Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
čau holky, Kači, já už jsem taky paní! :-D jsme si dnes pospali a vyrazili jen na procházku do jednoho parku, kde byl hezký výhled a pak vařil manža obídek -lasagně, moc se mu povedly! ;-) jen se mi to trochu zkomplikovalo s hlídáním a nevyšlo mi to, tak hledám další, něco už je rozjednané, tak snad to klapne! jinak jsem koupila další sýr, jmenuje se Morbier a je to pěkný smraďoch! :-D a jaký ty jsi měla den? co je Bouygues? pošli mi nějaké profi fotečky, ráda se podívám na hezkou ženskou! :-D já už fotky Míši chválila - úžasné! a taky Jiřinku, je fakt kočka! ale je pravda, že ta jedna fotka byla dost odvážná a asi se Vaškovi nedivím, že se mu nelíbilo, že byla na FB. mně se teda líbily i ty odvážnější, ale znáte chlapy, nemají rádi, když jim někdo okukuje tu jejich! ;-) Markét a co Tvoje fotečky miminka, pochlubíš se pak? muselo Ti být po malé smutno, viď? ale není špatné si někdy i užít bez dětí, Lambrusco taky miluju! tebet a co nákupy, pořídilas něco hezkého? Vánočí Drážďany se mi loni líbily, teď se těším na vánoční Paříž a taky bych někdy ráda do Budapešti, není to tak daleko z Hodonína. Moni a sedačka je už na svém místě? mně ta cena připadá hodně, ale já se v tom ještě tak neorientuju, nic nezařizujeme, ale asi máš pravdu a bude kvalitní. s doktorkou se Ti nedivím, že jsi měla pifku! myslím, že jaterní testy při HA nejsou zbytečné! přeju dobrou noc, holky ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak před chvílí jsem přijela z té svatby, měli to moc krásné, jsem přebaštěná dobrůtek, malá byla milionová, na obřadě koukala, ani nepípla, pak si odpoledne dáchla 2h, tak jsem se v klidu naobědvala, pak byla celou dobu vysmátá v kočárku, pořád na ní někdo šišlal, tak měla o zábavu postaráno, zbožňuje sledovat lidi, za celou dobu nezaplakala a nakonec mi usnula cestou domů v autě a spí pořád. Bylo to super. Markét, tak to smekám, co jsi po těch lahvinkách lambruska dneska vše zvládla, musíš mít úžasné spalování :-) A jak dopadly fotky miminka? ukážeš nám je pak? Jak jsi se ptala, co Sárinka umí nového, tak momentálně válet sudy :-D jak se točí ze zádíček na bříško a zpět, tak se jí to občas tak zalíbí, že nám přeputuje tímto způsobem půl obýváku.. no a k mamamama začala říkat babababa a párkrát se jí povedlo papu. Dneska jsme měli poprvé po mrkvičce mrkev+brambor, taky šmakuje, slupne mi celou tu malou skleničku, není to moc? Míšo, no mě je jasné, že jsi mě nepochopila, protože by jsi předtím nemohla napsat to, co jsi napsala, že mám na těch fotkách z dovči mockrát Petra se Sárinkou. Proto jsem ti to chtěla vysvětlit na příkladu třeba těchto fotek Jiřinky, prostě jsi fotila portréty a na památku, tak je jasný, že jich je hafo a jen o jednom.. tak to prostě je a jinak to nejde. jen ty jsi si na to vybrala koupelnu a já moře, když byla ta příležitost, už mi rozumíš? Jinak jsem si tam mimo to přece nafotila vše, co jsem si chtěla uchovat v paměti, výlety, ubytování, kamarády, okolí. Není třeba to dál rozebírat, jen jsem to chtěla uvést na pravou míru. Ty fotky Jiřinky jsou fakt parádní, vykouzlila jsi opravdu dokonalé fotky, věřím, že to v koupelně nemohl být žádnej med, jsi neskutečná šikulka.. a víš, co by jsi mohla? to mě teď napadlo.. fotik booky začínajícím modelkám, využít toho, že jsi kadeřnice, takže s celým servisem, od učesání, namalování, prostě celkové stylizace, až po nafocení.. Takový book za mě stál 6tis, teď nevím, jak se ceny pohybují, ale myslím, že kdyby jsi si řekla o trochu míň,než nabízí profi fotografové, tak by ti spoustu mladých slečen utrhalo ruce a ty by jsi si vydělala spousty penízků ;-) Leni, tak výlet se nakonec nekonal? s tím hlídáním je to škoda, držím palce, ať seženeš brzo něco jiného. Napadlo mě, co nějaká zprostředkovatelská agentura, co dohazuje au pair, zkoušela jsi? Mončo, na tu sedačku jsem moc zvědavá, kdy dorazí? myslím, že ta jednobarevná se vám tam bude skvěle hodit, na tapetě máš vzor, tak se to aspoň nebude třískat :-) Holky, maminky, kdy jste začali dávat ty skleničky, kde je už kombinace zeleniny a masa? Já teď dávala týden mrkvičku, teď jedem mrkev+brambor, pak tu mám ještě samotnou první lžičku brokolice a co dál pak? Jo a první dny po mrkvičce kakala x krát za den a teď už 3dny nic, je to normální?
