Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
ahoj holky :-) super letní počasí, co x-) my teda v tom včerejším vedru cestovali, v autě hrůza, ale jinak to Kačka snáší dobře, jen chce častěji pít ;-) včera jsme byli na kyčlích, hodně se to lepší, ale ještě třmínky máme, kontrola zase za měsíc Leni - gratuluju k Paříži, bude to super zkušenost ;-) Evi - máte krásné míry, váhy ;-) závidím, jak jedete s tou zahradou, my se teď plácáme s fasádou, pak teprve přijde na řadu zahrada Kačce taky nevadí spát při zahradní sekačce, vrtačce apod. 8-) když brácha sekal u babičky zahradu, tak byla v klídku, ale jakmile jí vypnul, aby vysypal koš, tak Kačca spustila :-D ahoj Kačí :-) jak se vede? dovolené se tu plánují, ale u nás teda ne, vyrazíme jen na pár výletů po Česku ;-) jaký špíčky chceš prosím tě schvávat? :-N Moni - to umělko je pro organismus pěkný záhul, to se nedivím, že má tvoje mamka strach a že ty chceš ještě nejdřív podstoupit ty další testy, držím palce ;-) Míšo - co Amála, už je to lepší? ať je brzy fit a může užívat léta ;-)
:-D :-D :-D Moni.... :-D Byt máme skoro hotový,ale ještě nemáme krmítko (ptačí budku nabalkóně :-N ).... 8-) Myslím že mu sypeme zatím na parapet.... ;-) Takže ta první...tu mám v albu (to je ta,na kterou čekáme)....je trochu dražší,bez úložku (který jsem moc nechtěla) látku máme na ni už vybranou aby se to potom nezdržovalo. Kombinace látek co jsme chtěli - dole jiná a sedáky jiné = tak to ta firma nedělá,ale budíž....A ta co jsme na ni natrefili jinde,je velká,má v ceně taburet (který jsem moc nechtěla,ale když je v ceně,dobře),kombinace přesně tu co chceme a má dva úložáky a je rozkládací a stojí o půl méně. Ta první s úložákem a rozkládací stojí přes 40 .000,- pokud bychom to s tím nechtěli cena bude menší,ale čekáme jak bude designově vypadat a jak bude pohodlná a potom se rozhodneme,každopádně zamluvené jsou obě. Jdu to poslat na ten mobil,ju? Nebo až večer?
Jo,jo..díky.....zatím jsem byla hodněkrát,ale šance je malá i když nás tam potom ve finále je třeba jen deset,ale pořád je to hodně ;-) Ahoj Pavlínko a Kačenko (to je stejně krásné jméno ;-) ....). Jak se vám vede holky? Máte nějaké fotečky??? Tak u vás bude teď báječná dovolená i po Čechách...má to své kouzlo s kočárkem... :-) Pcháááá, to si mě neviděla v plavkách a teď mám 4kg nahoře 8-( , a jak to hezky cítím.....,to je paráda... 8-)
Profilova fotka
ježiš Míšo, tam mělo být AMÁLKA, si to po sobě příště nejdřív přečtu, než to pošlu... |-|
Profilova fotka
Kačí, já bych chtěla s úložným prostorem i rozkládací, kolik tedy stojí v té levnější variantě? Jo a chtěla bych celou čedou, ale sedáky třeba čedo černé, nebo tak něco.
