Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
No fuj Míšo, sevřel se mi žaludek.Nám se stalo něco podobného minulý rok v létě. Mamina je záchranářka, takže jsme museli zastavit, ale shodou okolností tam byl její kolega z práce, byl přímo účastníkem nehody, ale v pohodě, tak mávnul, že máme jet. Naštěstí tam byli jen odřeniny. Je to divný pocit a neumím si to představit s prckem v autě. Mám husinu po zádech.
Ahoj holky, nějak teď vůbec nestíhám... Míšo,tak vy jste si takhle udělali s Amálkou výlet? No to muselo být parádní! Hlavně že jste si to všichni užili,jen ta cesta zpět :-| Muselo to být docela nepříjemné......Člověk pak kouká jako puk a ještě když má za sebou vlastní dítě.... Já vím když si vzpomenu na sebe,když jsem začínala jezdit do práce....ale dneska když něco,tak už o beru jako standart na těch silnicích....jednou jsme dokonce jak píšeš,byli také první....ale to jsme pomáhali,to se mi klepala i prdel! Ale hlavně že jste to zvládli!!!! :-) Můžu poprosit o vstup na fotky? Markétko,tak dneska první noc??? Tak to jsem zvědavá jak to Sofií zvládne,ale určitě to bude v pohodě...Ty si užij večer s kamarádkou ;-) Tebet - máte krásný plán do Drážďan.... 8-) Tam se chystáme kolem desátého října....také tam jezdíme na nákupy ;-) A také na vánoční trhy... ;-) mast - to je pravda s tím čištěním,ale já si je čistím také každý den!!! :-D Prý existuje něco jako se používá odsávačka na děti do nosu,tak tohle je do uší,ale to jsem jen slyšela,takže nevím...... Leničko,je strašně fajn že tě kurzy baví a že jste se tak rychle přizpůsobili a užíváte si to tam na plno! Tyhle kurzy znám,ale s rodilím mluvčím na hodinách AJ....není to docela sranda,tam potom člověk teprv zjistí kolik má nedostatků,ale zase je to sranda..... ;-) Já jsem v tomhle případě musela hooodně dávat pozor!! :-N Jo, Leničko nevím zda jsem už reagovala na vaše fotky z minulého víkendu,ale jsou krásné!!! Ty videa....úplně jsem viděla léto a moře...... x-)
Leni - teprve teď jsem skoukla fotečky z vaší dovolené. Jsou moc krásné Filípek je roztomilý!!! Na ten Krk jsem slyšela samou chválu,i podle fotek to tam vypadá moc hezky - to okolí a příroda. I tam jak byla Míša s Markét,tak se mi to okolí moc líbilo!! Máš také super postavu.....,už si zase na své váze,ne???? Fakt ti to tam sluší!!
Evi, kupodivu to docela jde. Ono nám to vysvětluje hodně polopatě a to prostě pochopíš a taky jak jsem fráninu už měla, tak už to pro mě není taková novinka, ale je to fakt nejlepší! Když něco nevíš, tak si to pak doma dohlledáš. A učebnici mám. Holky a jak jste na tom vy s jazykama? Já se domluvím anglicky i německy, z obou jazyků jsem maturovala, ale nejvíc mi pomohlo to zahraniční, sice to bylo vždy jen na léto, ale člověk ztratí ostych a rozmluví se. Kači, no snad to k něčemu bude, snažím se i doma učit. Jinak to moře, ono to jak v létě nevypadalo, je to vlastně už oceán a docela tam foukalo, ale krásné to bylo. Vyzkoušela jsem sýr Comte, moc dobrý! Dnes jdeme nakupovat, tak si vypíšu ty Tvoje typy sýrů a pořídím zas nějaký nový! ;-) A co ty Moni, co pořád děláš? :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak až se Vládík vyspinká, tak razíme do Mostu za kamarádkou, jak jí umřel ten manžel :-( Snad jí trochu rozptýlíme. Pak se musíme podívat na botičky. evičko, tak to je super, že ty ti skvrny půjdou dolů, já na to neměla, abych všechno namáčela, byl špinavý pořád, takže jsem mu doma dávala ty bodyčka, co nešlo pustit. Leni, comte miluju, taky jsem ho poprvé vyzkoušela ve francii. Markétko, tak si to pořádně užij, malá to určitě zvládne, jestli je na rodiče zvyklá. Vládík u našich spinká líp, než doma ;-) ]-( ˇ Co se týče velikostí oblečení pro prcky, tak Vládík bude ještě na jaře mít bundičku velikost 86 a už by měl mít 92, ale ta 86 je mu i teď velká. Teď také nosí i 80, i když je to na 9-12 měsíců.
