Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Jiři, nemusíš je tam nechat. Na tom jsme se tak původně domluvily s tou paní. Mně to přišlo fajn, protože je to vlastně levnější než půjčovné a budou nové a podle mých představ. Ale pak jsem se rozmyslela a řekla si, že bych si je přeci mohla koupit a zkusit prodat.

Marky, hezký dárek, manžel je frajer! emoticon

Moni, to mě mrzí, furt se něco s.r., co? emoticon
Ono to někdy nemůže jít hladce, když to jde komplikovaně, ale musíte se tím probojovat a pak už si budete jen užívat domečku, je krásný, jen se to trochu protáhne!

Holky, teď jsem si vzpomněla, byla jsem v Luxoru kupovat dárek pro novomanžele a viděla jsem tam knihu Focení dětí, či tak nějak se to jmenovalo. Mohlo by to být dobré!
Dnes fotila ségra ženicha nějakým lepším foťákem s objektivem a bylo to fakt znát!
Až budeme chtít jet do exoticky či si pořídit dítě, tak si ho taky musíme pořídit! emoticon
26. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 http://murynka.rajce.idnes.cz/Leto_2010/

příroda emoticon

a malá nové fotečky emoticon

http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_7.mesic/#DSC03850.JPG

od této dál emoticon
26. čer 2010 ve 21:45  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 dneska dostala chleba s kůrkou to byla sranda emoticon emoticon
26. čer 2010 ve 21:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni ty knížky jsou super ale nejdříve to chce nějaké základy emoticon
já mám ted doma mistrovství práce s DSLR úžasná kniha kde je vše vysvětleno emoticon emoticon a pka koupím co budu fotit asi děti a kytičky emoticon emoticon

a stativ je dobrej i na společné fotky ne emoticon emoticon třeba v přírodě atd emoticon
26. čer 2010 ve 21:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marky, ty knížky jsem myslela jako tip pro vás.
já zatím děti fotit neplánuju emoticon
jojo, nejprve základy, to je jasné

jinak krásné fotky jako vždy, Markétko! malá se už hezky směje, musí s ní být sranda

jsem hrozná, furt se opakuju, ale jsem naprosto nadšená z našeho noťásku, jak pěkně frčí! můžu si konečně bez problémů prohlédat vaše fotečky a videa. na tom starém PC to bylo skoro nemožné, dlouho se to načítalo a sekalo se, v práci jsem to zase ne vždy stihla. no nádhera, jsem radostná jak malé dítě! emoticon
26. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 a ta fotka pod vodu je mazec!
neuvěřitelné, fakt bomba, ani tomu nemůžu uvěřit!!! emoticon
26. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 No jo holky. Když už mám práci na H., tak bych se chtěla radovat alespoň z práce na baráku.
26. čer 2010 ve 23:43  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

leni děkuju emoticon jj mít lepší PC je k nezaplacení emoticon a ještě se s ním válet kdekoliv emoticon emoticon já vím že jsi to myslela pro nás jen vysvětluji...určitě pak focení dětí pořídím emoticon

moni však se radovat budeš emoticon až tam budeš bydlet a bude vše hotové emoticon nikdo neříkal že rekonstrukce je zábava emoticon tak to bohužel není emoticon

dneska čekám amýse s míšou emoticon emoticon
27. čer 2010 v 07:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 dobré ráno, holky

Moni, radovat se budeš, až bude hotový. opravdu každý, kdo rekonstruuje nebo někdy rekonstruoval, mi říkal, že už by do toho nikdy znovu nešel. ale už máte tu horší půlku za sebou!

máme krásný den a příští týden budou tepla, už se těším!
27. čer 2010 v 08:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 venku je krásně emoticon emoticon už jsme napustila bazének emoticon emoticon tak tam holky šoupneme emoticon
27. čer 2010 v 10:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Dobré ráno holky,

vy jste toho včera večer ještě nakecaly emoticon
Já včera dřímala u tv, malá mě nestačí udivovat, zalomila to v 21h u prsa, tak jsem ji položila do kolébky, že se do půlnoci stejně ještě vzbudí na jedno krmení, ale nic, tak jsem jí dala k hlavičce chůvičku a šli jsme spát do ložnice, malá spala až do 8h do rána v kuse, to se probudila, tak pro ní šel manžel, dal mi jí do postele, nabumbala se a spí ještě teď emoticon Jako ty noce má naprosto perfektní, snad jí to vydrží, ve středu jsou nám už 3 měsíce emoticon

