Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ja neznam heslo na Rim:(
12. říj 2010 v 17:34  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Moni, určitě nedoporučuju Ufouna, toho jsme měli na bytě a byl docela pomalý. Jinak jsme měli taky tu krabičku, settopbox, můžu večer zkusit zjistit víc od manžela, co doporučuje.

Na FB jsem dala pár fotek z víkendu.

Jiři a která města vás lákají? Kdybyste letěli do Paříže, tak dej vědět emoticon
I Istanbul by mohl být fajn. emoticon A Řím, to je asi prostě klasika, nádhera a historie kolem jen dýchá!
12. říj 2010 v 18:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 holky dneska jsem vam poslala ty brydnacky... vice v IP emoticon
12. říj 2010 v 18:19  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Jé holky děkuji. Já tomu právě vůbec nerozumím a manžel také ne. On má v noťasu nějakou kartu, nebo co, mě pořídil takovou krabici, ke které jsem se musela jako připojit nebo co, nevím,ale pěkně nepohodlné, za půl roku jsem to ani jednou neotevřela a noťas je ještě ve Vánoční krabičce emoticon, ale právě na tu zahradu, by se hodil. To tedy znamená, že pokud by jsme se domluvili se sousedy, tak by jsme mhli využívat i jeden net? Ty cena 300Kč se mi líbí, od koho to máte. Já se zkusím zeptat, jestli je něco i u nás. Tu Tv bych chtěla asi také satelit, ale nevím od koho.
12. říj 2010 v 19:05  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky. Těhotná jsem ráda, ale co mi teda vadí, že mi narostli prsa a jako mi leží na hrudníku a potím se emoticon . To je fakt hnus, asi budu muset nosit podprdu i doma emoticon . Já si je snad po dětech nechám posunout na původní místo. A to ještě nemám mlíko a nekojím emoticon .No, ještě, že je nemám na pupíku, ale kdo ví, kam to bude gradovat emoticon
12. říj 2010 v 19:10  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky emoticon
Kačka už se s příkrmama trochu skamarádila, ale že by se po té lžičce vrhala to rozhodně ne, pořád na ní hraju divadlo, aby pusu vůbec otevřela emoticon babičkám to teda baští bez problému, jen mamince stávkuje emoticon a přes den začala víc spát, za to v noci se teď 2-3x budí na jídlo, dneska jsem koupila Sunarku tekutou mléčnou kaši na dobrou noc multicereální, ale vůbec se v tom nevyznám; holky, jaký je v tom rozdíl mléčná - nemléčná???
teď už skoro 3hodiny spí, jen jsem jí z terasy uklidila domů a jsem z ní dost nervózní, pořád jí chodím kontrolovat, jestli dýchá, tohle u ní fakt není zvykem emoticon

Míšo - dodatečně Amálce vše nej k narozeninám emoticon koukala jsem na fotky, výzdoba super emoticon dort luxusní a ty náplně, už je z toho popisu se mi sbíhaly sliny emoticon
v IP nic o bryndáčkách nemám emoticon

Evi - dodatečně přeju taky Sárince vše nej ke svátku emoticon co vlastně dostala za dárečky?
fasádu bych ladila s těma kamenama emoticon mmch vy už ty kameny máte? my se na to chystáme zjara, ale tchán pořád doufá, že mě to do té doby pustí emoticon
gratulace k naušničkám, z té fotky bych ani nepoznala, že je jedna výš emoticon

Kami - přehlédla jsem, proč jsi byla v nemocnici, přeju ať jsi brzy fit emoticon a taky dodatečně vše nej k narozkám emoticon

Leni - super, že si Francii takhle procestujete, těším se na další fotky emoticon

