Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Evko u nás ráno škrábeme auta :-D . Teď tu byla paní, co jí budu pronajímat byt, šatní stěnu koupit nechce, ale ručníky, které jsou ještě zabalené ano, tak jsem ráda. Prý by si stejně pořizovala modré ;-)
Profilova fotka
jeee tady je dneska osklive :-( ma byt hnusne i o vikendu to ja jak naschval, ze?
Profilova fotka
To jo, i když mě víkend a všední den stejně splývá :-D .Aspoň se nám nebude chtít courat a bude se makat. Zima už je prostě za dveřmi ]-(
Profilova fotka
Děvčátka, opět žádám radu. Tedy nevím, jestli už jsem se náhodou neptala :-N . Za kolik korun jste kupovali matrace? My máme teď asi za 2 000, ale nevyhovují nám a mamča má matrace, které stáli přes 10 000 jedna, což mi zase přijde zbytečné.
Profilova fotka
Ahoj holky, dělám fotoknihu a trochu nestíhám Vládík byl v pohodě a dokonce prospal celou noc, takže jsem se budila sama od sebe a chodila ho kontrolovat ;-) Mončo, my máme dvojmatraci za 7 tis. se slevou a musím se zeptat, z čeho je, protože je opravdu perfektní. Poslední rána byla vždycky na teploměru nula a dneska 8 stupňů, to je skok =-) Postupně snad dočtu
Profilova fotka
Jiřinko a kde jste jí koupili?
Profilova fotka
Já jsem pěkně naštvaná.Pavel jel do Plzně a neřekl mi to. Někde v Ústí se mu podělalo auto a prý je v Plzni autoopravna bavoráků. Mohla jsem jet k Evče na kávu ;-(
Profilova fotka
Jé, tak to bych byla taky naštvaná V mostě, u obi, jak prodávají koberce, tak vaškovo rodiče znají toho šéfa a on jí má. Ale jestli ji prodávají i na prodejně, tak to netuším. Vím, že on nám jí někde sháněl. Ale máme 160cm Markétko, musela jsem se zasmát, jak jsi měla radost, že se ti malá naučila slézat z výšek a ty už se nemusíš bát Vládík taky právě uměl přelézat tu sedačku, nahoru vylezl a dolu se zklouzl, ale teď se tam špatně otočil a ze sedu spadl do zádu :-| Ale on je opravdu gumový x-)
Ahoj holky, tady je taky ošklivě. Čeká nás poslední volný víkend, pak už budou jezdit návštěvy, ale moc se těšíme. Já měla dnes nečekané hlídání, holčička, co ji budu s břáškou vyzvedávat ve středu z české školy, je trošku marod, tak jsem tam byla přes dvě hodinky a zítra budu vozit malou Áňu, ta je zlatíčko, tak se těším a spojíme to i s Adamem s nějakou procházkou. Dnes jsem vařila houbovku a docela se mi povedla. Jiři, tak to je moc dobře, že je Vládík v pořádku, takových pádů ještě bude, jen pak maminky se můžou zbláznit, viď? ;-) Miško, malá je šikulka, před tatínkem byla hrdinka, co? :-) Moni a do Paříže na kávu bys nechtěla? :-D Co plánujete na víkend, holky?
Profilova fotka
My potřebujme větší. Oni u nás nabízí při koupi matrací nad 11 000 malou LCD telku jako dárek. jEn nevím, jestli 11 000 není moc. Prostě tomu nerozumím.
