Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Míšo - tak alespoň něco můžeš na oslavě ochutnat, hned je líp, ne? ;-) tebet - my máme taky postel z Ikey ;-) i s nočníma stolkama, nám se líbí, u nás ani nikdo tak šikovný není, aby zvládl nějaké úpravy ;-) ale máme od nich jen ten rám postele; rošt a matrace jsme kupovali jinde nám v ložnici chybí jen světla (nějak nejsou lidi, kteří by je vybrali) a pověsit obraz :-D teď nám dělají vestavné skříně v šatně, jen jsem si tam ještě vymyslela takový napůl skládací stůl na žehlení a z toho má teda pán hlavu zamotanou, nějak to vymyslel a až tady zjistil, že to tak v praxi vlastně nepůjde :-x :-p
tebet, já zažila malé hajzlíky v Rakousku, ale nakonec jsem to tam nějak ustála. paní byla profi fotografka, věčně pryč, i dva dny v kuse. když byla s dětma, plánovala jim čas a ony se neuměly vlastně ani samy hrát! jednou jsem na její pokyn musela držet dveře, aby malý neutekl! a malá mi nadala do kráv a plivla mi jednou do obličeje. maminka byla úžasná, tedy dokud nedošlo na to, že nezvládám děti, to už byl oheň na střeše! málem jsem odjela, ale pak jsem říkala, že se přeci nevzdám! dost jsem s nima cestovala a byla i na dovolené v Řecku, potkala jsem tam fajn lidi, ale celkově trochu extrémy, prostě děcka rozmazlení, ona je vychovávala sama! Pavli, já se zamilovala do ratanové postele z Eviččina obchodu, tak tu jednou chci! ;-)
Profilova fotka
ahojky mám zub venku x-) x-) pan dr.byl šikovný ani to nebolelo 8-) to neděle to byla bolest a ted nic..a bála jsme se jak malé děcko :-N takže už mám po bolesti..ted jsme si udělala pudink a dělám mufiny :-) bojím se ještě jíst :-p :-p
Profilova fotka
Teda, Leni, tak to já bych asi nevydržela. Právě jsem taky četla různý story, jak holky musely x-krát vyměňovat rodiny, no fakt mazec. Máš teda ohromnou vůli, klobouk dolů! Jé Pavli, šatnu bych taky brala, na tu nám nějak nezbyl prostor, ten stůl na žehlení musí bejt praktickej! Já zatim žehlim v kuchyni na stole, plánuju si koupit nějakej spešl na žehlení, ale přijdou mi všechny takový vratký :-N Markét, já na Tebe myslela! Takže to máš za sebou, uf. Chudáku, hlavně, že už je po všem. Ještěže byl dr. takovej machr, to bylo raz dva, viď? A teďka to nebolí, jak to přichází k sobě? :-o
Profilova fotka
Markét gratuluji k ukončení trápení. No, já si dnes připadám jak oslíčku otřes se. Připojení varné desky k plynu mě stála 1500,- bez papíru, šla jsem do kolen, zarámování obrazu z DR bude stát 1100,- a účet za telefon a opět prázdná nádrž v autě mě také nepotěšila. Pak jsem měla spicha s pár kamarádkama., když jsme se začali bavit o platech, odměnách a výhodách v práci, tak už jsem byla nasraná úplně. Z nejlépe placené práce na Okresech se pod Úřadem práce stala z má práce, práce pro sociály a to po nás chtěj vysoké školy. No, mám dost. Zalezu pod deku a dnes už nechci nic vědět. Jo a tebet s tou telkou je to nějaké divné. Sice tu nabídku mají na stránkách, ale poslali mi ceník a vše šlo do tisící, za každou připojenou televizi zhruba 1500Kč a my jich budeme mít pět. Takže si je vyslechnu a možná vezmu jen internet. S tou televizí fakt nevím, ale dávat 65000Kč za satelit a 1500 za připojení dalších televizí se mi opravdu nechce.