Evi, tak to je fajn, že jste si svatbu užili. Máš fakt senzační dítě, tak hodné jsem ještě neviděla! :-) Jinak ty malé neděláš jídla jako sama vůbec, že bys třeba mrkvičku a brambůrku uvařila a pomačkala? Myslíš, že skleničky jsou lepší? Normálně mě zajímá, čím mě živila mamina, musím se zeptat! :-D Jestli jsi myslela výlet do Burgundska, tak tam jedeme až příští víkend. ;-) A pak už začnou jezdit návštěvy. Září a část října jsme chtěli mít ještě pro sebe, ale upřímně, už je nám docela smutno a moc se na všechny těšíme! Holky fotografky a kolik stojí reklama tady na Beremku jste si nezjišťovaly? Není nic lepšího než spojit práci s koníčkem a být vlastním pánem! ;-) A ten nápad Evičky s bookem je super, Evka má výborné nápady!
Profilova fotka
Leni, tak naše maminky nás živily určitě po doma vařeným papu, ale v dnešní době si myslím, že jsou lepší ty skleničky, pokud není domácí zelenina.. přece jen ta zelenina z obchoďáků je kdo ví kde pěstovaná, kdoví čím hnojená a kdoví čím prolezlá, víš jak, v těch skleničkách je to víc hlídané a z bio zeleniny. Takže malé zatím nevařím. Jinak reklama na beremku je levná, 800Kč, je to napsané vpravo pod těma reklamama, ale to by chtělo mít nejdřív živnost, pro jistotu, víš jak. Věřím, že už se těšíte na kámoše, přece jen jste tam už dlouho sami, vid. Jo a na tu vyhlídku tento víkend nepojedete? Z toho bych moc hctěla vidět fotečky, musí to být nádhera mít Paříž na dlani x-)
Profilova fotka
evicko, ze ja te prijdu pichnout do zadecku :-D:-D ja to take chci uvest na pravou miru :-D ja jsem se podivala na tve fotecky z dovolene ale treba si vubec nedokazu predstavit jak to tam vypadalo... Chapes? :-D preci jsi nejela na dovolenou s tim ze chces vyfotit na plazi malou s tatou jako portrety?! prijde mi ze se obe proste nechapeme... :-D :-D :-D s tim bookem.. nooo uprimne? nee.. protoze ty holky jsou silene narocny, rozcapeny a urazlivy.. ja si take nechala fotit book(zdarma pres znameho) ale to co jsme mela kolem sebe, takovy ty diskofilni primadony, co maji od rodicu vsechno a dupnou si a reknou JA CHCI a rodice jim to udelaji a pri foceni se tari jako uzasne hvezdy a nemuzu jim ani rict takhle ne.. nee to neee, vim o cem to je v tehle branzi mam hodne znamych.. a jejih naroky jsou vysoke a nechci aby me nekde za zadama pomlouvaly a jejich rodice aby zjistovali zda mam zivnostak atd.. zivnostak si ted udelam po novem roce ale kdy na nej zacnu delat to jeste nevim... spojim to potom s kadernicinou ale asi az casem, oni se moc velike dane zase neodvadeji kdyz jsi vydelas v tehle branzi..
