Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Mě se ty fotky líbí, ale nejsem odborník
Profilova fotka
Markét myslím a nezávidím brrrrrrr :-S
Profilova fotka
Holky, jako tohle se fakt nedá, já než něco naťukám, tak tady mezitím naskočí dálší příspěvky :-D Markét, moc děkuji x-) Leni, tak to jsi dnes měla v pohodě a jak šlo uspávání? Jdu mrknout na fotečky :-) Mončo, vy máte babičky na hlídání daleko? My je sice máme k dispozici, ale za celých půl roku jsem ještě malou nedala z ruky, jsem na to zvědavá, jak ponesu první odloučení a jak malá.. ale jelikož tchýně o víkendu omývala malé dudlíka ve šťávě, tak jí na hlídání asi ještě pěknou dobu nesvěřím.. ona by jí to fakt dala, kdyby ji Petr nezachytil, celkem síla.
Profilova fotka
moni odborník :-D :-D tak hlavní je aby se líbili editce :-) ale jsi mi připoměla dneska jedu busem s holkou z vesnice..mám jí na FB a ona na mě zda jsme profík v tom focení že vypadá že mám nějakou školu :-D :-D :-D tak jí říkám že ne že jsme zdr.sestra tak na mě koukala a moc mi nevěřila tedy :-N :-N
Moni, souhlasím, přemýšlím, že si u nás otevřu agenturu! :-D Jenže nevím, jak z hlediska bezpečnosti, kdyby se něco stalo, tak zda jsem zodpovědná já nebo konkrétní chůva. Tady jsou profesionální chůvy, které jsou školené, jsou to třeba paní, které už mají starší děti, ale chtějí hlídat, tak hlídají několik prťat u sebe doma. Pak je tu systém, že maminky pracují na nižší úvazky a střídá se jich několik s hlídáním navzájem. Miško a tolik ženských, že by zůstaly doma s prckama a chlapi vydělávali tu taky moc není, málokdo si to může dovolit. Placená mateřská je tu jen 16 týdnů. Mají nám co závidět. Evi, já tomu tak nerozumím, přijdou mi normální, ale spíš poradí holky, co mají zrcadlovky.
Profilova fotka
Markét, držím palce, dej pak vědět!! Mončo, to jsou fotky focené narychlo jen tak, pro radost, nepotřebuji názor odborníka ;-) jen jak se vám líbí a jak na compech vidíte ty barvy atd :-)
Profilova fotka
evičko to hlídání neovlivníš babičky si budou vždy dělat co chtějí :-N :-( ]-( :-D my máme zase malou na spinkaní u mámy před tou oslavou x-) 29.10 jirka má volno tak půjdeme do kina a na véču x-) a v den oslavy si vše přichystám atd v klídku :-D :-D těším se na to :-D že zase bude spinkat u mamky je to relax ale nám už bude rok do ted jsme jí také nedávala
Evi, já nejsem profík na mimina, ale tady zjišťuju, že je moc dobře, když si dítě už brzy zvyká na jinou společnost než maminky. Není pak tak závislé. Ale možná budu z vlastního tak poprděná, že ho taky nedám z ruky. A věř, že s tou šťávou by to taky zvládla. Ono v tu chvíli musíš asi zapomenout na vše, co se může stát a nechat to na babičkách. Prababička zas kdysi o tři měsíce mladšímu bratránkovi než jsem já umývala ruky v záchodě, prý no co, vždyť je tam čisťounká vodička, teta myslela, že ji zabije! :-D Markét, tfuj tfuj, to zmákneš a s tím focením, supr! Kdo umí, umí! ;-)
Tady nějaké slevy: http://ona.idnes.cz/nakupy.asp
Profilova fotka
leni máš pravdu 8-) já tedy závisláčka mám ale v tom že nechce k cizím..ale to je asi v tomto období normální,.u babiček je ráda a u těch co zná :-) tak jsme za to ráda moje mamina by těžce nesla kdyby k ní naše malá nešla :-N s tím jídlem já už to neřeším bych se pořád rozčlovala :-D :-D minule jí dávala košíček dortíček ovocný malá se olizovala až za ušima..doma jí dávám co uznám já a vedle at jí dávají co oni uznají tak odchovala dvě děti :-D :-D tak snad ví co dělá..
