Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 kačko nedávám jí nic to je prostě víš jak má to tak zajetý máme v tom režim emoticon což je u miminka důležitý každé dopoledne mi takto spinká emoticon no jasně miminka ted asi vedou emoticon protože je to smysl náš smysl života ale také s eprávě snažím psát o něčem jiném emoticon jako třeba o focení vždyt co bych pořád měla psát o malé emoticon já s myslím že diskutovat s emá o všem emoticon
4. říj 2010 v 11:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ale já nic neříkám....jen pište o tom co vás baví a co chcete!!! Dokážu se vžít do vaší situace,že žijete svýma milovanýma dětma,stejně tak jako jste žili když jste zařizovali stavěli atd.... emoticon
4. říj 2010 v 11:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6295 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6295 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 čau holky,

Kači, já souhlasím, taky ještě nemám děti, ale nemám problém se o nich bavit, spíš naopak, tak proč si nerozšířit obzory, nám se to bude hodit, co? emoticon

zítra mám schůzku ohledně hlídání, bylo by to dva dny na tři hodinky a jeden den celý nebo půl a pak jiná rodinka na půl dne, jen vyzvednout holčinu ze školky. ale ta první rodinka má dvojčátka a chlapečka, no bude to záhul! emoticon
4. říj 2010 v 11:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Čau Leni...... emoticon Tak máš nějaké nové fotečky????
Hele,mě to také nevadí,ráda si to přečtu,poslechnu a podívám na fotečky.....ale potom když se s někým bavím ohledně dětí,tak mi každý říká - odkud to prosím tě máš??? To vypadá jako kdyby si odchovala školku? Kde to čteš,ty už musíš mít děti.....prostě se hodně naučíme.... emoticon No super!! Takže hlídání vyšlo????Páni,dvojčata!!! emoticon
4. říj 2010 v 11:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Kači, máme jen pár fotek ze soboty a ze včerejška z parku, ale nemáme tu kablík, tak to Adam vždy vytahuje z mobilu přes bluetooth či jak se to jmenuje.

Hlídání uvidím, zítra mám večer schůzku s paní a ve Čt s druhou. Bylo by to fajn, už potřebuju něco dělat, jsem teď spíš žena v domácnosti! emoticon
Jak je v práci a co ty jsi dělala o víkendu?
4. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak já jsem za řežim taky ráda, protože mi po obědě vždycky prcek bez problémů v postýlce usne a vím, kolik mám tak pro sebe času.

Vašek byl naštvaný, protože já označila Míši album, že se mi líbí a tím se to zveřejnilo pro mé přátele a náš společný kamarád hned Vaškovi řekl, že mám hezké fotky. Naštval se, ať ty odhalenější (je fakt, že tam byly 4, na kterých toho tolik vidět nešlo, ale prsa a celá postava ano) Míša smaže.
Já tam toho moc nepíšu, o mě vůbec nic, spíš jen reaguju na ostatní. Můj profil mám taky jen pro své přátelé.

Já právě přestala dávát Vládíka na ty estranky.cz, protože si z toho taky dělám stránky pro focení a hlavně mě už nebavilo ty fotky zmenšovat. Takže až toho budu míc více nafoceno, tak je pak odemknu pro všechny.

Tu knížku mám také v posledním vidání a opravdu mě chytla a překvapilo mě, že i ten začátek, o čem vlastně zrcadlovka je, teprve teď začínám víc věcí chápat.

Leni, tak to hlídání je super. Ty se spoustě věcí přiučíš a ještě budou nějaké korunky emoticon

U vás prší? U nás dnes ne.
Byli jsme s Vládíkem plavat a super, už jsem se těšila, měli jsme pauzu 4 měsíce.

Jinak Evičko, opožděně vše nej nej nej k narozeninám emoticon Dárků hromada, fakt jak vánoce emoticon
4. říj 2010 ve 13:33  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tebet (32 r.)
Registrovala se 8. června 2010 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků.
  • Svatba byla 14. května 2010
    Chvalská Tvrz, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
tebet (32 r.)
 Jiřinko, chápu, že se to manželovi nelíbilo. Ale fakt ty ostatní jsou super. Taky budeš nabízet focení na internetu? To je paráda, jak to někdo umí a je to koníček, může si slušně přivydělat, žejo?