Profilova fotka
ahoj holky Evi - ty máš teda fakt úžasný dítě :-) my byli na svatbě bez Kačky, babička s dědou jí přivezli ukázat na obřad, ale dovnitř nešli, naší svatbu nám jedno děcko tak prořvalo, že na videu je slyšet málem jen ten jeho řev :-| tak jsem to teď nechtěla riskovat jinak byla u babičky hodná, až když svatba končila, tak babička volala, že už půl hoďky pláče, no když jsme přijeli domu, byla vysmátá jak lečo 8-) Míšo a Jiřinko - můžu taky poprosit o přístup na fotky ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky. To je děs. Mám staveniště i v paneláku. Z obou stran běhají dělníci, rvou parapety a stloukají lešení. Jedna kočka je schovaná v koupelně pod židličkou, druhá v peřinách. Chuděrky moje malé. Míšo, já být tebou, tak se na živnosťák vy… a dělám to na černo. Za prvé, budeš pro lidi levnější a za druhé budeš mít míň starostí. A živnosťák bych řešila eventuelně před skončením mateřské. Toť můj názor.
Profilova fotka
Jsem právě našla milostný dopis, který mi Pavel psal v 23.1.2001 ;-) .Jsem zvědavá, jaké poklady při úklidu ještě najdu.
Profilova fotka
ahojky :-) fotečky mám na fcb :-) maminka spokojená :-) leni smutno mi bylo ale víš jak i na jednu stranu jsem to potřebovala :-) to jste měli hezký den x-) x-) evičko sudy to je sranda co :-D :-D jinak určo to není moc naše jedla malou skleničku celou hned druhý den ;-) a velkou začla asi za měsíc...maso jsem dala měsíc po zelenince ;-) s tím kakáním neřeknu naše po běbě UM kakala jednou za 3 dny a po zavedení příkrmů kadila 5,6 za den :-D :-D moni také si myslím že živnost ted na MD nemá cenu říkala mi to i kámoška co to dělá je lepší na černo ;-) ten dopis to je hezký x-) x-) no já měla od manžela slíbenou místnost dole ale je to tam na prd...takže ted budu kupovat plátna stojany a budu to řešit v obýváku jako jenda holčina na koníku ;-) prý je to rozložené za 10min..obývák mám 4 mestry na 6 metrů což je ideální a můžu ještě dál vchodem do ložnice :-) ted mi manžel hledal ty stojany atd tak brzo určo koupí 8-) x-) x-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky, dnes odpoledne mě čeká oslava, takže se teď jdu vrhnout do dělání chlebíčků, jednohubek a obložených mís, z itálie jsme si přivezli spoustu prosuta, takových těch smradlavých salámků, tak udělám italské mísy, mňam, mňam :-) Míšo, no tak je fakt, že nevim, jaké jsou nynější pubertální holky, já když dělala kdysi modelku, tak jsme měly všechny sevřenou prdku a co řekl fotograf, to bylo svaté.. a mám to teda do teď, když jsem se nechávala fotit s bříškem, tak bych si teda taky panu fotografovi nedovolila do toho nějak radikálně kecat. Takové ty rozmazlené barbínky by se stejně asi nechaly fotit klidně za velké peníze od profláknutých fotografů, tebe, levnější, by dle mého názoru právě volily normální holky, co nemají v hlavě totál vybagrováno a nemají za zadkem papínky s otevřenou štrajtoflí. Ale pokud z toho máš špatnej pocit, tak dej na ten, bylo by zbytečný si případně kazit jméno kvůli nějaké kráčmeře. Jo a ty prdelky si asi popícháme navzájem :-D :-D :-D K moři jsem jela na dovolenou, ale když jsem tam byla, tak jsem to využila na nafocení portrétů, co na tom je proboha k nepochopení :-D Na to jsem se moc těšila, jak si je tam budu fotit s krásným pozadím. A mám tam přece vyfoceno vše okolo pobřeží,útesy,přístav,hory,ubytování,město, promenády,výlety,píšu to už po několikáté, ono zase v itálii toho není na focení tolik, co v Chorvatsku, to je přece jen členité a má pěknou architekturu, vždyť to sama víš. K té živnosti, jak je to u fotografů, budeš potřebovat garanta nebo jak to chodí? Mončo, tak to musí být super, dopis, 10let starý, to se člověk hned přenese do té doby, když to čte,viď.. S tím bordelem v paneláku je to k vzteku, taky s tím mohli měsíc počkat, až se odstěhujete, viď. Pavlí, no já taky trochu trnula, jestli malá při obřadu nezačne vykládat, s pláče jsem strach neměla, když je u tatínka v náruči, tak nemusí ani jíst a nic jí nerozhodí. Byla jako myška, koukala na světla a lidi kolem, měla jsem radost. Navíc kdyby jen pípla, tak by s ní šel Petr za dveře, nepochopim lidi, co nechají při obřadu tam děti plakat a výskat, přijde mi to strašně sobecký a vůči ostatním sprostý. Copak Kačenka a mrkvička, jede jí líp než ten brambor?
