Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Já vím Míšo, ty jsi hrozně netrpělivá a chceš všechno hned, já zase nedůvěřívá a proto na vše dlouho čekám :-D . Ale já si myslím, že ty testy nejsou špatná věc, že to, že nejsem těhotná je indikátorem nějakého problému. Mně se třeba tím lékem na prolaktin hrozně ulevilo, sice jsem v květnu byla dost unavená, ale to může být barákem. Já jsem zjistila, že nejsem líná, ale mám ten prolaktin a proto už odpoledne padám na hubu, jedna tableta týdně a já mám o praspanou hodinku denně víc času pro život.............zároveň jsem zjistila, že provozuji obžerství a štítná žláza nemůže za to, že jsem teď pěkná baculka;-)
Profilova fotka
Ahoj Mončo, já bych ti taky původně řekla, že už bych raději nečekala a šla do umělého, ale teď jsem tě pochopila a určitě máš pravdu. Tobě jsem už říkala o sestřence, vypadá to, že prostě nikdy nebude moci být těhotná, neudrželo se v ní ani cizí oplodněné vajíčko. Proto ti rozumím a moc ti přeji, ať se příčina najde. Já tomu věřím, že i kdyby jsi nakonec musela jít na umělé oplodnění, tak tu Viktorku mít budeš :-) Dneska jsme byli v Zooparku v Chomutově, prcek byl parádní, strašně hodný a moc se mu to líbilo.
Profilova fotka
Martinko, Vládík mi taky hrozně blinkal, po každém kojení a doktorka říkala, že se přežírá a mám mu dávat častěji a méně. Ale to jsem stejně nedodržela, nedokázala jsem to malému vzít. Raději jsem jen měla trochu nadzvednutou matraci. Pavlínko, malá je úžasná, na tom vítání vám to opravdu seklo :-)
Profilova fotka
ahojky holky moni já ti rozumím ;-) fakt jak jsi to napsala udělala bych to samé!!!!nejdříve testy já myslela že je dělají všem než jdou lidi na umělko =-) =-) ono to tak není?? :-| jen chápu jak jsi bezmocná smutná atd..sice jsme nepožila to co ty ale první miminko mi umřelo a pak jsme museli čekat půl roku než se pokusit o další |-| takže vím jaké to je ono se mluví lidem kteří otěhu hned bez problému mají miminka...fakt ti rozumím a podporuji tě v tvém rozhodnutí...ono i 12 tis je prostě dost peněz a jen tak pokus omyl jak jsi psala do toho bych nešla chtěla bych nejdříve vědět příčinu proč to nejde!!!ale věřím že se holčičky či chlapečka dočkáš to prostě vím x-) x-) věřím tomu!!!!! jiřinko to je super že jste měli hezký den :-) my také byli jsme na zahrádce malá se cachtala v bazénku já se opalovala x-) ted jel jirka pro pizzu :-D :-D martinko moc děkuju :-) za pochvalu jj mateřskou si užívám maximálně :-) jinak malá mi neblikala tak neporadím :-| co zkusit nutriton?není to nutrilon..je to něco co se přidá do tvého mlíčka a zahustí se jí to v žaludku
