Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, tak dneska jsme nakonec vyrazili na neplánovaný výlet, Petrovo bráchové a bratranci byli s dětmi v Žihli na víkend v chatkách, tak jsme se za nima vydali, bylo tam krásně, vydali jsme se s nima na výlet na hrad Rabštejn, šlo se turistickou stezkou, lesem, terén chvílemi příšerný, kočárek to zvládl, ale pá metrů ho kluci museli i nést, protože to byl strmý kopec plný velkých kořenů a balvanů, to jsem zavírala oči, pak dám fotky na rajče :-) No ušli jsme 15km, necítím nohy, pak jsme grilovali a teď jsme dorazili domů. Sárinka spala v kuse od 12h do 19h, vzbudila se akorát jednou na papu, od 19h byla vzhůru do 21h, a pak to zalomila a v autě cestu prospala a spí pořád, tak to vypadá už do rána :-) Leni H, malej je rozkošnej, to je broučínek malinkej x-) Jo a jak jste spokojeni s tím novým foťákem? Míšo, krásné fotky, malá je panenka :-) A nádherná fotka je ta vaše společná s Amálkou, jak jsem fotila já, ta je nejhezčí!!!!! :-D Máš opravdu parádní fotečky, moc se mi líbí :-) Jiřinko, děkujeme za chválu, malá fakt roste před očima. Jo a polepšim se a budu fotky přidávat teď už průběžně, ju :-) Jinak fotky z našeho srazu mám také na rajčeti, je to ten sraz a heslo ti písnu do IP. Co znamená živý náhled? Markét, ten kompletek pro malou se vám moc povedl, sekne jí to, je v tom kočka :-) Jsem totálně ko, utahaná jako kotě, tolik km jsem neušla ani nepamatuji, jdu se odšoupat do hajan, dobrou noc :-)
Profilova fotka
Ahojky, tak jak ti Evičko malá spala do rána? Pošli mi to heslo, ju. Jen je problém, že když si to budu chtít stáhnout z rajčete, tak je to mrňavý a do fotoknihy to nedám, proto bych to potřebovala v originální velikosti. Jinak živý náhled je to, že na tom velikém displeji vydíš to, co fotíš a nemusíš koukat do toho okénka (nevím, jak se tomu říká :-D ) Jinak vám musím říct, co se mi ráno stalo. Vašek jel do Prahy a já slyšela před 7 ráno Vládíka z pokojíčku, jako když si hraje, tak si říkám, nechám ho tam a připravím mu snídani a než jsem stačila vylézt z postele, tak hrozná rána. Letím do pokojíčku a Vládík seděl na zemi a hrozně plakal. Prostě spadl z postýlky ;-( Rychle jsem si ho vzala do ručičky a celkem rychle se zklidnil. Na čelíčku má červený flek od koberce, takže spadnul na hlavičku, ale byl hned v pohodě, neblinkal, přišli Vašíkovo rodiče a hned se smál a zase začal lézt na gauč. Tohle dopoledne byl nejhodnější za poslední měsíce :-) Koukala jsem, že měl srolovanou deku a na tu vylez a tím už mu byla postýlka skoro k pasu. Ona se dá ještě snížit skoro na zem, tak uvidíme, jinak by už musel spinkat na matraci. Takhle to má kamarádka, jí začal přelízat syn v roce. Pak jsem ho zkusili dát s mamčou do postýlky a on opravdu začal lézt ven. Takže holky vůbec neváhejte a hned jak budete mít podezření na to, že si prcek začne stoupat, tak hned snižte postýlku. U nás to nakonec dopadlo dobře, ale mohlo to mýt úplně jiný konec |-|