Profilova fotka
Markét, reaguji až teď, protože jsem měla ten příspěvek dlouho rozepsaný a neviděla jsem, že jsi mezi tím psala. Tak s tím kakáním jsi mě uklidnila, já už začínala mít strach. No a dnes už udělala 3 bobky, už to nejsou ty tekutá míchaná vajíčka, ale regulérní tuhoň, je to dobře? Ježiš to máme téma :-D Koukala jsem na fb na ty fotečky miminka, moc krásné, vůbec bych neřekla, že je mu jen měsíc :-) Jinak ohledně toho focení, pozor na to, koho fotíš a zda si říkáš o odměnu, víš jak ;-)
Profilova fotka
Ahojky všem! Jiřinko, děkuju za přístup do fotek, jsou hrozně pěkný, takový strašně milý. Ty s mušlí jsou parádní a ty kytky ve vaně, jůů, to je fakt nádhera, supr nápad! Míša tě parádně načesala, super. Míšo, děláš kadeřničinu i teďka při mateřský? My včera nakoupili, spíš teda manžel, já zas nějak nic moc, stává se mi to často - chystám se nakoupit si voblečky a nic moc neseženu ]-( Markét, ty jedeš, okna v celym baráku, ble to já nerada. Ale udělat se to musí, nojo, jenže než se k tomu dokopu je večer a tma :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
evičko ano bobky :-D :-D jsou v pořádku :-D :-D já fotím pouze kámošky a kámošky kámošek ;-) a sami říkají že zaplatí ;-) já si o nic neříkám ;-) užijte si oslavičku x-) x-) já dneska mám flákací :-p tebet tak v celým baráku fakt neeee :-N nahoře si je dělá babička já je dělala pouze v našem patře ;-) neblázni 14 oken bych nedala :-p to je škoda že jsi nepokoupila jakto?
Profilova fotka
tebet na FCB jsem tě přidala :-)
Profilova fotka
holky včéra říkali že tento měsíc budou vracet tu mateřskou!!!! x-) x-) x-) u mě to dělá 5 měs 8-) tak mám radost!!!!
Profilova fotka
Ahoj holky, my včera byli u známých v praze a teď už nějakou dobu Vládík spinká. Dneska je pěkně uječený a vzteklý :-S Snad to odpoledne bude lepší. Mooooc děkuji všem za pochvalu foteček v roli "modelky" ;-) Míša je opravdu skvělá a nádherně mě načesala. Ještě s tím Vaškem, Míšo, on si myslel, že na net dáš pár a pak ty další odhalené budou už jen pro nás a zaheslované, ale to jsme si už řekly ;-) Opravdu nevěděl, že zveřejníš ty odhalené. Mě by to ani nějak nevadilo, ale jak píšou holky, je to chlap a nechce, aby mě každý "očumoval" na facebooku, který opravdu nesnáší. Míša má strašnou výhodu, že umí nalíčit a načesat a k tomu krásně fotí, určitě toho musí využít. Evičko, já dávala s masíčkem asi po 2-3 týdnech. Markétko, tak sis to krásně o užila, je potřeba si odpočinout, já jsem za to ráda. A pozor, je to návykové :-D Koupila jsem si tu stejnou knížku, jak jsi dostala a krásně jsem se začetla. Musím se už do toho focení pořádně dostat a začít se víc snažit ;-) Na to, že mám ten foťák déle než vy a už dlouho mluvím o tom, jak chci fotit, tak jsem se na to pěkně vyprdla ]-(
ahoj holky.... :-) Míšo,tak to je fajn že si takhle dokážeš sama učesat a nalíčit.....,prostě si vystačíš a to je dobře. MArkétko,tak to je fajn,že to Sofií takhle pěkně zvládla s babičkou! Ježiši Leni promiň,já nevim ani proč jsem ti napsala slečna... :-D Ale mě takhle oslovuje docela dost lidí,tak je přitom normálně nechávám.. 