Evi, taky přeju vše nej k narozkám, úplně jsem zapomněla v předchozím příspěvku! Dárky jsi dostala suprový, tys musela bejt hodná emoticon

Leni, dvojčata? To bych zešedivěla. Já bych nemohla dělat au-pair, neměla bych na to nervy. Je něco jinýho mít vlastní dítě, to třebas plácneš přes ručičku, když jí dává tam, kam nemá, ale u cizího to nejde... Trpělivost bych neměla, klobouk dolů. Děti mám ráda, takový ty co si s nima pohraješ a pak zas jdou k mamince emoticon Vlastní děti jsou jiná, na ty se samo těšim emoticon
4. říj 2010 ve 13:46  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 tebet, no právě, já ty děti zase vrátím! emoticon dělala jsem au-pair třikrát a dvojčátka už taky hlídala, stačí se je jen naučit rozeznávat! emoticon
a co ty a děti, už uvažujete? my až tak za rok, i když bych je klidně měla už hned! emoticon

Jiři, já manžela chápu, i když ty fotky byly parádní! už jsem to tu psala, jsou to chlapi! a přitom by mohli být rádi, že mají doma takovou kost! emoticon
to je fajn, že jste si užili plavčo. já bych chtěla pak s prckem spíš chodit do sauny, musím si pozjišťovat, kde bývá v Praze saunování pro děti, už jsem o tom dost četla a jsem rozhodlá do toho jít. prý jsou pak míň nemocné, vidím to jen na sobě, jak mi to pomohlo a roky jsem nemarodila.
4. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tebet, já bych chtěla, jen se k tomu musím pořádně dokopat, dlouho o tom mluvím a skutek utek emoticon Míša je suprová, umí si naporoučet a má nápady, já jsem ta, co spíš poslouchá a neumí jiným lidem rozkázovat. To jen manželovi emoticon Tohle taky musím zlepšit. No a samozřejmě se do toho víc zakousnout a hodně si fotit a zkoušet.

Já bych také neuměla hlídat cizí děti. Teď už možná jo, ale dřív jsem ani nevěděla, jak se s dětma hraje.
4. říj 2010 ve 13:59  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tebet (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
tebet (32 r.)
 Tak to saunování je supr. Já chodila už od školky - nějak jsme povinně chodili a dobrý. Nikdy jsem nebyla nemocná (až na nějaký dutiny - jednou). Ale to asi bude spíš genetický, jestli to jde emoticon Jako rýma jooo, ale chřipka nebo angína? Co to je? emoticon

Jiří, se mi strašně líbí, když má někdo dobrý nápady. Třebas ta Zuzka, co nám fotila svatbu, ve snu by mě nenapadlo, co všechno jde, ale ona přesně věděla co chce vyfotit a vždy nám řekla co a jak a bylo to hrozně fajn! emoticon
4. říj 2010 ve 14:04  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kuk holky venku je zima emoticon

jiřinko já fakt tvého manžu chápu můj by to tam také neviděl rád emoticon já si ty estránky zaplatím také a co víc budu už mít ty stojany a plátna emoticon emoticon můžu si je objednat emoticon jiřinko ted i zadarmo jde dát reklama na koníka emoticonpod firmy emoticonmá tam reklamu i ywonne emoticon

tebet také si to dělám pro svou reklamu emoticon

leni dvojčata to mi potom musíš říct jaké to je a moc gratuluju emoticon emoticon
4. říj 2010 ve 14:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.modrykonik.cz/katalog/kategorie/foceni-a-filmovani-deti/

pro jiřinku
4. říj 2010 ve 14:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tebet (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
tebet (32 r.)
 Markétko, písneš mi také do IP o jakou jde nabídku?
4. říj 2010 v 15:21  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 holky na FB jsem dala co jsme fotila akty kámošce tak jukněte emoticon emoticon malinká spinká emoticon opět její hodinka emoticon emoticon
4. říj 2010 v 15:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky, celý víkend jsme byli pryč u tchánovců, tak jsem neměla přístup na net. Malé se tam zase rozhodil režim a v noci stávala a dnes už doma taky. To je vždycky když někam jedeme, tak to pak takhle dopadne.
Jinka dneska spí Sofie skoro celý den, vždy se jen napapá a zase chrupe. to mu říkám mateřská emoticon emoticon

Jiřinko, fotečky jsem strašně chválila, jsou fantastický, ale taky mě zarazilo, že je to na FB, to bych tam nedala emoticon takže se manželovi nedivím emoticon A co nového u Vládíčka?? Už jsi se ho ptala zda by chtěl sourozence?? Jakpak to si ty děti ponesou až nebodou doma jediní co??