Mončo, já teda absolutně nrozumím tomu, jak je možné, že jste nebyli na té genetice.. my třeba byli ;-) Bylo to jedno z prvních vyšetření.. umělé oplodnění je poslední možnost.. určitě bych opětovně změnila gynekologa. I kdyby to mělo znamenat, že třeba budeš na gynekologii dojíždět až do Prahy.. a jestli se rozhodněš pro umělko, tak určitě počkej až dostavíte, at jsi opravdu v klidu... byla by škoda, kdyby to pak nevyšlo ;-) ;-) jiřinko, naše se právě taky přecpává a já jí to taky nedokážu vzít, páč ona pak na mě pořád ukazuje, že by si dala ještě.. no to srdce fakt nemám :-( Holky ještě jsem se prosím Vás chtěla zeptat, jak Vám spaly děcka?? Dávaly jste je na bok? Nebo na zádíčka?? A co škitavka?? My hodně škitáme, asi taky z toho přejídání a přejde jí to, jenom když si opakovaně zase cucne :-o
Profilova fotka
marti také tomu nerozumím :-( =-) mě spala malá na zádech jinak ne a škytala skoro pořád po každém jídle ;-)
Profilova fotka
Martinko, Vládík mi spal na zádech i na boku. Pak mi jednou usnul na hrací dečce na bříšku a spal mi krásně a dlouho, byl spokojený, tak jsem ho dávala i na bříško, i když vím, že by se nemělo. Dřív zase děti nespali jinak. To ublinkávání pak samo přešlo, ale až tak asi kolem 4.-5. měsíce. Koukala jsem na fotečky ze společného dne s princeznama a určitě jste si to moc užili. Už se moooc těším na středu :-) Mončo, po dlouhé době jsem koukla na střechu (nedáváš odkazy ]-() a koukám, že s tou kuchyní máte pořád nějaké problémy, co. Ten montér je od Aska, nebo nějaký váš? Jinak garáž a sklípek na zavařeniny a kompoty super :-)
Profilova fotka
Mast já také ne. Markét ty jsi si prošla také své.Už jsem se malinko uklidnila. Ještě proberu všechny možnosti. Mamča zalarmovala své známé a já budu v pátek volat tátovi. Snad mně někdo někam procpe, když jsou všichni ve zdravotnictví. Držte palce. Jinak kamarádka z Chomutova, Markét asi ví která, také se snaží o mimčo, tak na imunologii volala a objednali jí na září, což není půl roku. Já tam psala mail, čekám na odpověď. Jinak se u nás opět prolamuje stál žrádýlkem, mně vaření uklidňuje. Máme palačinky s jahodovou marmeládou ( tu jsem včera dělala poprvé, první přírůstek do sklípku), dva druhy salátů - okurkový a rajčatový a Pavel si objednal kuřecí rizoto, pro změnu, máme ho snad ob den, Pavel to jídlo zbožňuje. A teď čekám až mi muž přijde domů. Musíme toho hodně prodebatit. Po telefonu to není ono. Jiří náš lesopark je dokonalej. Máš to trochu z ruky. Ale všechny moje kolegyně ä kamarádky na mateřské mají permici a můžou tam chodit bez omezení. My tam letos kvůli domečku nebyli, jinak mně tam Pavel bere na jaře a na podzim, vyvenčit :-D . Jinak montér je z Aska a je to pako. Nemá na takovou linku ani vybavení, ani čas. Asi umí smontovat obyč. linky, ale kudrlinky nezvládá. Mast nemáš ještě kontakt na místo, kde Vám dělali tu genetiku? Jinak ta má gyndařka má dobré výsledky, ale co já vím, všichni končí na umělku, ona už mi to nabízela po druhé inseminaci, já chtěla ještě zkusit a řekla jsem jí o další test. Netušila jsem, že na té hematologii neudělají i genetiku a imuno, byla jsem přesvědčená, že proto tam jdu. Až dnes jsem se zeptala, co vlastně budou vyšetřovat. Asi razí teorii, že je to nejjistější řešení. Každý má na to názor svůj. Ona jinak není špatná, dnes čučela na ten test se mnou, i když měla plnou čekárnu. Jen těm postupům prostě nerozumím.
