Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
ahojky evičko zanrazuji nebo pokud jsou 3 porce nechávám v lednici ;-) určitě se nevyplatí vyvařovat zvlášt...ten pes je kouzelný x-) x-) x-) miluju velké psíky 8-) :-) moni to mě moc mrzí :-( :-( že to takhle snášíš ono předělávat je fakt o nervy a já do toho byla těhu :-( :-| jsme si to také připouštěla až moc...ale neboj zvládnete to!!!!!!!!!!brouček mi udělal fakt radost x-) x-) jinak moc držím palce at se Viktorka zahnízdí!!!!!!!! ;-) :-) odpolko jedu za maminou tak hezký zbytek dne :-)
ahoj holky!!!!! :-) už jsme od pondělí zpět, ale neměla jsem čas odpovědět. jen jsem si po cestě do Prahy pročítala, co jste si tady psaly, tak jsem aspoň v obraze. vrátili jsme se v pondělí odpoledne, letěli jsme z Vídně, byl to last-minute, v pátek odpol. jsme to teprve platili. Zakynthos nevyšel a toto sehnal Áda a bylo to fakt super! fuj, mně se tak nechtělo do práce! ale už jsem si po tom dnešním dnu zase zvykla. je vtipné, jak se teď představuju do telefonu, kolegyňka se mi směje, protože mám dvě příjmení. tak jí říkám, víš co, vem to, máš kratší příjmení! :-D s Ádou si furt děláme srandu a říkáme si čau manžo. je to hezké, jinak žádná změna líbánky byly krásné a pohodové, fakt jsme si to užili. moc jsme to na sluníčku nepřeháněli, ale byli i na výletě na Santorini, fakt krásný ostrov, pak v bývalém hl.městě Kréty Chania, zkoušeli hrát tenis, moc mě to chytlo! půjčili si kola a užívali si výborné jídlo, ta polopenze byla ideální. hotýlek i jídélko luxusní, no paráda. holky, ono je fakt jedno, kde ty líbánky člověk stráví, i na Mácháči bychom si je užili. :-D až budu mít víc čas, snad během tohoto týdne, napíšu víc o svatbě i dovči a hodím sem fotky. Jiři, ten kurt závidím, tenis je fakt super! ráda bych viděla ty Vládíkovy ksichtíky! :-D Leni, zdravím Filípka, včera jsem Ti psala já, nevím, zda mě máš uloženou. Marti, s tím pozemkem je to tedy opruz, na jednu stranu tam bude vyžití, na druhou stranu vás chápu, ale myslím, že se snad budou snažit, aby nic nevedlo přímo kolem baráčků. a věřím, že v těch horkách je Ti asi blbě, není to nic příjemného s tím banďorem, viď? ale už to máš za pár, neboj. Evi, Míšo, jak jste se dnes měly? S radostí čtu, jak si tu užíváte mateřskou, já už jsem z těch dětí také na měkko, jak jsem je viděla na dovči všude kolem sebe. ale ještě tak rok počkáme. možná pojedeme od podzimu do zahraničí, Adamovi se něco rýsuje v práci, ale zatím pssst. Marky, mrkla jsem na to Tvoje focení, z Tebe se stává profík, fakt moc chválím. jinak úplně věřím, že jak máte s Evičkou hodné holky, tak je to fajn a tu mateřskou si fakt užíváte. Moni, moc držím palce s domečkem i s miminkem. na domečku něco nejde přesně podle plánu, ale ono je vždycky něco. každopádně se to už hezky rýsuje. a ty stromy nekácejte, to je škoda. mňam, to bude zavařenin! Kači, tak co vaše dovča? ty jo, na bílou sedačku bych si netroufla, jsem hrozný čuník, ale hrozně se mi líbí! tak snad ji brzy dovezou a vy se budete moct válet! jdu pokračovat, jsem tu osiřela! :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak zrovna odjela Míša s Amálkou, byly tady od 8h a strašně to uteklo, byl to krásný den, holčičky byly hodňoučké, Amálka je úúúžasná, krásně se chechtá a dokonce udělala několikrát papapapa ručičkou, to jsme myslely, že se z ní po.... x-) Mončo, tak to mě mrzí, že se to teď s domečkem moc neklape, ale už se blížíte do finále, vydrž, brzo budeš mít už klídek :-) A Viktorka se už taky povede, držím moc palečky!!! Mladá paní, moc tě vítám zpátky, to jsem ráda, že jste si líbánky tak krásně užili, už se moc těším na fotečky a na vyprávění o svatbě :-) Přivezli jste si něco z Řecka? Jaké bylo moře, bylo už teplo? :-) Pěkně nám povyprávěj všechno, až budeš mít chvilku :-)