Evičko dodatečně Vše nej nej nej k tvým narozeninám!!!!!!!!!!!!!!!! A teda dostala jsi strašně dárků a krásných!! To já měla ted taky narozky, ale zdaleka jsem nebyla tak hodná jako ty emoticon emoticon

HOlky já už jsi vůbec nepamatuju na co jsem všechno chtěla reagovat, si to snad půjdu přečíst znova emoticon emoticon

Jo ale chtěla jsem se zeptat, už máte koupenej zimní fusak?? A pokud ne, jaký budete kupovat?? Já mám docela problém, že se mi možná už nevejde společně se Sofinkou do kočárku emoticon Tak nevim co budu dělat emoticon
4. říj 2010 v 15:42  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj Martinko, já si teď nepamatuju, kolik přesně je Sofince? Vládík se narodil v květnu a v prosinci už byl ve sporťáku a ve fusauku, do té doby byl v korbičce a měla jsem tam deku a ten "přehoz" co je u korbičky.
Jinak tedy opravdu závidím, Vládík dnes spal jen hodinu a 15 minut, ale teď si ho vzala babička ven.

Evičko, jak jsi se ptala na noci, tak se prostě pořád budí. Ale naštěstí mu jen stačí dát dudánka nebo pak k ránu mlíčko, které už nemá pokaždé a zase usne, ale dneska jsem k němu z ložnice běžela za noc 3x :-/

Markétko, děkuji za odkaz. Já zatím nemůžu, nemám tam co dát, musela bych se za to stydět emoticon
4. říj 2010 v 16:10  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 marti mi máme emitex myslím že je velký je do 3 let emoticon no bude to ale problém to narvat do korbičky emoticon
4. říj 2010 v 16:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Jiřinko, Sofince jsou 3 měsíce a půl. Takže ten sporťák na nás je ještě dost brzo, ale nakonce to stejně tak dopadne, páč Sofik je fakt velikej emoticon emoticon No a já tam mám v korbičce tu zavinovačku od Emitexu jak je do autosedačky, tu strašně užijeme emoticon , ale na zimu je to málo si myslím emoticon

No a Sofinka je strašněj spavec, tuk tuk... v noci spí i 12 hodin v kuse a pak ještě nejméně polovinu dne, někdy i mnohem víc emoticon emoticon Jáí se tu normálně někdy nudim emoticon

Jo a jiřinko nemohlo by to buzení být tím, že jste v jiné místnosti, já totiž taky vím, že se Sofik v noci probudí, vždy ale jen koukne na mě (mámke postele hned vedle sebe) a spí dál. No a takhle si to v noci skontroluje několikrát emoticon emoticon

Jo a co manžel, už je zase o.k.??
4. říj 2010 v 16:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

taky je u vás dneska taková klendra? Petr už zatopil v krbu, za chvilku vyrazíme na procházku, a pak to vidím na čajíček s dortíčkem emoticon

Martinko, s tím fusakem jsi mi zrovna kápla do noty, přesně to samé zrovna řeším, že v zimě malou už budu dávat do sporťáku a nevím, jakej fusak vybrat. Ještě jsem to moc nestudovala, tak doufám, že holky poradí emoticon
Děkuji za přání k narozeninám, dárečků bylo dost, ale byly to kulatiny emoticon

Tebet, taky děkuji za přáníčko. To je škoda, že jsi v Drážďanech moc nepořídila, ale alespoň něco a výlet k tomu emoticon