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Jiřinko, to mě mrzí, že Vládíček spadnul, ještěže se mu nic nestalo, uf, úplně mě zamrazilo, jak jsem četla, že jsi slyšela ránu :-( A čím to, že byl to dopoledne zrovna tak hodný? Myslíš, že byl v šoku nebo náhoda? Jinak Sárinka spinkala až do 7h, to mě probudilo funění, byla vzhůru, ale neplakala a jen se snažila dostat ze své postýlky ke mně a už byla půlkou těla u mě v posteli a nožičky měla ještě ve své, je neuvěřitelná :-D Tak jsem si jí k sobě přešoupla, dala prso a spala jsem dál, vstávali jsme v 9.30h :-) Ale budeme to muset taky nějak zabezpečit, protože jak je ta postýlka jen přiražená bez bočnice k naší, tak kdyby se dostala do té spáry, tak by jí svou váhou už mohla odšoupnout a spadnout dolů, budem to muset pro jistotu nějak zaháknout. No a pak si zdřímla si ještě na hodinku před obědem a teď jdeme všichni na procházku :-) Jsem zvědavá, jak to zvládnu, jsem ze včerejška pořád vyřízená :-D Jo, jak jsi psala o té fotoknize, tohle mi přišlo na mail, mají teď v akci knihy a jsou tam i hezké fotodárky, třeba to víno nebo pexeso a tak :-) http://www.cdsm.cz/fotodarky-z-vlastn... Mrkni na fotky z toho srazu, heslo ti teď písnu, a pak mi napiš, které ty fotky by jsi chtěla poslat mailem, ju, ať to zbytečně neposílám všechno :-)
Profilova fotka
ahojky jiřinko fotečky ze srazu mám v albu ;-) tak si je stáhni :-) evi páni to je kilometrů =-) =-) živý náhled znamená že to vidíš na displeji ;-) ale u zrcadlovek to ztrácí smysl je lepší koukat do hledáčku ;-) užijte si procházku :-) jiřinko :-( :-( ty brdo já už postýlku snížila!!!!také se právě hrozně moc bojím už se chytala okraje a podle mě by se i třeba vytáhla tak jsme to honem dali dolů....hlavně že se vládíčkovi nic nestalo!!!ale musel to být pro tebe hrozný šok |-| |-| já do ted byla na nohou od rána do oběda jsme vařila nám špenát knedlík maso pro malou jsme dělala rajčata,okurku mrkev těstoviny a krůtí masíčko za hodinu hotovo a má zase 3 obědy :-) moc jí to domácí chutná :-) a pak jsme uklízela :-p :-p ted jsme si sedla a jsem hotová :-D :-D malá spinká v postýlce x-)
Profilova fotka
jiřinko ted jsme byla na koníku a dvou maminkám od nás také miminka spadly |-| |-| z postele achjooo
ahoj holky, přeju hezký nedělní večer. doufám, že jste měly hezké víkend. my byli včera na svatbě kamarádům u Zlína. měli to v úžasné stodole na Valašsku, krásné. mrkněte na odkaz na-rozcesti.cz fakt jsme si ji užili! dnes jsme dorazili po obědě, zašli na obídek do nové pizzerie, protože se nám nechtělo vařit a pak dospávali. teď musím něco zkontrolovat do práce. už nám dorazily fotky od fotografa, ale budou se muset zmenšit, abych je mohla někam uložit. pošlu vám na mail pár, co máme a zbytek později. musíme co nejdřív koupit ten nový noťas. v týdnu se ozvu. mějte se
Profilova fotka
leni uzasne, krasne fotecky!!!!! fakt uzasne!!!!!!! x-) x-) x-) x-)
Miško, díky, také se nám moc líbí, Adam byl hrozně překvapený. Holky, kterým jsem to neposlala, pošlete mi do IP svůj mail a já vám je pošlu, je jich jen pár.