Mončo, tak pokud jsou ty topení jen do sklepa, tak o nic nejde, kvůli tomu se zbytečně nenervuj.. a taky se na to podívej z té lepší stránky, vem si, kdy jste s rekonstrukcí začali a co vše už máte hotovo, to je naprosto úžasné přece, a že se občas něco pos..e, to k tomu patří a pořád s evám více věcí daří než kazí, budete to mít brzo již hotové a krásné emoticon

Leni, to je dobře, že jsi s compem spokojená emoticon noťas je k nezaplacení, co, to válení s ním je super emoticon
Jinak s plavkama to mám taky tak, i kdybych jich měla třeba 10, neuměla bych je střídat, vždy mám jedny nejoblíbenější, to jsou většinou ty nejnovější a ty tahám nejvíc a další mám spíš pak jako náhradní. U mě je to tak ale se vším, jak jsem váha, tak radši mám jednu věc, kterou si hodně oblíbím, abych se nemusela moc rozhodovat, to platí i u šperků, neměním řetízky, přvěsky, naušnice, prostě to mám na sobě klidně x let, dokud se to nezničí nebo neztratí.

Jiřinko, to je dobře, že je Vládíčkovi už líp, taky jsem slyšela, že ten spray do nosíčku je moc dobrý, je fajn, že opravdu funguje emoticon S tím focením je to naprosto super, budete mít zase na památku nádherné fotky, viď, pak se pochlub!!! emoticon

Markét, to je manžel hodný s tím stativem, určo to využiješ na rodinné fotografie nebo když si budeš chtít udělat nějaké hezké tebe se Sofinkou emoticon

Jdu se dát do kupy, v poledne jedeme ke tchánojc na zahradu grilovat a slavit manželovo a jeho bráchovo svátky, už se moc těším emoticon včera jsem neodolala a v jednom kráměčku s kloboučkama a šatičkama pro miminka koupila malé bombovej klobouček, je v něm naprosto srací a k tomu jsem tam našla šatičky, klobouček stál 200Kč a šatičky jen 69Kč, protože to byl loňskej model, ale je to ze stejné látky, akorát až doma na normálním světle jsem si všimla, že klobouček je čistě bílý a šatičky spíš smetanové, no snad to dohromady nebude vypadat moc blbě.. už se nemůžu dočkat, až se to prtě konečně probudí a já jí do toho obleču emoticon

Přeji hezkou neděli, papapa
27. čer 2010 v 10:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky
Leni - fotky ze svatby nádherný emoticon šaty už jsem chválila předtím, ale až teď jsem viděla ten krásný účes a super kytku a květinovou výzdobu emoticon zkrátka nádherná svatbička a moc vám to slušelo emoticon
šaty bych klidně za 8tis zkusila, jak říkají holky, dolů můžeš jít s cenou vždycky emoticon

Marti - porod teda nic moc, ale Sofinka stála za to emoticon emoticon a vůbec nevypadá nedonošeně emoticon moc vám to s kočárkem sluší emoticon

Míšo - super videa emoticon hlavně nadšení u notebooku emoticon
my si taky chceme pořídit kameru, holky poraďte, jaké máte?

Moni - to topení neřeš, je jasný, že chceš mít domeček dokonalej, ale vždyť jde "jen" o sklep... emoticon

my byli včera na vítání občánků, můžete mrknout na rajče, jak to tam Kačce slušelo emoticon
zvládla to v pohodě, ale nějak jí to narušilo denní rytmus, chybělo jí dopolední spaní, tak byla celé odpoledne pěkně mrzutá emoticon ale večer zalehla v 21h a dala o sobě vědět až v 6h ráno emoticon
27. čer 2010 v 10:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Teda holky, jak to s těma ženskýma děláte? To my takhle nespíme ani po 13 měsících emoticon
Kouknu na Kačenku a Sofinku emoticon
Vládík spí a já jsem na terásce, chtěla jsem s notebookem na sluníčko, ale nic tam nevidím. Takže za chvíli to zalomím na sluníčko, snad bude prcek alespoň ještě hoďku spát.
Leni, video bych dala, ale nejde mi to dát do PC emoticon

