tebe ted měli platit oni!!!!za mě platí ted vše až pak pojištovna MA mi spočítá podle výdělku kolik budu platit ale to prý může být i jen 12kč :-D mám vše oběhané tak jsme ráda 8-) 8-) a mám ičo vše :-) nejsem statní zaměstanec :-N to jsem se ztrapnila :-p nemocnice je s.r.o :-N :-N a podnikat můžou i oni pokud to vyloženě nemají napsané ve smkouvě zákaz podnikání a o prý tam skoro nikdo nepíše tak nevím
Profilova fotka
marti: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mur... čepička třeba tahle ;-)
Profilova fotka
dr super u zubaře vše o.k malá otevřela pusinku :-) on kouknul řekl krásné zoubky a šli jsme :-D pak v poradně malá má 7700g :-N :-N :-N a 73cm :-N :-N dr jí moc pochválila x-) x-) zkoušela co vše umí a naše byla jak opička vše ukázala x-) i chodit :-D :-D
Profilova fotka
jo a já nakupovala :-D :-D mám botky dvoje džíny trička x-) x-)
Profilova fotka
Markét, no tak to je malá dobrá, že tak hezky se zubařem spolupracovala :-) Sofinka váží jen 7700g? není to málo v roce? Ohledně toho soc a zdrav jsem ti psala už včera vežer, že už jsem si vzpomněla, jak jsem to měla, ty si to platit nebudeš muset, já už musím, protože to mám právě už vpočítané z těch příjmů za minulý rok. Je dobře, že máš už vše oběhané a teď se do toho můžes s klidem pustit :-) Teď jsem si byla akorát na poště, už mi přišel ten blesk, docpu se a jdu na něj :-)
Profilova fotka
evi proč málo když měla 2kg :-D :-D si vem kolik má amálka také něco kolem 8kg a to měla normální porodní váhu ;-) já nejedu prodle tabulek 8-) každé miminko je jiné důležité je že baští a přibírá x-) x-) gratulace k blesku!!!
Profilova fotka
Markét, no jasně, to je nejdůležitější :-) já se jen ptala, jak je to s tou váhou, kolik by měla mít, jestli je to ok nebo málo. Je to drobík :-) Tak jsem zprovoznila blesk, je to paráda :-) nastavujete si na něm holky něco nebo máte nějaké tipy, triky, co s ním děláte? Jdu študovat manuál, mám co dělat :-D
Profilova fotka
Evi, gratuluji k blesku, musíš mít velkou radost.
Profilova fotka
evi dítě po porodu má z trojnásobit svou porodní váhu ;-) my měli 2 kg takže by měla mít 8kg a to skoro máme ;-) jako tabulky jsou ale ne,ůžeš se tím řídit hlavně jaká jsme já a manžel :-N nemůžeme mít tlustocha :-D :-D já nenastavuji nic mě spolupracuje s fotákem a vše si nastavuje sám jen pokud bych to měla přepálené nastavuji do mínusu či plusu jinak nedělám nic ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Moni, děkuji, mám radost jako malé dítě, už jsem to musela zavolat i našim, aby věděli, jakej krásnej dárek mi to vlstně koupili k narozkám :-D Markét, no pokud má váhu ztrojnásobit, tak ze 2kg mi to vychází na 6kg :-D K tomu blesku, já měla na mysli spíš nějaké doporučení a rady, na co jste přišly během používání, třeba na co jakej režim používáte, kdy využíváte odraznou destičku atd, víš.. abych na vše nemusela složitě přicházet sama, když už to s ním umíte ;-)
Profilova fotka
evi myslím ale jako ztrojnásobit..ale bez té váhy nevím jak to napsat prostě by měla mít ted 8kg ;-) tak mi to řekla dr ;-) ti říkám že nepoužívám nic :-D :-D prostě nasadím a fotím :-D :-D
Profilova fotka
Markét, no on má spousty funkcí a možností, tak jsem myslela, jestli je už umíš používat a využívat. Takže ty nepoužíváš ani odraznou destičku, nenaklápíš ho a neodrážíš jinde, nic? Na jakej ten režim teda fotíš? Já teď vše zkouším, zse mám co studovat :-D Jooo, tak trojnásobná váha+porodní, tak to vychází na těch 8Kg :-)
Profilova fotka
jo tak tak má ho anhoru a odrážím o strop ;-) doma ty ateliérovk jsem fotila na režim P a A ;-) tu destičku nepoužívám to je snad i na ven proti sluníčku atd...mě tyhle věci zkoušet nebaví kámoš co fotí mi ho přinesl a řekl že tam nemusím nic nasatvovat že si to spolupracuje samo..a fotečky z toho jsou fajn tak nic neštěluju abych to nezmrvila :-D :-D ale jinak to jo otáčím hlavicí kam potřebuji atd ;-) to zase joo :-D :-D
