Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
jiřinko krása to je pohodička x-) bazének píseček porstě ráj 8-) a vládíček je kouzelný chlapeček je už veliký :-) moc se mi líbí s kšiltíkem 8-) jinak fotíš krásně nastavuješ nějak něco jak fotíš?na jaký program?
Profilova fotka
Fakt jo? Já se pořád nějak bála :-D Od nás to šlo právě taky hodně vidět a byli jsme rádi, že vítr šel jinam.
Profilova fotka
Jééé Markétko děkuji :-) Tím, že se pořád hýbe a jsem ráda, že ho chytím, tak většinu fotím na automatiku nebo na portrét. Občas, když je v klidu, tak fotím manuálně na "A" Máš pravdu, je to skoro ráj :-D Já se tě zase chtěla zeptat, jak dáváš ty 3 fotečky do jedné, to neumím :-D Tahle trojice foteček je opravdu úžasná :-) Jinak jsem se chtěla zeptat, jestli bychom tedy nemohli někdy k vám dorazit? :-D Bylo by fajn, kdyby tam byla i Míša, já bych se přizpůsobila. Klidně už i příští týden :-)
Profilova fotka
jiřinko nemáš zač :-) to je mi jasný ale nastavuješ nějak iso atd?? :-D :-D ty tři fotečky dělám v piccase 3 pokud jí máš návod ti pošlu do IP ;-) takže bez míši jako ne jo? ]-( :-D :-D :-D mě je to jedno příští týden bych mohla třeba víkend?
Profilova fotka
ahojik jirinko, joooo doraz, ja dorazim k mury :-D:-D teda snad po te objizdce trefim :-D ja mam trapeni s amalkou neji mi, sla spat uplne bez jidla. Vazi 6930 a mero 68,5cm. Ale mliko z flasky nechce vubec, kazdy jidlo je s ni o nervy. :-(:-(:-( chjo
Profilova fotka
jiřinko po dlohém dohadování na skypu :-D :-D jsme došli k termínu 30.6?středa?šlo by to??? =-) =-) =-)
Profilova fotka
Markét, nenastavuji vůbec nic :-) Já si pořádně nezvládla ještě ani přečíst návod :-D 29.6. jdeme na synflorix, ale když bude Vládík v pohodě, což zatím pokaždé byl, tak klíďo píďo :-) Miško, já myslím, že se kdyžtak na jídlo probudí. Nejí ani přesnídávky? Kamarádce malá nechce vůbec jíst obyčejné jídli, jen je kojená a občas si zobne jogurt a je jí 13 měsíců, ale alespoň má mlíko :-| Musím vypnout PC, jdeme koukan na mámu a tátu, tak papa zítra.
Profilova fotka
jirinko, mala se mi ale neprobudi na mliko :-( a kdyz se v noci probudi a dam ji flasku zacne rvat a hned s dudlikem usne.:-/ ji mi sklenicky pres den ale take na dve veci
Profilova fotka
Ahoj holky. Jsem zase u ledniček. Rozhodli jsme se koupit lednici, jen s malím mrazáčkem.Hledám, hledám a našla jsem lednici Liebherr IK 3414. Prý je to jedna z nejlepších lednic vůbec. Na netu se pohybují okolo 25 000Kč a já jí našla za 15 000Kč. :-o A to ještě paní bydlí v České Lípě, mají normální prodejnu, takže se tam má mamča jet podívat a je na to klasická dvouletá záruka. Tak přemýšlím, jestli v tom není nějaký háček. Co myslíte?
Profilova fotka
VV, oni říkali, že na horách je ten smrad i cítit, jinak to vše prý táhlo na Karlovarsko. Manžel viděl kouř, když jel z Prahy. Cítit nebylo nic.
