Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
 Ahoj holky a vítám kami s tebet emoticon
Tebet, nevím, jestli jsi už údaje posílala, ale jestli ano, tak na mě jsi zapomněla emoticon Mohla by jsi mi také poslat odkaz na fotečky z DR?

Evičko, to je něco, jak ti malá spinká, jen hlasitě závidím emoticon
Martinko, každý mi říkal, ať malého nebudím, ale nás se to stejdně netýkalo emoticon I když asi první měsíce se budil nejdříve po 5 hodinách, pak po 3 a pak už tak po hodině. Nejhorší to bylo kolem 6-8 měsíce, kdy jsem stávala každou hodinu, pokoušeli jsme se dělat různé věci, ale nic nepomohlo, takže jsme pak spali spolu, abych ten den pak alespoň trochu zvládla. Bylo to hrozné. Teď se mi budí tak 2x-3x, jednou nám prospal celou noc, ale opravdu jen jednou emoticon Jinak se třeba uměl probudit se po půlnoci a být i několik hodiny vzhůru.
Moje rada je jasná, nebudit. Jen kdyby malá neprospívala, ale na kontroly budete chodit často a to by ti Dr. řekla.
Jinak do party tě určitě rády vememe emoticon
Ten panelák opradu nezávidím emoticon

Evičko, tak jak je teď na zahrádce? Ještě bude travička a to bude super.
Jak jsi psala, že musí být hrozné mít děti rok po sobě, tak v čekárně u doktorky byla mamina s tříměsíčníma dvojčátkama, zapovídali jsme se a řekla, že má ještě 15ti měsíční holčičku emoticon emoticon

Mončo, tak s tím známým je to opradu moc smutné, také nevím, co bych pak jeho ženě říkala, ono to ani nemá smysl. Musí to být pro ní hrozné, nedovedu si to vůbec představit emoticon

Leni, tak mooooc gratuluji k Paříži emoticon Kdypak a na jak dlouho se tam tedy chystáte?

Jinak všem děkuji za pochvalu mé osoby a i Vládíčka emoticon Dneska jsme začali cvičit na tom novém posílovacím stroji a ještě večer budeme, tak uvidíme, jaký to buede mít efekt.

Jak je Amálce, už je to lepší?

Sofinka je v kruhu suprová, určitě si to užívá emoticon
Markétko, jak jsi dávala smutný smajlík k 8.měsíci, tak to je motivace k dalšímu miminku ne? emoticon

Kačí, tak co ta reklama?
Nepobrala jserm, jestli už bydlíte v novém, nebo se teprve chystáte?

Pavlínko, to je moc dobře, že už má Kačenka ty kyčličky lepší emoticon
3. črc 2010 v 19:50  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky emoticon

Vy jste toho děsně nakecaly, snad nezapomenu na něco reagovat.. Dneska jsme byli s manželem a maličkou od 10h-18h na koupališti, jsem na uhel a malá přestože byla pořád ve stínu, tak se mi zdá taky přičmoudlá, byla strašně hodná celý den, ani jednou nekníkla, ležela na dece, koukala kolem sebe a po lidech, povídala si s náma (strašně teď brouká a napodobuje intonace různých slov, je to sranda emoticon a odpoledne si na 3hodinky zdřímla v kočárku. Je teď strašně zlatá, už vůbec kvůli ničemu nebrečí, krásné období emoticon No a teď mi usnula u prsa emoticon

Tebet, děkuji za odkaz na fotky, hned jak to dopíšu, tak se na ně vrhnu, už se nemůžu dočkat emoticon Svatební fotky máte opravdu překrásné, moc originální emoticon

Kami, vítám tě emoticon

Leni, dávala jsem odkaz na doplněné fotky ze Sárinky třetího měsíce http://evalin.rajce.idnes.cz/
No a jak si užíváte na Moravě? Jo a jak to vlastně dopadlo s tatínkem a svatbou? Jak se to vyřešilo?