Evíku, čau! dívala jsem se na fotky Sárinky. je moc hezká a ty vypadáš hrozně spokojeně! :-) tak co dovča na Sardinii, furt je v plánu? teď jsem četla reportáž a nádhera. taky tam jednou chci. už se po něčem díváte nebo to necháte až na poslední chvíli? mně se líbí, jak jsi akční a s malou furt někam jezdíš. je vidět, že divoch, jak jsi byla předtím, se v tobě nezapře. je jasné, že se mateřstvím žena mění, ale asi ne úplně radikálně! já se hrozně těším, až budeme s prckeme cestovat, koupíme mu kárku za kolo a budeme jezdit, tahat ho na výlety. no snad bude hodné, jak ta vaše! :-) z Řecka jsme si dovezli oliváč a ouzo a stejné dárky pro rodinku. plánujeme udělat pro kamarády na zahradě řecký večer a grilovat rybky a spojit to s promítáním fotek. ;-) moře bylo parádní a celkově teplo. pofukovalo tam, což bylo příjemné. lidí ještě nebylo tolik, ten červen je fajn, taky září bych doporučovala. holky, plánujeme si koupit noťas. poradíte mi značku a jaké jsou asi ceny? nechceme příliš drahý. Evi, Jiři, vy jste si teď kupovaly, hoďte mi sem tip, prosím. díky Míšo, Evi, tak to jste měly krásný den, holky ještě jsem tady zapomněla pozdravitk Páju. posílala vám tuším fotky, můžu taky poprosit o fotečky malé Kačky? :-) jdu se věnovat manžovi! :-D
Profilova fotka
ahojky evi jsme ráda že jste si to užili :-) x-) alespoň víš co tě se sárinkou čeká samé krásné chvilky :-) jinak jsi akční jak já :-D já když manžel není doma seberu malou a jedu pryč :-p tchýně je z toho na prášky ale mě to neva malé se výlety líbí normálně jsme vypozorovala že když jsme doma je protivná když jsme jinde je veselá =-) :-N takže bude asi po mě :-D :-D společenská :-D :-D ahojky novomanželko x-) x-) x-) to jsem ráda že jste si to užili udělali si výlet atd už se moc těším na fotečky :-) :-) do profíka mám daleko 8-) 8-) ale děkuji moc mě to baví :-) to promítání fotek bude parádní to si hezky užijete :-) doporučuješ září to jsem moc ráda :-) jinak notase neporadím já mám asi 2 roky accer jsme spokojená stál tenkrát asi 15 tis, ale nevyznám se v tom :-| jdi se věnovat manžovi :-D :-D já se vrátila v 6 do ted jsme žehlila malé povlíkala postýlku pak jí vykoupala ted už spí uklidila jsme kuchyň a jsem hotová :-p :-p :-p fakt celý den na nohou ale pořád říkám jak je mateřská fajn :-D :-D máte se nač těšit :-)
Markét, manža čučí na sport, tak zatím nic :-D ne, opravdu fotíš hezky a máš talent. pak si k Tobě dojedu nafotit mimino! :-) a kam Marky tak s malou jezdíte? vy teda pojedete s Míšou do toho Chorvatska? vím, jak jsi mluvila ještě loni, že bys chtěla letos na podzim do Řecka. trochu jsi pak změnla názor, ale vůbec nemusíš, malá je hodňunká, hned bych vyrazila, nebojte! jo a postřeh od móře, rodinky tam měly takové přístřešky, jako by půlstany, bylo to super pro děti, takže doporučuju, jen nevím, kde to sehnat. už jste to někde viděly, maminky???
