Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
ahojky :-) holky nebolelo trhání ani potom ani ted :-) takže mám fakt klid x-) moni to jsou pálky za vše ]-( co naděláš ty brdo 5 televizí :-D :-N to je masakr...my máme jednu :-D druhou mají zatím tchánovci tu pak chci do ložnice :-) my obraz z DR měli zadara!! :-D :-D jirka našel doma trámky a udělal to na to :-D :-D takže nás to nestálo ani kačku... kami gratulace k prodeji :-) to je super a s tou prahou také bych tě ráda poznala osobně :-) tebet mě žehlení nevadí hlavně na malou žehlím ráda a to musím peru jí tak 3 do týdne :-N evi obarzy z dr máme srolované :-D :-D to mě pobavilo :-D to jsi měla hezký den vid x-) s dvojčátky pak ti řeknu čeká je kámoška x-) x-) tebet a co vy?jak jedete??fakt si za baráček ráda?já bych se klidně do paneláku vrátila :-D ba ne..ted na zimu asi jo ale v létě to nemá chybu hlavně pro děti x-) x-)
Profilova fotka
Já vím, že to jde napnout i takhle, ale já to chci nad krb, takže přeci jen v rámu i když jednoduchý černý, páč nad sedačkou budou ikeácké obrázky. Ten náš obraz je 100x90cm a jak byl zmuchlaný, je dost pomačkaný. Stál 5000Kč. Na tom plátně je ještě nalepená juta a na té jutě namalovaný obličej černošky a pláče. Sice je to takové smutné, ale mě se moc líbil. To plátno je silnější a tužší díky té jutě. Kdybych ječtě někdy jela do DR, jako že sotva, tak bych si koupila i obrázky jak má Jiřinka, ty krámové postavičky. Kami, já ani nevěděla, že prodáváte dům. A proč? My tady povětšinou všechny utíkáme z paneláků do domečků. Tebet, mě se v Ikee hrozně líbí postele, ale jsou maličké. My máme tuhle 200x200, chtěli jsme 200x210, ale to už máme zase v ložnici málo prostoru. Mě teď ty místnosti přijdou hrozně neútulné :-| Kami držím palce při prezentaci. Ty rozumíš PC:? To by ses mi tu hodila, já to mám zavirované až běda, neumím přes net telefonovat, kameru mám pouze vybalenou a tiskárna na mě mluví anglicky, ale netiskne. Až to přesuneme do baráku, musím si někoho pozvat.
Profilova fotka
mag... panejoooo ty jsi veliky pocitacovy antitalent asi :-D:-D:-D ja tomuá take rozumim teda v normalni mire tak se muzes klidne ptat :) s tim obrazem ja mam tenhle http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/p... je to focene v byvalem byte ;-)
Profilova fotka
tak holky vařím uklízím a je mi blbě asi chřipka :-p :-p odpolko musím na gyndu tak jsme zvědavá zda mi vynadá od šestinedělí jsem tam nebyla :-N
Profilova fotka
Míšo jsem, ale rady mi nepomůžou, potřebuji někoho, kdo to nainstaluje a pak mi to ukáže. Pavel je na tom úplně stejně. Ten obraz si pamatuji. Markét, ty jsi se rozhodla, že do konce roku se dáš do kupy co? Tolik lékařů najednou :-D
Profilova fotka
moni to ani ne jak říkám dlouho jsme tam nebyla :-N a ten zub začal sám..ale do kupy bych potřebovala dát ted porod a těhu semnou zamávalo :-| a až ted se to projevuje... :-x
Profilova fotka
market to preci nevadi zes tam od sestinedeli nebyla =-) vzdy se na gyndu ma chodit 1/ rok na stery ale jinak nemusis kdyz neberes HA
Profilova fotka
Čauky děvčátka! Moni, tak s PC bych Ti taky poradila, ale neodviruju ho, to zas né :-D My chtěli postel s tim nevětším rozměrem co tam je, tuším 180x220 nebo 180x200 a super, ani nevim, že vedle sebe někoho mám, kolik tam je místa :-N Z DR jsme si dovezli dva obrázky s černoškama a ovocem, takový do bíla a barevný ovoce, tak se hrozně těšim, až je někam umísítme, ještě nevim kam... Míšo, ten váš je pěknej! Takovej barevnej, hodí se tam. Kde ho máte v novym bytě, taky nad sedačkou? Na fotkách z oslavy jsem ho asi přehlídla. Markét, tak šup nějakej čajík, já si dělám zázvor s citrónem a medem, když na mě něco leze, parádně to zahřeje a léčí (teda, já tomu aspoň věřim :-D )