Míšo,ještě se zeptám.....v kolik si projížděla kolem té nehody????? =-)
Profilova fotka
kaci tesne pred 18h?!
Ahoj Míšo,tak to je ono.....to jsme viděli...byla tam sanitka,hasiči.....a to rodinné auto bylo ze zadu dost rozbité...bylo modré,ale nevím jaká značka....a to druhé vypadalo dobře....tak nevím co se tam dělo,ale tam jsem to říkala,že je to jen otázka času na té křižovatce,co otevřeli obchvat.....
Profilova fotka
no bylo to husty a ja byla prvni nenabourane auto.. uff bleeee, jj tmave modry auto jakoby smerem do pole... Jela sanita v mym smeru(do Prahy) tu jsem pustila, predjela me a jak tam byla ta krizovatka tak to modre auto uhybalo take sanite ale ona najednou vyjela druha sanita( z vedlejsi silnice) a jak to auto uhlo tak ho ta druha sanita total sejmula a sestrelila, no hnus teda!!!! bylo to tesne pred mym autem no :-(
Profilova fotka
ahojky tak se hlasím jako bezdětná :-D :-D :-D no neodjíždělo se mi lehce :-N :-N to mi věřte i ted doma jsem taková v křřeči ale malinká si hrála ani neviděla že jsme se vypařila :-D mamina mi jí přiveze až zítra kolem 17 hod x-) x-) no pecka ale zase chci dělat okna atd :-p jiřinko s tou kámoškou to nebude asi lehký :-( ale určitě jí zvednete náladu..a sežente pěkné botičky ;-) leni umím pouze česky :-D :-p takže asi tak.. evičko jakto dělám já ohřeju doma v misce od aventu ve VIA kelímku a dám do termoobalu od aventu a vydrží to tam fakt dlouho ;-) ;-)
Profilova fotka
a za chvilku razím za kámoškou mám litrovku a půl lambrusca :-) a pak litrovku tak to tam nesu :-D :-D no těším se x-) x-)
Profilova fotka
tak hezký večer jdu s epřipravit papa
Článek se načítá
Profilova fotka
Jééééééééé já bych si dala lambrusko a nějaký dobrý francouzský sýr :-N .Tedy až na ten, co mi Evička poslala poštou. Byl tedy vynikající, ovšem dodnes se na mě pošťačky smějí ;-) . Ale vždy s touto historkou na akcičkách zaperlím ( a pak ještě s mou historkou v solárku, jak sem se tam nezavřela a byla mi zima a neopálila jsem se). Markét, to je svoboda najednou, co? No, co pořád dělám. Teď jsem se byla podívat známá na svatbě. Chtěla jsem brečet, jenže kamarádky přítel u toho povídal takové koniny, že jsem nemohla být ani dojatá. A ještě ke všemu, si v tom tichu malá pětiměsíční Nelinka, kterou měl na klíně tak prdla, jak starý chlap a to už jsem se neudržela a musela se smát......seděla jsem vedle Nelinky :-N . Teď jsem doma a čekám na Pavla. Včera jsme v Asku obhlíželi sedačky a dnes jí jedeme koupit. Mají od 19:00 slevu 20%, což je z 45 000,- krásná slevička. Je to takový kompromis z těch sedaček, co měla i Kačka v albu. Uvidíme, jak to dopadne, páč si barvu vybíráme jinou a i tvar bude malinko jiný, než ta, co mají vystavenou. Držte pěsti. Jo a Leni, my měli na gymplu učitele Angličana a ten také neuměl ani slovo česky. Naštěstí, já ho neměla. I když u mě je to jedno, učila jsem se anglicky, německy a latinu a jediné co umím, je, že ten jazyk neumím a, že jsem doma zapomněla domácí úkol. A i to už dávám poslední dobou německo-anglicky8-(