Profilova fotka
Leni, ty fotky jsou překrásné!!!!!!!! x-) A ty jsi byla úchvatn nevěsta, strašně moc ti to slušelo, krásný účes, líčení a ty šaty ti sekly, no prostě dokonalost sama!!! a ženich taky fešák :-) Jsem úplně na měkko, už se těším na další fotečky!!! Martkét, takže ty na foťáku nemáš ten display, kde si můžeš prohlížet fotky atd, nebo ten display tam máš,ale neukazuje se ti na něm, co fotíš? Dneska jsme se byli podívat v Datartu po zrcadlovkách a sama to prostě nevyberu, protože vůbec nevim, co v těch popisech píšou a co je dobré a co ne. Takže si asi nechám opravdu nějaký foťák vybrat od toho fotografa a bude a rovnou ho poprosím, aby mě naučil nějaké triky na focení a trochu mi o tom popovídal.. Kolik jste holky daly za ty foťáky?
Profilova fotka
ahojik evicko, mury ma ten display take a ma tam nahled na vyfocene fotky ale nevidi zivy nahled pri foceni, ale u zrcadlvek to stejne snad nikdo nepouzijes :-D ja jsme dala za fotacek 13990 se dvema objektivama a kartou zdarma. Myslim ze Canon je velice dobry fotak, doporucili mi ho ve Skoda foto, ale chce si to vzit do ruky, canon je lehci a lepe se hodi do damsky ruky. Zalezi co od zrcadlovky ocekavas a jake mas pozadavky, pravdepodobne ti fotograf doporuci drazsi zrvadlovky a bude te smerovat tak cca ke 16-18tis. ale podle me to je naprosto zbytecne a plno veci ani nevyuzijes. Dulezite je stejne to aby ses ty s nim zzila a krasne fotky muzes udelat zrcadlovkou za 10 tis a za 25tis mit fotky na dve veci :-D no uvidis sama :)
dobré ráno holky, Leni, teď jsem mrkla na Filípka, je nádherný!!! a ty vlásky, to je něco! :-) jinak fotky mám i na Facebooku, jen 4, najdete mě tam pod jménem, mám tam i fotku, tak mě poznáte ;-) hezký den, jdu se chystat do práce, ale nejradši bych ještě zalezla do pelíšku
Profilova fotka
Dobré ráno. Letmo jsem Vás dočetla. Holky jukla jsem fotky a štvete mně. Jeden prcek hezčí než druhej. Fakt se Vám povedli. Markét u fotek ve vodě jsem se zasmála. O Viktorku se starám pěkně, ale nevím, jestli se uhnízdila. Nějak se necítím jinak. Příští týden jdu na gyndu a ve čtvrtek na kontrolu na endokrinologii. Na baráku postup jen malinký. Máme vymalovanou garáž, takže přesouváme bordel z baráku do garáže. Je hotový obklad v koupelně a na WC a kluci dotáhli včera do koupelny vanu. Před barákem se zdála malá, ale v koupelně obr. Je strašně těžká a nemohli jsme jí procpat do koupelny. Pavel s obkladačem byli jak malí kluci, vybalili jí v garáži a začali dělat diskotéku, naladili rádio a u toho si blikali, protože ta vana má světýlko, které bliká různými barvami, nebo se dá zastavit na jedné barvě. Kuchyň stále není hotové. Montér zmrvil horní okrasnou lištu. Nejdřív tvrdil, že to tak má být, že škvíru 0.5cm zatmelí, ale nejme blbý, takže bude muset objednat novou. Já se pojedu podívat na ten dřez a musím dořešit dvířka pod něj. Já natřela stará topení do sklepa, ještě mně čeká jedna vrstva. Mně by se zrcadlovka také moc líbila, ale ta pálka za něj. To mám smůlu. Mně digi vyhovuje v tom, že je pěkně skladný, mám ho v kabelce pořád a fotím všechno, co se dá. Hlavně kvůli různým věcem do baráku je to k nezaplacení. Ale ty fotky na 100% nemají takovou kvalitu. Evi těším se na fotky té venkovní dlažby. Jak jste se rozhodli s tou fasádou, budou cihličky, nebo bazén?
