Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky,
Martinko, to je mi moc líto. Vím, jaké to je, když mi Vládík pláče u doktorky a Sofinka je takový prcek. Prý to děti nebolí, jen se jim to nelíbíl.
Já bych byla hotová, kdyby se ke mně nějaká doktorka takhle chovala. Ona to bere tak, že jí nevěříš.
Asi bych se taky pozeptala jinde. Hlavně když je kočička takhle šikovná.

Já jsem Vládíkovi vždycky převařovala vodu z kohoutku, ale u nás je voda super. Asi 4 měsíce mu jí ani nepřevařuji, když jsem mu dávala jen vodičku na pití.

Evičko, já chtěla původně fasádu zelenou, teď si to nedovedu představit. Cihlová se mi strašně líbila před několika roky, ale to spíš vidím na takový ten moderní dům. Takže rozhodně písková nebo ta bílá káva, ale aby to zase nezaniko a nevypadalo to jako špinavá bílá.

Miško, už jsi nějak vyzkušela ta plátna?
8. říj 2010 ve 13:15  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Uf, tak jsem zpět a úplně zmáchaná! Tady máme normálně letní počasí a úplně horko! emoticon

Marti, jak píše Jiřinka, to cvičení děti fakt nebolí, ale asi se jim to nelíbí. Povídala mi o tom ta kamarádka, která to cvičila s malým, ale je fakt, že on se narodil přdušený. Nechápu, proč Sofinka to musí cvičit. Já bych asi zkoušela hledat informace dál a tlačila bych tak dlouho, až bych zjistila od někoho rozumného, jak to tedy je. Lidi jsou různí a všude narazíš na nepříjemné a neochotné blbce.

Holky a prckové vám pijí jen vodičku? To je super, že si tak zvykají, lepší než nějaké sladké šťávy.
Z čajíků je prý vhodný rooibos, jsou i různé ochucené a má spoustu vitaminů. I když obyčejný opravdu výborný.
Jen pro zajímavost:

Nápoj rooibos má velmi dobrý vliv na lidské zdraví. Obsahuje vitamín C a řadu stopových prvků jako například železo, draslík, vápník, sodík, mangan, zinek, měď, fluor a hořčík. Proto není divu, že popíjení rooibosu má pozitivní vliv na lidi trpící mnoha civilizačními nemocemi. Mohou ho pít lidé s onemocněním srdce a cév, vysokým krevním tlakem, zvýšenou hladinou cukru v krvi nebo žaludečními potížemi. Rooibos působí proti alergickým reakcím, léčí ekzémy a podráždění kůže. Pozitivně působí při neurózách, stresu, úzkosti, podráždění, nespavosti nebo bolestem hlavy. Díky vysokému obsahu antioxidantů pomáhá v boji organismu proti účinku tzv. volných radikálů a snižuje riziko zhoubného nádorového bujení. Protože neobsahuje žádný kofein, můžete ho popíjet celý den a mohou jej pít i děti nebo těhotné ženy.
8. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tady nám to na sluníčku hlásí 22 stupňů emoticon Ale dopoledne bylo dost chladno, než vylezlo sluníčko.
Leni, pije čajík (teplý i na studeno) a vodičku taky, ale to musí mít žízeň.
Mě ten rooibos nechutná, ale kdybych si třeba zvykla . . .
8. říj 2010 ve 13:45  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
Registrovala se 8. června 2010 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků.
  • Svatba byla 14. května 2010
    Chvalská Tvrz, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
 Přeju krásný odpoledne!
Jsem ráda, že se nehádáte, co jsem četla naposled, začínalo se to trochu zvrhávat emoticon Ale je fajn, že jste si to vysvětlily. K tomuhle tématu asi moc nepřispěju neb vlastní děti ještě nemám a jak to jednou budu dělat já, zatim nevim... Asi jako moje maminka na nás, tj. domácí strava, bez skleniček - dřív nebyly a dalo se. Tak bych to chtěla, ale zda to budu stíhat vařit, nevim emoticon

Co se týče vody, o Brittě jsem hodně četla a uvažovala, ale nakonec mi to přijde zbytečné. Voda z kohoutku je pravidelně kontrolovaná a pochybuju, že by tam bylo tolik těžkejch kovů, že by byla zdravotně závadná a navíc mi chutná, takže to neřeším emoticon

Míšo, ty jsi drak, já se taky chystám o víkendu na dort - zkusím cheescake, jen tak, jsem zvědavá, jestli se povede, dostala jsem skvělej recept! A kde plánujete oslavičku? Doma, nebo vyrazíte někam ven? Vyšlo to na sobotu, to je super, viď?