Jiři, tady tip na slevu na fotoknihu: http://www.dnesnebonikdy.cz/cs/dnes
Profilova fotka
Mončo, já se v tom taky nevyznám. Dali jsme na jeho doporučení a vyplatilo se. Evičko, tak jsem koukala na ty fotky na svém notebooku (je to úplně jiný obraz, než na pevném PC, to se budu muset ještě mrknout, protože fotky nakonec upravuju tam) a tady mi připadají z domova docela tmavé a z venku jsou super. Upravuješ je? Mě se zdá, že asi ne a některé by potřebovaly. V té knížce píšou, že ze zrcadlovky ty fotky vycházejí barevně o něco hůř, než z kompaktu a je to pro prostor na úpravu fotek, že naopak z kompaktu je už neupravíš a u zrcadlovky je to skoro pravidlem. Jinak s tou kašičkou, tak to nehroť. Já jí vládikovi dala na večer jen párkrát a vůbec po ní déle nespal. Asi jsem vám ani nepsala, že jsme v pondělí byli na plavání a hrůza, Vládík přes půlku prořval až hystericky. Chtěl si hrát s balónama a hračkama a ne dělat to, co musí :-| Zkusíme to ještě 4x, co máme zaplacené a jestli se to nezlepší, tak pokračovat nebudeme, nechci, aby měl pak z vody trauma. Ona nám říká, že musíme vydržet, ale já si myslím, že je to normální, že si chce hrát. ostatní takový problém neměli. Ale paní, co chodí po nás, tak mají to stejné a prý se to ani po 5 lekcích nezměnilo :-) Jinak je vládík zlatíčko, ráno si sám i 2 hodiny hraje a čte x-) A odpoledne si taky umí hrát sám. Venku je neskutečný, je to krásný, když mi tam běhá, hraje si s listama a dokonce i poslouchá, když ho chci vzít za ručičku. Občas uteče, ale jinak je super :-) Dneska spí už skoro 3 hodiny a v pondělí jsem ho budila po 3,5 hodinách =-) Dneska spí u Vašíkovo rodičů a my si jdeme povyrazit ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni, děkuju. Sice tomu moc nerozumím, jsou tam nějaké podmínky, ale je to jen na 26 stran. Já jsem v půlce a mám přes 40 ;-) Jinak mám panoramatickou, zkouším ji poprvé, už máme 8 knížek na A4
Jiři, aha, já to moc nestudovala. Jen se občas dívám na ty slevy, jak jsem vám kdysi posílala v mailu, tak občas něco přepošlu, když mě to zaujme. Je tam teď např. wellness víkend pro dva za 3tis., tak uvažuju o dárku pro mamku a jejího přítele. http://www.slevomat.cz/cs/ Já bych to s malým taky nehrotila, jestli se to nebude lepšit! Kam razíte, na véču nebo zapařit? Tak si to užijte! ;-)
Profilova fotka
ahojky :-) tak na plavču jsme nebyli volali nám byla malá účast asi nemocní všichni :-( tak jela semnou mamina domů já odpočívám ona se stará :-) ted malá kouká na jen počkej zajíci a děsně se tomu směje :-D :-D moni my máme tu obyč postel takže matrace jsme zatím neřešili ale vím že švagrovka ted pořídila za 3 tis pro oba v akci a chválí je :-) jiřinko to jsem ráda že je malý v pořádku :-) tak víš jak jsme to myslela že už nemusím tak šílet ;-) že už to umí a měla jsem radost z dalšího pokroku x-) naše je také gumová :-N ale fakt hodně :-N upadne má bouli ale pláče tak minutku a je klid fotokniha ajoooo tu bych také měla udělat :-x =-) užijte si večer my půjdeme zapařit za 14 dní už s etěším x-) x-)je super že už s evládík zabaví 8-)atd naše už to umí také je to ted lepší :-) leni naše malá měla houbovku u mamky s rohlíkem a jak si šmákla :-) samo bez hub atd ;-) snědla plnou mísu..to hlídání se ti rozšiřuje to je super x-) x-)
Profilova fotka
monco ja mam matrace z Ikei za 2tis jednu, jsou pruzinovy ale me vyhovovali, jen ted je uz dost asi prolezena. takze bych sla do drazsich ale take v Ikee tam je veliky vyber a suúer ceny
Profilova fotka
Takže každý jiný názor. Moc děkuji. My si tenkrát také koupili levnější a jsou k ničemu, ale myslím, že máme blbé i rošty. Nejhorší je, že to stojí tolik peněz, ale jestli ti vyhovují, zjistíš až po pár vyspáních. :-(
Moni, na matracích by se šetřit nemělo. Mně osobně se dost blbě spávalo na měkkých, bolela mě z nich záda. Jinak neporadím, zkus pátrat na netu, nějaké diskuze, rady, tipy. Na modré střeše nic není? Můžu se zeptat kamarádů, dva páry jsou také dlouháni jako vy, tak třeba poradí. Když vidím, kolik to dá zařizování, tak se toho už teď děsím! A postel už máte vybranou? Markét, taky jsem ráda, že mám víc hlídání, mám co dělat, s dětma mě to baví a ještě si vydělám. A už je líp? ;-) Jo a četla jsem si v souvislosti s tím pátráním po malé Aničce o ztracených dětech v ČR. Holky, já asi nebudu mít děti, ten strach musí být obrovský, asi mu budu pořád za zadkem!