Profilova fotka
Tak teď jsem se málem pozvracela. V telce vařili předkrm. Vařené kuřecí kůže s okurkou se sojovou zálivkou. Jsem zelená, jen si na to vzpomenu :-S
Profilova fotka
Tak teď bych nejraději omlátila mé bývalé gyndařce hlavu o televizi. Když moje nejlepší kamarádka zemřela na embolii plic, způsobené na 90% antikoncepcí, tak mi odmítla udělat krevní test. To by mi ani tak nevadilo, třeba neměla podezření, na něco podobného u mě. Ale ona mi tenkrát řekla, že na takové nesmysli odpovídá každý den a nebaví jí to, že si mám přečíst internet a nezatěžovat jí s tím. Kráva.Dva roky jsem pak nebyla na gyndě, prášky mi nosila babička, zdravotní sestra, než mě mamča přemluvila a začala jsem chodit jinam. Teď bylo na primě, že kvůli trombózám zavádí dotazníky, které dostane každá holka ve třinácti, bude tam rodinná anamnéza a budou to předkládat na gyndě před předepsáním antikoncepce. Teda, ve mě to vře. Úplně tu krávu vidím před sebou. Bylo mi necelých osmnáct. Jedem do Teplic do Aska.Papa
Profilova fotka
Ahojky holky, Jiřinko, ne teda, na těch fotkách ti to strašně sekne, úplně z toho vidím kalendář pro manžílka x-) Pěkně jste se s Míšou vyřádily, viď :-) K tomu namáčení, já to vyřešila tak, že teď místo do koše s prádlem hážu ty oblečky do kýble s vodou s tím arielem profesional a vždy tam připustím trochu vody.. no a dnes už je pomalu plnej, tak to akorát hodím do pračky. Míšo, moc krásně jsi Jiřinku nafotila, opravdu se ti to povedlo, moc moc!!! Jsi šikulka, nádherné fotky x-) jen si nemůžu odpustit poznámku, jak to, že tady nevadí, že je tolik fotek podobných a jen s Jiřinkou??? :-D ;-) to narážím na to, jak jste s Markét "zkritizovaly", že jsem hodněkrát vyfotila manžela se Sárinkou u toho moře.. mělo to ten samý smysl, víš jak, prostě nafocení portrétů :-) Moc se mi líbí, jak jsou ty kvítky sladěny s korálkama, to jsi tam jela na to připravená, nebo jste u Jiřinky odrbaly nějakou kytičku a korále byly náhoda, že ladily? Je to fakt paráda x-) Jak je to foceno? Na jakej režim, s externím bleskem atd a uprovovala si to nějak výrazněji? Markét, tak jestli položíte 2,5l lambruska, tak bych se zítra raději do těch oken nepouštěla :-D to bych spíš viděla na mokrej hadr spíš na hlavu než do ruky.. hezky si užij večer, a pak dej vědět, jak to malá zvládla a jak ty :-) Mončo, s tím sýrem to byl fakt masakr, ode mě to pošťačka na poště přebírala, jako by to byl přinejmenším jadernej odpad a to jsem to táááák pečlivě balila :-D S tougyndařkou je to nářez, někteří doktoři by fakt zasloužili.. Držím palce na to Asko, pak se pochlub, jak jste dopadli :-) Leni, tak to na těch hodinách musí být hodně zajímavé,je dobře, že základy máš, jinak by v tom asi člověk trochu plaval, co. s jazykama jsem na tom asi tak, že co potřebuji, to řeknu, nějak.. německy líp než anglicky a jinak umím z každé řeči od moře takových těch nejdůležitějších slov, jako děkuji, pozdrav atd.