Pavlí, máme kameru JVC Everio hybrid, nevím, co je to za číslo, to jsem nenašla - paměť je 40GB a vejde se nám toho tam hromada. 34x optický zoom. Moc tomu nerozumím, ale točí krásně a fotky jsou malé, jak jsem psala, ale od toho jí nemáme. Je dobré, že nemusíš mít tu kazetku a vejde se tam toho opravdu mraky.
27. čer 2010 ve 12:48  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Pájo, díky!
Hned mrknu na Kačku, to je dobře, že tak hezky spinká.
emoticon

Evi, tak dobře zagrilujte!
emoticon

Tam je dnes úplné léto, to je nádhera! My jsme pozvali kamarády na řecký podvečer, tak jsme byli nakupovat, no stálo to dost, ale snad bude chutnat! Řecká kuchyně nám moc chutnala!
Takže připravujeme musaku, souvlaky z domácího vepřového, řecký salát, tzaziky, máme spoustu oliv, řecké víno, ouzo, baklavu. Něco jsme dovezli i z Řecka. Do toho budeme promítat naše svatební fotky, má dorazit asi 10 kamarádů, už se těšíme, ale už musíme švihat, já jsem uklízela, protože naposledy se tu pořádně uklízelo tak před naší svatbou, víkendy jsme byli mimo a v týdnu to jen zběžně poklidíme. Áda už kuchtí.

Tak zatím...
27. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kuk emoticon emoticon

holky ted odjeli emoticon bylo to super dopoledne i odpoledne holky občas hysteráky emoticon emoticon ale i tak se mi to líbilo emoticon míšo děkuju emoticon emoticon emoticon

evi už 3 měsíce páni emoticon nám už 8 měsíc emoticon bude 2.7 emoticon hrozně to letí emoticon jinak malinká ti spinká úžasně emoticon snad jí to vydrží...užijte si to u tchánovců emoticon máte krásně počasí,klobouček a šatičky musí sárince slušit pak dej fotečky a co ty fotečky jak jsi fotila tou zrcadlovkou???už je máš?

jiřinko nevím jak to děláme že tady máme docela spící miminka jen ten vládík emoticon jinak se zeptám ohledně středy na kolikátou to vidíš?já myslela tak v 10 dopoledne šlo by to?? emoticon a copak chceš k obědu??? emoticon emoticon

leni užijte si řecký večer emoticon a promítání bude fajn emoticon emoticon hezkou zábavu emoticon

dnešní fotečky s amálkou emoticon od této dál:
http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_7.mesic/#DSC04087.JPG
27. čer 2010 v 16:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj holky, za chvíli budeme opékat buřty.
Markét, já to taky tak myslela emoticon Ještě mi napiš, jaká je to vesnice, ju emoticon
Co se týče jídla, tak mě je to fuk, já jsem vděčný strávník, klíďo i chleba emoticon
Moooc se na vás těším. Vládík taky občas dostane hysterák, tak alespoň nebude sám emoticon
Teď nestíhám kouknout na fotečky, ale večer se už těším emoticon

Leni, to jste vymysleli krásně, bude to určitě hezký večer emoticon
27. čer 2010 v 17:12  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko dobrou chut na buřty emoticon emoticon Dřetovice 44,pozor je tu objíždka emoticon sjedeš na stehelčeves z dálnice a pojedeš na libochovičky..vjedeš do libochoviček pojedeš po hlavní pozor blbá zatáčka a pak za ní další...pak vjedeš na křižovatku za žel.přejezdem a pojedeš do leva do té uzavírky emoticon vjedeš do dřetovic pojedeš po hlavní v levo je nový růžový barák a vedle my emoticon
27. čer 2010 v 17:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/murynka/album/sofinka/5316803/
emoticon emoticon emoticon
nepřibarvený očíčka emoticon emoticon
27. čer 2010 v 18:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik

mury den byla super!!!!!

pavli, ja nemam kameru, natacim na nas fotak(ne zrcadlovku, mam docela dobry kompakt, nataci mi i v HD)
27. čer 2010 v 19:34  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky emoticon

Dneska byl krásný den, malinká celé odpoledne prospinkala na zahradě, vzbudila se jen 3x vyloženě na papu a přebalení, to jsme se s ní stihli trochu pomuchlovat a spinkala dál a teď už spí zase emoticon Jsem přecpaná masíčka a buchet, byl to super den.

