Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Jiřinko, tak to jsi mi teď nahnala trochu strach, že se mi to třeba nepovede vyprat, protože ona tím má ušpiněné i věci nejen domácí, protože jak si sem tam ublinkává průběžně celej den, tak je to prostě po té mrkvičce zabarvené. No a bílé pleny jsou taky samej oranžovej flek,ale na to použiju kdyžtak bělidlo.
No a jak dnes bylo, byly jste spolu s Míšou?

Markét a kolik si budeš za to focení tak říkat? S těma fotkama na FB je to dobrej nápad. Žlučové mýdlo je to mýdlo s jelenem? Je normálně k sehnání?
28. zář 2010 ve 21:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 evicko.. zitra jedu k jirince emoticon
28. zář 2010 ve 22:00  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Míšo, tak si to užijte, dobře zvládni cestu, je to docela daleko. Máte GPS? Ono vlastně vyjedeš od vás ze Zličína už tím směrem, že? Jak dlouho to trvá?
Jiři, od Mostu je to kousíček?
A udělejte taky nějaké fotečky, holky. emoticon

dobrou
28. zář 2010 ve 23:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Jéééééééé holky, Vy budete v Mostě? Já se nechci vťourat, ale mohla bych se stavit? Jiřinku mám kousek a Míšu jsem dlouho neviděla. Zítra mám dopolčo doktorku, ale po obídku mám volno a na baráku po mě nikdo netouží.
28. zář 2010 ve 23:42  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

kdepak dneska všechny jste? Já byla u kámošky a teď v podvečer jsem byla na procházce tady se sousedkama s kočárkama, bylo to fajn a v říjnu-prosinci tu přibude dalších 5 miminek, to je děsněj nářez emoticon

Jiřinko, Míšo, Mončo, jak bylo, copak Amálka s Vládíčkem, hráli si? Vyprávějte, přehánějte emoticon
29. zář 2010 v 19:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ahooj. Tak já měla krásně odpoledne s holkama a Vládíkem. Zakončili jsme to procházkou a já jsem zmrzlá, jak sobolí lejno. Jdu nakrmit manžílka.
29. zář 2010 ve 20:16  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky holky emoticon

já prostě nezvládám pc už ani ráno nezapínám když malá spí tak dělám věci raději doma úklid vaření atd a večery jsem s manžou.. emoticon takže fakt počítač ted nezapínám.. emoticon

evičko kolik nevím ani to tu psát fakt nebudu záleží jak se fotky povedou atd emoticon s těmi dětičkami to je hustý u nás se ted také rodí o závod emoticon emoticon to mýdlo jsem koupila v normálně v drogérii myslím v droxi za 59 kč emoticon
29. zář 2010 ve 21:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,

Moni, tak to je fajn, že jste si užily, holky daly nějaké rady budoucí mamince? emoticon

Markét, děláš dobře, jsou důležitější věci, já se taky snažím to nepřehánět, dnes jsem se třeba učila, poklízela a tak, mít do toho mimino, tak to nestíhám vůbec. A Sofinka je pořád takové šídlo?

Evi a co oko? Já už bych měla mimčo nejradši hned, ale fakt se to teď nehodí a po návratu opravdu musím ještě nějakou dobu pracovat, prostěna to jdu logicky, haha. emoticon

Adam mi tu krájí maso, mně to nedělá dobře a zítra budu kuchtit gulášek, mňam.

Hezký večer i prťatům. emoticon
29. zář 2010 ve 22:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 čau holky,

nechcete přihlásit prcky do soutěže? emoticon
http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-zlaticka-2010/142967/nej-zlaticka-2010-v-galerii-je-jiz-2200-fotek.html
30. zář 2010 v 10:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Leni, já také maso nemusím, jenže než by mi ho manžel připravil, tak jsem se to naučila.