Moni - tak prsa mě nevadí, naopak, minulý týden na té svatbě jsem měla konečně pěkný dekolt emoticon ale moje původní velikost byla nula nula nic, tak proto si to teď užívám emoticon
12. říj 2010 v 19:51  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky
tak den byl úžasný emoticon emoticon koupila jsem malé čepičku za 35kč emoticon emoticon a dárek k roku pítko s brčkem emoticon tak uvidíme jak jí to půjde ale dostane to až na narozky vše kupuji a dávám jí to hned emoticon emoticon emoticon fotky dávám na FB emoticon byli jsme v cukrárně a pak venku emoticon

evičko fotečky jsme viděla mě ta naušnička také nepřijde emoticon já bych to tak neřešila a s tou kaší to zkus jak radí míša emoticon a jiřinka emoticon

leničko na fotky juknu na FB emoticon ano jsme akční podle některých až moc emoticon emoticon

moni těhu si užívej já vím prsa atd ale po orodu bude hůř emoticon moje tělo se až ted asi vyrovnává že bylo těhu a je to děs emoticon emoticon ráda vzpomínám na těhu emoticon emoticon
12. říj 2010 v 19:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
 Moni, mě se prsa zvětšili jen o jedno číslo a to spíš až po porodu, ale když jsem přestala kojit, tak dost spadly. Dřív se mi opravdu moje prsa líbily a pak vůbec. Ale od léta je to zase lepší.
Kamarádka měla jedničky a teď snad pětky, pořád kojí. Ale právě si toho taky strašně užívá a nosí výstřihy emoticon

Pavlínko, nemléčná kaše je o tom, že jí musíš dělat do mléka a mléčná už je s mlékem a ředí se vodou. Ta sunarka je to mlíčko s kaší v krabičce? Nám chvíli trvalo, než si na ní vládík zvykl.
12. říj 2010 ve 20:18  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 posílám odkaz na sofinku z tohoto měsíce emoticon

http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_11.mesic/

a matýska s tou kámoškou emoticon

http://murynka.rajce.idnes.cz/Sraz_Luuca_12.10.2010/
12. říj 2010 ve 20:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 JIří, já si nemyslím, že je mám extra větší, zatím tak o číslo, ale těžší a velké dvorce. No nevím, Pavel je horňák a už si také všimnul.
12. říj 2010 ve 20:56  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Moni,
manžel doporučuje bezdrátový router (wifi), dá se pořídit do 1000,- (zn. např. ZYXEL, D-link), tady odkaz:
http://www.mironet.cz/smerovace--routery/s-wifi+c10101/
U internetu záleží, co máte za dostupného poskytovatele internetového připojení. Zavolej si buď na O2 Telefonica, pokud chcete ADSL, což je pevné, rychlé a stabilní připojení, a nebo si u sousedů či na obci zjisti lokálního poskytovatele bezdrátového wifi připojení, které bývá zpravidla levnější, ale jsou tam vyšší náklady na zprovoznění. To je info od manžela, tak chytrá nejsem! emoticon

Jo a prsa mi klidně pujč, já už se v tomhle ohledu na těhotenství těším. Mám hrudník, ale prsa nikde. emoticon Nejhezčí jsem měla, když jsem nabrala 10 kg, ale to ostatní už ne! emoticon
Jiři, náhodou, ty máš prsa luxusní dle Míšiných fotek, ani bych neřekla, že jsi někdy kojila! emoticon

Pavli, já bych se po té lžičce taky nevrhala, se malé nedivím. Fotky brzo přidám. Já bych cestovala ještě víc, ale už to nepůjde. Taková Bretaň by mě ještě lákala!

Markét a kdo tvrdí, že jste akční až moc? Jsi moderní maminka, ne? emoticon Jdu omrknout fotečky.
12. říj 2010 ve 21:04  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni jukla jsem na fotky na FB moc hezký emoticon kdo to tvrdí ale takové ty neakční emoticon emoticon jako moje tchýně atd emoticon emoticon
to cestování ti věřím já bych také tak někam jela.. emoticon už chystám něco na nějaký víkendík emoticon