Profilova fotka
leni aha :-D :-D já mám manžu v práci :-p :-p děkuji fakt jo už mám 2 kamarádky co chtějí nafotit prcky :-) kam jezdíme kamkoliv :-D :-D hlavně na kaladno kde mám spousty kámošek a rodinu x-) ale třeba v pondělí jedu s malou do ZOO kde bude asi 5 maminek s koníka i míša ;-) zatím jedeme s míšou ale hrozí že jirka nedostane dovču :-( :-( to už jsme tu psala jeden kolega má v tom samým termínu jirka si musí najít náhradu a nebo má smůlu :-( tak mi právě dneska řekl že kdyby to chorvatsko nevyšlo já doufám že vyjde!!!moc tam chci tak bychom 9.září letěli do řecka :-) docela mě překvapil on s malou říkal že ne ne ještě v zimě a ted otočil :-) vidí že už je veliká pohodová takže každopádně k moři pojedeme bud chorvatsko nebo někam letecky ty zájezdy jsou ted levné koukala jsme na řecko 12 dní s polopenzí 11 tis :-) což je krása :-) typůlstany už jsme viděla nevím kde to sehnat ale také bych to chtěla ;-)
Profilova fotka
jinak jsme malou byla dneska právě zapsat v pase :-) a museli jsme dávat postýlku níž už se chytala okraje a bála jsme se že by se postavila a přepadla 8-( takže už je dole :-D :-D a já se musím nahybat :-p :-p ba ne mám to posuvné ale nedělám to
Profilova fotka
ahojik holky nejprve chci lenicce moooc pogratulovat k Filipkovi, k tomu uzasnemu uzlicku!!!!! hodne zdravicka a at jste mooc stastni vsichni 3 x-) x-) x-) leni tebe mooc vitam z5 z libanek x-) muselo to byt super a tesim se na fotecky ze svatbicky :) evicko, dekuji ti za uzasny den, byl opravdu uzasnej, Sarinka je tak malinka, uz si o vubec nepamatuju ;-(
Profilova fotka
Leni, no na tu Sardinii bychom rádi, ale nic dopředu neplánujem, uvidíme, jak se to s malou vyvrbí, chceme jet buď konec srpna nebo v září a pokud to bude Sardinie, tak někam od téhle cestovky, má to ubytoání strašně levné, ani ne 1000Kč na osobu na týden, to mi prostě přijde neodolatelné :-D http://www.nev-dama.cz/sardinie/dovol... jenom zaplatíve víc za trajekt, když to nebude objednávané hodně dopředu, ale to by se nedalo nic dělat. No a když se na tohle nebudem cítit, tak určo dáme apoň chorvatsko, tam je člověk za pár hodin :-) K tomu noťasu, mám doma asi 3 roky Acer-Extensa 5220, stál tenkrát něco málo přes 10tis a nemůžu si ho vynachválit, žádná porucha, rychlost taky dobrá, takže jsem chtěla znovu jít do Aceru, ale pak se mi naskytla příležitost koupit hodně výhodně ten novej, to je značka Lenovo U550, normálně stojí přes 20tis, ale já ho měla přes známého o několik tisíc levnější, tak jsem neodolala, má ohromnou pamět, tu numerologickou klávesnici vedle, to byla taky priorita, je rychlej, atd, taky jsem spokojená a moc. Ono záleží, a co ten počítač chceš používat :-) Markét, malá to má taky tak, když jsme celej den doma, tak už jakoby neví co, nic jí moc nebaví a je rozmízaná, ale když někde trajdáme, tak hezky spinká a je i veselejší. S tou dovčou to máte také zajímavé, tak snad to Jirkovi klapne :-) Míšo, strašně moc děkuji za naprosto perfektní fotečky malé, jsem z nich unešená, fotíš parádně, mám z nich obrovskou radost x-) Holky, pak vám nějakou fotečku hodím do alba na koníka, Míša je talent, vůbec nepoznáte, že je to od samouka, ty fotky jsou lepší než kdejaké ateliérové!!! Jen ta malá modelka se na ní trošku mračila a celkové dílo trošku kazila :-D
Profilova fotka