Markét a to je pravda, doma to ovlivníš, ale u babiček ne! Já už se teď děsím tchyně, ta neteře a synovce uplácí tatrankama! ]-( Ale jinak je super, to jo! :-D Je dobře, že už ji pomalu zvykáš a že s Jirkou chcete občas vyrazit, myslím, že je důležité si udělat občas fajn večer ve dvou, je to hezké. ;-)
Profilova fotka
leni je to důležitý i pro manželství ne nadarmo se říká že dítě změní vše...ano změní ale někdy i na to špatné..právě ten stereotip atd...jsem mladá :-D :-D chci je ještě i bavit..pro mě život dítětem nekončí.. koukáte na přešlapy?tam to včéra bylo..to manželství radky s adamem a dítětem...chlapi se pak cítí na druh koleji..a asi na tom něco bude
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni - látkovky máme pořád a spokojenost :-) koukla jsem v rychlosti na fotky, moc hezká města, počasí vám vychází, co? x-) Evi - na fotky Říma se teprve chystám ;-) tak to já měla reference rovnou na přírodní kámen, v práci to mají všichni, kdo mají domek a jsou spokojení ;-) a i cena mi přijde v pohodě fotky Editky mi na našem compu připadně barevně Ok ;-) u nás rozhodně nejsou přebarvený 8-)
Profilova fotka
jezis holky ja jsem smolar, v sobotu je mega velika oslava, jakubova babicka ma veelikou oslavu 70 v restauraci s hudbou atd.. a co ja???????????? ja mam kasovitou dietu pred kolonoskopii!!! tak jsem se opet s jakubem pohadala, pac tam ani nepujdu, je to mozna ode me sobecky, ale popreju a jdu ke tchanovcum na barak.. nebudu se trapit pohledem na milion jidla atd, kdyz budu muset mit takovy hnusy... Samozrejme jakubovi se to nelibi ale to si mam rict krupicovou kasi k obedu????????????
Profilova fotka
Míšo - tak to je teda fakt smůla :-( já s mojí žravostí a nulovou vůlí bych tam procházela očistcem 8-(
Profilova fotka
pavli presne ja jsme na tom stejne, proste se tam rozbulim.,... bude to fakt veliky a tak rikam jakubovi ze radsi popreju a pujdu ke tchanovcum domu a on me poslal do pr.... ze ho akorat ztrapnuju a delam naschvaly.. nevi jaky to je :-X
Profilova fotka
Míšo a nechceš to překousnout a na chvilku tam jít? Nevím tedy co můžeš, ale třeba by ti udělali dobrou bramborovou kaši, nebo tak v kuchyni by jsi se určo domluvila.
Profilova fotka
Míšo bryndáčky dneska dorazily, díky moc :-)
Profilova fotka
pavli tyyyyyjo to byla rychlost!!!! :-O ja je posilala vcera kolem 16h :-O
Profilova fotka
tak holky ja jsem dneska od 6:15 vzhuru, mela jsme budika a jeli jsme na Prahu 4 zajistovat jeste nejaky odbery krve na tu kolonoskopii .... bleeeee domlouvala jsme se s doktorkou a pry muzu jist v sobotu jeste dost veci, jen ne uz zrnicka, ove a zeleninu se slupkou.. a vecer si amm dat radsi prirodni projimadlo.
Profilova fotka
jo a chtela jsme rict ze bych nikdy nemohla vstavat jako dneska... to je neco prisernyho.. uaaaaa.....
