Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
ahojik holky.. jen na skok hazim odkaz na fotecky z oslavy :) http://pipiii.rajce.idnes.cz/Amalky_1...
Profilova fotka
tebet, my ty tapety uz mame pres pul roku:) pruh v obyvaku- takovy stribrno ruzovy a v predsini pruh hnedo bezovy s kytkama
Profilova fotka
Míšo to jsou nádherný fotky, malá si to opravdu užila, je vidět, že už ty dárečky vnímá a má z nich radost. A pak že ti malé nejí, do dortu se pustila s vervou ;-)
Profilova fotka
Tebet v Hornbachu jsme kupovali tapety my. Mají tam obrovský výběr a dokonce jsou některé levnější než na netu. Já bych teď potřebovala něco zajímavého do chodby v hnědé barvě. Viděla jsem na mimibazaru siluetu odkvetlé pampelišky, ale stála 1000Kč, to mi přijde dost na jeden motiv. Míšo mě se u Vás líbí ty tapety myslím u okna, je tam jemňoučký květinový motiv. Ty černé kytky už se mi nelíbí,u vás v kombinaci s rudou to ale vypadá dobře, když to vylítlo, tak jsem z toho byla úplně nadšené. Kamarádka to měla nalepené i na kuchyňské lince.
Profilova fotka
mag, my to akorat slupujeme, nedrzi nam .)budeme tu mit policku :) jinak ja si take koupila tapety v Hornbachu :-D
Profilova fotka
Míšo, fotky úžasný, úplně z toho dejchá to štěstí a radost všech :-) Malé se to evidentně taky moc líbilo, fakt super i ta výzdoba se ti strašně povedla, krásné první narozeninky x-) Mončo, já mám doma vše z masivu, kromě kuchyně a problém s údržbou není žádnej.. jsou na to spešl přípravky na dřevo.. třeba když se udělají kolečka atd,tak se to tím přejede a je to zase ok. Jinak sama nevím, jakej styl bych zvolila k tomu tvému krbu, je hodně zdobnej, tak možná by to vyřezávané bylo moc,ale na druhou stranu zase jestli by to druhé nebylo zase k tomu takové strohé..těžko říct.. Jinak máme dneska trápeníčko, zkusila jsem večer dát malé na zkoušku poprvé kašičku (od Hami na dobrou noc od 4.měsíce), krásně jí slupla a usnula po ní jako budulínek, ale kolem půlnoci se probudila zvracením a kaše šla ven.. přesně tak to probíhalo s tím nutrilonem, co jí Petr dával, když jsem byla na tom třídním srazu. Stalo se vám to někdy taky?
Profilova fotka
ahojky :-) my včéra měli pěkný den s maminou a dneska jedu na Kladno za kámoškou x-) a jejím prckem tak se moc těším x-) evi někdy se to stává že po kaši blinkají či je bolí bříško :-( nám se to nestalo jednou se vyblinkala ale hned po krmení že jsem jí dávala ač nechtěla uvidíš jak dál... míšo fotečky pěkné :-) krásné narozeniny a máme stejnou deku :-D :-D tu zelenou z Ikey :-D :-D koupila jsme jí jak jsme tam byla pro ten koberec byla levná :-D :-D
Profilova fotka
NO Evi, já si s tím také nevím rady. Skloubit detaily dohromady je opravdu fuška. Každopádně, hlavně, aby se to líbilo nám. Ale víš jak, dobrá rada nad zlato.Ošetřovat budu asi tím přípravkem z Tesca, co jsi mi psala. Evi, není jen možné, že se malá na noc přejedla? Jestli to bylo po jídle a vyhodila to, tak by jí už nemělo být zle.