Profilova fotka
Miško, tak jak ti dneska Amálka baštila? Mončo, taky bych se tomu divila, ale když je možnost, jít se na to podívat a budeš to pak moci reklamovat, tak bych to asi riskla. Jinak nevím, jestli to byli Tušimice, ale když jsem odpoledne dorazila domů, tak tu byl hrozný smrad od spálených pneumatik. Že by to sem vítr zavál? Jinak dnes jsme měli krásný den, jela jsem za holkama z plavání do Mostu a byla jsem tam od 9:30 do 16:30. Jak jsou ty 4 děti spolu tak je to krásný. Vládík dneska usnul až v 15:30 a spal 50 min. Ale zase už v 18:15 padnul.
Profilova fotka
ahojik jirinko, nic moc presnidavky dopolko snedla strasne malo :-/ obidek, svacu a vecu jakz takz :-/ ten smrad musel teda byt :-X jiri co ten sraz??
Článek se načítá
Profilova fotka
hojky holky jsem trochu připitá :-D :-D :-D den super úžasné plavání fotili nás pod vodou i s tatínkem x-) x-) fotky snad zítra zdarma ke stažení na Faceboku pak jsme jeli nakupovat a po 19 hod razili ke kámošovi na krůtu x-) x-) vrátila jsem se ted hlídala prababička falt super relax 8-) a krůta výborná :-) jo a dostala jsme bombovou knížku k focené x-) x-) mistrovství práce s DSLR od Pihana :-) :-) tak mám co studovat ale jsou tak triky jak co fotit x-) x-) ted dočtu
Profilova fotka
moni pokud má záruku šla bych do toho ;-) ;-) ;-) jiřinko to musel být smrad :-p :-| =-) také jste měli super den to je dobře x-) x-) na sraz dorazíš pokud bude vládík po očku o.k vid??
Profilova fotka
Ahojky holky, konečně jsem se dokopala nandat fotečky Sárinky na rajče, jsou tam i ty od Míši ze středy http://evalin.rajce.idnes.cz/ hesla vám písnu do IP. Dneska jsem byla za tou mou kámoškou, co má dvoutýdenního Denýska, ten je vám poád tak malinkej, vůbec mi hlava nebere, že Sárinka byla ještě o kilo a pár cm menší než on, teď vypadá proti Sárince jako prcíček :-) Jinak manžel stále dělá celý týden venku ty terénní úpravy, snad nám nezačne lejt, pokud bude přát počasí, tak z toho nejhoršího jsme do 14ti dnů venku, to už by měl být položen kámen vepředu a hotová terasa, tak snad to vyjde :-) Mončo, taky bych do té lednice šla, když je možnost jí omrknout a je na ní záruka, tak by to mělo být ok, ušetříte hafo peněz :-) Hlavně se o víkendu šetři s prací, ať to nemá Viktorka stížené, ju :-) Míšo, to mě mrzí, že Amálka zlobí s papáním, vidíš to a já jsem jí chtěla chválit, jak pěkně dlabe, tady ti snědla skleničku a ten jogurtík a celkem bez keců, ne? :-) Markét, tak to jsi měla super den :-) fotečky krásné, malá má ty oči prostě neuvěřitelné, to je barvička x-) Jo holky, k jakému tomu foťáku dávají ten kurz zdarma, jak jste tady o tom psaly? Rozhodla jsem se koupit taky zrcadlovku, když jsem viděla ten rozdíl ve fotkách malé, co fotim digitálem a co nafotila Míša :-) Jiřinko, taky nádherné fotky, malej je strašně krásnej kluk, jednou se o něj tady ty naše holčičky poperou :-) A jaký je v kolektivu dětí, už se projevují nějaké povahové rysy nebo je to ještě brzo? No a jaké máte holky plány na víkend? :-)
Profilova fotka