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, za chvilku vyrážím na kontrolu na gyndu, ještě jsem tam od porodu nebyla, tak jsem celekm nervozní :-) Mončo, to jsou strašní lumpové s tou kuchyní, jak to zkouší, hajzlíci, co ]-( Z té vany jsme byli taky hotoví, když dorazila, teda nás to drží do teď, vždycky, když se koupem, tak zhasnem v koupelně, pustíme výřivku a hrajem si se světýlky :-D Jo a jakou barvou natíráš ta topení? pozor na výpary. Jinak ty cihličky jsme nakonec zavrhli, protože to by se dělalo strašně dlouho a platit někomu práci by bylo ještě jednou tolik, to se mi do fasády dávat fakt nechce, a taky jsme měli objednané ty kameny a to by se třískalo. Bazén jsme se rozhodli zatím nedělat, máme tu 2km krásnej rybník, tam je to na koupání parádní a z toho bazénu bych měla strach kvůli dětičkám. Takže třeba časem.. Míšo, tak mi prosím napiš, co by z tvého pohledu ten foťák měl mít za funkce, co by mu nemělo chybět, ať s emám čeho chytit :-)
Profilova fotka
Tak než vás dočtu, tak musím reagovat na fotečky od Lenky, moc krásné a strašně moc ti to tam slušelo. Vlasy, šaty, kytička, všechno úžasné. Ta černobílá fotečka je úžasná. No prostě to muselo být krásné. Moc se těším na další fotečky, tak snad brzy pořídíte nový počítač :-)
Profilova fotka
Já už Lenču chválila do mailu, fakt kočka. Evi, to bych si nelajzla, natírám to barvou přímo na topení. My zatím fasádu nebudeme dělat na 100%, ale člověk kouká po možnostech. Cihličky, to je můj sen, ale jak píšeš, tááááá cena. My máme bazén asi 300m od baráku, je to přírodní koupaliště s průtokovou vodou. Na první pohled nic moc, páč to není zářivě modrá voda, ale já tomu chlóru moc neholduju. Ale bazén na zahradě bych si přála. Když člověk přijde z práce, tak se ti nechce ani 300m :-N ale tááááááááá :-N cena
Profilova fotka
Evičko, s foťákem ti asi poradí holky. Ten náš stal taky cca 14tis. Já třeba ten živý náhled hodně využívám. Protože už fotím hodně v pohybu a chci rychleji. Evičko, já se na ty fotky podívám a pak ti napíšu ty čísla, ju. Mončo, s tím barákem mě to moc mrzí, ale už se to tu psalo několikrát, čeká vás nový život v domečku, tak to za ty nervy stojí.
Profilova fotka
To určitě Jiří.
holky, mám konečně trochu víc času, tak jsem se dokopala napsat vám něco o svatbě. fotky přidám, až pořídíme nový noťas a zmenšíme je. snad to zvládneme během prá dnů. celkově to bylo povedené a užili jsme si to, počasí vyšlo nádherně a my jsme fakt rádi, že jsme do toho praštili! :-) den předtím byl skutečně šrumec, jsme se nezastavili! nakupovali na snídani, vozili jsme věci na farní centrum, kde ta snídaně pak byla, jeli k dědovi pro víno, které jsme naštěstí naflaškovali už týden předem, ale ještě jsme na ně lepili po domácku vyrobené etiketky, jeli pro kytky, ty jsme vezli do kostela na výzdobu, pak spolu s dortem a jinými věcmi na dvakrát na místo hostiny. tam jsem s majitelkou penzionu zdobila stůl. myslím, že se nám to moc povedlo a neteř psala na listy břečťanu jmenovky. původně jsme chtěli jmenovky z kamínků, ale žádné hezké ploché jsme nesehnali. večer jsme byli ještě u zpovědi a pak zašli na zasloužené pivko a sešli se tam s kamarády. kamarádka Zuzka byla moje svědkyně. původně měla dorazit až ráno, ale byla jsem hrozně ráda, že přespala. večer jsme ještě povídaly, já si myla hlavu a holila si nožky. spát jsem šla po 1.hodině. ráno jsme vstali v 6, takže vyspaná jsem až tak nebyla, já jak nemám svých 8 hodin, to je konec! což se samozřejmě později projevilo, ale nebudu předbíhat. :) u kadeřnice, která mě i líčila jsem byla od 7 do 10 pak už to všechno šlo hrozně rychle. přišla jsem, nasadila si kontaktní čočky, před 