Tak Mončo...vyfotila jsem si i cenu a je tam 20.999,-...a kombinace na krámě přesně jak píšeš....a přesně i co chceme my :-) Akorát tam je spodek černý a ty sedáky šedo-černé....ale na fotce to vypadá jako bílá. Já jsem z ní nadšená! :-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) tak jak jsem četla dnešní příspěvky, tak si furt říkám, kde jste vzaly ty informace o Lence, že by něco psala třeba do Ip nebo co se děje.. No a pak mi cvaklo se podívat, zda nepsala něco včera přede mnou, čeho jsem si nevšimla, protože jsem ten svůj příspěvek měla rozepsaný pěkně dlouho.. a ejhle :-) Leni, moc se tedy omlouvám, že jsem nereagovala, ale nevšimla jsem si, že mezitím, co jsem to datlovala jsi něco napsala.. ta Francie je naprsoto bomba!!! Jak dlouho tam budete? A jak to máte s bydlením? Jé, to je pecka x-) S tou mrchou je to nepříjemné, ještěže ti nebylo nějak zle, pamatuji si, že jsi psala, že jsi to mívala bolestivé, možná i ten burfen v kombinaci s alkoholem dopomohl tvé chvilkové indispozici. Mně se přihodilo na svatbě něco podobného, jak jsem celý den neměla čas se pořádně napít nealka a na hostině do sebe pak lila celkem dost akla a pak při únosu byla smršť vodek s redbulem a to mi parádně nandalo, chvilku jsem měla taky dost a taky mě to pak mrzelo. Ale nic si z toho nedělej, hlavně, že jsi se dobře bavila a hosté taky :-) Mončo, možná je hodná tak proto, že je vděčná, že jsem jí brala na takové akcičky a seká latinu, aby zase brzo někam vyrazila :-D A nebo je z toho bříška tak utahaná, že teď prostě všechno dospává :-D Anebo je jednodušše po mně a je to vysvětlené :-D :-D :-D Ta lednice je super a cena ještě lepší, to se ti moc povedlo x-) Pavlínko, to je je dobře, že máte kyčličky už lepší, ještě tedy musí mít třmínky nebo je to už ok? No vidíš to, my fasádu budem dělat až po úpravách, zatím máme jen zatepleno a nataženou perlinku a řeknu ti, ještěže tak, protože jak tu ten bagr různě nabírá zem a přesouvá jí a tak, tak už se stalo pár drobných rochanců asi nějakým klackem nebo šutrem nebo možná tou lopatou do baráčku, takže kdyby byla konečná fasáda, tak bych si to šla asi hodit, protože by byla odřená. Takhle na té perlince to nevadí, protože přes ní přijde ta finální omítka. Kam se chystáte na tu dovču po čechách? Už máte nějaké místo vybrané? Markét, no naše dr by to pasení sama od sebe taky neřešila, ale já prostě chtěla, protože mi pár známých říkalo, že když by se něco zanedbalo ohledně toho svalového napětí, tak děti jsou pak dýl třeba vzteklé, nervozní, špatně spí, jsou podrážděné a tak a ani jedno z toho nechci, takže radši, ať jí zkoukne rehabilitační,která tomu dobře rozumí, jestli je vše v pořádku, mně to nic neudělá a budu mít klid :-) No a jaký jste měly holky den? :-) Kačko, Monča ti to shrnula moc hezky, ještě zapomněla, že Lenka Hořejší má už taky mimi, Filípka :-) Pak dej vědět, jak jsi dopadla s tou reklamou :-) Jdu se mrknout na albíčko na střeše :-) Za chvilku je tu kámoška a jedeme k vodě, dnes je zase venku nádherně x-)
Ahoj Evičko :-) ....tak tvůj příspěvek...........je na kafíčko...,jdu si ho udělat a potom zasednu a budu číst.
Profilova fotka
Evi - my dáváme zatím taky jen polyš a perlinku, finální povrch bude kdo ví kdy... ;-) třmínky ještě máme, ale levou kyčel už máme Ib (u 3měsíčního dítěte normální nález) a pravá-ta horší se zlepšila z IIc na IIb ty výlety po Čechách jsem myslela jen jednodenní a cíl musím ještě vymyslet ;-) teda nápadů je mraky, teď jen, aby si na nás udělal taťka čas, protože když není v práci, tak dělají ve 2 tu fasádu Kači - ty taková modelína a máš problém s váhou jo? =-) 8-) já mám nahoře víc kg navíc při mé "výšce"... :-S budeme muset s Kačkou zvýšit počet a prodloužit trasu procházek 8-) motivuje mě teď to, abych Kačce nedělala ostudu až budeme chodit plavat, ať nemusím chodit v těhuplavkách 8-) jinak se nám vede fajn, až bude udělaná zahrada, bude to ještě lepší x-) Kačka dneska spala až do půl desáté, pak už se jí dopoledne spát nechtělo, teď spala hodinku na terase a už se zase ozývá, nějak rychle jí tam vytrávilo 8-)
Profilova fotka
Pavlí, tak hlavně, že se ty kyčličky lepší :-) ty rozumíš tomu označení, co to znamená? Dneska tu byla ta kámoška se 14ti měsíční holčičkou, už krásně chodí :-) Nakonec jsme k vodě nejeli, protože se přihnala bouřka, byly jsme pak jen na procházce, ale bylo to stejně fajn, jen si tak říkám, jak někdo může zvládat mít od sebe dětičky rok, to je strašněj masakr :-D Dnes jsou Sárince 3 měsíce :-) dodala jsem na rajče fotky ještě z druhé půlky třetího měsíce: http://evalin.rajce.idnes.cz/Sarinka_... Markét, Jiřinko, tak jak dneska bylo? Co dětičky, rozuměly si? Doufám, že nám Sofinka Vládíčka nadobro nesbalila :-D
Profilova fotka
ahojik evicko, tak super ze jste si den uzily :) x-) ja jsem se nakonec za holkama take stavila, Vladik je uzasny, neumim si predstavit ze amalka bude takhel ziva jak on, je to fakt rychlost co dokaze :) x-) x-) jirince to moc sluselo!!:) tady mam par fotecek http://pipiii.rajce.idnes.cz/Amalka_o... od tehle dal evi prosim jake mas heslo?