evi na fotečky juknu :-) jinak to jou vid ty mimineška já už ani nevím že naše byla malinká =-) :-N :-N držím palce at vám ty úpravy vyjdou ;-) ;-) jinak nevím k jakému fotáku asi canonu ele jeden kurzík bude jaksi na nic :-N :-N co jsme se o tom bavila s holčinou co studovala školu o focení řekla že minimálně 10 kurzů po 45 min abys něco málo mohla vědět :-( jinak to nemá smysl..také jsme z toho zklamanná navíc ty kurzy jsou v praze a v 6 večer 8-( 8-( pro mě ten nerealistické :-| ale jinak fotáček schvaluji rozdíl je vidět normálně ;-) už pozná kdo fotí zrcadlovkou a kdo kompaktem :-) rozhoduj se co ti vyhovuje zda české menu živý náhled a jakk ti bude sedět v ruce chce to ozkoušet ;-) ;-) ale jen to jsou jen mé rady... na víkend?no má být hnusně :-( scháníme oblek na svatbu tak asi někam zajedeme asi do letnan :-) a neděle nevím :-|
Profilova fotka
evi fotečky jou kouzelnéé :-x :-x moc se mi líbí ty u té vody :-) a jak je posrandíkovaná to je super fotka :-D :-D malá je kouzelná komu je podobná?? :-. to nějak neodhadnu jinak děkuji za pochvalu našich očíček x-) x-) nedávno jí balily dva stará chlapy v buse :-D :-D chválili očíčka a úplně slintaly :-p :-p
Profilova fotka
Markét, no malá je hodně podobná mně, když jsem byla miminko, mám fotku ve 2 měsících na které by jsi nepoznala, že to je jiné mimi a ne Sárinka :-) Jinak každej říká něco jiného,na koho je podobná a manžel si dělává srandu, že on v tom prsty nemá :-D K tomu kurzu, no je jasný, že na pořádné focení je potřeba pořádnej kurz, ale myslela jsem, že aspoň něco.. ale to si spíš asi vyberu foťák dle představ a koupím si nějakouknížku o focení :-D Mně teda kompakt moc vyhovuje, že to je skladné a ty fotky mi z toho stačí, ale na takové ty portréty atd by se ta zrcadlovka využila, celkem jsem se tím nadchla :-) No a teď čekám radu, který ten foťák teda vybrat.. jakou značku? Kompakt mám třeba Sony a nedala bych na to dopustit, když srovnám fotky z akcí s fotkama přátel, co to taky třeba fotili, tak ten můj Sony dělá nejhezčí. Jak je na tom Sony se zrcadlovkama?
Profilova fotka
ahojky krásnou sobotu :-) evi sony mám já a jiřinka ;-) 8-) já mám sony alpha a200 jiřinka myslím a 500 ale nevím to přesně =-) jenže já už mám rok starou ted dělají jiné..podle mě tělo zůstává stejné mění se jen minimálně...ale sony je drahý v příslušenství :-| což jsem zjistila a má toho mín než třeba nikon canon hodně chvály jsme slyšela na nikon ;-) prostě musíš do nějakého krámku a vyzkoušet myslím že ten kurz fakt by byl na nic :-N určitě knížká ti dá víc ;-) jasný kompakt je kompakt ale nahlédneš do zrcadlovky a už kompakt vezmeš minimálně :-D :-Dto mi věř...a radši taháš brašničku...tedy pokud tomu propadneš :-D :-D http://www.digipixel.cz/literatura-a-... já dostala včéra tuto....
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mur... fotečky pod vodou x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Markét, ty fotky pod vodou jsou super, přijde mi strašně vtipné, jak si tam Sofinka v pohodě kouká a vy jak máte pevně zavřené oči :-D děkuji za vysvětlení ohledně těch foťáků a co třeba Sony a funkce, má jich stejně jako ostatní zrcadlovky? A to příslušenství je o kolik dražší? No vidím to na výlet do nějakého krámku, ještě se poptám jednoho kámoše, co je profi fotograf, snad taky něco doporučí. Ta knížka vypadá moc pěkně, už čteš? :-)
Profilova fotka
ahojky je to vtipný :-D :-D já vím :-D :-D určitě funkce jsou stejné nebo podobné ;-) já potřebovala české menu což nikon neměl ani nemá :-( příslušenství jak co třeba ted chci portrétový objektiv na můj stojí 3990kč na canon třeba 2700...ale jak v čem zase třeba něco mají levnější atd ;-) jasně knížku študuji :-)
Profilova fotka
tak jsem to sesmolila a tady mam nejake nove fotecky:) http://pipiii.rajce.idnes.cz/Amalka_o...