Markét, fotečky krásné, to je fajnové, že jsou holčičky skoro stejně staré, pěkně si vyhrajou, viď emoticon Ty očička má krásně modré emoticon Ty fotky z kámošky zrcadlovky ještě nemám, donese mi je prý na flashce, nechtělo se jí to posílat.

Leni, hezky si užijte večer, bude to určitě parádní, takové dobrůtky, super nápad emoticon

Pavlí, Kačenka byla na vítání krásňounká, ty šatičky jsou sladké, hotová princeznička emoticon a tobě to taky moc seklo, nejsi náhodou ostříhaná? emoticon Jinak my si k Vánocům kupovali kameru Sony DCR-SX30 a jsme spokojení, je malá do ruky, lehounká, 60x zoom a paměť 4GB, to je tak na 3h videa emoticon Lze s ní i fotit, ale na to jí nevyužíváme, jak píše Jiřinka, taky ty fotky z toho nic extra nejsou.. Zatím malou ale převážně natáčím foťákem, protože ten mám po ruce pořád a stejně jsou to vždy jen párminutové spoty, nic dlouho ještě nepředvádí emoticon
27. čer 2010 ve 21:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky

včéra totální mazec malá mi usnula v 16 hod hned co odjela míša vzbudila se kolem 20hod snědla kaši zase usnula spala do 5 na první jídlo a pak usnula a spala do 7 emoticon emoticon emoticon emoticon takže dala 16 hod.spánku emoticon emoticon

evi malinká je zlatíčko emoticon asi jak bylo teplo tak jí to zmohlo vid?jj je to fajn mít takto stejně staré děti ted si ještě moc nevyhrají ale později ano emoticon

pavlí malá je krásná moc jí to sluší princezně emoticon a tobě také sluší vám to holky emoticon kamru máme ještě po našich je asi 6 let stará ale stačí zatím moc netočím spíše začnu až ted kdy už se plazí a pak krůčky atd ale jinak spíše fotím emoticon
28. čer 2010 v 07:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj holky.....dlouho jsem tady nebyla..nějak nebyl čas... emoticon
Jsem teď úplně mimo...,nevim co je nového tak snad mě trochu aspoň začleníte,protože bych to asi ani nezvládla vše dočíst....Teď jsem koukla na fotečky z poslední stránky a musím říct,že máte všichni báječně krásné princezny!!!!! Sofíí má krásná očička!!! emoticon
Evičce to moc sluší.......,to já budu jako almara jednou emoticon
Leni už jste byli na té vaší svatebce?? Jaké to bylo?
No a chystáte se někam na dovolenou? Míša a Markét pojedou spolu do toho Chorvatska??
Omlouvám se,ale asi se tady toho dost změnilo a já budu opravdu chvilku mimoňka... emoticon
Pavlínko, kde máte fotečky z vítání občánků????
No a co jste dělali o víkend??? Bylo opravdu po dlouhé době nádherně!!!!
28. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik holciny tady mam nove fotecky i ze vcerejska ze Sofinkou emoticon emoticon emoticon

http://pipiii.rajce.idnes.cz/Amalka_od_8._mesice/#
28. čer 2010 v 09:23  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky, ¨
tak jsem vás zběžně dočetla.

Nejdříve bych chtěla moc moc pogratulovat Leničce ke svatbě, fotky jsem prohlédla jedním dechem, moc moc Vám to slušela. Byla jsi dokonalá nevěsta a vš bylo takové krásné, načinčané... no prostě úžasná svatbička.