Profilova fotka
leni není líp ale na jednu stranu jooo :-D :-D to je fakt super hlídání práce baví tě to a ještě zaplaceno co víc si přát 8-) mám doma stojany a plátna x-) x-) manžel mi to rozdělal v obýváku je to pecka :-) vejde se to sem jupíííííííí x-) x-)
Profilova fotka
leni o té aničce je to strašný |-| |-| ale tohle si říkat nemůžeš!!to nejde takto brát :-( to není jen tohle to jsou nemoci atd musíš myslet pozitovně ;-) ;-) holky fotečky z obýváku na FB :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak nám dneska samozřejmě to sluníčko nevylezlo a při focení jsme v lese solidně zmokly, nejdřív poprchalo, tak to nás neodradilo a nakonec slejvák jako blázen, takže jsme v rychlosti udělaly pár fotek a hnaly jsme domů.. Malovala a česala jsem jí hodinku a fotily jsme tak půl, ale aspoň jsme se trošku vyblbly :-) Tady je výsledek: http://evalin.rajce.idnes.cz/Janina/ Mončo, no to mě teda mrzí, Pavel by teda zasloužil, to je taková škoda :-( K té matraci, já prodávám pár typů, jeden máme a moc mi vyhovuje, je tvrdší, má 7 různě vystužených zon pro podporu těla atd, kdyžtak ti to pošlu do mailu. Podle mě to chce ale vyzkoušet, jaký typ matrace ti bude příjemný. Jiřinko, to je dobře, že je Vládík v pořádku :-) K těm fotkám Editky, ty jsem zrovna upravovala skoro všechny..( kontrast a sytost) je to zvláštní, že na každém compu je to jiné, já to na svém vidím ok, Míša to viděla přebarvené, já pak na ně koukala u kámošky v compu a tam byly taky dost barevné a tobě se zase zdají málo nbeo tmavé, tohle je peklo, čeho se mám teda chytit, aby byly na všech compech hezké? Jsem z toho trošinku zoufalá.. Jinak kašičky už papáme, zkusela jsem jí pak dát znovu tu hami mléčnou, po které se poblindila, ale jen půlku dávku a papá jí a neblinká a zase krásně spí celou noc, máme asi spurtíka :-) Co je panoramatická fotoknika? A kam razíte večer? hezky si to užijte!!!! :-) Markét, z obýváku hotovej atelier, super :-) Už jsi vyzkoušela něco vyfotit? Na kolik to vyšlo? A už je ti líp? Leni, téda, tobě se to hlídání krásně rozjíždí, viď :-) Copak máte v plánu na víkend, razíte někam na výlet?
Profilova fotka
evičko povedené fotečky :-) moc hezká holčina nebo paní 8-) fakt jí to sekne :-) nezkoušela manžel přijel večer byla tma sám mi to připravil abych to viděla atd o víkendu maká tajkže z toho nic nebude ;-) vyšlo mě to na 2 tis,i s pozadím ;-) mám černé bílé a stojan :-) jsem nadšenááá x-) x-) líp už je trošku
Profilova fotka
Markét, děkuji, ta kámoška je strašně fotogenická, na fotkách vypadá úplně jinak než ve skutečnosti chodí, nemaluje se a vlasy taky nemívá takhle udělané, moc se mi tam taky líbí :-) To je super cena za ty pozadí a stojany, to je pecka, to jsou papírové?