Profilova fotka
Čauky Moni, tak to je pech, no, to věřím, že jsi naštvaná! S tou TV je to teda zapeklitý, my ji ještě nemáme, ale 65tis. to určitě nebude, manžel se tomu dost věnuje a tohle by ani nenavrhoval, to by bylo mnohem víc, než chceme investovat do samotný televize. Myslím, že pořizovací cena je kolem pár tísíc... Jak je to s dalším připojením televizí, to netušim, my budem mít jen jednu. Ale řekla bych, že když máš svůj satelit, tak 1500 za další televize platit nemusíš... :-(
Profilova fotka
Jéééééé, já se uťukla, je to 6500Kč za satelit a něco přes dva tisíce pozemní připojení, ale za kažkou další televizi se platí podle typu připojení od 1500Kč do 2000Kč a to fakt ne. Máme televizní rozvody do každé místnosti v domě, nechápu, proč bych měla platit za každou telku zvlášť. Budu hledat dál. Asi si dám e-poptávku.
Profilova fotka
Tak to jó, jsem se lekla, že by to prodávali i za takovouhle sumu :-o No, nedivim se, že se Ti nechce dávat 1500 za každou další televizi, to je masakr, to jsem vůbec netušila! Tak přeju úspěšný hledání! Co vlastně sedačka, už jí máte v domečku? Jak se na ní sedí?
Profilova fotka
Tebet nemáme, dodací lhůta je šest týdnů a je z Aska, takže bůh ví :-| . Jsem Vám zapomněla říct, že příští týden v úterý by měli konečně přijet z Aska a dodělat kuchyň. Nechcete uzavřít sázky, jestli to bude konečně kompletní?
Profilova fotka
Koukej tebet, že nejsem cvok http://internet.losan.cz/text-pripojt...
Profilova fotka
Jsme si z toho tady udělaly dobrej chat :-D Ale já už jdu za minutku domů, takže bude klid :-D Tak to se budu těšit na foto, to čekání je dlouhý, co? Co vám ještě na kuchyni chybí? My taky nejsme ještě komplet, chybí nám ten obklad, chcem nějakej ten tyrkyskovej lacobel, ale není teď moc čas věnovat se cenovejm nabídkám, řešíme do toho ještě jaksi plot... Fakt nekonečný ]-( Ale stokrát, možná milionkrát lepší, než panelák (alespoň pro mne). Jsem ráda, že už v něm nejsem a to jsem v něm vyrůstala a žila až doteď.
Profilova fotka
No pěkný, to maj hezkou reklamu, fakt že jo. Jakmile se začneš zajímat o podrobnosti, šups, hned tam frknou nějaký kličky jak navýšit cenu. Nojo, ať žije marketing... :-D Já už fakt letim!
Článek se načítá
Profilova fotka
se vám sem vtírnu :-D tebet - já taky teď žehlila na stole v kuchyni (s žehl.prknem jsem se nikdy neskamarádila), ale já to měla věčně rozkrámovaný, teď to uklidím do šatny a bude klid :-D horší bude se k tomu žehlení dokopat, když mě to nebude mlátit do očí :-D šatna už je hotová, pán si s tím nakonec poradil x-) Moni - my si dovezli z DR 2 obrazy a nechali jsme si je jen napnout na rám, ale z ceny 800kč jsem šla taky do kolen 8-( vy budete mít 5 TV ? :-o :-N
Profilova fotka
Aha, tak už vím, proč mám dnes takový den, mám to v horoskopu http://www.horoskopy.cz/kozoroh/ TEbet, jak už jsem psala, tak Vás obdivuji, mě se tedy z fotek zdá, že máte hotovo, ale ty pořád popisuješ dodělávky, kvůli kterým my ještě nebydlíme. Ale asi jsme to měli překousnout a ušetřit za nájem. Kdyby mi někdo nabídl dřív, že chce podnájem, tak bych šla. Škoda, ta paní, co bude mít náš byt od 1.11. shání byt už půl roku. Myslím, že tak od srpna, už jsme mohli být pryč, aspoň by nás to donutilo pohnout. Tebet, já si vůbec nemyslela, že za takové kraviny jako TV, internet, připojení trouby, zprovoznění toho či onoho bude lítat tolik peněz. Také jsem chtěla do ložnice tapety, ale koupila jsem za 500Kč barvu a hotovo.