Markét, jak jsi psala o tom režimu, malá se ti budí každý den úplně ve stejnou dobu? My režimy máme jakoby dva, podle toho, kdy malá vstává, někdy je to v 9.30h a někdy až kolem 11h a podle toho se pak odvíjí spinkání přes den. První spinkání má 2h po probuzení tak na půl až hodinu, pak má dalši spinkání po 3h a to bývá na hodinu až dvě.. no a pak si většinou ještě zdřímne kolem 18h. Jsem zvědavá, kdy bude mít ten režim ustálený neprosto stejný pro každý den. Nechci jí o ničeho tlačit, dokud je v pohodě a klidu a spokojená.
Jdu mrknout na FB na ty fotky. Jó a už jsem shlédla ty tvé akty, moc ti to tam sekne! emoticon

Kačko, no to mi povídej, dneska mám mírné bolení od toho víkendového obžerství emoticon Tu knihu ti už popsala Markét, je fakt moc hezká, je tam popsáno, jak co fotit atd emoticon

Jiřinko, děkuji za přání emoticon taky jsem z té knihy unešená, dlouho jsem v ruce neměla tak povedenou knížku emoticon Tak ty se chceš taky pustit do focení? Držím moc palečky, aby ti i ostatní šli fotit tak krásně, jako fotíš Vládíčka emoticon A co to spinkání malého, už je to dobrý?

Leni, tak to je super, budeš mít o zábavu postaráno emoticon Dvojčátek bych se osobně trochu bála emoticon Jak jsou staré?
4. říj 2010 v 16:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Market právě, ty fusaky jsou dost velký a ty kočárky jsou jak pro panenky emoticon
4. říj 2010 v 16:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Měla jsem to zase dlouho rozepsané a mezitím jste toho zase napsaly emoticon

Martinko, tak to je Sofinka se spinkáním to samé co Sárinka, ta taky v noci pomalu od narození spinká 12h v kuse, teď se pár nocí párkrát probudila, ale dneska zase pěkně spinkala. Přes den jak kdy, ale ještě jsem se s ní nikdy necítila unavená nebo tak, že bych něco nestíhala, taky mateřskou cítím vyloženě jako dovolenou emoticon Jakej máš ten sporťáček, lze položit úplně do lehu? Nebo co maličkou prostě hodně v zimě nabalit do korbičky, a zababušit do dek, to by se tam taky nevlezla?

Jiřinko, ohledně toho spinkání, zrovna jsem teď četla zajímavej článek a potvrdila to teď Martinka, tím, co napsala o Sofince.. ony děti mají totiž různé přechody mezi spánkama, většinou po 3h a to se každé dítě vždy probudí, je to přechod na ten tvrdý spánek nebo z něho, zkontrolují si stav těla, zda jim není zima,horko,nebolí je něco,nemají žízen, hlad, jsou tam, kde chtějí být atd.. a když je vše v pořádku,tak spí dál a rodiče ani neví,že dítě na chvilku procitlo.. no a pak jsou děti, které tyto přechody v spánku nezvládají tak dobře a pokud zjistí, že není něco dle jejich představ, tak pláčou. Ale jak tomu zabránit, to netuším, ale tento článek jsem četla v knize Každé dítě může umět dobře spát. Já tu knihu teda nemám ráda, protože jednou jsem chtěla podle toho naučit Sárinku usínat samotnou, a pak měla ty divoké noce, takže kniha letěla do skříně a jsme na ní s Petrem naštvaní, ale jestli chceš, tak ti dočtu, jak radí zabránit tomu nočnímu buzení emoticon

Markét, ten emitex je s tou kožešinkou vevvnitř nebo jakej máš? a spokojenost?
4. říj 2010 v 16:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi my máme režim stejný i když vstane v 6 nebo když vstane v půl 8 emoticon prostě to má tak na první spinkání jde mezi 9-10 hod spinká do oběda a odpoledne chodí tak kolem té 15 hod a vstávala ted emoticon moc děkuji za pochvalu emoticon jj mám emitex není tam kožešinka emoticon emoticon jen je takový teplý jsem spokjená moc emoticon

jiřinko já to nemyslela jako na tvou reklamu ale aby ses tam jukla emoticon emoticon
4. říj 2010 v 16:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 joo a malá děl malé slabé krůčky emoticon emoticon když se postavíme s jirkou na kousek udělá krok sama a přepadne emoticon emoticon emoticon emoticon ALE JE TO SLADKÝ emoticon emoticon emoticon
4. říj 2010 v 16:48  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marti, tak jestli se nudíš, to bys mohla třeba studovat nějaký jazyk nebo číst! emoticon