Jiřinko, prohlédla jsm fotečky, malej je krásnej a ty vypadáš výborně. Co víc si přát. No a moc moc blahopřji k prvním krůčkům, je to kluk šikula.

Evičko, taky jsem koukala na fotečky, také moc krásné, posatvičku máš taky úžasnou emoticon Jak to proboha holky děláte emoticon Jo a hrozně se mi líbilo jak máš na jedné fotce takové terkysové triko, to ti strašně slušelo. Takové nabírané u prsou. Malá je krásná a koukala jsem, že máte spoustu podobných oblečků jakon my emoticon

Markétko, Míšo, rovněž jsem prohlédla fotečky. Holky vy by jste se tím focením normálně mohly živit. Ty foiky jsou úžasné!!! To já nikdy normálním foťákem neudělám. Nechcete někdy taky přijet na návštěvu k nám emoticon že by jste mi tu mojí holku taky tak pěkně vyblejskly emoticon . NO a holčičky máte obě krásné! Je na vás vidět, že si tu mateřskou dokonale užíváte a to je super.

Pavlínko, já asi nemám adresu na ty tvoje fotečky. Nebo jsem to někde smazala. Můžu se taky podívat??

Mončo, baráček krásně roste, topení neřeš, to jsou prkotiny. K tomu umělku, já bych na to taky rozhodně šla, ale počkala bych až budete mít dodělanej ten domeček a ty budeš v úplném klidu. Mám pocit, že ted máš dost starostí s tím bydlením, tak by byla škoda, kdyby to nevyšlo, kvůli tomuhle emoticon