8-) Tak ty máš takhle šikovného manžela,lasagne mám také ráda. Jinak je škoda,že ti to bouchlo s tím hlídáním a držím palce aby jsi brzy našla něco náhradního! ;-) Bouygues - je vlastně spot a potom se to váže na jméno určité reklamy já jsem tohle měla naposledy na spot Telecom...Fotek moc nemám,právě že už mám dost staré,nemám čas někam zajít.......a většinu aktuálních fotek má pouze ta agentura.... Evičko,tak sis zavzpomínala na svatbě? Určitě každá svatba je krásná....no a ty dobroty..hmmm také bych si dala nějaký ten mini zákusek ;-) Vy máte snad malou na baterky ne? Že je takto hodňoučká.....to ani snad není možné........Jinak jsem zpětně dočetla tvůj problém s čočkou.... :-( ,muselo to být hrozné,ale zaplať pánbůh že je to venku a oko v pořádku!!!!!! Markétko,budeš mít ještě někde jinde ty fotečky toho miminka jak jsi fotila??? Držím palce,na stojany a plátna,ať vám to co nejdříve holky vyjde,když vás to tak baví!!! :-) Jinak co se týče toho ŽL.... ,tak bych to asi zatím řešila tak jak píšou holky,po RD bych se rozhodla jak dál. Tebet . jak to,že si nesehnala oblečky?? Měli tam něco zajímavého? Jiřinko - hezky tě Míša nalíčila,já jsem myslela že to ty sama....a nebo že jsi změnila i dokonce účes :-D Moni,to potěší takový starý nález,co??? Schovala sis ho zase??? ;-)
Profilova fotka
Jiřinko návykové to být může :-D :-D myslím že moje mamka bude hlídat třeba jednou za měsíc ;-) ;-) x-) ta knížka je super vid..já jí tedy nečetla ale když něco potřebuji juknu do ní ;-) 8-) naše je dneska také protivka ]-( ted usnula v postýlce...tak snad bude chvilku chrnět :-) kačko jj zvládla :-) ty fotky ted vkládám na e stránky dělám si je pro ukázku tak vydrž ale zaplatím si to na rok jinak je tam málo místa :-(
Profilova fotka
http://www.marketakasikova.estranky.cz/ tak zatím zkušební stránky :-) po zaplacení tam toho bude víc ;-)
Profilova fotka
evičko panebože už vím proč ta oslava x-) x-) x-) x-) vše nej k narozeninám hodně štěstíčka zdravíčka a lásky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-)
Evička má oslavu...........tak všechno nej,nej,nej přeji a ještě jedno takové hodné dítko!!!!! ;-) Užij si pěkně oslavu!!!!!!! Markétko,jdu kouknout na fotečky.
Profilova fotka
Jééé mejdan. Evko, ty máš narozky? Sedmnácté :-D ??? Přeji ti vše, co si sama přeješ. Kačí, dopis jsem schovala, také jsme při přerovnávání narazili na svatební fotky a fotky z DR, tak jsme si zavzpomínali. Markét, opět klobouk dolů. Já s manželem uklízím od včerejška. Čeká mě už jen okno do koupelny, to je z druhé strany nad kamny, takže humus a manža musí sešroubovat WC a máme hotovo. Zítra by se měli přijít podívat lidi na byt, ale možná dorazí až v úterý.
Profilova fotka
mě malá pořád chrní =-) už hodku a půl jsem zvědavá kdy půjde jako spát :-| moni ty s úklidem opatrně ;-) víš jak!!!hlavně se šetři a bud opatrná :-) já mám zatopeno v krbu polslouchám romantiku jéééééé x-) x-) x-)
Moni,ale že je to takové pěkné když se něco takového najde....já si potom dřepnu a v klidu prohlížím a vzpomínám..... :-) A jak píše Markét. Nemusíš to zas tak přehánět...,jasný?? ;-) Markét,tak to máš klídek...ale zase kdy ti půjdem večer spát??? Dnes bude s váma koukat večer na tv.. :-D :-D A já hledám všude možně na netu nějaký konferenční stolky...a v tv dávají Chlapci a chlapy...
Profilova fotka
holky x-) x-) x-) x-) ty brdo možná se mi podaří něco úžasného!!!!jen vás prosím o palečky jde o focení!!zatím to tu enchci psát veřejně kdyžtak IP :-) ale jsme nadšená!!