internet máme od satana z Wifi super že to jde po celém baráčku i na zahrádce vstupní cena byla vyšší ale měsíční je super emoticon jsme spokojeni
12. říj 2010 ve 21:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Leni a to si tedy musím koupit tu krabičku a pak teprve si od někoho zaplatit to připojení?M Já myslela, že tu krabičku dostanu od poskytovatele. Pevné nechci, chtěla bych, jak psala Míša, že můžu mýt internet v pevném PC i v noťasu. Teda já to mu vůbec nerozumím.
12. říj 2010 ve 21:13  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 mag, zavolej si treba do O2 a oni ti reknou nabidnku cen a moznosti... Se souseda urcite ne, pac to rusi i zdi v baraku a strecha a chudaci sousedi nebo vy, porad by vam to padalo a slo to pekelne pomalu, to fakt ne! O2 ti domu prinese a zapoji jejich internet... vse bude fungovat a ty si jako bonus koupis wi-fi router a pres nej se napojis na notebook. Jinak jak s pevnym ti uz ukazou a udelaji ti chlapici coi ti zapoji internet.
12. říj 2010 ve 21:23  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Moni - my máme taky wifi; router jsme si nesháněli, máme ho od poskytovatele
a s tou domluvou se sousedama - nejsem odborník, někde v paneláku by to asi šlo, ale takhle u rodinných domků, to by musel být hodně dobrý signál... jeden z vás by na tom byl hůř

Leni - doufám, že fotky budou i mimo FB emoticon
12. říj 2010 ve 21:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Tak manžel tady kýve, že přesně tak, jak říká Míša. emoticon

Jsem si teď zase početla a vzbudilo to ve mně velké soc.cítění, tak kdybyste chtěli třeba pomoct emoticon
http://ona.idnes.cz/trilety-honzik-se-narodil-v-autobuse-ma-zloutenku-typu-c-a-nikdo-ho-nechce-1ru-/deti.asp?c=A100607_152658_deti_ves

Je to v Praze v Krči: Stejně jako jiná zařízení tohoto typu se Dětské centrum potýká s nedostatkem některého vybavení. Nejvíce jsou nyní potřeba kočárky pro dvojčata, peřinky a polštáře, barevné povlečení, froté osušky, ručníky, tetra osušky, bryndáky, vlhké ubrousky.

Pavli, dám je na Rajče. emoticon
12. říj 2010 ve 21:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marky, tak tady máš tip na fajn víkendík, mě to nadchlo, jen je to v týdnu, o víkendu dražší.
Jak jsem vám posílala holky ty odkazy na různé slevy, tak jsou tam fakt super akcičky!
http://www.vykupto.cz/praha/

Díky za pochvalu fotek, bylo tam krásně a to vínko nemělo chybu, podobné jsem nikdy nepila, výborné!
Mně se hrozně líbí malá Sofí s pejskem, zvířátka a dětičky, to je překrásné! emoticon
Jo a máš moc hezkou bundu tu fialovou, kde jsi pořídila?
12. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

tak jsem dala na radu Míši, dnes jsme koupili nemléčnou kaši, já si dala tu práci a podojila se, celých 100ml ručně, udělala kašenku a malá první lžičku hned vyplivla a od té doby neotevřela pusinku, tak jsem jí to tam zkoušela rvát mírně násilím, bez úspěchu, víceméně vše vyplivala.. tak jsem jí do toho zkusila dát ještě lžičku hruškové přesnídávky, s tím už chutnala ta kaše i mně a ona to prostě nechce.. buď nemá hlad nebo si možná pamatuje, že včera po kaši blinkala a bylo jí zle.. v tom jí chápu, já např. koskenkorvu od 16ti taky nemůžu ani cítit emoticon
Ale asi neměla hlad, protože jsem jí nechala v tom houpáku, kde jí krmim, s tím, že když nechce kaši nebude ani koza, čekala jsem pláč, ale nic, začala si tam hrát. Po chvíli začala kníkat, tak jsem jí zkusila dát znova tu kaši a nic a vyhodila i to málo, co v sobě měla.. tak jsem jí nakojila. Proč dneska po té kaši teda zvracela, když byla z mého mlíčka?
K obědu zbaštila zase celou skleničku, dnes brambor+špenát, zeleninku baští překrásně, aspoň tak emoticon

Pavlí, jakpak jste dopadly s kaší vy? Děkujeme za přání, dostala chrastítka, kousátka, plastovej bryndáček a takovou menší gumovou panenku.
Ty kameny už máme nakoupené, jak ty tlusté dopředu na ježdění autem, tak tenčí na terasu a i takové obkladové, ty chci na plot.. no a moc pěkně nám tu zatím stojí vyskládané na paletách emoticon
Ty jsi se taky rozhodla pro kameny místo zámkovky?