Rad jsem dostala hodně. A také mi Vládík předvedl, že chytit malé dítě je umění emoticon. Děcka jsou super emoticon

Evko, co to oko?
30. zář 2010 v 10:07  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Moni, nemusíš, jako že ho nejíš? Já ho mám ráda, ale nerada do něho řežu, miluju zvířata a dělám mi to zle. Jednu dobu jsem maso nejedla, ale měla jsem problémy se zuby, nenahrazovala jsem ho totiž ničím jiným (ořechy, luštěniny apod.), a to je špatně. Když jsme doma, tak to řeším tak, že si beru maso od babičky, mají domácí a to vím, že to prasátko hezky žilo. emoticon Prostě s tím psychicky bojuju a kdybych měla muže vegetariána, klidně se k němu přidám, i když je to alibistické. Můj chlap je totiže pěkný masaři! emoticon

A máte nějaké fotečky ze včerejška?
30. zář 2010 v 10:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno holky,

za chvilku vyrážím do města s kámoškou na obídek atd, tak jen v rychlosti

Oko už dobré, zrovna dneska ráno po probuzení jsem měla tu část čočky vyplavenou v koutku.. celkem mě to překvapilo, když dr oko prohlížel a neviděl jí, tzn, že musela být fakt vzadu a tím pádem jsem vyvázla asi pěkným komplikacím, ulevilo se mi.

Mončo, no a jak bylo včera, vyprávěj, co Vládík, Amálka, holky? Míša tam ještě zůstávala do dneška? Četla jsem na fb, že je na 2dny u kámošky.

Markét, tak to je super, že ti za to vůbec někdo zaplatí, to je fakt dobrý, na výši nezáleží, vem si, že fotíš pár měsíců, jiní na to studují roky, aby si tím něco vydělali..

Do diskuze o masu se ani nebudu zapojovat, mně těch zvířátek není ani trochu líto, když chutnají tak božsky emoticon Ale mě nikdy nenapadlo spojovat maso na talíři se živými zvířaty.

Kdepak máme všechny?
30. zář 2010 v 10:39  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Nad tímhle já raději nepřemýšlím, ale mě maso smrdí. Sahat na maso a syrová vajíčka mě donutilo až soužití s Pavlem. I chuť masa mi vadí, pokud není hodně okořeněné, nebo v omáčce a tak. Taková ta dušená masa bych asi nepozřela.

Leni, holky cvakali jak o život, to je jasný, občas jsem si připadala, jak mezi marťany. Vůbec jsem jim nerozuměla emoticon
30. zář 2010 v 10:41  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Evi, já právě maso taky miluju. Jde mi o ten způsob, že se zvířata pěstují ve velkém, aby je lidi pak snědli a taky jak jdou na porážku a vůbec, proto preferuju to domácí. Jinak je jasné, že je to příroda a i mezi zvířaty to tak chodí.

To je fajn, že už máš oko v pořádku, mrška jedna, konečně vylezla! Užij si obídek.

Doufám, že holky brzo ukážou fotečky. Moni a co nového na domečku? Byl už se někdo podívat na byt, vypadá něco nadějně?
30. zář 2010 v 11:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ahojky. No Vládík a Amálka jsou prostě k sežrání. Vládík je pěkné číslo a Amálka typická holčička. Když jí něco nejde, nahrbí nosík a začne plakat emoticon . Já to používám dodnes. Ale potkali jsme krásného živého kozla a Amálka se na rozdíl od Vládíka vůbec nebála a chtěla si ho hladit. Vládík k němu takovou důvěru neměl a hlavně, má vlastní ovci a poníka, tak nebude chmatat po cizím kozlovi, žeemoticon?