Profilova fotka
tebet ahojik... nene mame ho nad televizi ;-) holky me chytnul zub :-O
Profilova fotka
Právě taky přemejšlíme, že ho dáme nad TV, protože nad sedajdou bude takovej zastrčenej... Míšo, Tebe taky? Holky, jste se domluvily? Chuděry, je mi vás fakt líto |-| Zrovna včera jsem se dozvěděla, jak se čistěj kanálky, panebože, snad mi tohle nikdy dělat nebudou. Já, jakožto posera největší, bych to asi nerozdejchala :-x
Profilova fotka
tebet, ja mam vsechny zuby uplne nanic., uz mam 5 mrtvych zubu v puse, vzdy mi delali kanalky atd, zanet az na kost.. no a ted mi chytla 4 nahore v pravo :-X proste vsechny zuby uz budu mit zachvili vrtany atd a to jenom behem 2 let co jsme v Praze pac mi udelali rtg a zjistili tu paseku cio mi zanedbal doktor v jablonci- tam jsme pravidelne dochazela!!! ale nikdy nic nenasel i kdyz me zuby bolely a samozrejme me rtg nikdy neudelal :-X jinak mam to po mamce, ta ma taky sileny zuby a muj bracha taky .-(
Profilova fotka
Míšo, tak to ti nezávidím. Já musím vypadnout. Zase tu od devíti vrtají a už se to nedá vydržet. Před chvilkou na mě ťukal chlapík, ať si zavřu okno. Je to nekonečný :-S
Článek se načítá
Profilova fotka
Míšo, tak takovýhle zubaře bych vraždila! Nic ti nenajdou, tvrděj, jak máš supr zuby a pak ti někdo jinej musí vyvrtat půlku pusy a naopravovat průsery... To je síla tohleto ]-( Moni, vám dělají zateplení? Nějak jsem to asi přehlídla... Tojo, to je nekonečný, ale pak to aspoň budete mít pěkný a nebude unikat teplo a případně se nemusíte stydět říct si o pěknej nájem ;-)
Profilova fotka
Tebet dělají a ve středu budou dělat plastová okna. Bohužel v tomhle regionu na tom nevydělám, za podnájem budu dostávat 8000Kč, elektřinu a plyn si platí sami a já platím 5900Kč měsíčně. A to tu zůstala pračka, myčka, lednička a nový sporák :-( a byt je zrekonstruovaný, máme na to úvěr 1000kč měsíčně. Jediné, co by mi pomohlo by bylo, kdyby se opravdu ušetřilo na teple, protože za vodu a teplo odchází každý měsíc 3600Kč a to jsme byli permanentně s Pavlem v práci. NIkam nejdu, dám si špunty do uší a jdu balit vánoční věci, balící papíry atd.
čau holky, Moni a kdy plánujete přesun na nové? tak aspoň že něco málo vám půjde do kapsy na pokrytí nákladů na baráčku, i když tam ty výdaje budou asi vyšší Markét, to je dobře, že je zoubek venku a ani to moc nebolelo! ;-) Míšo, to mě mrzí, jak bolí zuby, to je konec! Já s tím moc zkušeností nemám, ale bolesti se bojím jak čert kříže, tak to musí být nepříjemné! Až budeme mít svoje, také bych chtěla nějaký hezký obraz do obýváku nebo nad postel. Jaké byly ceny těch obrazů v DR, co jste si dovzely? A co počasí v ČR? Tady je nádherně, ale už se ochlazuje, podzim už je v plném proudu. Byla jsem nakupovat a kousek tu máme super trhy, teď nově a prodávají tam samé dobroty - sýry, klobásy, olivy, pečivo. mńam ;-) Já včera vyzvedávala od jiné rodinky dvojčátka ze školky, pak jsme si hrály a koupala jsem je, fakt zlatíčka! A dnes jdu zase pro tu maličkou do jesliček. Jsem ráda, že tu něco mám, jen kdybych se víc donutila učit se doma.