dobré sluníčkové ráno x-) x-) x-) míšo tak stačí když bude malá zapsaná v pase :-) ;-) tak si to koukej oběhat :-D :-D evi uvidíte samy ono je lepší nic neplánovat...ale malá je pohodářka to by se dalo :-) :-) 8-)
Profilova fotka
dobré ráno holky :-) Leni - zdravím tě jako mladou paní, super, že jste si dovču užili x-) a co svatba? ;-) kdy budou fotky? já ti pošlu odkaz na Kačku jinak my jsme si taky nedávno kupovali notebook, Acer http://www.alza.cz/acer-emachines-g72... a jsme spokojení, paměť má slušnou, velký LCD, ale záleží, co od něho očekáváš, my třeba nelpěli na tom, aby byl co nejlehčí, protože ho máme jako náhradu za klasický PC a nikam s ním cestovat nebudeme, jen po domě a po zahradě 8-) Evi - na Sardinii se teď v červenci chystá jedna známá, sami bez CK, tak ti pak poreferuju, jestli jim to teda klapne
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holčiny, tak jak je uvás? U nás ještě hezky, ale brzy se to pokazí :-( My včera byli v Žatci, musela jsem si nechat udělat nový pas a také tam zapsat Vládíka. Do chorvatska se může jen na občanku ne? Tak jestli tam máte malou zapsanou, tak bych to neřešila. Do Bulharska se taky může na OP, ale já tam Vládíka nemám a pas jsem stejně potřebovala. Tak to je super holky, že jste si to včera užily, já doufám, že se domluvíme s Markétkou a Míšou :-) Těším se na fotky, od Míši to bude krásné ;-) Jinak já bych Vládíka natočila, ale nejde mi to dát do počítače. Pavlínko, máš pravdu s Vládíkem je pěkná legrace, ale taky umí být pěkný protiva. V noci se teď pořád budí a chce chovat, dneska byl vzhůru asi 4x a včera ještě častěji a pořád brečel. Je fajn, že ti takhle Kačka také spinká, to je důležité, já už z toho pak byla opravdu vyčerpaná. Už jsem to tu psala, nám na prdíky strašně zabíraly ty probiotické kapky. Je to dražší, ale mělo to důvod. Evičko, buď ráda, že ti malá na ty prdíky tolik netrpí, u nás to byl neskutečný pláč a to i několika hodinový. Mončo, s tím baráčkem mě to moc mrzí. Opravdu asi rekonstrukce je horší, než stavět nový dům. Snad se vám už brzy vše zadaří a nebudeš se trápit. A hlavně hodně štěstíčka s Viktorkou. Jak jsi psala, že pro Vládíka to tu je super, tak to určitě. Ale ono i pro mě. Občas si stěžuji, ale pozitiva převládají ;-) Ahoj Leničko novomanželko :-) Moc tě zdravím a jsem ráda, že jste si to takhle krásně užili. A co, nehodilo by se ještě pár dní navíc? Moc se těším na fotečky, ukaž v jakém jste byli hotelu. Ten půlstan je určitě dobrý, ale ne pro takového pošuka jako je Vládík, který sedět vydrží max. když baští sušenku :-D Jinak mě pořád tahá do schodů. Neumí chodit, ale za ruce by je vyšlápl několikrát. My máme notebook HP, neuměla jsem vybrat, chtěla jsem vyšší paměť a protože ho také neplánujeme nikam tahat, tak máme 17ti palcovou úhlopříčku a super je, že má číselnou klávesnici. Stál 14tis.
Profilova fotka
jiřinko já malou neměla zapsanou nikde ;-) ;-) a radši do pasu nikdy nevíš kam se pojede :-D :-D najednou atd :-D připsání do pasu 50kč ;-) ;-) takže pohoda :-)
Profilova fotka
Já se moc těším na fotky, jak Lenči, tak Evky. Mně se strašně moc líbí ta fotka, jak je Amálka s tátou, tu bych jednou chtěla okopírovat :-D . Takže vy jste z miminek dělali modelky. To Vám chválím. Až budete báby starý, budete se mít čím kochat. Do Chorvatska se jezdí na občanku? Ale ono není v EU ne? Nebo už jo? Vím, že usilovali o přijetí v roce 2010, ale nějak jsem nepostřehla, že už je přijali. Nebo je jen c schengenu?