Profilova fotka
Míšo, heslo máš v IP. Koukala jsem na fotečky, Vládíka jsi nafotila naprosto fantasticky a holkám to tam taky moc sekne x-) A co Amálka, už je jí dobře? A co jste celý den dělali? :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky nedočítám jedu za chvíli do poradny :-) tak jsme zvědavá na váhu a míry :-) míšo fotečky super :-) jinak malá přišla na dvd :-D :-D a na kytku a kabely :-D :-D amálka jí to včéra naučila ]-( :-D jiřinko moc děkuji za návštěvu malej je úžasnej :-) x-) x-) a těším se až to brzo zopakujeme :-) sluší ti to mamino x-)
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka... fotečky od téhle dál :-)
Ahohj holky, Pavlínko, konečně jsem prohlédla fotečky, moc hezké, na vítání občánků Vám to moc slušelo!! A gratuluji k dobrým kyčličkám!!! Taky jsem koukla na všechny fotečky z Vašeho včerejšího srazu a Markétko, JIřinko, Míšo moc moc Vám to všem sluší!!!! Vám i dětem!! Až budeme o kousek větší, tak by jste nás mohly vzít do party, taky bych Vás ráda poznala osobně :-) Evičko, taky krásné fotečky a vypadáš taky výborně!! Připadá mi, že snad ani není možný, že už Vám byly tři měsíce.... strašně to letí a Sárinka už krásně pase! Z fotek je jasný, že i tatka je z ní celej hotovej co?? Úplně mu to kouká z očí... A kdopak jede do Francie, nemůžu ten příspěvek najít???? Kačko, jestli ty potřebuješ hubnout, tak nemůžu chodit po ulici :-D :-D Holky, jak je možné, že Vám ty miminka v noci spí celou noc, mě v porodnici i doktorka říkali, že jí musím budit po třech hodinách, když bude extrémně unavená tak po 4, ale prej se to po těch 4 nesmí stát pravidlem. Tak já jí poctivě každou noc budim, i když mám pocit, že by taky vydržela víc.. tak já nevim... bojim se, že bych něco zanedbala, ale když vidím, že to jde u Vás, tak proč by jsme nemohly taky že???? Co na to říákají Vaše doktorky??
Profilova fotka
Ahoj holky, já teď trochu nestíhala, tak teď když Vládík bude spinkat, tak vás dočtu. Včera jsme byli u Markétky a dorazila Míša. Bylo to moc hezký, strašně ráda jsem vás viděla a doufám, že už zase brzy uvidím x-) Holčičky byly úžasné, jsou to taková lehoučká mrňata. Vzpomínám si, že když měl Vládík 6-7kg, tak mi připadal strašně těžký a teď mi to připadalo, že jsem v ruce držela panenky :-D Amálka bude asi taková klidnější a ze Sofinky bude asi zase ďáblík :-) Jinak má Markétka moc krásnou kuchyň a ten jídelní roh, moc se mi to líbilo :-) Při cestě domů nás v Lounech chytil pěkný slejvák, v Blažimi už bylo po. Vládík už nespinkal, ale byl hodný, jen asi 10km před koncem začal kníkat, tak jsem mu dala sušenku a okurky a vydržel hezky. Cesta trvala 45 min., bylo to v pohodě ;-)
Profilova fotka
Evi, nemám heslo :-(
Profilova fotka
Míšo, také sím heslo. Jinak babinec super. Hned bych jela také na mimi pařbu. Jiří, ne jedné fotce nevím, jestli tlačíš kočár ty, nebo on tebe :-D . Jste všechny tři jak lunt. Kačko, já nemůžu najít odkaz na tvé fotky. Napíšeš mi ho do IP? Děkuji.