hezký večer :-) Markétko......sice už pozdě,ale pořádně si to s Lambruscem a kámoškou užij!!! :-D :-D Moni.....ty si dej nealko Bohemku,taky dobré..... ;-) Moje kolegyně má termín v lednu,a děsně ulítává na šampusu,tak jí vždycky řeknu ať si koupí nealko a ona mi řekne,že si rovnou může koupit Vineu-... :-N :-N Moni,dobrá historka ze solárka,fakt pecka! :-D :-D :-D Taky dobrý zážitek na svatbě....já byla kamarádce a ta měla holčičku (dceru) za družičku 4roky....a teď když se ptala matrikářka na ,,ANO,, tak než stačila nevěsta odpovědět,tak malá do toho ticha promluvila - ,,maminko,mě se chce kakat,, :-D :-D ...mají to na dvd a dodnes se tomu smějí a rádi na to vzpomínají... x-) Jedete do Aska??? Tak dobře pořiďte a už se těším na fotečky....!! Jinak já co mám ten stolek v albu,jak jsem si chtěla nechat udělat na zakázku,tak dneska mi volal truhlář a doporučil mi radši koupit stolek někde v krámě,pač tento by vyšel na cca 15000,-.....tak nevím a jsem z toho docela špatná! Byl to můj favorit! Fůůůůj vařená kůže...blééé,vidím hned drškovku... :-p Leni..já to nemám moc valné s jazykama....na základce ruština,němčina....na zdrávce němčina,latina.....na ekonomce němčina,italština a na nástavbě angličtina němčina....takže sečteno podtrženo......němčina,angličtina s italštinou stejně.... :-) A na dovolených se to zvládá v pohodě....horší jsou někdy faktury v AJ co se týče náhradních dílu... :-D :-D :-D Jinak tyhle hodiny opravdu hodně dávají,když je rodilý mluvčí...... Ahoj Evičko.....jak se máte?? Jak bylo s kamarádkou? A co máte v plánu na víkend? Markétko....Evička má pravdu,pokud strestáte tolik pitiva.....radši ten hadřík dej jen na čelíčko... 8-)
Profilova fotka
Jaké fotky? Já nevím, kde je odkaz. No holky, Jiří, Míšo, já jsem na ně také zvědavá. Sedačka nakonec vyšla na 38 000. Je rozkládací, má dva úložné prostory a dvě opěrky se dají upravit jako na ležení. Bude nám jí platit babička a pokud by se jí něco stalo, tak to doplatíme my.Ale babča tu bude do stovky, takže v pohodě. Já nesnáším věci na splátky, přeplatíme 7000Kč :-S , ale babička na tom trvala. Dala nám jí jako k narozeninám, vánocům a dárek do nového domečku. Je hodná, i když někdy moc rejpavá ;-) :-N. Pavel jí vyfotil na mobil, tak snad mi to pošle do mailu.
Profilova fotka
Ahojky, za chvíli vyrážíme, už se těším. Jen jsem chtěla pozdravit. Moni, super, dáš pak sedajdu do alba? Tu my taky pořád neúspěšně vybíráme :-S Tyyyjo, babička je hodnáá! Markét, parádně si to užij, labrusco teda taky můžu. Kačko, na vánoční trhy pojedem taky, svařáček nemůže chybět, maj to vždycky fakt pěkně nazdobený. Jo a nealko bohemka je fakt dobrá, vůbec neni sladká, když řídim, tak jí taky piju, mňam. No jinak co se týče jazyků, s manželem jsme dva a půl roku žili a tvrdě dřeli v anglii, takže anglinu mám celkem dobře zmáklou (naštěstí, v práci jí denně používám v telefonu, tak to by bylo nemilé). Německy se taky domluvim, ale hrozně mizerně, takže vzhledem k mojí lenosti radši používám aj a španělsky si umim objednat víno :-D
Profilova fotka
Jé, já zapomněla, prosím, Míšo a Jiřínko, pošlete mi taky heslo na fotky?
Profilova fotka
Týýýýýýýýýýýý volééééééééééééééé. Pardón. Jiřinko, ty fotky jsou nádherný. Už to viděl manžílek, nebo je to dáreček? Fakt ti to ohromě sluší. Musím říct, že se mi zdá, že ze všech fotek které máš, se mi tady líbíš úplně nejvíc.Máš tam totiž takový opravdový úsměv. Míšo, fakt dobrá práce. Jsi borec ;-). Myslíš, že by jsi zvládla styl Saudka???Tedy myslím tím, jeho dar, jak vyfotit špeky tak, že to vypadá jako umění :-D :-N . Já bych se u tebe objednala :-N .