Profilova fotka
fsvojap a myslíš, že mě někdo donutí žehlit, když bude prádlo i prkno pěkně dole ve sklepě v prádelně :-N ? fsvojap určitě. Teď v paneláku máme tři. V baráku k tomu přibude prádelna ( jako žehlit bez televize se snad ani nedá) a pokoj pro hosty. Ale máme staré klumpy, krom televize v obýváku.
Profilova fotka
Jo a ložnici jsme koupili tuhle, jen postel a dva noční stolky, víc se toho tam nevejde http://www.jitona.cz/cz/nabytek/lozni...
Profilova fotka
ja se sem take vtirnu :-D monco, my jsme si samy pridelali sesivackou obraz z DR na prkenka z OBI :-D cena asi 50-70Kc :-D udelali to tak i nasi se svym obrazem z DR.. co se tyka zehlani.. hruuza ja se k tomu proste nemuzu za boha dokopat, ale kdzy uz zehlim tak to jde rychle ale dokopu se az kdyz jsou tak 4 varky :-/ a toho uz jke kotel.. bleeeee
Profilova fotka
Míšo, já mám obraz metr velký, je potřeba ho vypnout, byl dva roky srolovaný :-(. Byl dost drahý, tak ho nechci poničit.
Profilova fotka
mag ja mam veeeliky urcite vice jak metr... mam ho jako jirinka v obyvaku
Profilova fotka
noo ted mi volal jakub ze teprve ted skoncil v praci :-( me uz z nej trefi... takze domu prijde ve 20h :-(
Profilova fotka
Mončo, mi to udělali jako Míša a máme ho taky přes metr dlouhý Jinak jsem vás dnes vůbec nestihla dočíst, tak snad zítra. Buď něco dělám, nebo koukám na přímý přenos z toho zachraňování horníků na netu ČT24
Profilova fotka
Ahojky drbny :-D dneska jsem tu měla celý den kámošku s tím o 9týdnů mladším chlapečkem, tak už je o kilo těžší a o 4cm než Sárinka. Byl to super den, dětičky si hodně dlouho vystačily samy na hrací dece, navzájem se bavily, což bylo úžasný, jestli to takhle funguje s dvojčatama, tak bych se jim vůbec nebránila :-D Mončo, probuzení krásné, to máš mazlíky kočičky x-) Jinak ty peníze fakt ke konci lítají strašně, člověk si říká, že už je vlastně vše uděláno, ale ty dodělávčičky jsou nejen zdlouhavé, ale i něco stojí :-S Obrazy z DR máme taky zatím pořád srolované, tak jsi mi připomněla, že by bylo na čase s nima taky něco udělat :-) Markét, to je dobře, že to máš za sebou a budeš mít klid, jak je ti teď? Pavlí, tak to je super, ž euž máte šatnu hotovou, jakou jste nakonec vybrali? Taky tu z Ikey jako my nebo jste si něchali dělat něco na míru? S tím žejlícím stolkem dobrej nápad! :-) jen bude tě bavit být sama zavřená v kumbálku a žehlit? Já žehlení úplně zrušila, vyhladím to při věšení, pak hezky složím nebo pověsím do skříně a fakt není poznat, že to není žehleno. To samé i pro malou, protože to bych se zbláznila, jak byla věčně poblinděná, prala jsem ob den plnou pračku a to bych nědělala nic jiného než pořád žehlila.. Takhle je to veget :-D Leni, přeběhl mi úplně mráz po zádech, jak jsi psala o těch dětech v Rakousku, to tě obdivuji, já bych se takových paňárů i snad bála :-D Jak dlouho jsi tam s nima takhle válčila? Je dobře, že teď jsou ty dětičky hodné, co hlídáš. Snad jsem nezapomněla na něco ještě reagovat, je toho za dnešek moc..