A co chystáte na víkend? My se konečně jedem kouknout na veletrh do Letňan, snad dohoníme nějakou sedačku, jinak už fakt nevim emoticon
8. říj 2010 ve 13:55  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 tebet a pošleš mi recept, prosím?
My tady zatím dort kupovali mražený, jsme ostudy, ale je tady síť obchodů s mraženými potravinami Picard a mají tam vše možné - zeleninu, ovoce, maso, mořeské plody, pizzy, hotová jídla, moučínky, zmrzku. No prostě vše a chuťově je to moc dobré a za fajn ceny!

A co vám ještě chybí do domečku? Jinak stavebně jste už hotoví? Tak dobře pořiďte.
Já zítra budu vozit tu malou, co jsem už vozila a mám ji na fotce a v neděli jedeme do Dijonu do pondělí, je to už Burgundsko. Chceme si tam půjčit kola a projet vinné stezky.
8. říj 2010 ve 14:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
 Leni, pošlu, ale poprosím, do IP o mail, radši to naskenuju, je to trošku delší emoticon

Jinak postavený už je vše, jen se zabydlujeme. Plánujem ještě vymalovat obývák, předsíň, kuchyň, ložnici, nějakou tapetu za sedačku no a pak vestavěný skříně, televizi a budem komplet. Fakt je, že si na život bez TV začínám docela zvykat - v podnájmu jsme jí měli, ale nebyla naše, takže se tam musela nechat. A spoustu věcí můžu vidět na streamu, takže pohoda (tedy, pouze dočasně...).

Evičko, viděla jsem nový fotky Sárinky, ta je veliká! A má parádní fusak růžovej. Se mi líbí, jak je v něm totálně zabalená i s ručičkama, tý tam musí bejt teploučko!
8. říj 2010 ve 14:22  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 tebet, budeme jen doma, amalka je cela osypana z te nemoci.. prijedou moje rodice a tchanovce, nic vic...
8. říj 2010 v 15:43  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

tak co jste dnes dělaly a jaké máte plány na víkend? Má být krásně emoticon
Děkuji za vyjádření k té fasádě!!! emoticon Vyhraje to na 90% ta písková, o vkendu to musíme s Petrem rozhodnout.

Míšo, tak co dort, je hotovo? jakej je? Tu oslavu máte zítra? Hezky si to užijte a ať je malé dobře emoticon

Leni, s tou vodou je to zajímavé, to jsem ještě nepostřehla, že by mi voda někde nechutnala emoticon Přesně tak jsem si tu fasádu představovala, chtěla jsem rohy domu a kolem oken a dveří to obložit šutrem, ale už jsem z toho všeho nějak utahaná, už tím domečkem tak nežiju, když je malá na světě, takže hodíme normál fasádu a uvidíme časem, když se třeba jednou začnem nudit nebo tak emoticon Tak jak jsi to dnes s dětičkama zvládla? Co to malinké, bylo to v klidu? Dijon je od Paříže už docela dost daleko, jak tam jedete? Hodně foť, ať z toho taky něco máme a krásně si to tam užijte!!! emoticon

Tebet, tak to vás už čekají jen příjemné starosti emoticon No Sárinka už je proti tomu, jaká byla, opravdu velká, ale jinak je na svůj věk drobounká, má 6kg a 64cm emoticon To růžové je zateplenej spací pytel, ten jsem jí kupovala ještě před narozením, tak se teď hodí, fusak musím teprve koupit..

Jiřinko, kdy jsi začala Vládíkovi dávat bumbání a jak jsi to řešila s kojením? Dr mi na kontrole říkala,že už jí můžu nabízet čajíčky nebo vodičku a já nevím jak na to, když jí přes den kojím po 2h, to prostě žížu mezitím nemá.. nebo jí mám dát napít po skleničce k obídku?