Profilova fotka
ahojky holky mokrej hadr na hlavě nemám :-D :-D udělány všechny okna :-) vyprané záclonky x-) uklizený celý barák prostě super udělala jsem vše co jsem potřebovala 8-) malinká to zvládla prý akorát usínala hůř koukala kde je..ale jinak spinkala celou noc na jídlo se vzbudila v půl 6 a pak ještě chrněla,mamina jí přiveze až na 17 hod ted si pustím ženy v pokušení a pak čekám tu kámošku na focení s měsíčním miminkem x-) moni gratuluju k sedačce to je hezký dáreček ;-) x-) x-) tebet jaké byli nákupy? ;-) evičko k těmto fotkám hodlám oponovat tyhle fotky jsou si podobné když fotíč prostě portréty a takovou památku..má to hodně fotografů :-) ale už s ek tomu nechci vracet..prostě každá to vidíme jinak ;-) tak se nebudeme dohadovat co malá Sárinka?co umí nového? nám je dneska 11 měsíců!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-)
ahojky Moni,tak to jste pořídili dobře,to je opravdu hezké. My máme také dva úložné prostory,je to i na spaní a potom třetí úložák máme v taburetu. NO a jakou máte barvičku??? Kdy si pro ni pojedete?? Už se těším až nám ji ukážeš. Jiřinko no to je BOMBA!!! Nádhera,prostě víc na to nemůžu říct.....nejhezčí jsou ty,s tou mušlí!!! To se vám holky povedlo! A jak jste na to vlastně přišli?? To jste si večer řekli,jdeme na to,nebo to bylo plánované???? Míšo - moc se ti to povedlo!! Je to hezké!!! ;-) Jiřinko a ty vlasy jsi měla jen na to,nebo to je zas nějaká změna?? Sluší ti to! Míšo....nechceš mě také něco málo udělat???? ;-) Kolik si účtuješ..?? :-D Tebet - také pojedeme letos znova....jak píšeš....svařáček a u mě ještě kaštany.....výzdobu mají opravdu nádhernou,jen škoda,že loni tam něco opravovali,tak tam bylo někde lešení atp. Markét...já žasnu,,.....takže si vše stihla v pohodě?? No to jsi jak fretka...A co u kámošky? Kolik jste toho nakonec dali??? A jak jste si pokecali??? No a co budeš vyrábět než se ti vrátí Sofinka??? Přeji Sofince vše nej,nej...k dvoum jedničkám a jen tak dál...... x-)
Profilova fotka
kačko jj stihla :-) vypilo se vše :-D :-D u kámošky super přišla jsem kolem půlnoci s jirkou :-N jirka z práce :-N co budu dělat ted jsem dokoukala ženy v pokušení a ted přijde kámoška na focení s měsíčním mimčem 8-) tak to tu připravuji a sofinka se mi za chvilku vrátí x-) x-) děkujeme
Profilova fotka
Kačí a kolik jste za ní dávali? My nakonec vybrali barvu antracit. Je zase tmavá, ale my za to s manžou nemůžeme, líbí se nám černý nábytek :-N. Vybírali jsme sedačku hodně podobného stylu už od začátku. Já si teda původně představovala polštáře z nějaké moc krásné látky, nějaké exotické vzory.Ale zaprvé nic podobného jsem nenašla a když ano, tak to bylo nad naše možnosti. Takže je jednobarevná a pokusím se sehnat pěkné polštářky. Líbili se nám i jiné sedačky, byli i kolem 20 000. Jenže to byl takový ten teď moderní styl, nízké a s volnými polštáři, bez úložku a já si myslím, že by nám vydržela tak pět let. Tahle snad vydrží dlouho a pořád bude vypadat, netvrdím moderně, ale né nemoderně.