11 dorazila mamča a se svědkyní mě oblekly do šatů. byla sranda, daly jsme štamprličku a kolem půl 12 už dorazil řidič, takže jsme s oběma rodiči i kámoškou vyjeli. Adam ještě volal a zmatkoval s občankou, která byla u nich, tak u kostela nastoupil a jelo se ještě k nim pro můj OP. přitom nám pan farář říkal, že ji už nepotřebujeme. Adam mě hned pochválil, jak mi to sluší, u kostela jsme vystoupili a taťka jel s řidičem ještě pro babičku. srazík všech svatebčanů byl na farním centru, což byl dobrý krok, k nám by se to množství lidí nějak nevlezlo. tam jsem se se všemi přivítala a pak už se šlo za panem farářem ke kostelu, kde nás uvítal a obřad začal. malý synovec nesl přede mnou prstýnky, což bylo roztomilé. obřad byl opravdu nádherný, hodně jsem si ho vychutnala. byl i se mší, takže hodinu. po obřadě bylo jen krátké focení všech svatebčanů a pak už se jelo na místo hostiny do pár km vzdáleného města (www.uzachu.cz). my s našim taťkou autem a rodina autobusem. na oběd jsme zvali z kamarádů jen svědky s partnery. ostatní kamarádi měli svůj program a jak nám později řekli, moc jim to tak vyhovovalo. u restaurace a penzionu pak místo klasického rozbíjení talířků odsekával Adam šavlí hrdlo šampusu. bylo to netradiční a zajímavé. pak klasický oběd - krmení polévky děravou lžičkou. hostina byla uvnitř v restauraci a po ní jsme se pak přesunuli ven na dvorek, kde byl i party stan a později raut. po obídku dortík a my se jeli fotit. fotili jsme se v chráněné krajinné oblasti Horky, v lese, u rybníka Jezérko a ve vinohradě. když jsme dorazili, už tam byla cimbálka, tak se zpívalo a tančilo, i v kolečku. taky nám kámoška připravila hru s balonky, kdy se tančilo v párech, na noze měl kluk balonek a páry si ho navzájem praskali. kolem 21. hod. jsem pak byla více méně dobrovolně unesena do pár km vzdáleného města, kde byla jiná svatba. no a pak to dopadlo tak, jak jsem nechtěla, ale co se dalo dělat. nějak mi nesedlo pití, i když jsem toho opravdu nevypila až tolik, a s kombinací nevyspání se v předchozích dnech jsem už po cestě zpět na místo hostiny usínala bráchovi na klíně, který dojel jako podpora ženicha. no a pak jsem zalehla. :-( vzbudila jsem se ve 2 ráno, Adama přivedli kámoši, byl docela mimo (hodně mimo, jsem práskačka, ale dobře mu tak! to má za to, že nebyla svatební noc! :-) a tak jsme se vystřídali, já už byla v pohodě a šla ještě hodinu pařit s kámošema. rodina odjela ve 12 autobusem a kámoši přespávali v penzionu. některé teda odvezl řidič, ale těch moc nebylo. dopoledne jsme pak všichni seděli ještě na dvorku toho penzionu a rozebírali večer, bylo to moc fajn. kamarádi postupně odjížděli, my se balili, odjeli domů pro auto a pak to tam jeli vše zabalit a odvézt. ten den byl taky ještě šrumec, ale udělali jsme si i čas na čtení gratulací a rozbalování dárků. svatba se nám z půlky zaplatila, rodina se fakt práskla přes kapsu. k tomu jsme dostali dárky ze seznamu, které jsme si přáli: http://www.beremese.cz/svatebnilist/w.... jen na toustovač někdo zapomněl :). kromě těchto dárků jsme dostali ještě titanovou pánev (má ji babička a kámoška a fakt nemá chybu, masíčko je v ní fakt mňam), malou kamerku, kterou jsme pěkně využívali na dovči a vstup do lanového centra ve Zbirohu pro čtyři osoby. v půl 1 v pondělí nás pak brácha vezl do Vídně na letiště. ani jsme už nespali. tu dovču jsme rezervovali v pátek odpoledne, takže docela časový pres a odletěli jsme přes Airstop na Krétu. původně jsme chtěli Zakynthos, ale neklapl. každopádně toto nemělo chybu a užili jsme si to báječně. info o svatební cestě bych hodila na diskuzi o Řecku, tak vám ji pak skopčím a hodím sem, včetně fotek.