Profilova fotka
Ahoj holky, dekujeme za pranicka ;-) Evi vubec mi to nedoslo s tim prijmenim, no ale to uz je jedno ;-) nedocitam vas, mam doma Kamila a tak nechodim na net,uzivame si spolecne chvilky...malej je uzasnej, place jen obcas a i nas necha docela vyspat. Dala jsem na konika par fotecek http://www.modrykonik.cz/fotoblog/lle... jinak Evi Kamil si ted koupil taky zrcadlovku a vybral po dlouhem vybirani Nikon D5000
Profilova fotka
ahojky zase úspěšný den :-D :-D máme oblek x-) x-) a jelikož v CA byla akce kup 3 zaplat 2 koupil si vestičku pod sako a malé jsme koupili komlet džíny,tričko,tílko za 600 zdarma x-) x-) ta nejlevnější věco byla zadarmo 8-) oblek je super černý s proužkem padne mu sekne mu to :-) kompletek pro malou je také bomba je jí to :-) ted už spinká :-) a my čučíme na telku 8-)
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mur...
Profilova fotka
leničko filípek je nádherný moc vám to tam společně sluší x-) x-) x-) x-) takový prdolka jéééé x-) x-)
Profilova fotka
Ahoj holčiny moje :-) Tak jsem vás dočetla a dneska během Vládíkovo spinkání shlédla Sárinky fotečky, je krásná :-) Moc se mi líbí její růžová pusinka a jak vypadá jako trpaslíček :-) Taky se už hezky usmívá. Krásné fotečky máte z toho výletu v Praze. Já tam snad v ZOO ani nebyla, vypadá to krásně. Je na ní hodně vidět, jak se mění a přibírá ;-) Teda fotit posraného Vládíka mě nenapadlo :-D Míša vám udělala nádherné fotečky x-) Jsem zvědavá, kám dáte tu anténu, až si vám začne stoupat :-N Jinak my máme alphu 350. Jsem třeba ráda, že máme živý náhled. Markétka ho nemá a nevadí jí to, spíš je to o zvyku. Jak psala Markét, pak už tě ani nenapadne brát kompakt, bylo by ti líto, že neuděláš tak hezké fotečky, mě už taky vůbec nevadí někam ho brát. Vládík si to v kolektivu užívá, to jsem moc rádá. Jeho dobrý kamarád je Matyášek, takový blonďáček z fotek. Mají hrozně podobné povahy. Je vidět, jak je každé dítě jiné. Na ten srazík 30.6. bychom určitě dorazili. Jen kdyby to očkování neudělalo Vládíkovi dobře, tak bych to musela zrušit, ale ještě se nám to opravdu nestalo. Dostala mě ta vaše fotečka pod vodou :-D Je pravda, že většina dětí kouká a vůbec jim to nevadí. Pak mi ukážeš tu knížečku o focení. Já bych si to taky možná četla občas v posteli, jinak to nějak nezvládám. Leničko, Filípek je úžasný x-) Koukám, že je taky snědší, viď?
Profilova fotka
Tak jsem koukla i Mišky fotečky, to je dokonalost sama ;-) Amálka je krásná v tom bazénku v šátečku a chobotnicí x-) Pak se mi hrozně líbí ty společné, jak vás fotila ta kamarádka. No a ty kytičky a kapičky, to je krásné x-) Doufám, že taky navštívíš další tetku, tedy myslím nás :-D Evičko, jen jsem tě chtěla poprosit, jestli můžeš dávat fotečky postupně, pak mi to zabere skoro celé Vládíkovo spinkání :-D Můžeš mi ještě poslat odkaz na tu leteckou poštu, na fotky se srazíku? Chtěla jsem poprosit všechny holky, jak jste fotily na srazíku, dělám Vládíkovi zase fotoknihu a prosím o jeho fotečky ze srazu, můžete mi je poslat mailem?
Profilova fotka
jirinko, aj uz fotky nemam v pc, mam je nekde na pc :-/

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?