Kačko, zapomněla jsem poděkovat za pochvalu, moc děkuji emoticon

Jiřinko, to je dobře, že jste si užili s Vládíčkem tak krásný den emoticon Vyfoť nám ho ostříhaného, jsem na něj moc zvědavá emoticon Jo a pozor, ať s emu nespálí kůžička na hlavě, když je mašinkou, to se občas stává manželovi.
Jinak na zahrádce zatím čas ještě moc netrávíme, není to zdaleka hotové, ale už jsme rozložili zahradní nábytek na terasu, která je zatím vysypaná jen štěrkem emoticon Musí se ještě vybetonovat a položit do toho ty kameny, to samé vepředu a udělat chodníčky okolo domu a pak na zbytek pozemku rozvést ornici, to taky ještě není. Ale hlavně, že už můžem grilovat na terase emoticon

Martinko, vy plánujete příští rok DR s maličkou? Kdy? Jé, já bych taky hned jela, jediného, čeho se bojím je ten dlouhý let a pak ta vlhkost tam, je to hodně velký rozdíl oproti nešemu podbebí, jeslti by to malá nějak špatně nesnášela. Ale když jsme tam byli, tak tam bylo několik rodin s miminkama a vypadalo to v pohodě emoticon

Markét, to věřím, že i takový bazén stačí na vyblbutí emoticon Koukala jsem na fotkách, že jsi malou i sama potápěla jako na plavání, neměla jsi strach? A co na to říkala? emoticon

Pavlínko, no tak hlavně, že už se ty kyčličky lepší emoticon A co malá, jak je jí v těch hicech, zvládá to dobře? Mě Sárinka mile překvapuje, nemá s tím sebemenší problém, měla jsem strach, aby nebyla pak mrzoutek nebo tak, ale vypadá nadmíru spokojeně emoticon
3. črc 2010 ve 20:32  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 tebet,
jak se jmenuješ? ať Ti můžeme říkat jménem, tedy jestli nám to chceš prozradit! emoticon
fotky ze svatby jsem už taky zběžně omrkla a třeba ty z metra jsou hrozně zajímavé a originální!
já si tady zase vyhlídla Petra Wagenknechta, který nás fotil a byli jsme moc spokojení!
a ty pocházíš z Prahy? my tady bydlíme, ale jsme z j. Moravy, kde byla i svatba. kde nakonec skončíme, vůbec netušíme!
hned mrknu na fotky z DR, díky. a kde v Praze bydlíte? za Prahou bude příjemně a do Prahy coby kameneme dohodil do práce, viď? ideální kombinace!

to vedro musí být fakt nepříjemné, my přespávali u mamči, bydlí v paneláku a vedro je tam hrozné! v tomto je ten náš sklepní bytečeke naprosto úžasný, fakt se tam spí náramně a je tam chládeček a příjemně.
ale budeme ho pouštět. už to chce větší, i kvůli případnému prckovi. tedy až dojedeme z Paříže.

Jiři, díky. bude to na 4-5 měsíců. já tam chci chodit na kurzy Fj a zkusit si i najít nějakou prácičku. třeba i hlídání dětí. budu teď na léto chodit ke kamarádce na Fj, dá mi i nějaké tipy a kontakty, v Paříži byla delší dobu.
já myslím, že Vládíčkovi ten ježek určitě sluší, taky bych ráda mrkla na fotky.

Evi, užíváme si báječně! zítra už bude na naší zahrádce napuštěný bazén. máme to jako na chatě, domek se zahrádkou a za ním les. já ten bárák nedám, kdyby ho měli naši náhodou prodat, tak ho koupím já nebo brácha. ale mamka o něj hodně stojí. jen to s taťkou bude tvrdý boj!
v podvečer jsme grilovali, ale vyhnali nás komáři a teď jdeme na Argemu.
a chodíte s malou pořád k tomu rybníku? já miluju přírodní koupání!
já myslím, že jsi byla v těhotenství v pohodě a že pak i to malé je v pohodě. pak se vám bude i v pohodě cestovat a můžete na podzim vyrazit na tu Sardinii.
máte v plánu koupit aspoň nafukovací bazének pro malou?

no nic, já se jdu chystat. tak zítra...
3. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jé, Leni, ty jdeš na Argemu??? emoticon tu zbožňuji, teda hlavně před několika lety, jsme s kámoškou nevynechaly jedinej koncert, když hráli v okolí Plzně, mám na ní samé krásné vzpomínky, teď mě přepadl úplně sentiment, když jsem to četla, že na ní jdeš emoticon to bude nějaká venkovní zábava nebo vevnitř? hezky si to užij!!! emoticon
S malou chodíme většinou k tomu rybníku, ale dnes jsme byli na přírodním koupališti, je to tam krásné, u lesa, kiosek, čistá nechlorovaná voda, louka, no prostě idylka, taky miluji přírodní koupání emoticon
Pro malou pak určitě pořídíme nějaký bazének, ale to až příští rok a asi rovnou nějaký větší, abychom se tam mohli cachtat i my emoticon