Já se právě z obídku s kámoškou vrátila.Měla jsem masový špíz emoticon .Na byt přijdou první zájemci v pondělí. Jsem zvědavá, jak to tady dám do kupy. Snad manža pomůže a trochu poklidíme, možná už něco zabalíme.
30. zář 2010 ve 12:50  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak Míša s Amálkou před chvíli vyrazili a já to tady jdu poklidit, je to tu jak po výbuchu emoticon
Bylo to super, s Míšou jsme pokecaly a Amálka je pro mě k sežrání. Překvapilo mě, že Vládík po ní neutočil emoticon Akorát dnes couval a narazil do ní a Amálka se na něho rozeběhla emoticon Jinak po sobě chmátali oba, ale v normálu.
Vládík včera zase nastydl a v noci vzbudil Amalálku, ale jinak se to zvládlo emoticon
Monča s námi včera strávila snad i pár hodin a bylo dobře že dorazila, vzaly jsme jí na procházku a vyzkoušela si povozit dva kočárky emoticon

Evčo, tak to je fajn s tou čočkou, bylo by nemilé to pak nějak řešit emoticon
Mě ucho do dneška bolelo, tak jsme chtěla k doktorovi, ale parkoviště bylo u nemocnice plné, tak jsem se na to vykašlala a od té doby dobrý a teče mi z něho hnis. Asi se to ucho vylekalo emoticon

Markétko, jojo chápu. Já někdy také nestíhám. Nebo stihnu a pak tu mám binec a jsem naštvaná.
30. zář 2010 v 17:49  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Ahoj Jiřinko,

já ani netušila, že Miška bude přespávat. Taťku jste neměli doma?
Hezky jste si to užily. A fotečky budou? emoticon
30. zář 2010 v 18:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jojo, něco bude emoticon
Vašek byl doma a nevadilo mu to emoticon

Co první kurz?
30. zář 2010 v 18:02  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Super, už se těším!
Adam také vždy trpělivě snášel moje návštěvy! emoticon
První byl už v pondělí a včera druhý, je to fajn, učitelka nás hodně zapojuje, i formou hry a jsme tam pěkná národnostní směska! emoticon
30. zář 2010 v 18:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik holky..

Jirinko, odjela jsme nakonec tak rychle, takze ti chci moooc podekovat za uzasne 2 dny, pro me to byl mega odpocinek, i kdyz amalce lezou zuby... Mate krasny baracek, oba jste moc prijemni!! a Vladicek byl uzasnej, jak uz je silene moc sikovnej!!emoticon

holky cestou zpet kolem me projizdela sanita na datove rychle silnici(ale ne jeste dalnice)tak jsme ji pustila, potom jsme najednou vyjela na vrcholek a najednou ani ne 100m prede mnou se srazila sanita s autem, pred mym autem litaly kusy auta, sklo.. no sileny... proste najednou tam vjela jeste jedna sanita ale proti nam a to jedno auto odbocovalo a uhybalo te sanite v mem smeru a srazila ho sanita z druheho smeru. Ja byla prvni auto ktere bylo nejbliz u nehody neposkozene, jinak auto prede mnou jeste bylo poskrabany od skla atd. Z toho jednoho auta vylezl pan a tekla mu z hlavy krev... no bleeee meli jsme mega stesti!!! tak jsme dala ty blikacky a samozrejme se vytvorila meega kolona v obou smerech, ale pochvili jsme se vsichni rozjeli.. ale jako tohle bylo sileny kdyz tesne prede mnou liotaly ty kusy aut, jak jsme to neslysela(mela jsme pusteny radio) tak to bylo jako kdybych koukala na kobru 11 nebo tak.. fuj .-X
30. zář 2010 ve 20:25  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Teda Míšo, to muselo být opravdu hrozné emoticon
Omlouvám se, že jsem si nemohla moc povídat, když jsi mi pak volala, akorát přišla tchýně a Vládík dělal blbosti emoticon
Jinak mooooc děkuji za návštěvu, bylo to moc krásný emoticon
30. zář 2010 ve 20:50  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 monco a jsme moc rada ze jsme videla i tebe!!! moc na tebe myslim!! emoticon a moc ti (vam) to slusi emoticon skoda ze to dnes uz nevyslo ale mely jsme to moc nabyty a casu bylo malo emoticon.

lennus, tyyjo zachvili budes mluvit jak rozena francouzka emoticon
30. zář 2010 ve 20:58  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
Registrovala se 8. června 2010 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků.
  • Svatba byla 14. května 2010
    Chvalská Tvrz, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
Registrovala se 8. června 2010 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků.
  • Svatba byla 14. května 2010
    Chvalská Tvrz, Region Praha
 Ahoj holky,
teda Míšo! Já bych teda byla pěkně vykleplá, to jsi bezvadně zvládla! Když jede člověk sám, tak se jakž takž srovná, ale když jede s prckem, tak to je asi záhul na psychiku, tahle situace, co? Br, hlavně, že se nic nestalo!