Profilova fotka
Ahojky holky, u nás hlásím také slunečno, ale už se ženou mraky.. Musím se pochlubit, Jiřinko NEČTI TO!!!! :-D , představte si, že včera jak odjela Míša v těch 18h, tak jsem malé dala papu, usnula u prsa, tak jsem jí přenesla do kolébky, tam spala do 22h, nakojila, zase usnula a spala do 6h do rána, nakojila a spala dál do 7.30 nebo nevim, jestli spala, ale rozhodně ani nedutala, když jsem se probudila, tak byla vzhůru a prděla si :-D no a teď spinká už přes dvě hodiny, takže jsem stačila k obědu upéct králíka, špenát a udělat bramborové knedlíky, já to dítě miluji :-D Markét, no vida, ještěže jsi to napsala, já malou taky nikde nemám, momentálně nemám ani platný pas, mám ho ještě na staré jméno, protože na svatební cestu to ještě platilo a od té doby jsme nikde nebyli, kde by byl potřeba pas, takže si nechám udělat konečně novej a rovnou tam malou nechám napsat :-) jak dlouho trvá vyhotovení pasu? Pavlínko, to budeš zlatá, když mi pak dáš vědět, co ti známí na Sardinii.. jestli tam objeví nějaké dobré ubytování, tak mi od nich prosím vem kontakt a vše pozjišťuj, ju :) Jiřinko, ta číselná klávesnice je super, taky sí j nemůžu vynachválit, na druhým to mám bez toho a byla to celkem otročina psát faktury a tak, teď je to mnohem lepší :-) Čím to může být, že byl VLádík zase tak často v noci vzhůru? Nemá třeba nějaké ošklivé sny? Nebo je to ta separační úzkost? Až vyzkoušíš ty homeo, tak dej vědět, zda to mělo nějaký účinek, já těmto věcím celkem věřím, tak by mi zajímalo, zda to funguje :-) Fotky od Míši jsou opravdu překrásné, akorát malá se na ní včera pořád mračila, asi špatně nesla, že maminka chová jiné miminko :-D ale nějaké vyberu a hodím na koníka :) Mončo, ta fotka Amálky s tatínkem je opravdu srací x-) Chci jít příští měsíc s manželem a malou k fotografovi, tak jsem zvědavá, co z toho vznikne :-) Do chorvatska opravdu není potřeba pas, jsou myslím v šenkenu. Ták a mně přišel manžel z venku, maká jak černej kolem baráku, jdeme papkat x-)
Profilova fotka
Holky, dala jsem pár foteček od Míši na ukázku do albíčka, tak se můžete mrknout :-) http://www.modrykonik.cz/fotoblog/eva... Až se k tomu dokopu, tak dám všechny od Míši a za Sárinky 2.měsíc zase na rajče.. teď jdem ven, zatím papa :-)
Profilova fotka
Evčo, to je jako kdyby jsi mi napsla: ČTI TO :-D To nevadí, já vám to přeju, taky bych si to přála ;-) Možná to tím bude, taky možná zoubky, ale pláče i přes den. Je fakt, že chce být pořád se mnou a chce hodně nosit. Poslední dny je to celkem záhul. Za chvíli se mi vrátí z procházky, byl s babičkou. Jdu mrknou na ty homeopatika, co tu mám. Já měla pas taky ještě na staré jméno a k tomu mi na podzim propadl, takže jsem ho potřebovala. Říkal mi paní, že bude do 3 týdnů. Kouknu na fotečky :-) Jakou fotečku Amálky s tatínkem myslíte, tu černobílou, když byla ještě mrňavá? Ta je krásná.
Profilova fotka
Evi, krásné, na té poslední fotce vypadá malá fakt nas.............. :-D
Profilova fotka
ahojik.. eviiii, to jsme rada ze se ti libi, mas jich tam vice peknych :-D
Profilova fotka
evičko malá ti spinká úžasně :-) :-) jen tak dál 8-) to je fakt jako kdybys napsala čti to :-D :-D :-D to mě pobavilo :-D :-D jinak že ti spinká dopoledne to je také výhoda :-) :-) mě také spí od 10-12 dneska jsme stihla vyprat 4 pračky převléct peřiny uvařit jí i nám :-) mě to trvá 14 dnů ale s tím že jsme řekla že na to nepospíchám ;-) fotečky jsou krásné x-) já jsme ostříhaná :-D :-D je ze mě nový člověk :-) do ted jsme byli venku ted už vegetíme doma snědla mi aktivii s našimi jahůdkami a je spokojená x-) x-)
Profilova fotka
Dneska měl Vládík také naše jahůdky s aktivii :-D Fotečky krásné :-) Mončo, koukám, jak hoří u Tušemický elektrárny, jak to vypadá nad Chomutovem?
Profilova fotka
jiřinko :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jiří u nás není vidět nic. Na Tušimice z Jirkova, ani z Chomutova není vidět. Jen od Nechranic a z Klášterce. Také jsem zaslechla, že tam něco hoří.
Profilova fotka
přidala jsme nové fotečky :-) http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mur...
Profilova fotka
Já také :-D http://www.vevercata.estranky.cz/foto...
Profilova fotka
No byl to strašný kouř a prý hořely pneumatiky. Říkali jsme si, že v blízkosti to musí být hrozné. Markétko, já dala čerství jahody Vládíkovi poprvé, přeci jen jsem se bála reakce, jsou alergení. Tak snad je oba budou moci jíst normálně. Jdu se mrknout opět na fotečky :-)
Profilova fotka
Byli jsme dnes na Lesné (Magnolie ví) a bylo to vidět hodně. :-|
Profilova fotka
jiřinko já už je dávám tak 14 dní :-N ty jahůdky :-) a pohoda :-) kouknu na fotečky :-D
Profilova fotka
Moc krásné Markétko :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?