Evi, holčičky dvojčátka mají 4 roky a klučík 6,5.
Já hlídala právě v Rakousku chlapečky 5 let - dvojčátka a holčičku, ta byla zlatá a úžasná - 7 let, teď už je z ní slečna a fakt kočka! emoticon

holky, tak v tom nemám vůbec jasno, od kdy začít nechávat dítko samotné. co radí chytré knihy? nebo vy? emoticon
já ani nevím, od kdy jsem začala, ale asi až než se měl brácha narodit, tusím mi byly skoro 4, brácha je o 4,5 roku mladší. vím, že jsem ze začátku brečela, už to bylo na novém baráčku a bála jsem se.
4. říj 2010 v 16:53  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Vládík brečí a má zavřená očíčka, v noci se budil, i když jsme byli spolu v pokoji, takže tím to nebude.
Evičko, to dočítat nemusíš emoticon

Jinak Sofinka (od Martinky) je s tím spinkáním neskutečná. Jéééé, já vám tak závidím emoticon

Markét, ty si tam tu reklamu dáš?
Vládík to do roka měl podobné jako Sofinka, také tak usínal a pak se to přesunulo, že už spinká jen po obědě. V noci spí tak 11-12 hodin.
4. říj 2010 v 17:05  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Jiři, tak snad Ti to druhé dítko vynahradí! emoticon
4. říj 2010 v 17:07  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Markt tak my naopak žádný režim nemáme, spinká si kdy se jí zachce emoticon emoticon Ale holky mě zase ta mojhe holka hrozně baští, skoro každé dvě hodiny, někdy i častěji a většinou tak 2O-50 minut emoticon emoticon no prostě ta by mohla být u té kozy celý den emoticon emoticon

Jiřinko, ale víš co, ty jsi spala u vládíčka, ale né Vládík s Vámi. naše Sofi třeba pozná, když JIrka není doma a přijde později, tak je takjy celá nesvá a to jsem přitom měla pocit, že na něj ani nedohlédne z postýlky emoticon Víš třeba Vládík chce být s Vámi. Ale samozřejmě ty to asi musíš vědět nejlíp, třeba je prostě jenom takovej nespinkací emoticon emoticon proto máš tak krásnou postavu, na tobě se ten tuk nemůže udržet, když pořád v noci vstáváš emoticon emoticon

Leni, tak to je nářez to hlídání emoticon Jo a studovat už nechci NIC!!!!! Fakt už jsem toho v životě vystudovala víc než dost a pořád se učila a učila, takže ani náhodou emoticon emoticon Jo a mluvím Anglicky a jiný jazyk už se taky učit nechci, prostě už jsem hrozně líná a mám pocit, že fakt přeučená emoticon emoticon
4. říj 2010 v 17:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ježiš já tam udělala překlepů a chyb emoticon Psát se asi budu učit emoticon emoticon emoticon
4. říj 2010 v 17:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marti, no tak jí chutná, no, to je dobře, jde vidět, že je zdravá! emoticon Já byla prý hrozně nenažrané dítě! emoticon Mamča mi říkala, že mi musela ustříhnout tu dírku u dudlíku na flašce, prostě zvětšit. Prý jsem se hrozně rozčilovala, že to tak pomalu teče. No a ta nenažranosti mi zůstala do teď! emoticon

S tím učením chápu, taky na to nemám myšlenky, tedy spíš studovat už ne. Já bych spíš nechtěla zakrnět, na mateřské, tedy pokud to budu zvládat a bude hodné dítě, bych si pak ráda udělala certifikát z angliny, abych pak mohla oficiálně učit.
4. říj 2010 v 17:22  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Leni, já byla zase dítě strašně nejedlé a vychrtlé a jak to dopadlo emoticon emoticon

No s tím učením uvidíš, já jsem teda ráda, že nemusím nic. Jo a své odborné knihy, za kterém jsem dala tisíce korun jsem vyndala ted na mateřské poprvé a to jenom proto, abych s nima podložila malé postýlku, když byla nemocná emoticon emoticon emoticon No a pěkně posloužily a už jsou zase zpátky v knihovně emoticon emoticon
4. říj 2010 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.