Musely jste si to s Mončou a Jiřinkou parádně užít! Tyjo, super. A já furt chodim do práce, to je teda vopruz emoticon

Mast, koukala jsem (až teď) na fotečky, ty vajdo, to je náádhera!!!! To už je fak úplně jinej level, hihi emoticon Krása, krása krása. Ta vana je božííííí, taky jsem na ní koukala, ale byla trochu mimo náš rozpočet, ups emoticon

Evi, fuj, s očima neni sranda, štígro, že ti to nakonec nějak vyplavalo, bych se asi zcvokla, mít něco ve voku emoticon

Lenčo, koukám, jak jste se bezvadně zabydleli a užíváte si Paříž, moc ti to přeju, určitě tam máte lepší počásko!

Pavlí, Lenčo druhá, děkuji taky za odkazy na fotky, úplně jsem se zas přesunula do léta, super pokoukání!

Co plánujete na víkend? My se chystáme na nákupy oblečení do Drážďan, bude to větší sezónní nakupování, to jsme si zvykli dělat v zahraničí - vyjde to líp cenově a taky ten výběr je trochu o něčem jinym. Při tý příležitosti skáknem na bratwursty, ty my můžem! Drážďany máme moc rádi, tak dáme i takovou nějakou prochajdu, když zbyde čas.
30. zář 2010 ve 21:27  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, tak to jste měly štěstí, uf, když si člověk představí, co se mohlo všechno stát.. je moc dobře, že jste holčičky v pořádku, zvládla jsi to skvěle. No a copak Jakub na tvůj dvoudenní výlet? je dobře, že jsi si to u Jiřinky pěkně užila a odpočinula jsi si emoticon

Jiřinko, to jsi si v podstatě vyzkoušela, jaké to bude mít doma pak dvě dětičky a jak bude Vládík na mladší reagovat, viď emoticon copak říkal manžel na dvě ratolesti doma? emoticon a kdypak vůbec budeš testit? A co jste holky dělaly celé dny?

Leni a jak ty kurzy probíhají? jakým jazykem to vysvětluje a učí? Baví tě to a zvládáš to?

Tebet, no téda, krásnej plán na víkend, to by se mi taky líbilo, hezky si to užijte a dobře poriďte emoticon Nás čeká v sobotu svatba a to mi připomíná, že vlastně nemám nic na sebe, taky budu muset na nákupy.. a sakra emoticon
1. říj 2010 v 00:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky emoticon

mám zabaleno malá spinká až se vzbudí vyrážíme na Kladno na oběd k mamce a pak plavčo emoticon pak jí tam nechám a jedu domů sama emoticon no jsme na to moc zvědavá večer jdu popíjek ke kámošce ale jen tak lehký pokec chci si hlavně odpočinout emoticon mamka mi jí přiveze až zítra navečer na odpolko mám doma nějaké focení měsíčního miminka emoticon emoticon tak se na to moc těším to bude ještq radost fotit emoticon to nezdrhá emoticon jinak ťuk ťuk dvě noci už se budíme kolem 5 ráno na jídlo a pak spíme do půl 8 emoticon ale abych to nezakřikla emoticon včéra jsme byli bez malé nakupovat byli jsme v tom Lutzu a mě to tedy nenadchlo emoticon hlavně jsme jeli nakupovat pro malou v albertu měli akce na skleničky kašičky pleny tak jsme to rozjeli.. emoticon

leničko tak tak člověk musí i něco dělat bohužel...jen občas večer sednu na net..ty kzrzy je dobře že se ti líbí emoticonjj malá je pořád šídlo ale už je to s ní větrší legrace povídáme si blbneme je to ted krásný emoticon