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tak v noci to pak bylo už v pohodě, vyblinkala se a usnula a spinkala do 8h,to jsem jí nakojila a spinká dál. Vedle u baráku od včerejška vrtají tepelné čerpadlo, je to šílenej kravál, já tu pokaždé nadskočím, dělá to občas strašný zvuky a s ní to nehne. Močno, no je možné, že se přecpala, nebo jí prý může vadit to umělé mlíčko v té kaši.. jenže já nemám nervy na to, ze sebe vydojit tolik mlíčka, abych jí dělala kašenku ze svého a taky jsem chtěla, aby si na to zvykla a my s manželem mohli už taky někam vyrazit.. Markét, hezky si užij den ;-)
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mur... přidala jsem nějaké fotečky ze včéra s mojí maminkou :-) evičko dobře děláš at si malinká postupně zvyká ;-) třeba se fakt přepapala hlavně že je dobře x-) x-) děkuju užiju :-)
Profilova fotka
Moc zdravím, Moni, právě Míša psala, že má tapety z Hornbachu i s lepidlem, tak jsem myslela, že jde o nějakou novinku (psala to asi před dvěma stranama) :-D Nám dneska dorazej tapety do ložnice, objednávala jsem je přes net, protože v žádnym hobbymarketu neměli ten můj vybranej vzor, ale ve vzorníku je měli. Dávali na ně tři tejdny lhůtu a přes net jsou tu do dvou dnů :-N Míšo, ty fotky jsou super, tam je vidět i ta tapeta, viď? Krásná! Jo a ty kytky z Ikey jsme měli taky, v podnájmu na zdi mezi dvěma oknama, bylo to hezký. Tý jo, Amálce jsi to teda krásně vyzdobila a nápad s těma písmenkama na záclonách se mi taky líbí, vtipný! A dortík jsi dělala podle nějakýho receptu? Nebo sis ho vymyslela (četla jsem tu ten postup)? Markét, užij si den, snad bude aspoň trochu teplo, já ráno musela škrábat auto, sice jen přední sklo, ale nadšená jsem z toho teda nebyla 8-( Evi, Sárinka má teda hodně tvrdý spaní, to se někdo má :-D
Profilova fotka
tebet určo bude teplo :-) ráno tu byl také mráz -2 8-( 8-( ale odpolko bude krásně x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
evi gratuluji ka naušničkám já zapoměla reagovat :-S už jsme je viděla na koníku fakt se neztrefila?? ]-( :-( nebo se ti to jen zdá...achjoo někteří dr jsou fakt na pěst.. 8-( 8-( jinak už jsi se mě ptala na to srdíčko tak ještě nic nepřišlo teprve přijde pozvánka ;-)
ahoj holky, včera jsme se vrátili z toho Burgundska, bylo krásně. Nejprve jsme byli v Dijonu a máme odtud 7 druhů hořčic v takových malých skleničkách, pak jsme byli ve městě Beaunne, které je považováno za centrum vinařství, tam jsme byli na degustaci a ochutnali moc dobré vínko! Zase úplně jiné než u nás a taky si koupili, otevřeme si v listopadu na 8. výročí seznámení! ;-) Taky jsme tam zašli do muzea vína a dali si výborný obídek, fakt super dva dny! :-) Miško, oslava nádherná! Malá vypadala spokojeně, je neskutečné, jak to všechno letí! :-) A dortík výborný, říkáš? No jestli chutnal tak dobře, jak vypadal, ani se nedivím! ;-) Moni, ten styl nábytku se mi moc líbí, ale doma mi to jednou neprojde, Adam má rád modernější. Mně ten moderní taky nevadí, tak se snad potom dohodneme! :-D Já bych volila vzhledem ke kuchyni a krbu už něco jednoduššího, mně se moc líbí stolek č. 2 a 3. Stůl 6 bych vůbec nedala, přijde mi tam už hodně masivní, hlavně ty židle, ale 9 je moc fajn, i ty židle z Ikea z Tvého odkazu. A co třeba postel, v albu máš i tu od Evky, budete ji objednávat? Tak hodně zdaru, máš pravdu, není to sranda, aby to vše ladilo. A co byt, už jste vybrali podnájemníky? Evi, tak gratuluji k náušničkám. Tím, že to není úplně se netrap, ty ji asi víc zkoumáš, když je Tvoje, ale určitě si toho nikdy nevšimne! ;-) Markét, je super, jak si užíváš a jste s malou akční, to bych taky jednou chtěla! :-) Všimla jsem si, že je u vás krásné počasí a ještě by mělo být, tak užívejte holky s dětičkama hezké podzimní dny! :-) Já tady musím trochu poklidit a dnes jdu zase hlídat holčičky.