Profilova fotka
Ahoj holky, téda, vy jste toho napsaly, nestíhám skoro ani všechno dočíst! Co se týče dětiček, tak tam se moc nezapojim, moje zkušenosti jsou nulový. Ani jsem nikdy žádný dítě nehlídala, takže tak :-S Moni, my to s internetem budeme mít jako Evka. Máme tuším fajn net, nebo jak se to jmenuje, na střechu nám přidělali asi za 500 krabičku a od ní udělali rozvod do baráku, router koupil manžel a zapojil, všude používám noťas, zdi tomu nevaděj. Občas jsme s manželem každej v jiný místnosti, každej u svýho noťase a neni problém. Settopbox bychom taky mohli mít, ale chcem těch hodně programů, tažke to budem řešit satelitem. Ale jak bych se napojovala na sousedy, to netušim, to by asi moc nefachalo - jak psala Míša. Míšo, chudáku, to je teda zas nepříjemnost, viď? Aspoň, že na tý oslavě si můžeš něco dát. Tyjo, kolonoskopie? To bude nějaká kontrolní? Jojo, to vstávání je hrozný, občas tak taky musim vstát a jsem z toho až do 10 hodin celá rozhozená, fuj |-| Jinak musim říct, že fotky máte super, líběj se mi všechny! Moc! x-)
ahoj holky, Míšo a řekla Ti, co tedy můžeš jíst? Rozumím Ti, ráda a hodně jím, tak bych trpěla, ale přesto si myslím, že bys tam měla jít a chápu Kubu, že se naštval. Představ si to naoapak, asi by Tě to taky mrzelo. No rozhodni se sama, třeba to tam nakonec nebude tak zlé, bude se tancovat? To by mohlo být fajn. A jestli můžeš jíst aspoň něco, tak se najez pořádně předtím, ať Tě to pak neláká tolik! ;-)
Profilova fotka
S těmi sousedy jsem to myslela jako obrazně, když jste psali, že tam mám mít heslo, aby se nepřipojili sousedi :-D . Já ještě dnes psala u nás do Losanu, ty nabízí net a pokud máš net minimálně za 399Kč tak je k tomu možnost využít televizního připojení s jedenácti programy zdarma. Nám by to stačilo, protože sice u nás jede permanentně i několik televizí najednou, ale stejně je to vždy Nova,Nova cinema, Prima, nebo Barandov. Ještě zkusím najít ten Fajn net. Míšo a půjdeš na tu oslavu, když krom zrníček celkem můžeš jíst?
Profilova fotka
Tak Fajnet nás nepokrývá, ale nabízí hodně podobné služby, jako u nás Losan.
Profilova fotka
Musím Vám říct, jak mám rozmazlený kočky. Dnes, když začali v osm lézt dělníci po lešení, tak mi Netynka opět vlezla pod peřinu, ale to jí nestačilo. Vlezla mi až do pyžama a hlavičku prostrčila u mé hlavy :-N .Ještě, že jsem měla rozepnutý knoflík, jinak jsme se obě udusili :-) . Tak takové já mám buzení po ránu.
Moni, to jsou ale kočky! :-D
Profilova fotka
Tak to je supr, žes někoho našla, Moni. A ta nabídka TV s jedenácti programy zdarma je teda super! Co se týče koček, to je teda mazec, ale zas je to hezký probuzení, když se takhle přitulej, ne? :-) Že prostrčila hlavu pyžamem, to jsem se musela smát :-D Leni, a jak jde hlídání? Jsou dětičky hodný? Tim myslim, vychovaný a nerozcapený...
Já se taky pobavila! ;-) No je jí u Tebe teploučko. tebet, děti jsou všechny zatím fajn, díky za to! ;-) a co vy a zabydlování?
Profilova fotka
Tak to je príma, já vždycky slyšela takový šílený story, jak maj holky na hlídání takový trošku rozmazlený děti, no zkrátka noční můra :-D My se zabydlujem, o víkendu manžel plánuje překopat elektřinu v ložnici, abychom si mohli navrtat lampičky k posteli do zdi (takže nad postel) a pak budeme malovat a tapetovat, už jsme vše nakoupili, tapety dorazily, tak se nemůžu dočkat. Barva bude taková hnědobéžová, aby ladila k tapetám, jakmile to bude hotovo, vložim zas nějaký fota. A tim bude ložnice hotová. Postel už máme dýl - z ikey :-D a k tomu noční stolky. Ty jejich se nám nelíbili, tak je manžel nějak uřezal a upravil, je na tohle hrozně šikovnej!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?