Profilova fotka
moni jsem ráda že už jis se malinko uklidnila moc držím palce oni tě nikam procpou ;-) vím o čem mluvím zdr,si rádi pomáhají ;-) ona pořád není těhulka? :-( :-( ty brdo :-( :-( to vaření obdivuji...ale když tě to uklidňuje je to o ničem jiném ;-) a určo si o všem promluvte 8-)
Profilova fotka
Ahojky holky, dnes byl zase parádní letní den :-) Manžel chudák makal kolem baráku, aby to bylo vše připravené a zítra nám přijede bagr konečně srovnat terén x-) Mončo, taky nechápu, proč ti nejdřív neudělají všechny testy, vidím to jako ty, rozhodně bych na umělko nešla, pokud bych neměla jistotu, že chyba není někde jinde a nemusí se proto zadařit. Ta genetika a imulogie by chtěla udělat, snad tě tam někdo brzo procpe, držím palce! Martinko, děkujeme za pochvalu :-) to nabírané tričko mám i v bílé, dřív jsem je vůbec nenosila, protože pod to nejde podprda a neměla jsem tam co dát, tak si to teď parádně užívám :-D Sárinka je taky blinkací a opravdu dost, jsou dny, kdy jí po jídle můžu převlíkat i třikrát, celkem masakr.. Dr mi doporučovala ten Nutriton, že to mám před jídlem smíchat s mým mlíčkem a lžičkou jí to podat a ono to zahustí mlíčko v bříšku, protože malá se doslova vylejvá, ani neháže šavle,nekope jí to, prostě to z ní vytéká.. ale já do toho Nutritonu nešla, nikdy jsem jí ho nedala, protože přibírá opravdu dobře a hodně, taky se prostě přežírá, takže si potřebuje pak ulevit, měla jsem strach, že by jí to pak v bříšku tlačilo.. Paní dr říkala, že to teda nemám řešit, že ten nutriton mám dát jen kdyby nepřibírala nebo mě to blinkání obtěžovalo.Teď v létě je to už v pohodě, to už nepoblinká tolik vrstev, ze začátku to bylo celekm hustý, než jsme se někam vypravili, protože se mi vždy poblindila, musela jsem převlíct x vrstev a tak třeba dvakrát :-D Jo a na spinkání do postýlky mi paní dr doporučila takový klín na matraci, aby byla malá ve vyvýšené poloze, to bylo dobré. Nebo podlož třeba knížkama nožičky postýlky u hlavy, aby byla trošku z kopce. To blinkání má u vás pravděpodobně stejný důvod jako u nás, takhle malé miminka prý ještě nemívají dotvořenou záklopku, tak se prostě vylejvají. Jen nechápu, proč se ta naše blinká pořád i teď, zítra jdem k dr na tříměsíční kontrolu, tak jsem zvědavá, co mi na to poví. Škytavku jsme mívali taky, ale ta dětem prý vůbec nevadí, nevnímají jí prý, ale já malé pak vždy taky dala cucnout, aby jí přestala. Míšo, krásné fotečky, jde ti to čím dál líp :-) Kačko, děkuji :-) No a jak se bydlí a co nového? Dlouho jsi tu nebyla..
Profilova fotka
Nové fotečky: http://www.vevercata.estranky.cz/foto...
Profilova fotka
mag, vis me by spise sral ten prstup toho prvniho gyndare! a hlavne ty testy se opravdu mely delat driv..to je fakt hruze nase zdravotnictvi, me dneska prasknul pupik a zase me to hnisa ale na motol nejdu, tam jsou zvirata a ne lidi :-X tak doufam ze se najde pricina a to hrozne cekani skonci
Článek se načítá
Profilova fotka
jirinko fotecky jsou uuuzasne!!! ta (asi) mulatka je dokonala :) a Vladicek je hodne spolecensky, ze? :)
ahoj holky, Moni, už v práci jsem si četla Tvůj příspěvek a dost jsem nad tím přemýšlela. rozhodně bych na umělé nespěchala. je to určitě trápení, ale když nebudeš v klidu, tak ani to se nemusí povést. já bych chtěla nejprve také zjistit příčinu, než do sebe začít cpát hormony, nejsem toho moc zastáncem. ale vím, že touha musí být silná! Miško, ty jsi mladá a bereš to jinak. vzpomínám si, jak jsi psala, že kdybys byla neplodná, hodila by sis mašli. my jsme se o tomto bavili s Adamem a umíme si to předstvit bez dětí. nechtěla bych to tak a když by to nešlo jinak, tak bychom si adoptovali. ale pokud by z nějakého důvodu nešla ani adopce, myslím, že máme hezký vztah a žili bychom jinak (práce, pomoc jiným, cestování apod.), i když bych se asi necítila úplně naplněná. takto na mě působíte i vy Moni s Pavlem. když se dva berou až po mnohem delší době, máme to jako vy, tak spolu zažijí dobré i zlé a umí spolu skutečně žít. netvrdím, že za pár let, když to třeba nepůjde, nezměním názor, ale nechtěla bych být nikdy posedlá touhou mít dítě, aby šlo pak zdraví a manželství kvůli tomu do kytek! taky si myslím, že je rozdíl, zkoušet dítě ve 28 a v 35. kdyby Ti bylo už přes třicet, asi neváhám, ale takto máš ještě nějaký čas zjistit, kde je problém. a vyřešení toho problému může mít třeba pozitivní vliv i na zdraví a něco jiného. nepřemýšlela jsi o nějaké přírodní léčbě či léčiteli? já tomuto docela věřím a asi bych zkusila kdeco. jak píše Martinka, zkus se informovat i v Praze. také si myslím, že je umělé oplodnění velký byznys. možná bych se ale také zkusila zeptat holek, které mají to umělé za sebou. jaké to bylo, jak to zvládalo tělo a tak. a také věřím, že se dočkáte, někdy je ta cesta prostě trnitější, ale hlavu vzhůru, jsi silná ženská a zmáknete to! ;-) holky, proč by se neměly dávat děti spát na bříško? jaké jsou na to názory? mně jako laikovi přijde horší na zádech, že by se mohli udusit zvratky, ne???