Mončo, tak já si taky teda prsa v těhu užívala a po porodu byly ještě větší, jak se nalily mlékem, to byl fakt masakr, teď jsou pořád o číslo větší než před těhu, kéž by to takhle zůstalo..
Jinak net máme taky přes wi-fi od místního poskytovatele, je strašně rychlý a jen za 300Kč, vše k tomu jsme dostali za pár korun od poskytovatele a k tv máme satelit a spokojenost.

Jiřinko, no my jsme z Říma byli taky unešení, zatím jsem krásnější město taky neviděla. No a copak miminko, budeš nějak testit?

Leni, jak dopadlo hlídání? emoticon ten článek si přečtu až pak

Markét, tak to jsi dnes zase pěkně pokoupila emoticon jdu juknout na fotečky

Míšo, moc děkuji za ty bryndáčky, hned odešlu penízky emoticon
12. říj 2010 ve 21:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi, já nemůžu zelenou od patnácti emoticon , připomíná mi to i nalomený zub.

Já tedy zavolám do O a poptám se na obci, kdo jim poskytuje net a pak uvidím. Evko, když máte satelit, tak už se pak nic neplatí, nebo se stejně měsíčně něco platí?
12. říj 2010 ve 21:44  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni kde u větnamců jak jinak emoticon emoticon už loni emoticon díky jj maxík a ona to je dvojka emoticon emoticon

evičko jak jsme psala já někomu ta kaše prostě nesedí emoticon děti blinkají nebo je bolí bříško...pokud po koju spinkala kaši bych jí nedávala to dávají dětičkám které v noci moc nespí aby spinkali dýl alě opět na někoho to vliv nemá emoticon a stejně nespí emoticon jak říkám já tohle neznám naše neblinkala vlbec max 2..jednou po kaši kdy šlo vše ven hned a jednou po jogurtu jinak ťuk ťuk..a co ty tvoje fotky z říma???heslo prosím!! emoticon

naše dneska měla vývar kuřecí od mamky také si šmákla snědla celou mističku a pak ještě koukala emoticon emoticon
12. říj 2010 ve 21:45  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Moni, když máš satelit, tak si můžeš koupit kartu za 2000Kč, a pak už nic měsíčně neplatíš anebo si sepíšeš s nějakou satelitní firnou smlouvu a měsíčně pak platíš poplatky, jako je to u kabelovky třeba. My do teď neplatili nic, kody se dali stáhnout na netu, bohužel je s tím už šmitec, takže budeme kupovat najspíš tu kartu.
Zelenou ještě můžu emoticon
12. říj 2010 ve 21:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi to hesloooooooooooooo emoticon emoticon
12. říj 2010 ve 21:48  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, no malá se mi právě teď párkrát probudila už třeba v pět místo až ráno, nakojila jsem a spinkala dál, tak jsem si říkala, že má třeba růstovej spurtík a kašenkou bych jí po tu dobu pěkně zaplácla.. tak asi smůla.
Heslo písnu do IP, je stejné jako na ty fotky z dovči.
12. říj 2010 ve 21:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi já už to heslo ale neznám emoticon emoticon