Jinak malá mi dneska udělala zase šílenou radost, když papá, tak už otvírá pusinku hned jak to spolkne, nestíhala jsem ani nabírat lžičky, vždycky strašně vyplázne jazyk a čeká a dělá hááám, a jakmile se přiblížím s plnou lžičkou, tak po tom chňapne emoticon
8. říj 2010 ve 20:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jojo Evi, dávej po skleničce. Ale můžeš dávat kdykoliv během dne, aby si zvykla, tím nic nezkazíš.
Vaškovo babička zítra slaví 70, tak máme taky oslavu emoticon
8. říj 2010 ve 21:44  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 tak konecne hotovy dort... ufffff, byla to mega drina... ale myslim ze se nakonec povedl emoticon delala jsem 2 patra a sice se trocku jakoby propadava ale to je fuk. Jak jsme uplne vystavena, jdu tu poklidit a vystrihnout jeste neco na vyzdobu a ritra me cekaji jeste chlebicky..bleee emoticon az prijedou nasi tak jim dam asi Amalku a pujdu spat emoticon
8. říj 2010 ve 22:24  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/marcipanove-torty/?collapse=true&page=last&post=last

na tehle strance je fotecka dortu dole.. na facebook ho jeste nechci davat aby ho nevideli tchanovci
8. říj 2010 ve 22:45  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 je tam tech dortu hodne..... muj je dole emoticon emoticon
8. říj 2010 ve 22:46  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Míšo, ty jsi kouzelnice! Je přenádherný! emoticon Jak jsi udělala tu polevu? A ozdůbky jsou z marcipánu, který jsi rozválela? Nádherný! Hezky to oslavte a Amálce krásné narozeninky, i když až zítra. Nevím, zda se sem dostanu. emoticon

S holčičkama to dnes bylo fajn, ve školce byla i mamina, kterou už znám, tak mi i poradila a pomohla, hlavně jazykově. Šla se mnou do jesliček, byla tam i její chůva, holčina jako já, tak jsme šly pak s dětma na hřiště. Malinkou jsem měla celou dobu v tom klokánkovi na sobě, občas zakňourala, ale celkově byla zlatá!
Holky, já si neumím představit, že bych takové miminečko odložila do jesliček, to fakt ne! emoticon
No a starší je hrozně trpělivá a já se jí ptám, co je to a to a ona mě učí, je to sranda! emoticon

Evi, do Dijonu pojedeme hodinu a cca 40 min. rychlovlakem TGV. Tak snad budeme frčet! emoticon Fotit určitě budeme, počasí vypadá dobře, tak snad to bude fajn.

Tak dobrou a hezký víkend, holky.
8. říj 2010 ve 23:36  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jiřinko, děkuji, tak nějak jsem si to myslela emoticon Pěkně si užij zítra oslavu emoticon

Míšo, téda, klobouk dolů, je kráááásný emoticon To, že se trošku proppadá vůbec nevadí, vypadá to jako schválně, strašně moc se ti povedl, jsi šikulka!! Jakej je vevnitř? A to je potažený marcipánem nebo polevou? A kytičky jsi koupila nebo taky dělala ručně? no fakt bomba emoticon Tak ať se zítra oslava vydaří!!! Jo a Sárinka má na Amálky narozeninky svátek emoticon

Leni, to si taky nedovedu představit dát teď malou do jeslí, je to fakt ještě miminko, jsi dobrá, že jsi to dnes takhle zvládla emoticon Jak jsi se s tou starší holčičkou dorozumívala, fungovalo to? A to jsi to mimčo i krmila a přebalovala a tak?
Ten výlet bude atraktivní i tím rychlovlakem,co, to taky bude zážitek emoticon Taky přeji hezký víkend !