Profilova fotka
Zbude 1000Kč :-N
Profilova fotka
Ach jo holky, tak jsem zase vystresovaná. Vládík mi spadl z opěradla gauče na zádíčka a na hlavičku. Strašně plakal, ale asi po 2 minutách mi začal ukazovat, kam se bouchnul a začal se u toho smát, pak si hned začal hrát. Snad to bude ok. Teď jsem četla, že ho musím pozorovat 24 hodiny, jestli nemá otřes mozku. Když si představím, že bych takhle spadla já, tak mi to připadá jako děsný pád :-(
Profilova fotka
Jiřinko, já se nedivím. Vládík je hrozný ďáblík. Určitě to nic nebude, ale pozorováním nic nezkazíš.
Jiři, kamarádce tak kdysi malý klučík přepadl z postele na hlavičku, byl uprostřed a nějak se přeplazil, prý to byla chvilka. Byla hotová a volala záchranku, vyšetřili ho a naštěstí nic. No malý je divoch, věřím, že je to o nervy! Člověk aby ho měl pořád na očích! Snad to nic nebude, držím palečky! Moni, tak lepší než drátem do oka, co? :-D Ale až byt splatíte, tak zas bude váš a bude to trošku víc peněz. Jo a co vlastně teď dělá manžel, jak jsi říkala, že změnil práci?
Profilova fotka
To on už spadl několikrát, tenkrát přepadl z té postýlky, ale tohle se mi opravdu nelíbilo :-( Je těžké ho uhlídat :-/
Profilova fotka
Moni, ty špunty pomáhaj, taky jsem si je občas dala, když sousedi vrtali :-D Jiřinko, snad bude v pohodě, oni malý děti jsou takový gumový, snad to nic nebude. Ale asi bych na něj taky občas mrkla. No, když už si hraje a smějě se, tak už na to nejspíš zapomněl... Bude dobrej drak, viď?
Profilova fotka
*směje se
Profilova fotka
Leni byt jsme kupovali za hotové. My tenkrát dělali rekonstrukci ze skončeného stavebka a tam nám k tomu nabídli 100 000Kč, tak jsme je vzali a hodili se. Mohli jsme jet i do Egypta na dovču :-D. Platím 1000kč tak to ani nepostřehnu, ale jsou to náklady spojené s bytem. Na rodičáku bude znát každá kačka, takže i tisícovka navíc se hodí. Leni, co dělá manžel netuším. Vím, že občas školí obchoďáky pro jiné firmy a jinak dělají na 100% nějaké kapitálové pojištění od Kooperativy, takže školí svoje obchoďáky a pak nevím. Manžel se se mnou o tom odmítá bavit, takže vím jen to, co vyslechnu z telefonátů.
Holky, já když tak na to myslím, tak mám pocit, že vlastní domek nebudeme mít nikdy! Máme už docela našetřeno na stavebku, ale abychom nepřišli o státní podporu, tak to můžeme vybrat až za pár let. To by nevadilo, zatím budeme v nájmu, i když na druhou stranu je hrozné, kolik do toho nájmu ještě vrazíme. Když já nechci bydlet až když budou děti velké, myslela jsem, že třeba za pět let by to šlo, ale manžel si to nemyslí. Přitom nevydělává špatně a když bych si já našla dobře placenou práci, tak máme z čeho šetřit. No a ceny pozemků pro mě taky nejsou veselé, leda že by vyšel ten obecní, jak jsme si žádali u nás na vesnici. Moni, tak to jsme na tom podobně. Můj manžel mi sice o práci povídá, ale já ekomice nerozumím. Když se mě někdo zeptá, co dělá, řeknu, že pracuje pro leasingovou firmu a hrabe se v tabulkách, to je vše! :-D
Profilova fotka
No, můj manžel se spíš tajný jak hrad v Karpatech.Já jsem totiž nedůvěřivá, na podobném podnikání se zadlužil do statisíců. Proto teď dělá haura, ale to tenkrát dělal taky. Bohužel, takový prostě je a já to buď zkousnu, nebo se rozejdeme, jiná možnost není on se nezmění. Leni, myslím si, že na domeček si stejně budete muset vzít hypotéku.Stavebko je fajn, ale je to jak plivanec v moři. My už otočili dvě, korunky se hodili, ale na dům to nebylo. ZE stavebka, co má teď Pavel, tak možná jednou uděláme bazén. Jenže já si myslím, že ho Pavel zruší, páč jestli nebude státní podpora a zdaní už tak minimální výnos, tak nedostaneš navíc nic, vše spolknou poplatky a pro Pavla je to zbytečné. Možná to kapitálové spoření, co začali dělat není špatný nápad, protože stavebko má asi odzvoněno a lidi spořit chtějí
Profilova fotka
Tady odtud dál jsou nové fotky. Poslední jsou krabice z dnešního dne, pouze Vánoce a to mám svíčky v jiné banánové krabici, kterou mám vedle a světélka taky v jiné krabici :-N http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...