Tebet, prohlídla jsem fotky, krása, máte nádherné se zátiším ze Saony, úplně jsem se zasnila emoticon
3. črc 2010 ve 21:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik holky, teda tady se to rozjelo

jirinko, jsme zvedava na Vladicka v novem sestrihu emoticon

marti, my mame v byte krasne, mame tu chladek a je to super, ja jsme dneska venku vubec nebyla, neda se to vuubec...

mala je porad nachcipana, je to porad stejne, pres den ji to tece z nosanku, v noci chrocta, tak odsavame :-/

no a my jsme dneska byli bejdrive v Motole, pac jak me hnisala ta jizva tak mi dohnisala a vsimla jsme si ze mi vylejza nejaky vnitrni steh, takze mi ho vytahli a vymackali jeste hnis a ted to mam zafacovany a snad to uz bude ok. Potom jsme jeli do metropole, dostala jsme darek k narozeninam-mam je za mesic, ale byla to nutnost emoticon pac se mi rozbil mobil :-/ nechodily mi zpravy, vypinal se atd...no uuuzasny :-X potom amalce k svatku pejska od fisher price, rodicum neco ke stribrne svatbe v manufakture, barchovi k svatku maly soudecek piva emoticon jo a aby toho nebylo malo, tak mi opet upadla pulka zubu uz vrtaneho s nahradou a na druhe strane mam take rozdelany zub, takze nevim na ktere strane mam kousat emoticon me trefi emoticona jeste neco emoticonemoticonemoticon reklamovala jsme dziny a vymenili mi je emoticon
3. črc 2010 ve 23:22  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky Míšo, no tak teda na to, že jsi dnes nebyla vůbec venku, tak jsi toho stihla víc než dost emoticon S tou Amálkou mě to mrzí, že ještě není fit, snad jí to brzo přejde.. ty zuby jsou věčný boj, co..to by reklamovat nešlo??? emoticon Co jsi měla s džínama? To byly ty nové,jak jsi je měla u mě? Je dobře, že ti reklamace prošla, to já při své pořádnosti bych už zajisté nenašla paragon emoticon

Jdu do hajan, mám toho po dnešku dost, dobrou noc holky
4. črc 2010 v 00:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky

tebet nelahozeves??to je kousek od nás emoticon emoticon na fotečky juknu jinak my včéra byli také u bazénku co také v tom vedru emoticon

martinko chápu emoticon v paneláku ted musí být šíleně ted jsem opravdu vděčná za domeček ale až ted emoticon kvůli maličké emoticon bude to pro ní super až bude větší a to vy už budete mít domeček také emoticon jinak v zavinovačce jí musí být hrozně emoticon malá je skoro pořád nahá...

jiřinko emoticon emoticon motivace na druhé by to byla ale pořád váhám a nevím emoticon hod fotečky vládíčka emoticonjinak neboj druhé miminko budeš mít mega hodné a já mega zlobivé emoticon

evi my jsme také přičmoudlý ač mažu a je ve stínu i vládíček od jiřinky byl opálený...ono to prostě opaluje všude emoticon jinak já jsme také chycená pěkně mě pálily záda emoticon emoticon to potápění my se to učili na bázéně emoticon právě jak potápět jak držet atd a potápět bys měla protože 2 m+s je prostě docela dlouhá puaza emoticon oni to nezapomenou asi to ne ale prostě nám kladly na srdce trénovat trénovat trénovat emoticon a nebojím se jelikož máme po kurzu plavání emoticon

http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_8.mesic/
fotečky ze včerejška emoticon