Profilova fotka
ahojik srazik s holkama v ZOO byl uzasny!!!!!juuuu:) x-) x-) x-) evicko, dulezite u fotaku je prehednost, ceske menu, me proste Canon vyhovuje, je jednoduchy na nastaveni atd a je lehci do ruky, jak tu psala market tak jsou na nej levnejsi dalsi veci, objektivy atd. Ale nereknu ti co by mel mit urco :-D zkus si snim neco v obchode vyfotit :) Zamer se na tu cenovou kategorii 10-15 tis, meni se to podle objektivu, jestli ti staci fotit malou a doma atd, tak ted maji v akci ve Foto Skoda ten muj fotak za 11tis myslim s tim objektivem 18-55 ktery jsme mela u tebe ja k tomu mam jeste ten na dalku, to se vzdy dokoupit. Ale opravdu ti nic vic neporadim asi :-D ty drazsi uz maji proste jiny objektivy, lepsi optiku, rychlejsi blesk, stabilizator a takovy veci, co mi prijdou pro nas k nicemu.
Profilova fotka
ahojky měli jsme dneska srazík s prosincovkami a míšou v ZOO 8-) bylo to supeeeeeeeeeeerrrrrrr x-) x-) x-) http://murynka.rajce.idnes.cz/ZOO_s_K... fotečky :-) leni pánii tobě to moc slušelo nádherná nevěsta muselo to být super x-) x-) hezký popisek celého dnu a dary tako úžasné :-) 8-) těším se na fotečky z dovči... moni moc děkuju že jsm ek smíchu :-D :-D ne vím jak jsi to myslela hezky viktorku opatruj :-) s domečkem máte starosti ale pak nastoupí i radosti :-) evi fotáček si msíš vybrat sama každému vyhovuje něco jiného ;-) co na gyndě??já třeba živý náhled u zrcadlovek nerada :-N a nevyužila bych ho vlbec ;-)
Profilova fotka
Leni, určitě jste si to parádně užili, to je podle vyprávění moc znát :-) Zkoukla jsem fotečky, byl to určitě krásný den. S holkama z plavání se chystáme do lesopardku do Chomutova asi za 2 týdny. Jinak dnešní den začal tak krásně, byla jsem za ségrou s Vládíkem v Mostě, prošli jsme se a byli na dětském hřišti, dala jsem pak malému obídek, usnul mi v autě a přenesla ho do postýlky. Spal 45 min. a probudil se s neskutečným pláčem, který nešel utišit. Pak se na chvíli sklidnil v kočárku, po hodině ještě usnul a asi po 10 min. ho vzbudil pes a od té doby jen strašně brečel, nechtěl jíst, pít, jen se po chvilkách sklidnil na ručičce a pak zase začal. Trvalo to asi 3 hodiny a během té doby jsem volala na pohotovost, že mi Vládík minulé ráno spadl z postýlky, že byl pak celý den v pohodě i dnes dopoledne a nevím, jestli to chování ale není z toho. Tak řekla, ať dorazíme, ale že musíme počítat s tím, že si nás tam nechají alespoň 3 dny na pozorování. Ale i tak jsme jeli. V autě se zmátořil, začal se smát, na příjmu si hrál v dětském koutku, tak jsme s příjmu odešli a šli na pohotovost - raději zkontrolovat, když už jsme tam byli. Sestřička mi řekla, že nás poslala na příjem, ale my jí vysvětlili, že už vypadá v pohodě, tak jsme šli raději ještě na kontrolu. Doktorka ho zkontrolovala, vypadal v pořádku a poslala nás na rentgen, ten naštěstí taky dopadl v pořádku a mohli jsme jet domů. Doma si pak skoro 2 hodiny ještě hrál a před chvílí usnul :-) Jsem ráda, že jsme tam ale byli, kdyby včera nespadl, tak bych řekla, že je třeba jen unavený, nebo ho bolí zoubky, ale to jsme nemohli vědět. Bude se mi klidněji spát. Jen zítra máme jet k naší doktorce.