Profilova fotka
Mám další banánovou krabici svíček a nemluvím o svícnech, ty ještě zabalené nemám. Omlouvám se dědovi, jsem stejný shromážditel a šetřitel na horší časy jako on. Asi se půjdu léčit.
Profilova fotka
Téda vy jedete, no jsem nadšená, strašně se mi líbí barva v ložnici! Ten botník v kombinaci s takovou tou vanilkou na zdi, no to je paráda, moc hezký x-) Manžel zrovna řeže tu zeď v ložnici, no docela sranda! Co se týče práce, tak já taky pořádně nevim, jsme na tom stejně. Vim jenom, že dělá něco s optickejma kabelama, ale co přesně? Do toho ještě každou chvíli někam jezdí za klientama a tak. Vic netušim, to je tak specifickej obor, že i když mi to snad stokrát vysvětloval, furt to nějak nepobírám... :-D Moni, já co můžu, vyhodim, jinak bysme se tu utopili v krámech. Jasně, pár kousků mám, ale za dva roky, co jsme si nasyslili v podnájmu, toho bylo tolik, že půlka letěla!
Profilova fotka
Tebat, já ale nedokážu vyhodit svíčku za 200kč, dokonce jí nedokážu ani spálit, ale to se změní, každý den budeme mít romantiku u svíček. To by bylo. No a ty Vánoce. Mám věci do modra, pak další sadu zlato-bílo-stříbrnou a takovou menší sadu do červena. Třeba se někdy rozhodnu znovu pro modrý stromeček. Mám 90% skleněných a dost drahých ozdob, to se vyhodit také nedá. Já si nepřipadám jako nákupní fanatik, ale jednou za rok si koupím vázu, nějaký svícen, nebo pár kousků na Vánoce.Za těch deset let se to nahromadí, přeci to nemůžu jen tak vyhodit ;-( . TEbet a co bouráte, asi jsem to přehlédla. Menší opravička? Ta barva v ložnici se mi také líbí, teď jen sladit doplňky. Fakt je to hrozně prázdné. Chci kupovat minimum věcí, ráda bych využila to, co mám. A mám toho dost :-N
Profilova fotka
ahojky tak na gyndě vše o.k :-) antiko mi tedy nedal bavily jsme se o tělísku za 6 tis :-N ale to budu řešit až potom co budu vědět co mám s těmi játry :-| tebet čajuju beru léky a je mi hůř ]-( ]-( zatracená chřipka..modli se at tě zuby nikdy nechytnou je to děs :-( míšo co zub? =-) jsme tě asi nějak nakazila ajaj at to nebolí!!!ted už chápu a vím jaké to je |-| leni tady jsou rána mrazivá a to dost ale odpoledne bývá sluníčko už týden ale má se to kazit :-( je fajn že se ti hlídání tak líbí :-) jen tak dál budeš mít pak školu na své :-D :-D to bydlení je těžké no já pokud bychom domek nedostali jdu do paneláku s malou hypotékou nechtěla bych s emoc zadlužovat ted to vidím u kámošky chtěli přes milion pak 800 tis a ted jsou na 500 tis :-Nprotože ty splátky jsou děd čeká dvojčátka bude to masakr.. :-|ted třeba dobrou práci má ale jednou být nemusí.. :-S jiřinko ajaj :-( ale vlbec se neboj naše kolikrát hodila šipku dozadu na hlavičku a to máme beton jednou i na linu ono to ani uhlídat nejde :-( neboj se bude to o.k nic si hlavěn nevyčítej!!! moni tyjo tedy pavel to je tajemno tedy =-) s těmi věcmi jsem na to podobně koupím svíčky a pak je šetřím :-p :-D a nechci spálit jsem magor :-N :-N ale jinak krámy jako to shromažďuje jirka 8-( 8-( ta abrva v ložnici je krásná x-) x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?