Profilova fotka
Jiřinko, krásné fotky, malej je správňáckej :-) Muselo to být hezké odpoledne s těmi stejně starými prcky, Vládíček měl harém, viď :-) Leni, na bříško se nemají dávat právě kvůli zadušení, asi kdyby se poblindili, tak aby se pak nenadechli toho mlíčka.. naše třeba na bříšku vůbec ležet nikdy nechtěla, tak jsem jí tak ani nenechávala, spinká na zádíčkách nebo na boku. Ale taky to moc dobře s tou polohou na bříšku nechápu, přijde mi to stejně nebezpečné, jako na zádíčkách, no nevim. Míšo, Sárinka se totálně zamilovala do té hračky od tebe, jen jí posadím do sedačky, tak se už řehní a celou dobu z toho nespustí oči, dřív koukala jen z okna, teď nad sebe na zajíce :-D ještě jednou moc děkujeme x-) Copak Amálka, už je to s tím papáním lepší?
Profilova fotka
leni, na brisko se nesmi davta spinkat, pac kdyz sjou malinke(ted mi uz amalka na brisku spi sama) tak hmotnost jejich zadecku i s plinkou je hodne velika a pusobi obrovskou silou na plice a muze je tahle vaha telicka udusit. proto se uplne ty male deti davaji past na brisko pouze bez plinky a ne s plinkou, pac ta zatez je pro ne proste velika. A ja si opravdu zivot bez deti neumim predstavit, urcite adopce, nebo pestounstvi, ale bez deti nikdy! to by byl pro me absolutne nenaplneny zivot.... evi, jeeee tak to jsme silene radi, ze se hracka tak libi! me se take zdala cool, tak me to moc uedelalo radost x-) x-) Amalka s jidlem porad bojuje, ji malo na to kolik ji je.,...ale hlavne ze ji, zas tak hubena neni, takze to musim brat v pohode :) ale bohuzel ted je nemocna :-( dneska nemuze spnkat, porad se budi, hrci, odsavame nudle a nic..porad to v ni chrci :-( jirinko, tak nakonec ta streda padne kvuli amalciny nemoci a samozrejme plus to co jsme ti psala do IP, ale jestli bude amalce jako ted, tak je to uplne zabite! a nechces prijet za 14dni?
Profilova fotka
tak noc silena... mala se budila snad po 20-ti minutach kvuli ryme, do toho kaslala, nechtela dudlik, pac se dusila... no neco silenyho... takze se omlouvam ale zitrek u me na 100% pada, tak si to holky pekne uzijte...