Profilova fotka
evicko, krasne fotecky, ams tam nejake tou zrcadlovkou? jak vubec dopadly???? jinak mala ma krasny ten kloboucek, kde jsi ho kupovala? ahojik marti, take te rada nekdy uvidim :) Lennus jede do Parize s manzelem na pul roku. jirinko, super ze Vladik cestu vydrzel a v pohode jste dorazili dom :) me alem nejaky pitomec naboural! podjizdel me v odstavnym pruhu a zuzil se a on jel porad dal!!!!kokot jeden :-X
Leni tak to je super ta Paříž!!! Tu já miluju! To budou druhé líbánky! Míšo, tak příště jedu na srazik taky ju? At ty Vaše poklady vidím taky "live". JO a holky přidala jsem nové fotky, tak se můžete juknout.
Profilova fotka
Tak já jsem se právě dověděla, že Míra, ten náš kamarád ze svatební cesty v Dominice se zabil v autě. Je mi z toho zle od žaludku, teď jsem, půl hodiny mluvila s Járou, joho ženou. To je prostě na pytel.
Profilova fotka
marti, hceme jet za cca 14 dni za Jirinkou s Market jednim autem, tak bys mohla jet s nami, za nami autem :-D a mohla bys me svezt k market :-D
Profilova fotka
mag, jezis to je strasny!!!prijde mi ze tech tragedii je ted nejak hodne :-O |-|
Míšo, za 14 dní na nás bude ještě asi brzo, radši počákám po šestinedělí. Malá je sice v pohodě, ale jsem z toho porodu ještě celá hotová. A navíc mám problém: já totiž neřídím :-D :-D :-D Mončo, tak to je mi moc líto! Život je někdy fakt nespravedlivej |-|
Profilova fotka
Lidi jsou utahaný, on teď dodělal doktorát a zařizoval věci před dovolenou. Původně jme měli jet s nima, do Řecka na jachtu, on měl kapitánské zkoušky, ale díky baráku jsme neměli tolik peněz. Prostě nás tahle doba vyždímá a vyplivne, pokud chceme nějak slušně žít.
Profilova fotka
evi kde máš fotečky =-) =-) ?? jiřinko jsem ráda že se ti u nás líbilo :-) malá má 6400g,67cm byli jsme v poradně :-)jsem na zahrádce malá spí mám tu maminu a ta mi žehlí :-D :-N moni to je strašný :-( |-| |-| to je mi moc líto ;-(
Profilova fotka
nějaké fotečky právě před chvílí: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mur...
Profilova fotka
market fotecky jsou krasne!!!Sofince se v kruhu moooc libi :) holky ja jsme ted koukala na fotky z Dominikansky, boze tam to bylo taaak nadherny!!! doufam ze se tam nekdy vratim, nebo na podobne tak mooc uzasne misto!!!!
Profilova fotka
Markét, tomu se říká spokojené lachtaně ;-) Jojo, člověk má aspoň, na co vzpomínat.
Profilova fotka
Stejně je to paradox. Míra procestoval půl světa. zažil bouři na jachtě, málem je zatkli na horách když lezli v takových těch pidi bývalých ruských republikách, jednou zkolaboval v džungli, protože si v Thajsku udělal něco z nohou a probudil se ve vesnici u domorodců a podobných zážitků měl hromadu. A umře na debilní české dálnici. Každopádně si užil život, stihnul si udělat tři vysokoškolský diplomy, jeden doktorský, opravit dům a vůbec ten kus života, který žil, tak žil naplno.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?