leni jaká byla argema?to muselo být super emoticon jinak my včéra také opíkali na ohýnku emoticon a vyhnaly nás komáři emoticon
4. črc 2010 v 08:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 tebet krása emoticon tak jsem si zavzpomínala jéééééé emoticon emoticon musím se tam vrátit emoticon emoticon emoticon
4. črc 2010 v 08:17  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 tebet jo a svatba úžasná naprosto dokonalé fotečky emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
4. črc 2010 v 08:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
Registrovala se 5. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1159 příspěvků a 2 alba. Má 50 přátel. Region Karviná.
  • Svatba byla 17. července 2009
    Na Zámečku v Havířově, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
Registrovala se 5. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1159 příspěvků a 2 alba. Má 50 přátel. Region Karviná.
 Ahoj holky, děkuji za moc pěkné přivítáníemoticon
my jsme poprvé byli na noc u mamčina přítele, naši se teď v úterý rozvedli...jsme pár km od Blanska, byl to super den a výborně se tu spíemoticon
Leni:všimla jsem si, že pocházíš z Hodonína, tam jsem byla cca 5x, když byla mamka v lázních emoticon na S Čech máme rodinu v Litvínově, ale nikdy jsem tam nebyla, pořád si říkám, že jezdíme za hranice, ale svou vlast člověk ani nezna emoticon a Tvé svatební fotky jsou kouzelné taky, někdy dřív jsi myslím, že jsi to byla Ty, dávala v diskuzi, jaké šaty se vám na mě líbí fotky?Pokud jsi to byla Ty, tak opravdu superemoticon
přemýšlela jsem a vlastně plno z vás znám díky tipům na svatbuemoticons Jiřinčiným dovolením jsem měla stejné oznamko jako ona, tedy 2verzi, od Monči jsem měla fontánu a další věci atd. emoticonten svět je opravdu mlý..

A musím říci, že máte roztomilé dětičkyemoticonkoukla jsem, že něco je veřejné a něco neveřejné, ale z těch veřejných věcí a fotek musím jen jen chválitemoticon Nedávno jsem koukala na fotky na koníkovi a narazila i na Evku s malou Sárinkou, tak jsme se shlukly kolem mého stolu anepokrytě záviděly Evčinu postavu, jak je měsíc po porodu se slovy, že by tohle se mělo zakázatemoticon

dneska chceme do Kroměříže a zpátky domů. Zítra bouráme v kuchyni zeď, fakt se mi chce a v úterý jedem do hradce Králové pro nábytek...jak to tak čtu, my se vážně nenudímeemoticon

Přeji krásnou slunečnou neděli, nejlépe u vody nebo v bazénuemoticon
4. črc 2010 v 09:10  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
 Leni:děti ještě nemám, měla jsem jisté zdr. problém. teď 1.7. jsem v práci nastoupil na hlavní úvazek a pokud vše pofrčí, jak má, chceme mimi na jaře 2011 pokusit zploditemoticonale jk tak vidím tu drobotinu, kdyby to jen šlo, hupnem na to hnedemoticon
4. črc 2010 v 09:14  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
Registrovala se 8. června 2010 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků.
  • Svatba byla 14. května 2010
    Chvalská Tvrz, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
 Moc zdravím při neděli. Také děkuji za milé přivítání a pochvalu foteček. Ty svatební jsou fakt úžasná památka.

Murynko: odkud jsi, že máte Nelahozeves kousek? Je to tam supr, na zámku bývají různý akce a kousek je i Marina Nelahozeves - parádní restauračka...

Jiřinko: odkaz pošlu, nějak ses mi zatoulala emoticon

Leni: vaše fotky jsou tedy taky suprový, takový něžně romantický, řekla bych emoticon Dobrej fotograf je prostě základ, vyčaruje fakt úžasnou památku

Pipiii: to je pech, že máš takovýhle problémy zrovna v tomhle úžasnym počasí emoticon To je lepší na sluníčku moc nebejt, viď? Chudák Amálka, snad se jí ta rýma brzo pustí

Evi, v DR bylo spousta maminek s malými dětmi, myslím, že ty děti to snášejí líp než my dospělí, obzvlášť ten let, do sedačky se vejdou a nemusí se tam složitě skládat emoticon Bylo boží, jak si to tam ty dětičky užívaly. No, ale jim je asi jedno kam jedou, to je taky fakt.

Jo a taky musim uznat, že všechy, co máte veřejné fotky, jsou nááádherné. Vy snad máte za sebou nějaký fotografický kurzy, páč tohle snad neni možný! emoticon
4. črc 2010 v 09:27  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 dobré ráno, holky

tak Argema včera byla parádní! vše jsem neznala, ale vyblbli jsme se úžasně! emoticon

dnes to vidím na válení se u bazénu a k večeru si možná zajedeme zaplavat do přírodního koupaliště.

holky, líbí se vám Vojta Dyk? my ho potkali na cestě zpět u McDonalda na D1. od té doby Áda furt zpívá tu písničku Jsem gay! emoticon on tam byl s celou kapelou, stál za námi ve frontě. je to sympaťák!