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Míšo, to mě moc mrzí, že je Amálka takhle marod, tak ať se kočička brzy uzdraví.. S tím jídlem, třeba to bude drobek po tobě ;-) Hubená rozhodně není, tak se nemusí přecpávat a časem třeba dostane větší chuť k jídlu.. Holky, představte si, že malá tuto noc spala od 20h-8h v kuse, v 8h se vzbudila na papu, u toho jsem si ještě zdřímla a malá dospává ještě teď. Včera mi udělala radost, protože poprvé sama usnula v postýlce, dala jsem jí tam vláčnou od prsa, chvíli koukala a pak usnula :-) Ona teda skoro celé odpolende nespinkala, byli jsme vvenku a furt koukala, snad kromě hodinky :-) Jen nechápu, že teď může spát, venku jezdí bagr, manžel to udusává takovou tou vibrační deskou, takže se třese celej dům a ona v klídku chrní. Už se nemůžu dočkat, až se probudí vypadnem z toho kraválu ven. V 13h jdem na tu tříměsíční prohlídku, tak nám držte prosím palce. No a pak hurá k vodě x-)
Profilova fotka
:-D Evi, třeba ten zvuk vnímá jako vrnění kočky a uspává jí to. Je to jasný, aby malá spala, musíte dělat rachot a makat :-D
Profilova fotka
ahojky holky :-) jiřinko fotečky bomba moc vá to sluší na prolízkách :-) x-) x-) a malej je kouzelnej :-) leni napsala jsi to hezky ;-) ale ono se to pak trochu změní to mi věř až zapne to že chceš mít miminko ta vůle je at chceš nebo ne silnější :-( alesnad tobě tohle přesvědčení vydrží co nejdýl ;-) na bříško ani nevím nějaké miminka od nás z koníka na bříšku spinkají a já zase četla názory že udušení nehrozí atd ono se prostě názory dost liší 8-( 8-( evi malá ti krásně spí :-) naše je v tomto také zlatčko přes den spí i 5 hod ne v kuse ale dohromady ;-) a v noci celou noc x-) snad jí to vydrží myslím naší :-D :-D my dneska napustili velký bazén pro nás malé jsme koupila kruh jak se do toho posazuje x-) x-) tak to ve čtvrtek zkusíme :-) byli jsme na véče k tomu včerejšímu výročí bylo to fajnně x-) x-)
ahoj holky, přeju hezký večer. ten řecký večer v neděli se moc povedl a bylo to fajn. teď mi není moc dobře, jsem to dostala. ono je to teď i takové překvápko, sice mimi ještě neplánujeme, ale občas už ani nepoužijeme kondom, takže je to na manžovi a jak víme, chlapi jsou nespolehliví tvorové! :-D ani nevím, jestli jsem vám psala, že jsem to dostala ve svatební den. ono to tak blbě vycházelo, ale doufala jsem, že se mi to vyhne. no a po slavnostním obědě přišla, potvora! :-D měla jsem naštěstí u svědkyně tampon a brufen, tak jsem hned využila obojí! dnes Ádovi odklepli tu Paříž, tak jsem už řekla šéfové, že končím. bude to zajímavé. taky jsem se rovnou domluvila s kamarádkou, že budu k ní chodit učit se Fj. ano, Marky, máš pravdu. já jsem dost realistická a rozumově založená, ale vím, že to pak může být jiné. ale i tak si myslím, že určité postoje máme v sobě, že toto mám třeba trochu jiné než Míša a netvrdím, že je to dobře či špatně, spíš to tak vnímám. možná bych třeba víc pracovala s dětmi, kdybychom nemohli mít vlastní, nevím. ale člověk názory mění a může být vše jinak! Marky, véča super! co jste baštili? muselo to být příjemné si po dlouhé době vyrazit, viď? :-) jéé, já bych taky hned hupsla do vody! ale ve čtvrtek jedeme s kolegy na teambuilding na Slapy, tak tam určitě skočím, miluju přírodní koupání! no a v pátek má Adam promoci. máme doma doktora! :-D obhájil minulý týden, jsem na něho pyšná! ;-) jinak k tomu spaní na zádech či bříšku. nespávaly jsme právě my vyšší ročníky spíš na bříšku nebo se to tak dřív dělalo? a myslíte, že byla větší úmrtnost? já nevím, jen mě to tak zajímá, jestli se to moc neřeší, ale díky za informace. holky, jak jste se dneska měly v tom horku a jak to zvládají dětičky? Kačka tu dlouho nebyla, asi toho má dost!