hele když je spurtík nezabere asi nic emoticon a nemysli si sárinka není stroj emoticon naše také někdy jí v půl 7 ráno někdy v 5 ráno.. emoticon a to jí pořád stejně a někdy dokonce dýl a vzbudí se dřív..jsou to tvorečkové jako my..pokud vidíš že kaše nee tak bych jí to necpala naopak by pak mohla mít odpor.. emoticon
12. říj 2010 ve 21:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Evi - my tu kaši nezkusili, Kačka usnula v 17h, probrala se v 21h a hodně hlasitě dávala najevo, že umírá hlady emoticon tak jsem jí jen převlíkla do pyžámka, nakojila a spí dál
pro ty kameny jsme taky rozhodnutí, my je ještě nekoupili, ale chci z toho chodníčky i terasu, už jsem slyšela dost argumentů proti - jako třeba že to není dokonale rovný, takže se nám na terase bude viklat stůl emoticon emoticon ale zatím jsem nic hezčího neviděla emoticon ty obkladový jsou ty, co vypadají, jako kdyby byly ty kameny položený vodorovně na sebe, něco jako máte tu stěnu v obýváku?
12. říj 2010 ve 21:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evičko fotky z ŘÍMA nemají chybu emoticon emoticon emoticon krásnýýý fakt je to pkěné místo..tobě to tam moc sekne emoticon jsi kočka!!!fakt super!!hezký výlet emoticon jééé já chci k mořiiiii emoticon emoticon
12. říj 2010 ve 22:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Evi, tak hlídání dnes nic moc, jsem přišla k nim domů a byl tam tatínek, takže šichta dnes jen půl hodinky, haha! emoticon Jsem holky akorát vyzvedla a odvedla. Zítra mám kurz, tak hlídat jdu zas ve čtvrtek. No vlastně jsem se domlouvala ještě s jednou maminou, že bych hlídala středy, no uvidíme, má napsat.

Jo a v sobotu jsem taky dost hlídala, bylo nádherně, tak jsem měla 3 hodinky na starosti malou Aničku, tu z fotek, byla úplné zlatíčko, fakt ji zbožňuju! A pak jsem hlídala ještě 4 hodinky večer, rodiče šli na véču, tak jsem i uspávala. No a dostala jsem 50 euro a na taxíka k tomu, páč byla už půlnoc. emoticon

Pavli a jak to jde s látkovýma, furt dobrý?

Tady fotky konečně: http://gujonci.rajce.idnes.cz/Burgundsko_-_Dijon%2C_Beaune/
12. říj 2010 ve 22:03  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Pavlí, v obýváku máme bohužel umělej kámen, to jsem ještě tohodle prodejce s přírodním neznala, ten na ten plot vypadá přesně tak jak píšeš, jsou to takové různě tenké proužky, jakoby byl ten sloupek z placatých kamenů na sobě. No a nakonec ten pravej šutr vyjde na půlku ceny toho umělého v obýváku emoticon
Teda, Kačenka si to dneska pěkně dává, snad vydrží spinkat do rána, viď emoticon

Markét, prohlédla jsem fotečky, moc hezké, ty Sofinky jsem viděla už na koníkovi a ty s kamarádkou se ti taky povedly emoticon

Míšo, tak jsem dneska koukla na jiném compu na ty fotky té mé kámošky s malou, jak jsem fotila včera a tam vypadají úplně jinak než v mém compu, jsou tam některé fakt strašně syté, tak teď nevím, co s tím.

Holky, mrkněte se prosím na ty fotky a napište mi, jak to vidíte ve vašich compech vy, jestli jsou hezké nebo moc přebarvené, na mojem compu vypadají normálně, ale na jiných jsou strašně syté. Nechávala jsem tam i mázlé, těch si nevšímejte emoticon http://evalin.rajce.idnes.cz/Editka_zrcadlovkou/
12. říj 2010 ve 22:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Leni to hlídání je super, i tady v Čechách by se mi hodil někdo, kdo třeba na pár hodin pohlídá, aby jsme mohli jít na véču a tak. Hlavně si myslím, že je to práce přesně pro tebe.

Napsala jsem do O co bych si představovala, tak uvidíme, co mi nabídnou. Snad už nabízí i televizní připojení.
12. říj 2010 ve 22:06  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jdu do hajan emoticon dobrou noc!!

zítra jdu k tomu zubákovi emoticon tak na mě myslete emoticon auuuuuuuuuuuuuu
12. říj 2010 ve 22:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.