evi to je dobře s tou čočkou to je fakt super emoticon k tomu focení já si o peníze neříkám oni sami píčí že zaplatí a přeci jen to není o školách emoticon si tedy myslím já...vem si nafotítš to trvá 2-3 hodiny a pak doma upravuješ což také ěnjakou dobu trvá a proč bych to měla dělat cizím lidem zadarmo když na tom strávím tolik času..užijte si svatbu emoticon

jiřinko copak ty co nějaký testík? emoticon jinak věřím že to tam muselo být jako po výbuchu emoticon emoticon naše dokáže udělat bordel a je sama.. emoticon je fajnže jste si užili emoticon a viděli i monču už má bříško??? emoticon

míšo dík za tel.muselo to být opravdu nepříjemné emoticon hlavně že jsi to zvládla!!a nic se vám nestalo!!!

tebet užijte si nákupy emoticon
1. říj 2010 v 10:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,

Miško, hlavně že jste v pořádku! musel to být fakt šok, neumím si to představit!

tebet, ahooj, tak počasí je tu dnes zrovna moc hezké, ale určitě vyrazím ven, jinak jak kdy, ale tepleji než u vás určitě. v Drážďanech jsme byli loni před Vánocemi a moc se nám tam líbilo. slyšela jsem, že je to tam dobré co se týče nákupů, tak dobře pořiďte! emoticon

Evi, učitelka je francouzska a když na ni někdo promluví anglicky, protože tam všichni mluvíme anglicky, tak se jen usměje, rozumí, ale řekne no no a mluví Fj! je to fajn, ona to umí. trvají dvě hodiny a hrozně to utíká! často si stoupneme a mluvíme k sobě dvojice - představování a různé fráze. je to fajn, moc mě to baví! je fakt, že tyto základní věci už umím, chodila jsem v létě na fráninu, ale není špatné si to zkusit v praxi a navíc trénujeme správnou výslovnost! emoticon
a jak vy, co máte dnes plánu se Sárinkou?

co ostatní maminky a skoro maminka Monča a pracující Kačka? emoticon
1. říj 2010 v 10:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,

tak já měla včera taky super den, byla jsem s kámoškama a jejich ratostma a moc jsme si to užily. Byl to krásný den, tatka pro nás pak večer přijel, tak to bylo fajn!

HOlky jak jste tady někdo psal, že se nemají čistit uši emoticon To slyším poprvé emoticon emoticon Já si čistím uši každý den emoticon emoticon

Market, tak ty si koukám taky pořád užíváš co?? To je fajn, že tě to focení baví, doufám, že mi taky někdy vyfotíš Sofinku (tu mojí) emoticon emoticon

Leni, tak to je fajn, že se kurzy líbí, bude se ti to pak tady hodit. A co máte v plánu zase navštívit?? Nějaký další výletík?? Už jsi viděla Monu Lisu??

Evičko, tak kde jsou ty ostatní fotky emoticon emoticon Tě tady pořád hodnim co emoticon emoticon No ale jsem zvědavá baba no, co naděláš emoticon emoticon A jakpak se má Sárinka?? Už jí chutná mrkvička?? A podařilo se ti to vyprat?? A co těď vůbec máte za velikost?? My už máme 68 a dlouho jí mít nebudem emoticon emoticon

Jiřinko, taky jsem zvědavá na testík emoticon Škoda, že neřídím, taky bych Vás přřijela navštívit emoticon O aumím si představit jak to u Vás muselo vypadat, když si tam dvě děcka hrály. My jak byly včera u té kámošky, tak to tam vypadalo jak po výbuchu, úplně mi jí bylo líto, když jsme odjížděly emoticon emoticon

Míšo, tak hlavně, že jste dobře dorazily. Koukala jsem na FB na fotky a musím říct, že fotíš super. Moc se mi to líbí. Jsi moooc šikovná!!