Profilova fotka
Ahojky holky, dneska byl krásný den, na gyndě vše ok, díky malé jsem ani nemusela čekat x hodin jako jindy, vzala mě přednostně, což bylo super. Malá se akorát předvedla, byla furt v pohodě a setřička se pak rozhodla, ž esi ji pochová, vyndala jí z autosedačky a malá se asi lekla, že jí bere někdo cizí, začala šíleně plakat, že jí slzičky stříkali, já na té koze myslela, že mi pukne srdce. Pak když jsem si ji vzala, tak hned přestala, jen tak štkala,no láskou bych jí snědla :-) No a jelikož dnes máme výročí 2 roky od svatby,tak jsme šli na véču, do Sushi baru, bylo to luxusní, moc jsme si to užili x-) Leni, krásný popis svatby, musel to být krásný den :-) Už s enemůžu dočkat na fotky z celého dne a hlavně z toho kostela, to musela být krása x-) Jo a jak jsi psala, že jste byli u zpovědi, co se tam tak říká? Já u ní nikdy nebyla a fakt si to neumím představit, jak to tam chodí.. to na sebe fakt všechno nabonzuješ? :-D Jiřinko, to je dobře, že je Vládíček v pořádku, je fajn, že jste byli u toho dr, aspoň máš klid na duši. Asi měl chudáček nějaký ošklivý sen, viď. Já jsem taky zvyklá používat živý náhled, i když mám u foťáku hledáček, takže ho asi budu preferovat i u zrcadlovky, máš pravdu, že když je pak dítě už hodně v pohybu, tak se to určitě užije. Ty tvoje fotky se mi moc líbí, to fotíš vše bez hledáčku? Moni, jak jsem se ptala na tu barvu, kvůli výparům, tak jsem nemyslela, že by se vám to vypařovalo pak časem, to jsem předpokládala, že určitě používáš barvu na to určenou :-) šlo mi o výpary z té barvy, když to natíráš, kvůli Viktorce,víš ;-) Jinak nám by se taky bazén u baráku moc líbil, ale nelíbí se nám to zastřešení a v té chvíli je to opravdu nebezpečné pro dětičky, to bych je nemohla v klidu samotné vypustit na zahradu.. ale takové to po práci nebo ráno rovnou z ložnice si skočit do bazénu, to je pro nás taky lákavá představa :-) Markét, hezké fotečky ze zoo :-) na gyndě ok, akorát jsem myslela, že mě dr důkladněji prohlídne, mám totiž od porodu takový pocit, jakože mi při šití paní doktorka udělala steh navíc :-D Ale zdálo se jí tam vše v pořádku, tak snad se to časem zase vrátí do normálu. Holky, měly jste to taky tak? Míšo, moc děkuji za vysvětlení k těm foťákům, české menu bych taky rozhodně chtěla. Ten fóťák chci víceméně na focení malé, takže objektiv na dálku asi moc nevyužiji, chci mít hlavně hezky zachycenou malinkou. A hlavně, chtěla bych, abych už pak ty fotky nemusela vůbec upravovat, pročítala jsem tu diskuzi o focení na koníku a všechny tam v podstatě ty fotky upravují, že ze zrcadlovky jsou málo barevné a tak.. to se mi trošku příčí, chtěla bych foťák, z kterého ty fotky lezou už krásné :-) Nikdy jsem fotky neupravovala a nechce se mi s tím začínat. Jak vypadají ty fotky z tvého foťáku bez úprav, jsou taky tak krásné?