Profilova fotka
Moni - já žehlím s notebookem ;-) Evi - šatnu jsme si nechali dělat na míru, protože je to v podkroví a ty šikminy tam byly problematický... :-| vyfotím to a pošlu odkaz, ale asi až zítra; žehlení mě samozřejmě bavit nebude :-D
Profilova fotka
Ahooj, tak jsem zas tady :-D Mám tu naživo puštěnou tu záchrannou akci v Chille, jsem z toho nějaká celá dojatá :-N Moni, my už museli pryč, už to bylo fin. neúnosný. Prostě se zařizujem za pochodu. Někdy jsem z toho otrávená a říkám si, že bych se na to nejradši vykašlala, ale když se to pak dodělá a vypadá to nádherně, z toho jsem nadšená! Ložnice pěkná, mám ráda tyhle barvy! My máme postel tuhle: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... Míšo, jak jse přidělávali ten obraz, my totiž koupili dva, takový úzký, vysoký a právě přemejšlíme, jak je zarámovat. Teda, rám nechceme, ale když bysme to takhle ohli, jak píšeš, není tam vidět takový to nedodělaný? Nevim, jestli mně pochopíš, jak ty okraje jsou jen takový jako neostrý, vlnitý... Nevypadá to nic moc, tak přemejšlíme, jak na to... =-)
Profilova fotka
Co se týká žehlení, tak to úplně nesnášim, mám ještě takovou debilní žehličku, co jsem si kupovala děsně dávno v Tescu asi za tři stovky, takže hrozně špatně žehlí a já se s ní morduju, ale je mi líto vyhodit prachy za novou, ještě navíc, když SOBĚ žehlit nemusim ]-( :-D
Profilova fotka
Jo a Moni, taky jsme furt cvakali, samý přípojky, konzultace, atd. prostě ze začátku ty prachy lítaj jak nic. To je blbý, ale nedá se nic dělat :-x
Profilova fotka
tebet - tak přesně tuhle postel máme taky, akorát tu o odstín tmavší ;-) my máme ty okraje obrazů ohnutý víc, takže to jakoby nedodělané je schováno na zadní straně ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak po nechtene dovolene zase v praci, mela jsem po zkusebce hodnoceni se sefem a tak dobry. Mozna pojedu na 14dni na skoleni do Prahy, neuvazujete o nejakem srazu, rada bych vas poznala i osobne.. mela jsem chut na topinky, tak jsem s takovou chuti zblajzla hned 2:) Ted zklidnuji zaludek jogurtem... Zitra mam prezentaci v ramci dnu otevrenych dveri na nasem oddeleni, no tak jsem zvedava, snad se nezakoktam... A jeste mi volala manza, ze mame v aute alternator v haji, dalsi 3tisice v haji... A prodali jsme dum, tedy zatim se podepisuji papiry..huraaaaaaaaaaaaaaa
Profilova fotka
Pavlí, dobrá volba :-D Aha, díky za tip, já se bála, aby to nevypadalo blbě, musim to pořádně prozkoumat, protože tam máme takový černošky a kousek od okraje jim končí hlava, tak to musíme udělat nějak citlivě, abysme jim neohli hlavu... :-N Kami, tak gratuluju k prodeji, to je skvělá zpráva! A co děláš za práci, že máš prezentaci? To bude Tvoje první? Tak budu moc držet palce, mluvit před hodně lidma najednou, aby to mělo hlavu a patu, neni zrovna nic, co bych vyhledávala, ale když musíš, tak musíš :-)
Profilova fotka
Tebet: delam administratora, bude nas prezentovat vice, ale ja jsem nervozni uz preventivne, je to jen na 10min, ale budou tam i manazeri a tak... jen at to s domem vse klapne a pak si teprv oddechnu!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?