Tebet děkuji za pochvalu foteček koupelen. Tu vanu si vybral manžel a zdaleko to není to nejdražší co v té koupelně je. Manžela při cenové kalkulaci málem trefil šlak emoticon emoticon No jo, jenže já nemůžu za to, že se mi vždycky líbí to dražší, fakt to nedělám schválně emoticon emoticon Ale vy to máte taky moc hezké, už jsem to tu psala emoticon No a nákupy budou super, užijte si dokud nemáte mrňe, to pak už moc nejde. (teda alespoň u nás)
1. říj 2010 v 10:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 holky mam fotecky jirinky...

http://pipiii.rajce.idnes.cz/Jirinka/#

prosim o jmeno a heslo si pisnete ji, aby vedela komu dava pristup, ju? emoticon
1. říj 2010 v 10:29  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marti, snad budu mít aspoň nějaké základy, koupila jsem si i učebnici.
Nevíme, jaké bude o víkendu počasí, ale prý nic moc. Uvažujeme v neděli o Louveru, první neděle v měsíci bývá vstup zdarma. a pak dostal Adam tip na nějakou vyhlídku, kde je krásný výhled na Paříž, tak možná tam.
a jak vy, Marti, Sofí je pořád takové zlatíčko? škoda že se stěhuješ pryč, měla bych Tě blízko, ale chápu. no bude to paráda, fakt krásné místo jste si vybrali! emoticon
1. říj 2010 v 10:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno holky emoticon

Míšo, prosím heslo emoticon

Martinko, na ty ostatní fotečky jsem se ještě nedostala, celé dny jsem někde venku a znáš to večer, to je člověk rád, že jen tak tupě kouká na tv nebo do compu emoticon ani do práce jsem se zatím moc často nedokopala, co jsme zpátky z dovči. Jinak Sárinka papá mrkvičku od začádku parádně, hned napoprvé otvírala pusinku a každý den k obídku sní v děsné rychlosti půl skleničky, mám z toho radost. Zítra dostane poprvé něco jiného-brambor+mrkev emoticon A vypadá to, že se vše vypere, mám to už pár dní namočené v tom Arielu profesional a skvrny už zmizely, za chvíli možná zmizí i to prádlo emoticon Tak teď to jen hodit do pračky. Měříme teď 63cm, ještě jí jsou v pohodě některé věci ve velikosti 56, 62, ale stejně tak jí jsou věci i 68 a mikinky jí dávám i 74, když pod tím něco ještě má. Kolik měří Sofinka? Včera měla Sárinka půl roku, dostala od manžela chrastítko a nové dudlíčky od Aventu, do teď jsme měli ty první 0-3měsíce a jiné nechtěla, tak jsem na to zvědavá.

Leni, to si vůbec nedovedu představit, když učitelka nemluví jinou řečí, jak se ten jazyk člověk od ní může naučit, když jí nerozumí. Jde to? To máš k tomu nějakou učebnici nebo jak? Pořád mi to hlava nebere emoticon
Ta vyhlíka bude určitě úžasný zážitek, hezky si to užijte emoticon

Markét, tak držím palce, ať to Sofinka hezky zvládne a ty si užij pořádně volnej večer emoticon Ideální příležitost se jít pořádně pobavit, když ti ji mamina přiveze až v so odpoledne emoticon K tomu focení, jasně, že o školách to ani tak není, tak jsem to ani nemyslela, jen tak, že spoustu fotografů prostě x let studuje, x let fotí atd. Je jasný, že pak taky za jiné ceny, a když maminky nechtějí moc utrácet, tak zase nemůžou po nikom chtít, aby je fotil zadarmo, když jsou cizí, jen mě zajímalo, kolik si tak říkáš nebo kolik dají.

Jdu se dát do kupy a jedu za kámoškou ven, dnes bude krmení mrkvičkou venku, jsem na to zvědavá, cestou jí ohřeju v autě, mám na to takovou spešl ohřívací dečku do které se ta sklenička zabalí a strčí se to do zapalovače. jen jsem zvědavá, jak zvládnem to krmení v terénu, je celkem už velká zima. No možná jí dám pak v autě. Jak to holky děláte vy, když to časově nevychází na doma?
1. říj 2010 v 11:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.