Miško, zuby jsou nepříjemná starost! zkus pít zelený čajík, jsou i kvalitní s příchutí. má pozitivní vliv na zuby - kazivost apod. zkus si o tom něco přečíst.
a na tu ránu, co Ti hnisá, zase doporučuju potírat vývarem z řapíku. já už to tu asi kdysi psala, ale když jsem si nechala udělat piercing do pupíku, tak jsem si tu ránu tím potírala a měla to zahojené asi za 4 měsíce. některým holkám to hnisá a hojí se to i rok.

kami, vy rekonstruujete dům či byt? můžeš se tu inspirovat od holek, Monča zrovna rekonstruují v plném proudu.
a jak spolu rodičer vycházejí po rozvodu? naši se rozvedli loni a furt to drhne! taťka se s tím nějak nemůže vyrovnat a brzdí řešení majetku.

Marky, malý bazének je pro děti parádní! my ho měli jako děti a mám na to cachtání krásné vzpomínky!
4. črc 2010 v 09:41  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik leni, ja si to potiram odvarem z repiku emoticon moc mi to pomaha emoticon a ty zuby..no bohuzel mi upadaaji ty mrtve... mam uz 4 mrtve zuby s korunko a vzdy mi to praskne a kus upadne :-/ takze tam se uz nic zkazit nemuze...ja mam sileny zuby po mame, bracha je na tom stejne :-X

tebet, nee zadne kurzy nemame, mame zrcadlovky a s tema se daji vykouzlit krasne foteckyemoticon emoticon
4. črc 2010 v 10:34  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 tebet jsem z dřetovic kralupy máme asi 12km emoticon a do mariny jdeme 6.8 moje kámoška tam má hostinu emoticon už mě tam vzali a je to tam moc krásný emoticon i ten zámek tam budou úžasný fotečky emoticon kurzy zatím nemám ale jednou bych je chtěla emoticon
leni super že jste si to užili emoticon a cachtání máme také v plánu jdeme ted emoticon hezký den emoticon

kami tobě také přeji krásný den emoticon emoticon
4. črc 2010 ve 12:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
 Vrátili jsme se z procházky, to je hicemoticon

Leni:Argema, muselo být super, ani nepamatuji, kdy jsem byla naposled na koncerte, snd loni na Haberu.. Vojta Dyk je pekny sladous, byt o 10let mladsi, jsem asi zamilovana az po usi emoticon emoticon emoticon
No, hodne me inspiruje Magnolieemoticonnasi snad v klidu, je to cerstvy, mamka na me prepsala svuj podil na domku, budeme bydlet v prizemi, momentalne prodavame manzuv dum a rekonstrukci zacnem nekdy z jara..ted uvidime, jak spoluziti bude fungovat ana stara kolena bychom chteli do mini domecku. plany jsouemoticon

Miso:chudacku se zubama a s tou jizvou, tady opravdu nevim, o co jde, ale kazdy zanet je neprijemny:(Se zubama Ti rozumim, ja se jeste na korunky neodvazila, porad si rikam, ze jsem na ne mlada, ale uz 1zub, mimo 8 nemam:(a zbytek mam zbedovany, hold blby stary rovnatka a navic nemam sklovinu nebo pouhy jeji pozustatek..nechci videt tehotenstvi...
4. črc 2010 ve 12:30  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 kami, ja jsem mesic po operaci zlucniku, tak mi zlobila jizva nad pupikem(laparo) ta mela jsem tam mega bouli a potom mi to prasklo a hnisalo a ted mi vylejzal vnitrni steh, tak mi ho vytahli a stahli mi to k sobe... No ja pravou korunku asi take nemam... mam vytahany nervy a z meho zubu tam mam takovou skorapku a zbytek zubu udelany..doktorka rikala ze bych mela uvazovat o korunce s hackama do dasne ale jedna mi pry vyjde na 20tis...hahaha na to tak mamemoticon
4. črc 2010 v 16:21  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,
vítám nové lenky clubu emoticon