Jdu do hajan, dobrou noc
8. říj 2010 ve 23:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 leni, dekuji moc.. Dortik je cely pokryty bilym marcipanem a na nej jsem nalepovala tyhly ,,ozdubky,, emoticon snad bude i chutnat. Dala jsme si s vnitrkem dost zalezet tak se tesim co na to reknou
8. říj 2010 ve 23:56  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 Jeee evi diky, tak to vsechno nej Sarince.. nooo on se ani moc nepropada, dala jsme tam podperky dovnitr, spis jsme dala ty kulicky vzadu trochu sikmo a vypada to ze se jakoby vice propada, ale jak rikas dyztak to vypada jakoze schvalne... jak jsme uz napsala je to vyvalena fondanou hmota ( na potazeni dortu) ozdoby a vse jsem delala, pekla sama emoticon marcipan jsme si i dobarvovala- tu modoru, pac se jinak neda sehnat.. Vnitrek(jinak cely dort mam postupne nafoceny jak jsme delala tak potom ukazu emoticon) byly to dva korpusy, jeden jsme si musela zmensit a udelat mensi kolecko. Oba jsme si rozkrojila na dvakrat. Dovnitr jsem udelala vyslehanou slehacku s bananovym jogurtem, ztuzila jsme to ztuzovacem za studena, pridala jsme dovnitr cokofleky(cokoladove kousky), osladila a naplnila na jedno patro jsem kladla na to jeste banan a do druhe casti jahody. Stejne tak u druheho vrchnoho korpusu. Potom jsem si vyvalela fondan a potahla jsme oba korpusy. Potom postupne barvicky a lepila je napovrch. Napis Amalka je napsany potravinarskou barvou
9. říj 2010 v 00:02  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 Leni ja bych nedokazala takhle maly detatko dat do jeslicek, je videt ze tam proste maji jinou mentalitu emoticon
9. říj 2010 v 00:04  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ja ten dort vlastne delala asi i kvuli tomu ze jsme mozna mym rodicum i tchanovcum chtela ukazat ze nejsem tak lina atd.. emoticon
9. říj 2010 v 00:13  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, děkujeme emoticon už je po půlnoci, takže přeji Amálce k dnešnímu velkému dni všechno nejlepší, hlavně zdravíčko, štěstíčko a ať roste jako z vody a pořád tak do krásy, jako do teď.. jo a ať jí rodiče nezlobí!!!emoticon
S tím dortem jsem si teda sedla na prdel..dala jsi si s tím velikou práci, bude určitě fantastickej, kdyby jen z půlky chutnal tak, jak vypadá, tak bude stejně božskej emoticon Pak dej vědět, jaký měl úspěch emoticon
9. říj 2010 v 00:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Evi, s malou jsem to zkoušela francouzsky, ale umím toho ještě málo. Je to pro mě aspoň motivace! emoticon
Tak Sárince také vše nejlepší, já už se dlouho nedívala do kalendáře.

Míšo, to není mentalita, ale systém. A to je v celé Evropě, tři až čtyři roky mateřské v ČR je hodně velký luxus. Já jsem samozřejmě lenoch a do práce se nepoženu, i když kdo ví. Mně přijdou ideální ty dva a do toho půl úvazek. Ale nejdůležitější je vždy spokojená maminka, aby bylo i spokojené mimi.
Miško a proč bys měla být líná? emoticon Marcipán miluju, mňam. Tak to jsi machr, že jsi i marcipán dělala sama!

No tak teď už je po půlnoci, tak oběma holčičkám krásné narozeninky a sváteček! emoticon

Jiři, taky to dobře oslavte, to je krásný věk!

No a já už jdu fakt do hajan. emoticon
9. říj 2010 v 00:28  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 Leni, nebo na druhou stranu jsou zase zeny v zahranici treab porad doma s detma a pracuji jen muzi, coz u nas take zatim bohuzel moc neni, ac laty tomu neodpovidaji... Ja jsem si objedvala tu potahovaci hmotu - fondan, ty barevne jsem koupila take ale jen modoru jsme barvila. Jinak jsem to sama nevytvarela.. lae i to vyvaleni a prenaseni na dort atd je docela nadlidsky ukonm kdyz k tomu nemam doma ty pomucky co k tomu pouzivaji cukrari, takze se mi klepaly siiilene moc ruce :-O

evi, Amalka moc dekuje a pry se ona sama bude na rodice hodnejsi emoticon
9. říj 2010 v 00:55  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 Jirinko vam preji take peknou oslavu, my mame jakubovy babicky 70 za tyden emoticon
9. říj 2010 v 00:56  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky

míšo pro Amálinku emoticon emoticon emoticon !!

milá amálko vše nej k Tvým dnešním prvním narozeninám hodně zdravíčka,štěstíčka a hodné rodiče!!At e Ti v životě daří první nádherný rok máš za sebou a další Tě jistě čekají ze srdce Přejí teta Markétka strejda Jiřík a zlobivá kámoška Sofí emoticon
pořádně si užijte oslavičku emoticon emoticon emoticon emoticon
9. říj 2010 v 07:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 páni jsme z toho na měkko je to rok co mi míša volala že je v porodnici a je to jako by to bylo včéra...letí to neuvěřitelně za ten rok toho holky dokázaly tak moc emoticon emoticon jsou to naše prdelky emoticon a šikovné holčiny je to fakt krásný první roček!!!!!!!!!! emoticon emoticon emoticon

evičko at se s fasádou rozhodnete správně já tomu moc nerozumím emoticon tak at hezky vyberete emoticon Sárince vše nej k svátku také si to moc užijte emoticon emoticon první svátek emoticon emoticon

jiřinko také si užijte osalvu emoticon

leničko ten rooibois pijeme jako čaj je moc dobrý emoticon naší malé dávám vodičku ona nesnáší ty sladké šťávy emoticon ale pije mi hezky obyč vodu dávám tomu naturu už nepřevařuji emoticon je fajn že se ti hlídání líbí emoticon

tebet vy máte hezké starosti fakt joo emoticon užívej si to!!!