Jo a holky, malá je zatím moc hodná, ťuk, ťuk... akorát mi dost blinká emoticon Nemáte s tím někdo zkušenost?? Připadá mi, že se mi vždy přejí a pak mi blinká a škitá a pořád ukazuje, že by si ještě dala.
28. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Tak jsem byla na gyndě. Těhotná nejsem, ale to jsem zjistila už včera. Probíhalo to ve zkratce následovně. Dobrý den-těhotná nejste- Vy i manžel jste podle dosavadních vyšetření v pořádku-další testy trvají dlouho, dělat je nebudeme ( imunologie a genetika- dle mého názoru ty nejdůležitější věci)- doporučuji umělé oplodnění- stojí to 12 000 záloha, vyšplhat se to může i víc. Takže takhle je to s tím umělým oplodněním, které hradí pojišťovna a je zdarma. Už jsem psala do Prahy na imunologii, jestli musím mít žádanku od doktora na vyšetření. Ještě chci napsat na nějakou genetiku. Snažím se nejít nějakého psychologa, když všichni chytráci říkají, že je to psychikou. A napsala jsem, doktorce mail, že mám zájem o rehabilitaci pomocí metody Mojžíšové, dle netu to hradí pojišťovna. A asi, ač se tomu bráním zuby nehty poprosím o pomoc tátu, jestli nemá někoho známého a nemůže mně protlačit na testy dřív. Podle mého názoru je to obrovský obchod, jinak si nedovedu vysvětlit, proč „ zdravého“ člověka po třech neúspěšných inseminacích ženou na umělko, bez zjištění příčiny a vyčerpání možností, jak příčinu najít. Nejvíc se bojím toho, že do mě nervou hormony za 12 000Kč a pak řeknou, no jo, ale Vy otěhotnět nemůžete, vaše imunita embryo zahubí a teprve pak to začnou řešit. Jsem z toho zoufalá a čím dál, tím víc lituji toho, že jsem se nenechala dostrkat na medicínu.
28. čer 2010 ve 13:56  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik mag, tak jsme si to cele precetla a muj nazor je zcela jasny... vim ze ty jsi v tom ted asi uz hodne zmatena a nejsita, ale sla byhc do umeleho, na penize bych nehledela, teda pokud to detatko opravdu hodne chces emoticon.. Na prirozene metody bych uz opravdu chut nemela a navic psychika ti v tom stejne brani, pac vis ze otehotnet chces ale to telo dela proste presne naopak..bohuzel :-X... Snazite se jiz oprabdu dlouho a to umele je nejlepsi moznost, (z meho hlediska) a uvidis ze hned budes jinak naladena atd a treba za 2 roky otehotnis podruhe a ani nebudes vedet jak emoticon ...
28. čer 2010 ve 14:41  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 No, Míšo, ono to není tak jednoduché. Já tedy než investuji tolik peněz a nechám do sebe nacpat všechny ty léky, tak si o tom něco zjistím. A pokud není známá příčina, tak umělko může být také naprosto k ničemu. Pokud mám například silnou imunitu, nebo alergii na embryo, tak jsou to peníze vyhozené z okna. Pokus omyl v tomto případě tahá peníze z peněženek. Ono totiž po udělání všech testů, se může zjistit, že příčinou je imunita, nebo alergie a tam se dá snadno pomoct léky a na umělko by člověk nepotřeboval. Nebo se také může zjistit, že v tomhle ohledu není problém a pak půjdu s klidným svědomím na umělko.Až teprve, pokud by to i přes to nešlo. Kolegyně nevlastní sestra byla opakovaně na umělém oplodnění, je s nervama v kýblu, mají prázdné konto a zničenou slinivku.
28. čer 2010 v 16:20  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 mag ja jsem na tohle jina... Ja kdyz neco chci tak to chci hned a sla bych do toho. obdivuji te ze chces hledat jeste vedlejsi cesticky, ja bych na to uz nemela a ani by me to nebavilo. Koukej se na me, pocala jsme prirozene, mam zdravou holcicku, ale odesel mi zlucnik, je mi porad zle, mam prujmy a rozjelo s emi to tehotenstvim a hormonama a to bylo vse normalni. Zalezi na tobe, aj bych na to neryv proste uz nemela... a pokud by to za tech 12tis (coz s emi uprimne ani nezda zas tolik na poceti ditete emoticon)nevyslo tak bych podruhe do toho asi nesla..ale ja bych nevdrzela takhle dlouho cekat, fakt ne...
28. čer 2010 v 16:54  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Miší vím jak to myslíš. Ale ty mi nerozumíš. Já se obávám toho, aby příčina toho, že nemůžu otěhotnět nebránila i při umělku. Já opravdu každou korunu třikrát otočím, než jí utratím, jinak by jsme neměli nikdy nic. Takže bych ráda našla příčinu a pak postupovala dál, třeba i tím umělkem, ale s vědomím, že má smysl. Kdyby mi řekli, že mám třeba neprůchozí vejcovody, tak je naprosto jasné, že jediná možnost je umělko, i kdyby to mělo stát desítky tisíc. Umíš si představit to zklamání, že se připravuješ na umělko, všechno podstoupíš, ztratíš tím pár měsíců a až pak ti řeknou, že jsi ani otěhotnět nemohla protože…………………….Toho já se bojím.Né toho, že to stojí peníze, ale toho, že to může být zbytečné. Už jsem to zažila, rok jsem ztratila posloucháním toho, že mám manžela víc svádět a přitom jsem mněla hladinu prolaktinu takovou, že i kdybychom se milovali desetkrát denně, tak bych neotěhotněla.Také mi mohl udělat krevní test a zjistit to hned, když jsem přišla s tím, že půl roku nic. Kdybych se tenkrát nezačala pídit a nezměnila gynekologa, tak dodneška urputně svádím manžela, proto se teď o vše znovu zajímám a znovu se pídím. A jsem rozzuřená, naštvaná, smutná, zmatená, prostě všechno ve mně vře a vadí mi, že to nejsem schopná posoudit.
28. čer 2010 v 17:19  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 mag ale ja ti rozumim...ja se ti zase snazim rict ze ja bych uz na to nemela nervy a zkusila bych umelko, jsme takova povaha proste emoticon Je to pro tebe opravdu tezke, to vim... proto te take obdivuju a doufam ze se to vyresi. Tamten gynekolog byl opravdu KOKOT pac me rekla gyndarka hned ze mame sexovat radsi mene a po 2 dnech aby se zadarilo...fakt jsme ho nechapala a i ten cas jsi s nim ztratila emoticon je to tezke moc tezke a jestli se ti chteji zjistovat priciny na imunu atd tak urco do toho bez, ja bych na to uz proste nemela nervy... emoticon
28. čer 2010 v 17:55  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.