Jiřinko, tak to jsi mě moc nepotěšila s tím spaním. To si už ani neumím představit, že by se malá budila každou hodinu, no to by mě snad trefilo.... My ted kojíme každé tři hodiny, ale vždy tak nejméně 40 minut, takže prakticky než přebalím, dojdu si na WC, napiju se a nakojím, tak mi zbývá na spándek tak hodina a půl a jde to nanovo emoticon A musím říct, že už jsem docela k.o. Malá je teda neskutečně hodná, vůbec nepláče, o jídlo si řekne jenom tak, že trochu kvikne nebo na mě vyplazuje jazyk emoticon Ale stejně jsem unavená.. no ale to holt k tomu štěstí asi patříá no...

Evičko, my tu DR plánujeme už dlouho, chtěli jsme jet letos, ale místo toho máme malou, což je samozřejmě lepší emoticon Tak uvidíme, zda pojedeme příští léto, kdyby se zdálo, že to pro malou ještě není, tak neva, pojedeme až ten další rok a příští léto zkusíme třeba jenom Itálii nebo Řecko.. taky nám to možná nevyjde kvůli tomu domku... jestli se třeba nebudeme už stěhovat.. no prostě se uvidí...

Markét, ty mě tady normálně dráždíš s těma fotkama z bazénu emoticon My tu už máme takové horko, že malou otírám mokrou plenkou... máme totiž hrozně malý byt a ještě nasměrovaný tak, že nám sem skoro celý den paří slunce... každý den si tu říkáme, aby se nám ten domek už dostavěl... hrůza děs.. někdy mám až strach, aby se mi malá nepřehřála.. jenže co mám dělat se 14 denním dítětem, nikam jet ještě nemůžem a venku to na procházky taky není... jedině, že by jsme se odstěhovali do sklepa emoticon

Míšo, to je mi líto, že máš pořád takové zdravotní problémy... i když já mám zuby taky hrozné, a to si je čistím abnormálně pečlivě, používám mezizubní kartáčky... no prostě vše a stejně je to na prd... a ted mi po šestinedělí budou dělat taky korunku.. to jsem teda zvědavá kolik budu platit.. a s jizvou ti rozumím, po tom císaři mám taky a velkou emoticon , ale zatím vypadá, že se hojí dobře emoticon

Leni, tak to si moc užiješ tu Paříš. A možná bych se ani do žádné práce nehnala, at máš čas si to tam vychutnat emoticon Pracovat může chlap ne emoticon emoticon

Tibet prohlédla jsem fotečky a moc krásné i ty ze svatby emoticon
4. črc 2010 v 17:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Holky koukám, že jsem nahoře napsala hezký překlep, mělo tam být vítám nové členky clubu emoticon emoticon
4. črc 2010 v 19:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj Marti,

a kdy ten domeček bude hotový? to je opruz s tím horkem, hlavně pro malinkou!
nemohla bys s ní třeba jet k rodičům? tedy jestli je nemáš daleko. bych Ti na den klidně dala k dispozici náš sklepní byteček, je tam hrozně příjemně.
od kdy se může s prckeme už ven? kdybys pak vyrazila třeba do rokle, tam bude chládeček.
s tou DR uvidíte podle malé. takový Vládík nebo Amálka by s tím asi měli problém, ne? zato Sárinka a Sofinka na mě působí, že by to mohly zvládnout. každé dítě je jiné.
jenže já si myslím, že s tím malým dítětem si to tak neužijete, takže já bych s takovým prckem preferovala spíš Evropu. ale to fakt uvidíte později.

jdu s kámoškou na pivko a Áda s kámošema, tak máme separé večer. emoticon
jinak koupání bylo parádní! a zítra nanovo
4. črc 2010 v 19:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky emoticon

dnes byl snad větší pařák než včera, jak jste se měly?
My byli celý den u tchánojc na zahradě, mají tam bazén, tak jsme se vyřádili, maličká byla na dece ve stínu a úplně v pohodě, podle toho, že ani jednou nezaplakala, furt byla vysmátá bych řekla, že jí bylo i přes to horko dobře emoticon