Profilova fotka
Evi, naklápět a vyklápět musíš. Odraznou destičku používám venku a někdy i doma. Markétko, tak ty pořád nakupuješ. Kde na to berete? :-D x-) Jinak gratuluji k zubaři a Sofí je opravd strašný drobeček
Profilova fotka
jiřinko 8-) vyděláváme :-D :-D jak jirka tak já focením ;-) ale tohle byli nákupy ani ne,ůžu napsat za kolik :-N :-N džíny za 149kč :-D :-D boty za 300 :-D :-D
Profilova fotka
jiřinko už jsme se tě ptala jsi mi neodpověděla vědí všichni že jsi těhu a co na to manžel?jak jsi mu to řekla? x-)
Profilova fotka
Holky, děkuji za rady :-) už se do toho dostávám, zkoušela jsem teď to naklápění a destičku atd, co co udělá a Petr asi za chvíli půjde pro svářecí brejle :-D Markét, to jo, nastavovat není nic třeba, ale zase si říkám, že je škoda neprozkoumat blesk za 5tis, musí toho umět spoustu :-) Na ten režim, jak jsem se ptala, jsem nemyslela ve foťáku, ale právě v blesku. Jinak super nákupy, takhle mě to taky baví, kde jsi byla? :-)
Profilova fotka
:-D :-D :-D at radši jde :-D :-D byla jsme jako vždy v tom mém kouzelném krámku :-) 8-)
Profilova fotka
mury, ale jestli to ma ztrojnasobit tak to je opravdu 6 kg :-D Amalka by mela mit temer 10kilo :-D:-D:-D a ma ted neco pres 8kg.. ale je to pry ok a take neresim.... evi, dyztak ohledne blesku ti zase v noci pisnu na skype :-D:-D:-D
Profilova fotka
tak věřím dr řekla 8kg a všude mi to potvrdili ;-) nepočítá se to při narození ;-)
Profilova fotka
market na pul roce ma mit 2krat svou porodni vahu a na roce 3krat tolik kdyz se nepocita to pri narozeni tak co jako? mozna se to u Sofinky pocita od toho kdy s emela opravdu narodit..tedy vaha k 1. mesici kdyz je predcasne narozena.. ale jinak je to tak jak piseme s evou
Profilova fotka
Jeden rok! Prvnich 12 mesicu v zivote ditete jsou opravdu ohromujici. Na zacatku je to bezmocny novorozenec a sve prvni narozeniny uz slavi lezouci nebo chodici detatko, ktere ztrojnasobilo svou porodni vahu a usmiva se na Vas pusinkou plnou zoubku. Miminko uz postupne nebude miminkem. Ale i kdyz se stava samostatnym a pohyblivym batolatkem, potrebuje vasi peci stejne jako po narozeni. to mi chodilo z te Rodiny a je to vsude na netu..
Profilova fotka
jo to je možný ale mě je to fakt jedno ;-) přibrala myslím pěkně na to že měla 2kg :-D :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnes první nevolnosti ;-) |-| Vládík je u babi a dědi a já budu po o odpočívat. Byla jsem na nákupu a potřebovala jsem hlavně pro vládíka pyžámka. Sháním mu čepičku, ale nemůže žádnou hezkou sehnat, mají jen pro holčičky takové, které bych chtěla. Tak musím mrknout na mimibazar. Markétko, rodina to ví, přeci jen bychom to nevydrželi. Překvapilo mě, že naši měli radost a Vaškovo rodiče už čekali, kdy to oznámíme. Vašek už měl narážky, když jsem měla pozitivní test, tak je blbost něco předstírat. Alespoň mě budou víc chápat ;-) Manžílek mě pořád posílal dělat těhotenské testy, tak ten to věděl hned. Přišla jsem z koupelny a řekla jsem Vládíkovi, že v létě bude mít brášku nebo sestřičku ;-)
Profilova fotka
jiřinko jéééé x-) x-) to je hezké a myslíš že to Vládík chápe? nevolnosti ju |-| :-N :-N ajé jéé..hezky si odpočiň ;-) ta čepička mě mrzí je fakt že na holčičky toho mají asi více.. :-x
Profilova fotka
Myslím, že to vůbec nechápe :-D Naopak jakoby tušil, že brzy nebude sám. Včera ode mne nechtěl jít ani k babičce a chtěl být jen u mě, hladit mě po vláskách a tulit se |-| půjdu si lehnout x-)
Profilova fotka
jiřinko jdi :-) zasloužíš si to 8-) tak příští víkend mám obsazený v sobotu a v neděli fotím x-) x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?