Profilova fotka
Holky mockrat dekuji za pochvalu fotecek, udelalo mi to radost! evi, to si ze me delas srandu?? :-D preci kdyz jedes na dovolenou tak mas mit pamatku na vsechno kolem sebe, co se tam odehravalo, na prirodu, more, mesto, lide(mistni atd)... Ale kdyz fotis konkretne nejakou domluvenou portretovou akci tak to je asi o necem jinem.. nejak jsem to absoilutne nepochopila ale to je jedno :-D jinak jsem to opravdu dost upravovala, svetelnmost, uporavu barevc atd.. pac fotit neco na tak malem miste, kde je kolem vany milion veci, divny svetlo, zamlzuje se ti objektiv, nad vanou okno, no peklo a mela jsme ex. blesk a potom i svetlo zhasnuty a jen maly nad umyvadlem Kaci, tohle jak jsem fotila Jirinku, byloi vymyslenou mnou, vylozene pro moje ,, potreby,, a pro moji reklamu. Takze Jirinka to mela zdarma ale prave s tim ze si jeji fotecky muzu pouzit na web atd...Pokud by jsi mela zajem o nafoceni fotek napr. pro manzela nebo na zed do loznice, tak neni zadny problem a na penizkach bychom se domluvily ;-) a na net bych si ,,pujcila,, jen treba 2 portrety :) jinak uz mam domluvene snad nejake svatby.. (vypada to an dve, ale neni nic 100%) No bohuzel jirinky manzel to nejak nepochopil s tema foteckama, i kdyz jsem mu to rikala a potom se lekl ze je Jirinka na netu.. a to jsem na facebook opravdu nedala nejaky vylozene obnazeny a mel by byt hoodne hrdy, ze?? :) x-) x-)
Profilova fotka
mag, samozrejme te nafotim, kdyz budes chtit, neni v tom problem a udelam z tvych nedostatku prednosti ;-) a klidne i tehu fotecky.. Lidi me ted uhani na foceni, premerovala jsme obyvak a k Vanocum dostanu stojany, platno a svetla, takze budu mit m,oznost foceni i atelierovek a to jsem to ani fotit nechtela ale kamosky na me ze v zime asi nahe venku nebudou takze se to asi urcite vyplati:) x-) takze az budes mit pupicek tak bude i vice moznosti :)
ahojky.....tak jak se máte všichni?? CO jste dnes dělali? :-) Moni,už se těším až tu vaší sedačku ukážeš na fotce. S tím nábytkem ....také se mi líbila jedna sestava v černo/bílé....ale nevim....postupem času mi dochází že je to asi jen otázka času,kdy to nepofrčí a na té černé je vše více asi vidět...ale pořád se mi to líbí,tak nevím pro co se nakonec rozhodnu. Barvu sedačky jsem volila proto,protože jsem ještě na vážkách co se barvy týče a stěny. A přesně jak píšeš o těch nízkých sedačkách a polštáře volné.....není to pohodlné,nemá to úložný prostor a je to otázka času,kdy to nebude ,,IN,, takže jsme také volili takovou klasiku,ale přitom pro nás pěkná.....což asi jste i takto volili vy :-) Míšo,normálně jsem z tebe nadšená!!! Opravdu!!!Myslím..,že pro to focení máš určité vlohy a časem vše v pohodě vychytáš - cítíš s tím aparátem,který mě fakt nic neříká...jen z té druhé stránky :-D :-D Určitě budu mít zájem!! Musíme se domluvit a já budu fakt moc ráda,také potřebuji nové fotky na Bouygues....a nemám aktuální,takže by si mi i tím pomohla. No jo....nepochopil...chápu to.. ;-) ale nakonec pochopil,viď? Vždyť Jiřinka je pěkná ženská!! Jako všichni co jsme tady!!!! :-D :-D Míšo a líčila si Jiřinku,nebo to ona sama??? A kdepak máme ostatní?? Co asi naše slečna ,,Francie,,??? Jak ta si užívá výletu??? :-) Markétko, a co malá?? Jak to zvládla u mamči??
Profilova fotka
Kaci, jasne licila jsme ji, cesala, vsechno, ale liceni byla takova rychlovka, spis jsem si dala zalezet s vlaskama a Vasik to ,,nepochopil,, neco jsem tedy radsi smazla ;-) Hele budu se na tebe tesit neco vymyslime, ty jsi take mooc krasna zenska takze to bude bez prace:) :-D :-D domluvime se na nejaky termin, aj si domluvim hlidani a vrhneme se na to:)
Profilova fotka
kačko malinká se mi vrátila asi v 17 hod x-) zlatíčko když mě viděla hrozně se smála a jéé já tě vidím mami víš měla takovou radost :-) já jí asi kolem půl 7 uložila a chrní...maminka je vyřízená :-D :-D no jo je to divoška.. :-D já do ted dělala fotky toho miminka ty brdo to je malinkaté x-) x-) ani nevím že taková sofí někdy byla fakt ne :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?