Martinko, tak mě napadlo, když máte v bytě takovej hic, co vyrazit se Sofinkou někam do lesa, nejlépe hlubokého? Tam je moc příjemně i přes sebevětší pařáky a můžete tam v podstatě být celý den, malé se bude líp spát a ty se taky zrelaxuješ.. A co třeba jet na tu chaloupku, nebylo by tam líp než v paneláku? Maličké je jedno, kde je, hlavně, aby jí bylo dobře a nic jiného než tebe, prso a čistou plenku to mimi nepotřebuje emoticon

Leni a kde byla ta Argema? Venku nebo vevnitř? Normálně jsi mě tím strašně naočkovala, jak jsem si připomněla ty zábavy a včera jsem do usnutí kňučela, že už zase chci někam na bigbít, tak díky emoticon emoticon emoticon

Markét, fotečky krásné, už se děsně těším, až se příští rok naše malá bude taky takhle rochnit emoticon dneska jsme jí cachtali nožičky v bazénu u tchánojc a děsně se jí to líbilo, tak jsem měla radost emoticon

Tebet, taky si myslím, že takhle maličkým dětem je jedno, u jakého moře jsou, dokud nemají rozum, tak jsou to stejně dovlené pro rodiče, my třeba teď chceme někam k moři na podzim, ale určitě to není kvůli tomu, aby malá viděla moře, ale jen kvůli nám, už nám to děsně chybí.. Jo a kdy jste byli na té svatební cestě a jaké bylo počasí?

Kami, s tou postavou mě to těší emoticon ale všechny maminky tady měly to štěstí, že brzo po porodu vypadaly, jako by nerodily emoticon

Jdu uložit to naše sluníčko, zrovna mi usnula u prsa emoticon
4. črc 2010 ve 20:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 http://pipiii.rajce.idnes.cz/Amalka_od_8._mesice/#IMG_7432.JPG

tady jsou nejaky novy fotecky amalky...

holky ja vubec v tomhle teplu nemuzu byt venku :-O fakt vas nechapu, je mi tak silene zle, mota se mi hlava a to piju silene moc. Takze jsme zalezla fakt doma, je to na me fakt nejak moc. maximalne jsme se dneska doplazili do stinu pod stromy a do billy a hned domu :-X
4. črc 2010 ve 20:57  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, super fotky!!! Úplně jsem jihla nad těma s Kubou a Amálkou, jak se k němu tulí, to jsou krásné fotky a tobě to na nich taky strašně sluší, fotky jak z časopisu emoticon
Ono je to horko u vás určitě ještě větší, Praha musí být šíleně rozpálená a každým dnem víc a víc.. dnes by měla přijít bouřka, tak se to snad trochu zchladí. Dávej na sebe pozor, je dobře, že jsi radši doma, když ti venku není hej. A co maličká, už je jí líp?
4. črc 2010 ve 21:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 mala prave jak se venku zpoti tak se mi to nelibi, porad ma rymu, dost ji to ted tece :-/ ono u prcku ryma trva proste dlouho emoticon... Ty fotky s Jakubem jsou pekny, me to moc bavi fotit, takze se na ne i rada koukam.... ale mezi nama je to porad zle, neni den co bychom se nezhadali do mrte :-/ chjo chjo
4. črc 2010 ve 21:18  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://murynka.rajce.idnes.cz/Lidice_4.7.2010/

posílám fotečky ze dneška emoticon

míšo ty tvoje fotečky krásnééé emoticon emoticon moc ti to i Jakubovi sluší emoticon a amálince také emoticon emoticon paráda emoticon pořád se hádáte emoticon emoticon ?jinak venku jsme na zahrádce a ven vyjíždíme na večer tak to jde emoticon

dneska jsem byli v Lidicích super den emoticon odpoledne koupačka po 3 jsm ejeli do lidic..ted jsme opékali buřty emoticon takový pohodový víkend už jsme neměli dlouho emoticon
4. črc 2010 ve 21:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, to mě mrzí, že to je pořád špatné, přitom jste tak krásná rodinka.. kvůli čemu se tak hádáte? Jsou to nějaké zásadní věci nebo spíš už vzájemná averze a hádky kvůli kravinám? Ach jo, je mi to moc líto emoticon
S tou rýmičkou by malá stejně neměla na sluníčko, tak je dobře, že jste spíš doma. Kde ale teď mohla nastydnout? Myslíš, že to má třeba z koupání v tom bazénku nebo třeba klimatizace v autě? A nemůže to být třeba taky alergie na něco?