Míšo, tak teď už můžeš radit, je tu dotaz na diskuzi: ;-) http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Profilova fotka
Evi, malé udělali špatně náušničky :-S ? Leni, s nábytkem to vidíme stejně jako ty a Jiřinka. Tebet, těším se na fotky tapet. Oni mají u v baumaxu hromadu vzorníků, ale dlouhý termín dodání. V tom Hornbachu mají naštěstí velký výběr a velké zásoby, ale také nemají vše. U nás je jen jedna speciálka s tapetami, ale ceny děsivé a od každého mají tři role:-| Leni ty jsi cestovatelky, ty se máš. Jdu koukat na To je vražda napsala a pak pádím k bábince na pokec a obídek. Také musím sehnat další krabice na balení.
Profilova fotka
Holky, dala jsem nějaké nové fotečky na koníka, mrkněte tady na tu naušnici, měla být tam, kde je ta tečka fixem, tam jí má na druhé straně, mám obavy, že to uvidím nejen já, že jí má blbě a hlavně se fakt bojím, aby jí tam pak šla ta normální dětská naušnička.. http://www.modrykonik.cz/fotoblog/eva... Leni, to jsem ráda, že se vám ten výlet tak vydařil a užili jste si ho, muselo to být parádní x-) máš fotečky? Dneska budeš zase hlídat to mimčo se sestřičkou? Tebet, to spinkání bude mít asi po mamince :-D Markét, pěkné fotečky, sladká je ta, jak ti dává pusinku x-) Mončo, tak na dnešek máš správný plán těhulky, to je život, co :-D
Evi, jo, fotečky jsou, budu se snažit je dát brzy na Rajče. Dnes je tu zase stávka, tak budu muset pro holky vyjet dřív. Furt tu stávkují dopravci a pak jezdí blbě metra! Evi, já nevím, nevidím to, musela bych vidět obě. No a když by tam nevypadaly hezky ty visací, tak může mít nějaké hezké tečky, ne? Tam už by to šlo míň vidět. Malá je roztomilá, moc se mi líbí s tím kouhoutem! ;-) Jo a prosím Tě, fotečky z Říma dáš taky na Rajče? Já se tam chci hrozně podívat, myslím, že to tam bude ještě hezčí než v Paříži. A taky Barcelona mě láká. Ale přiznám se, že měst budu mít na nějakou dobu dost a budu spíš vyhledávat přírodu! ;-)
Profilova fotka
Leni, fotky z Říma jsem na Rajče už taky v noci nahrála, ale je jich zase moc, tak jsem s tím tady nechtěla prudit ;-) http://evalin.rajce.idnes.cz/Rim/ jméno a heslo stejné jako na ty z dovči Řím je opravdu úžasnej, byli jsme nadšení a jsme rozhodnutí si tam udělat ještě nějaký víkend :-) Ta naušnička měla být tam, jak je ta tečka, pak hodím nějaké fotky, kde jsou vidět obě.. mně se právě na holčičkách líbí víc ty vysací naušničky, tak doufám, že jí to půjde a i do budoucnosti by byla škoda, kdyby to kvůli té dírce nahoře nešlo. A chodit jí to přepíchávat se mi nechce :-(
Profilova fotka
evi ja bych ty nausnicky rozhodne neresila, bude to minimalni vyskovy rozdil v te dirce a kdybys to nechala prepichnout tak se to muze protrhnuot do te druhe.. uaaa a navic bvy tam uz mela dirku ze te prvni... u amalky se take uplne netrefila do te nakreslene tecky.. ale to j euuuplne jedno.