Markétko,je to dobrá nabídka!!!! :-)
čau holky kecalky ;-) my dnes byli v úžasném parku, bylo tam jezero a celkově nádhera! Evi, krásné narozeninky, doufám, že jste dobře oslavily! Na té vyhlídce jsme byli včera, ale nebylo to nic velkolepého! Markét, tak zlom vaz a pak se pochlub! ;-) Miško, mám názor jako holky, se ŽL bych nepospíchala, zatím bych se zlepšovala a dělala to přes známé a pak po mateřské by se vidělo. Ale uvidíš sama. Držím palce! ;-) A je super, že můžeš holky rovnou nalíčit a načesat. Moni, to jsou krásné vzpomínky, viď? Mně ten můj psal básničky, ale teď už ho to ani nenapadne. Ale za dva měsíce má třicet, tak že bych nějakou vymyslela já? :-D To stěhování je opruz, co? My vlastně stěhovali před měsícem, fakt makačka. Bude se Ti trošku stýskat po bytečku? Přeci jen jste tam toho mnoho prožili! Jiři, můj chap taky nemá FB a nějak mu nechybí, dělá si z toho srandu. Já si ho zařídila, když jsem byla bez práce a měla spoustu času. Líbí se mi, že vidím, jak se mají známí a taky fotečky, ale nějak závislá na tom nejsem. tebet, to je škoda, že jsi nic nepořídila, fakt tam nic nebylo hezkého? Nám dnes kamarádi odřekli návštěvu za dva týdny, bojí se teroristických útoků. Píše se o tom v ČR, ale i tady. Já nevím, nějak si to nepřipouštím. Mám nějaké rozjednané hlídání, tak mi prosím držte palce. Potřebuju něco dělat a i penízky se hodí, je tu draho a musíme se ohánět, abysme i něco vyděli a neseděli jen na zadku. Jinak je tu třeba mnohem levnější sushi, chutná vám to? My se chystáme s jedněma kamarádama, až dorazí. Mně to moc chutná!
Profilova fotka
leni díky :-) ;-) jé to jste měli krásný den opět x-) x-) na to hlídání držím pěsti chápu že ty peníze jsou potřeba!!tak at něco vyjde 8-) !!!jj o tich útocích se ted mluví :-( ale také si to ěnjak nepřipouštím..je škoda že to odřekli...já suši či jak se to píše nejím :-N takže nevím..fakt to tam mají levnější??? fb jsme do ted nesnášela ale jak píše lenka je to dobrý že vidíš své kámoše i třeba ze základky :-) atd..můj jirka ho také nemá :-D :-D já ho měla dávno ale npoužívala jsme ho až ted ;-) moni vy zmákněte to stěhování určo s emoc těšíš vid?hlavně jak říkám opatrně ;-)
Profilova fotka
Holky, moc děkuji za přání x-) Oslavička byla příjemná, ale přípravy na ní mi přišly delší, ta neděle je na tohle na prd. Byla jsem asi moc hodná, dostala jsem spoustu krásných dárečků :-) Tak od manžela byl jako hlavní dárek ta zrcadlovka, teď mi koupil tu velkou knihu Mistroství práce s DLSR, jak má Markét, akorát to nejnovější 5.vydání, kde je navíc kompozice a perspektiva, už se těším, až se do ní začtu. Pak krásnou spací soupravičku od Triumfu. Od rodičů jsem dostala 5tis na dárek dle vlastního výběru, kožené rukavice, bombošku a kytku a od tchánojc taky penízky a obr dort, od Petrovo babičky taky penízky, od Petrovo jednoho bráchy stolní hru Flaška, je to prý podobné jako aktivity a od druhého bráchy s jeho přítelkyní šátek a spousty kosmetiky. No a od mé nej kámošky parádní stativ na foťák x-) Markét, šup do IP, o co jde, jsem zvědavá :-) Stránky máš pěkné, podle mě je zbytečné to zatím i rozšiřovat do placené verze, dokud to budeš dělat bez nároku na honorář ;-) Kačko, tak hostinu měli v té samé sokolovně jako my, tak jsme si s manželem zavzpomínali, i výzdobu měli velice podobnou, jako jsem dělala já, jen oni to měli lazené do fialova a bylo to taky moc hezké :-) Mončo, to bylo moc milé :-D :-D já teď dostávala sodu od švárů, jsou to lumpové, celé odpol jsem poslouchala hesla, jako jak se cítím, když už mi táhne teď na 40 a jestli už trénuji skoky do rakve atd, takže ta tvoje jedna řádka byla pro mě jako balzám :-D S tím úklidem se nepřepínej.
Profilova fotka
tedy evičko ty jsi musela být hodná!!!! x-) x-) to ti muselo udělat radost :-) ;-) zbytečné to není jiřinka to také měla placené a to tam měla vládíčka jde o to že tam nedáš skoro žádné fotky malá pamět :-( takže jde mi spíše o to více foteček takže do toho jdu :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?