Profilova fotka
evi ted se s míšou vzetkáme :-D :-D bohužel pokud nemáš v rikách zlato nevyfotíš hned krásné fotky :-x
Profilova fotka
:-( evi gratulace k výročí :-) my ho máme 28.6 x-) jinak to že plakala to víš už poznává :-) ale hlavní je že jsi jí utěšila gratuluji ke kontrole ;-)
Profilova fotka
evicko..... nekdy je zrcadlovkou mnohem tezsi fotit jak kompaktem :-D tady jsou fotecky ode me ze ZOO :) daly mi zabrat :-X http://pipiii.rajce.idnes.cz/Srazik_k...
Profilova fotka
evi, ja vsechny upravuju :) nemam je rada jak mi lezou, nebo se s tim musi srcat pri dobrem svetle ale kdyz pospichas tak to proste nejde.... :-X a to bys musela mit nakoupeno spousty barevnych filtru a ruznych vecicek. me lezou fotky na slunicku uplne silene :-/ ale v polostinu krasne.
Profilova fotka
evi ten zivy nahled je na nic, pac nevidis na co presne ostris, to nema proste se zrcadlovkou spolecneho nic na foceni, aj to pouzivam pouze na prohlizeni fotek
Profilova fotka
jj souhlasím s míšou každý fotograf ti řekne že živý náhled je na prd ;-) ;-) to bych jako hlavní kritérii nebrala 8-) a k tomu focení bys musela být profi fotografka mít plno věcí aby ti lezly pěkné fotečky :-N :-N bohužel...
Profilova fotka
No holky to jste mě nepotěšily, že ze zrcadlovky je téměř nutnost upravovat :-( já právě myslela, že když už je to tak kvalitní foťák, že je prostě šikovný a dělá fotky dokonalé. Ach jo, jsem zklamaná :-( Míšo, fotky ze zoo máš krásné, co jsi na tom třeba upravovala? strašně se mi líbí ty fotky, když mají rozostřné pozadí, to se prostě s kompatkem neudělá. A krásné záběry máš těch zvířátek, fakt pecka :-) Markét, no s tím živým náhledem ještě uvidím, ale mně by se líbil, když budu fotit třeba něco jen tak, nějaké akcičky atd, kdy nebudu dbát na extra kvalitu, tak se to určitě užije, že člověk nemusí furt vejrat do hledáčku a je to asi rychlejší. No ale zatím jsem od zrcadlovek momentálně hodně odrazená tím upravováním, na to prostě nebudu mít určitě nikdy čas :-(
Profilova fotka
evi to rozostrene pozadi se ti dela automaticky, proste zaostris treba na zvire a automatucky se to za nim rozmaze. Ja jsme na fotkach pridavame sytost, stiny a ztmavovala jsme je. Musim si koupit filtr na slunicko(nevim ze jsme ho u nej nemela) ale nemam rada presvicene fotky,Zrcadlovkou vyfotis krasne fotky, ale musis to umet a vedet jak to vyleze v pc... Ty jak jsi me fotila u vas tak jsme samozrejme take upravovala a Sarinku taky, proto to nerada ukazuju ve fotaku, mam to rada az kdyz je to hotove :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?