míšo dort je krásný moc se ti povedl jsi šikulka emoticon emoticon já bych se sama do toho nepustila tak smekám emoticon !!!šikulka!!! emoticon

tak víc nevím emoticon emoticon včéra plavčo super byli tam jen 4 děti takže dobrý emoticon už jsem dala zálohu na další kurz od listopadu emoticon emoticon spát jsme šla včéra v o zprávy emoticon emoticon dneska jedeme s tchýní na zičín o krámech tak se těším emoticon emoticon
9. říj 2010 v 07:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 tak my po domluvě rok slavíme 30.10 sobota a bude tu kolem 20lidí emoticon emoticon emoticon emoticon
9. říj 2010 v 10:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 odpolko dneska jedeme na kolaudaci hospody do Berouna našich kámošů z CH.tak se těším emoticon emoticon
9. říj 2010 v 10:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
 Ahoj holky. Zdravím, letem světem jsem Vás dočetla. Míšo, ten dort je pecka. Klobouk dolů. Přeji Amálce vše nejlepší. To je hrozný, jak to letí. Dál jsem se nedostala, ale postřehla jsem něco o fasádě, takže to pak projedu pečlivěji, protože mě to zajímá. Já byla včera s řemeslníky na baráku, dělali žaluzie, koupit barvy, objednat ložnici na houbách a večer na charitativní módní přehlídce, kde se prezentovali výrobci potravin z Ústeckého kraje a zpívala tam Absolonová. Bylo to super a ještě jsme se dobře najedli. Teď dovařím vepřové na houbách s rýží a mažu na barák. Pavel už tam je, dostal seznam úkolů, takže maluje, sestavuje nábytek a přidělává světla. Já jdu měřit místo na nábytek, umýt skříně a pak domů balit. Venku je úžasně, tak si užívejte víkend. Pa kočky.
9. říj 2010 v 11:56  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

tak jak jste si užily dnešní sluneční den?
My byli na obídku u tchánojc, tam Sárinka dostala od všech spousty dárečků k svátku, a pak jsme byli venku, bylo překrásně.

Míšo, tak jak dopadla oslava a co Amálka dostala? emoticon

Markét, to bude pěkná narozeninová párty, 20lidí, to bude i s nějakýma dětičkama nebo jen rodina? Jakpak bylo na kolaudaci?

Mončo, téda, ty máš ty dny pěkně nabité, stěhování je za rohem, co emoticon Zvládli jste to fakt pěkně rychle, to je vidět, že jste měli skvělého koordinátora stavby emoticon
9. říj 2010 v 19:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 Ahojik, tak oslavicka se vydarila, bylo to fajn.. nasi se videli s tchanovcema presne po roce tak byla moc pekna nalada doma emoticon. Amalka byla nadsena ze je o ni cely den zajem, ochutnala dortik, dostala krasny odstrkovadlo, stan, stavebnici, povleceni, bundicku, spaci pytlik, drevenou vkladacku na zviratka atd atd emoticon no bylo to moc fajn emoticon Jako z dortu byli vsichni mega nadseni, nechapali jak jsem to udelala, nejak mi neverili ze jsem ho delala a myslela si tchyne nejdrive ze jsme ho objednala a ze si s ni delam prdel emoticon na chut byl pry mega vyborny.. Noo ja se rozplyvala emoticon Amalka se dneska poprve sama pustila parkrat nabytku a sla od nabytku k nabytku sama!! jko hukot to bylo tak 6 krucku, je to sice 6 kruku ale taaak uzasnych!!!! Je to sikulka a jeste ke vsemu bylo nadherne emoticon
9. říj 2010 ve 20:12  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, tak to mám radost, že se vám ta oslava tak vydařila a vše klaplo na jedničku emoticon Amálka si na těch pár krůčku vybrala skvělý den, co, je to moc velká šikulka emoticon Dostala spoustu krásných dárečků emoticon Jo a ještěže jsi si tu přípravu dortu fotila, viď, máš důkaz, že je to opravdu tvá výroba, věřím, že tchýně tomu nechtěla uvěřit, je opravdu překrásný emoticon kdypak budou fotečky z oslavy?
9. říj 2010 ve 20:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.