Profilova fotka
Ahoj holky! Evi, ty fotky kámošky jsou super! Hlavně v lese, jak se tam přirozeně směje, paráda, musely jste si to užít, co? ;-) Markét, musim mrknout na FB, zní to že máš výbavu jak profík 8-) To máš senzačně zařízený. Takhle si to taky představuju, dítě dám babičkám a ať se vyblbnou. I když, jednu máme 7OOkm daleko, tak to asi nebude tak žhavý ;-( Moni, my matraci hrozně vybírali, v ikee jsme se váleli po všech matracích snad hodinu a uznávám, chtěli jsme to nej (nejlepší, nejdražší), ale pak nám bylo líto vyhodit za jednu matraci 15tis, i když byla fakt úžasná, tak nakonec máme z ikey rošty za 7tis a matrace obě za desítku. A spí se na nich kráásně, momentálně bych neměnila. Fakt je, že je máme teprv dva měsíce...
Profilova fotka
Míšo, kdy máte tu oslavu, zítra? Tak si to moc užij! My máme zítra pařbičku u nás doma, přijede něco málo rodiny, tak už teď vařim a chystám se na ně :-D Ale to až večer, přes den nás čeká opět zvelebování ložnice 8-) Co plánujete o víkendu vy?
Profilova fotka
ahojky krásné upršené ráno :-| evičko nejsou papírové jsou toho polyeteru nebo jak :-N dají se i utírat ;-) to bílé bude asi prosvítat ale to černé nemá chybu na aukru vyšlo 399 jinak stojí kolem 1000 a bílé i někde 1900 8-( zatím my stačí tohle až tím začnu třeba vydělávat investuju do více věcí :-) tak té kámošce řekni at se maluje je to kočka 8-) tebet také fotíš?nebo jak to myslíš?no já pokud budu fotit musím jí nekam dát ty stojany jsou dosti chatrné a strhla by to na ssebe :-| a navíc by to nevypadalo dobře mít tu lidi a dítě by tu lezlo :-D :-D moc si užijte pařbičku x-) já se budu léčit :-N :-p
Profilova fotka
evi jinak i je to dobrý že si malou nafotím doma jako myslím ateliérovky a nebudu za to dávat 1000 kč za pár fotek 8-( tohle se mi myslím brzo vrátí nafotím jí v roce ve dvou atd a mám to vrácené :-) jelikož mám i stativ můžeme mít i společné :-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky, taky je u vás tak ošklivé počasí? Pěkně mě to mrzí, zima se blíží strašlivou rychlostí. Manžel šel dnes dělat dřevo. Tebet, děkuji, no byla sranda, jelikož nám u toho opravdu dost pršelo, tak jsem věčně bojovala s deštníkem, aby mi nezmokl foťák, do toho to štelovat, byla to fakt strašná rychlovka, klendra a pak jsme tady 3h roztávaly :-D Až v compu jsem se všimla, jaké "krásné" stromy jsme si na to focení zrovna vybraly :-D les jak kráva a já jí postavím zrovna k rozbitému, a pak k označenému stromu :-D Markét, no určitě se to vyplatí i jen na to focení třeba Sofinky, přesně jak říkáš. Mně teda nabízel ten kámoš fotograf, že mi kdyžtak atelier půjčí, ale mně je to takový blbý, ty plátna jsou dost choulostivá a určitě nemá zrovna nejlevnější a nerada bych je nějak poničila, je to blbá náhoda, kdyby se tam malá třeba poblindila nebo kdoví co. Ta cena těch tvých mě velice mile překvapila, to je fakt paráda :-) Jen mi přijde to černé takové lesklé nebude to dělat neplechu s bleskem?
Profilova fotka
evičko u nás bylo ošklivo ale ted vykukuje sluníčko :-) já mám hotový obídek a koukám na telku malá spinká :-) zima je nenávratně tu :-( ]-( a bude pěkně dlouhá :-S já to ještě nezkoušela fotit ale má je hodně lidí z koníka jak molicova tak nikulka tak blanka.k,má je dost lidí a nestěžují si a fotečky mají krásné x-) x-) x-)
Profilova fotka
Markétko, to byla reakce na to, že jsi psala, že se mamina stará o malou a Ty odpočíváš, proto jsem psala, že to máš supr zařízení, že dáš Sofinku babičce ;-) Já nefotím, moc tomu nerozumím :-S Ale když můžu, tak si od příbuzných zrcadlovku půjčím a různě si hraju, to mě baví. Ale vlastní nemám (zatím :-N )

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?