Profilova fotka
Ahojky holky, tak dnes byl parádní den, u dr vše v pořádku, už měříme 59cm a vážíme něco málo přes 4700g :-) Očkování bude až za měsíc.. Moc nás chválila, jak malá pěkně roste a jakou má krásnou barvičku, že jsem s ní určitě pořád venku, že je to moc dobře, blinkání prý nevadí, že se prostě přecpává a je dobře, když něco odteče, že prý musí toho vypít opravdu hodně, když celou noc nejí a přes den po 3hod,jinak by nemohla po tak málo krmeních denně tolik přibírat. Akorát mě dr trochu překvapila, že jí nezkusila dát vůbec pást, tak jí říkám, že dlouho nechtěla pást, teď už teda jo, ale občas u toho ještě zapláče, jestli by se nemrkla, zda to dělá dobře, tak jí dala na bříško, malá měla zrovna dobrou náladu, tak pásla bez breku, ale měla přitom pěstičky v pěst, to normálně už nemívá, tak paní dr říkala, jestli nechcem pro jistotu jít na rehabilitační, aby se mrkli, zda je vše ok, tak jsem jí poprosila o žádanku, pro klid duše :-) No a pak jsem jela s malou k vodě, spinkala jen chvilku, jinak hajala na dece ve stínu a povídala si a sledovala stromy a tak a já se pěkně připekla :-) Zítra jedem k vodě s kámoškou,má 13ti měsíční holčičku, tak jsem na to zvědavá :-) Markét, Sofinka taky hezky spinká, pevně věřím, že to oboum vydrží :-) Pak dej vědět, jak se malé líbilo v kruhu :-) Mončo, jojo, ještě jí dát bič, ať sebou taťka pořádně mrská :-D Už se to tu začíná rýsovat, návoz na terasu je už hotový a udusaný a obě strany domu taky, už jen předek a může se začít pokládat šutr, jupí x-) Manžel je černější než po dovče v DR, to by člověk nevěřil, že to tu taky tak opaluje :-D Dneska mi ho bylo líto, ten hic a on makal jak barevnej, taky odpadl po 20h s malou a oba spinkají jak budulínci :-)
Evi, malá je šikovná, to je hezké, že tak prospívá! :-) Zítra si to užijte, závidím! ;-)
Profilova fotka
ahojky evičko gratuluji krásná váha i míra :-) x-) jedobře že prospívá jinak my máme také barvičku :-D :-D je opálená :-D ač jí mažu 50 faktorem je do hněda :-N jinak s tou RHB je to zvláštní ale zase každá dr to dělá jinak naše dloiho nepásla dělala to špatně naše dr to neřešila a jaká je to ted šikulka,ale pro váš klid budiž ;-) užijte si to dneska u vody x-) já připravuji ještě nějaké pohoštění pro jiřinku 8-) tak už jsme vzhůru :-) leni malá tepla zvládá v celku dobře :-) s tou mrchou to je blbý zrovna ve svatební den hlavně že si měla tampony :-N co na to šéf??jak to vzal??co jsmebaštili já měla sýrovou omáčku těstoviny a kuř.maso a manžel nějaký vepřový stejk se slaninou bylo to vynikající :-) s tou úmrtnostní fakt nevím =-) k tomu ti víc neřeknu :-|
Profilova fotka
Dobré ráno holky. Včera mi nebylo dobře, tak jsem si dnes vzala dovču. Hodlám se celý den flákat. No, možná půl dne a pak poklidím, je to tu jak u cikánů. Leni, moc, moc, moc Vám gratuluji k té Francii. Je to obrovská šance, kterých člověk v životě moc nedostane. Vypadnete ze stereotypu v Praze, naučíte se jazyk, poznáte nové přátele a život ve Francii. Mně se Francie moc líbí. V dobrém ti to závidím. Ta mrcha je fakt mrcha, dorazit na svatbu bez pozvánky. No, aspoň víš, že vše funguje. Já to tenkrát na svatbu měla také dostat, ale od června do září nic. Takže i svatebka byla v pohodě. Leni moc se těším na fotky. Tvůj chlapík je šikovný, když se pustil do takových věcí. Vyřiď mu pochvalu. Těším se na fotky. Mně by dnes měla mamča vyzvednout tu ledničku. Vybrali jsme tuhle, už jsem o ní psala http://www.mctree.cz/liebherr-shop/ch... Mamča jí dnes jede omrknout, je to druhá jakost, protože je poškozený obal, takže jí jede raději prohlédnout, ale na fotkách jsem žádné poškození nenašla, stát bude 15 000,- Evi, marně přemýšlím, jestli si zasloužíš tak hodné dítě. Ty jí taháš po mejdanech a ona je hodná. Já bych ti ten randál vrátila :-D :-D :-D