Profilova fotka
Evičko, já to takhle nepoznám. Náušničky jsou roztomilé. Malá je den ode dne hezčí. Mě se moc líbí tahle fotka http://www.modrykonik.cz/fotoblog/eva... Tvůj muž se do tebe musí každý den znovu a znovu zamilovávat ;-) .Fotky z dovči jsem ještě nestihla okouknout a ještě mě čekají další alba od holek :-| , snad až se přesunem, tak si to v klidu u kávičky prohlédnu. Děvčátka, řešíme teď internet a televizi. Máte nějakou radu. Mě by se líbilo, abych mohla na internet z pevného PC i z noťásku, ale nechce se mi platit dvakrát. A telku bych také chtěla nějaký základ, nic drahého.
Profilova fotka
mag, to neplatis dvakrat internet :-D:-D:-D poridis si domu takovou bezdratovou krabicu- wifi ktera tio bude vysilat signal asi do 100m, das si tam heslo aby se ti na to nenapojili treba sousedi a muzes mit doma treba 6 pocitacu a muzes byt s notebookem na zahrade.. porizovaci cena kolem 300 KC :) my to mame pod stolem je to mala krabicka s antenkou...
Profilova fotka
tak jsou trosku drazsi ale ne o moc.. mrkni sem http://www.czechcomputer.cz/cat_tree....
Profilova fotka
a internet si tam nech natahnout nejaky co ti bude nejvice vyhovovat, nebo co tam maji sousedi atd.. nebo treba od O2... je toho milion a ceny jsou krasny
Profilova fotka
Čauky Moni, přesně jak říká Míša. My to taky řešili a třeba zrovna internet máme od místního providera, super rychlost - bez problémů stahujeme různá data, myslím, že to šlape stejně, jako s UPC (měli jsme v podnájmu) a platíme asi 300,- Co se týče televize, tam pořád nemáme jasno, ale asi to vyřešíme nějak přes satelit. Protože kabel nám bohužel nevede ]-( A ten bezdrátovej router máme taky a tam může bejt připojenejch třeba 10 notebooků, je to fakt pohodlný
Profilova fotka
jinak my mame setobox(nevim jak se pise) primo v televizi a mame tech zakladnich asi 8 programu ?!
Profilova fotka
Míšo, podívala jsem se na fotečky a nádhera, krásně jste si ten den užili, Amálka byla úžasná, vy všichni jste byli úžasní, krásný dárečky a o fotečkách ani nemluvím ;-) Jo a perfektně sis vyhrála s výzdobou :-)
Profilova fotka
Evičko, s tou kašičkou to ještě zkus. Opravdu je dobré, když si zvyká. Možná to chce pro začátek míň a třeba dokojit. Baští ti krásně a to je dobře. Jinak s těmi naušničkami nevím, na fotečce nic nevidím ;-)
Profilova fotka
evi jak jsem ti psala uz vcera zkus nemlecnou a davat ji to s nutrosem nebo se zahustenym mlickem proti ublinkavani a tyhle mlecne kase muzes davat az si casem zvykne.
Profilova fotka
jojo, Míša radí dobře ;-) Evičko, ty fotečky z Říma nádhera, hned jsem se tam také viděla. Pro mě to bylo nejkrásnější město, které jsem viděla a určitě se chci jednou vrátit. Teď je víc míst, kam bych letěla a s Vaškem něco na prodloužený víkend plánujeme i s Vládíkem, teď už by to s ním snad šlo. Ale teď nevím, kdy příjde miminko a já bych chtěla letět jen mezi tím 4-7 měsícem Jinak je super, jak tam vidím stejná místa, kde jsme byli my. Třeba kousek od našeho hotelu, stejný obchůdek a památky, to je jasné x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?