Markét, taky krásné fotky, perfektní je ta, jak malou držíš nad sebou ve vzduchu a ona má pusinku dokořán emoticon Všem vám to moc sluší emoticon My tento víkend taky měli po dlouhé době celý vyloženě odpočinkový, bylo to super.
Zrovna si tak říkám, už aby tu bylo vše hotové a byl každý den takový.. emoticon
4. črc 2010 ve 21:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
 Evi, já moc dobře chápu, že vám moře chybí, jela bych hned zas! Byli jsme těsně po svatbě, do 16. do 28. května, volby jsem stihla jen tak tak emoticon Bylo nádherně, dost vedro, teda. Občas mrak a deštík, ale rychle to zmizlo a přijeli jsme úúplně černý.

Dneska jsme zas byli na koupáku, Markét, v Kralupech - je tam nově zrekonstruovaný koupaliště - úplně parádní, tobogán, klouzajda, krásný brouzdaliště... Hele, to je supr, že bydlíš, tak blízko, já už se nemůžu dočkat, až se přestěhujem, fakt! V tý Marině i perfektně vařej. Nedávno jsme tam byli a byla svatba, musej mít z toho místa krásný fotky.

Míšo, ty tvoje fotky (viděla jsem je na koňovi) jsou prostě náádherný, hrozně jim to tam sluší. Můžu poprosit o heslo i do neveřejných? Manžel vypadá, že si to vyloženě užívá! Co se týče počasí, kdybych nebyla na koupáku, asi bych taky umřela. V tomhle vedru se nedá jet ani na výlet, prostě nic. Jen se válet u vody...

Mast, jsem si říkala, že nějak nejsme lenky, tyhle překlepy jsou fakt vtipný emoticon

Mag, vaši rekonstrukci sleduju na střeše s pusou dokořán. Kdyby naši stavaři makali tak rychle jak vy dva, tak bydlíme ještě před termínem dokončení, ne až někdy půl roku po něm (jestli vůbec půl roku) emoticon Jste fakt machři!
4. črc 2010 ve 22:18  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Míšo, ty fotky jsou fakt krásné, jak píše Evička, tak ty Amálky a Kuby nemají chybu! emoticon
to mě mrzí, že se hádáte. napadlo mě, není to tím, že se mu třeba málo věnuješ?
prý bývají krize mezi partnery po narození dítěte. je jasné, že mimčo potřebuje hlavně maminku, ale tatínkové se pak někdy cítí odstrčení a neklape to. chtělo by to si někdy najít čas jen pro sebe, já vím, že se to lehce říká, ale třeba i někam vyrazit ve dvou, např. o víkendu, když byste měli hlídání. vše pořádně probrat, pobavit se jako za mlada, co říkáš?

Marky, taky hezké fotečky! Jirka mi připadá, jakoby s malou dospěl, tedy vzhledově. sluší vám to jako rodince! emoticon

Evi, Argema byla venku. v létě tu míváme akce v areálu sportovního hřiště.
určitě někam vyraz, pařmenka se v Tobě nezapře! emoticon

manžu mám pořád na pivku, tak snad přijde po dvou! emoticon
asi už půjdu spát. dobrou, holky
4. črc 2010 ve 23:07  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
tebet (31 r.)
 Leni, ta Argema musela bejt parádní! My bydlíme v Petrovicích - kousek od Hájí. A vy? Máme tu nááádhernej výhled na Prahu, byteček je perfektní, ale nemůžeme se dočkat tý zahrádky, no. Tu Paříž ti závidim, my bydleli dva a půl roku v anglii a bylo to žůžový. Praxe, kterou ti nikdo nezaplatí!
4. črc 2010 ve 23:15  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 leni...v tom ten problem mezi nama neni, nechci to tu verejne resit, ale je to mnohem lozitejsi a bohuzel smutnejsi a na nejaky spolecny chvile stejne nemam naladu....

tebet, moc diky za pochvalu fotecek...

evi, jak rikam nechci to tu verejne rozebirat, preci jenom je to porad otevrena diskuze emoticon a amalka to chytla pred tim od jakuba byl dost nachcicapenje a ja to dorazila na plavani pod vodou..ale je to ,,jen,, ryma tak to neresim nejak extra tu uz mela 3 krat.
4. črc 2010 ve 23:25  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.