Ahoj ......nejdřív zdravím všechny,ale popravdě opravdu vás nějak nestačím dočítat,prostě to nejde.....Mám toho docela dost,hlavně v práci....a to tady nechci veřejně vypisovat a jelikož nemáme doma stále PC,tak neni šance dočítat,ale ani bych na to neměla chuť doma chodit na pc,protože poslední dobou ]-( .......toho je dost! Jiřinko,koukla jsem na fotečky a musím pochválit...jsou jako vždy krásné! To byl nějaký srazík s kámoškama? Mončo,četla jsem tvůj příspěvek....je mi to samozřejmě líto,ale můj názor je takový aby si s tím každý naložil podle svého,protože je to dost citlivé téma a každý to bere jinak.....někdo zkusí vše možné a potom přistoupí na nejhorší variantu,nebo naopak = každopádně držím palce!!!!!! ;-) Evičko, jinak stále zařizujeme stále čekáme na objednané zboží.....teď zas něco nafotím a dám to do alba. Zítra budu půl dne doma,přijedou nám namontovat botník a skříně. Jinak čekáme stále na tu sedačku ]-( ,ale mezitím jsme si vybrali jinou,levnější a může se kombinovat látka přesně jak chceme,tak nevíme.... Leničko,gratuluji k Francii!!!! No a co dovolené???? Plánujete nějakou??? Teď budeme mít krásný dlouhý víkend.....pojedete někdo někam??
Profilova fotka
Ahojky Kačí. Já ti to shrnu. Mast má miminko, Lenča se vdala a pofrčí do Francie, Amálka pokašlává, holky krásně fotí a jinak je to klasický ženský pokec. Tedy doufám, že jsem na nic důležitého nezapomněla, když tak mně doplňte, ať je Kačka v obraze. Kačí, jakou sedačku? Pošli odkaz. Já si stále se sedačkou nevím rady, nic není přesně to, co bych chtěla. Budu ráda za info. Brouzdáme v podobných vodách. A ať ti ta hoňka v práci brzy skončí
Ahoj Moni!!! Děkuji...a ty máš dnes dovču,ne?? ;-) Mast - gratuluji k miminku!!! Ale ještě tady byla horejsi....ta také čeká přece mimčo,nebo ne?? Ani jsem neviděla Leničky fotečky,podívám se zda má album! Amálka je krásná...,moc!!!! x-) Ale to je asi jako každé mimčo,které nezlobí....a je malé ,roztomilé :-) Tak já se objednávám na focení....,která se mě ujme :-D ,ale musíte mi umět schovat špíčky a ostatní nedostatky :-D :-D Jinak dnes bych se měla dozvědět,zda jsem prošla z focení na reklamu BeBe dobré ráno :-N Moni, sedačku ti pošlu na mail,protože tu na kterou čekáme my poslali do mailu. A tu co jsme si vybrali,tu mám nafocenou v mobilu,tak jedině MMS. S tou sedačkou to opravdu není lehké..... :-| Díky...,mě ta bouřka skončí snad už jen,kdyby přiletěl k nám už nějaký ten pták.... :-D :-D 8-)
Profilova fotka
No počkej Kačí. Oni ty ptáci sami nelétají. Musí se tomu pomoct. Ale byt už máte skoro hotový. Být tebou nasypu krmení do krmítka, aby se nějaký ten pták zastavil:-). Prosím pošly mi sedačku MMS, ale večer manželovi na telefon, mně to nejde otevírat. Písnu ti telefon do IP, ale ty ho možná máš, jak jsme si volala kvůli obkladům, ale stejně ti ho písnu. Moc děkuji. Ta sedačka, kterou máte vybranou, tak přesně to, by se mi líbila, jen bych musela vědět rozměry, aby se vešla a jinou látku. Takže levnější variantu uvítám.
Profilova fotka
Kačí a dej vědět, jak s tou reklamou. Držím pěstičky.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?