Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 evi super den emoticon také pohodička emoticon emoticon bazén no já bych ho nechtěla emoticon pozemek tu máme šli bychom do toho napůl s tchánovci ale nejdeme soused má veliký bazén ještě ho letos nenapustil emoticon je zima hnusné počasí...však víš a co to stojí měsíčně a práce emoticon ne ne mě stačí ten malý a velký mám u souseda emoticon emoticon nebo na bazéně emoticon ale je to můlj názor emoticon přeji at vy to brzo rozlousknete emoticon emoticon !!joa tich dětí bych se bála ale to se dá řešit ohrazením nebo tak ne?
13. čer 2010 ve 22:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Markét, no rozhodně by se musela udělat okolo ohrádka a to už ztrácí ten správný efekt a bez toho bych zase nemohla pustit malou na zahradu. Taky má strach, že když tu budeme mít bazén, tak už se nebudem jezdit koupat jako teď na různá krásná místa, to má taky svoje kouzlo a určitě bychom zlenivěli a nehli se od baráku.. ale na druhou stranu by to byla idylka, když jsou takovéhle hice.. a jak píšeš, je to i starost.. no prostě nevííííím emoticon
13. čer 2010 ve 22:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi emoticon emoticon těžká volba emoticon mě by bylo líto asi tich peněz emoticon 100 tis,bych nedala fakt jsme to měli v plánu ale neuděláme to...jak píšeš pak by se nejezdilo asi nikam emoticon tak si pořidtě ten střední jak se dá dát i do země co máme my emoticon emoticon emoticon emoticon a vyřešeno emoticon
13. čer 2010 ve 22:49  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vv
Registrovala se 3. února 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 37 příspěvků. Má 1 přítele. Region Chomutov.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
vv
Registrovala se 3. února 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 37 příspěvků. Má 1 přítele. Region Chomutov.
  • Neví, kdy bude svatba
 Je mu 15 let a puberta je v plné síle. Děvčata užívejte si těch drobečků, pak je to o nervy. emoticon
14. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky!
Tak já jsem konečně šťasná, že se udělalo horší počasí emoticon Normálně se modlim, aby to tak zůstalo, ale nic proti Vám emoticon emoticon
My měli taky nabytý víkendik, měli jsme tu tchánovce, byli jsme se podívat jak nám roste stavbička.. no paráda. Akorát jsme teda zjistili, že kousek od našeho pozemku se začíná něco stavět, byly tam mega jeřáby atd.. no a manžel říkal, že to moc nevypadá na nějaké malé domečky, tak jsme pak večer koukali na net a málem nás švihlo.. normálně nám tam stavěj mega bytové domy, dalších 60 rodinných domků, školku, nákupní centrum atd... no já nevěděla jestli se u toho počítače nerozbrečim... vybírali jsme si totiž místo schválně tam, kde nejsou žádní lidé, máme to ve staré zástavbě na konci, kde měl být klid, kde lišky dávaj dobrou noc a teď tohle... holky mě asi klepne emoticon emoticon

NO a jinka k tomu bazénu, tak my ho budeme pořizovat určitě a velkej... aby byl na plavání, ale chceme ho s takovou tou stříškou, což je super, že tam děti nespadnou a zároveň se hrozně ušetří za ohřev vody, protože jak na tu stříšku svítí sluníčko, tak to tu vodu úžasně ohřívá.. a navíc se nemusí tolik čistit, nic tam nespadne apod... a stříška se dá kdykoliv srolovat, takže když jsou ty mega vedra a celý den je člověk u bazénu, tak jí sundá.. naši kamarádi to maj a koupou se tam normálně už na jaře, jak je to prej teplé emoticon emoticon

Jiřinko a co Váš kurt??? To je mého manžela sen, ale místo už na něj není... hrajete každý den??? Ale to je taky straost co?? My ho měli na chalupě, ale nedávno jsme ho zrušili, páč nás už nebavilo se o to starat emoticon No ale na chatě to je o něčem jiném, přece jenom, tam člověk jezdí jen na víkend...

Markét a co ty a zahrada?? Jak velkou máte?? A co pěstuješ tam něco?? Máte už to udělané nebo ještě ne??? Já na to zahradničení zatím moc nejsem, no ale časem se udiví no... třeba mě to ještě chytne emoticon
14. čer 2010 v 10:26  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, dneska je celkem ještě hezky, možná bude i zítra, ale pak emoticon
vv, taky jsi mě rozesmála emoticon Já myslím, že i ta puberta má své kouzlo, ne?
Markét a jak jste na to přišli, že to není obyč brouk?

Já bych tedy bazén taky nechtěla, už kvůli té údržbě, spotřebě vody, penězům apod. Ale mě se to mluví, mají ho tchánovci vedle u baráku. Jenže já na koupání nikdy moc nebyla, ve vedru se jen osvěžím.

Martin, tak to věřím, že ti muselo být k breku, mě by se to taky nelíbilo. Když jste kupovali váš pozemek, tak nic v plánu nebylo? Oni měnili územní plán až pak?

Kurt je super, zatím hrajeme každý den tenis nebo střílíme na koš, jen mu chybí do pravéhu kurtu metr, ale to nevadí. O víkend udělal tchán klukům kolotoč emoticon

Evičko, Vládík pořád ohýbá hlavičku na stranu a pak u toho dělá hrozné ksichtíky, ono se to špatně popisuje a Vašek konstatoval, že ho můžeme vzít na sociálku a třeba na něho něco dostaneme emoticon

Jinak dneska udělal Vládík PRVNÍ samostatný krůček emoticon
14. čer 2010 ve 14:14  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik holky, mam spatny den, konecne po 3 preobjednanich jsem sla k mudre s malou na 8-mesicni kontrolu a asi jsme spatne rozumela hodinu do telefonu a nikdo tam uz nebyl :-X potom jdu do KIk koupit podhlavnik do autosedacky a prd zase ho nemaj... vse se kazi.... uz me ta nekonecna smula silne nebavi! Do toho manzel ze jim nefunguje ten novy system co ma skolit po CR takze jeste nevim zda se cesta za evickou nezrusi :-X...grrrrrr

jirinko, moc gratuluji Vladickovi k prvnimu krucku, musi to byt uzasny pocit emoticon emoticon emoticon
14. čer 2010 ve 14:33  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Jiřinko, my věděli, že se tam něco bude stavět, to je jasný, člověk si nemůže poručit, že bude bydlet na samotě.. věděli jsme, že jsou tam ještě stavební pozemky a pěkné, ale ani ve snu by mě nenapdlo, že to bude taková mega akce.. my mysleli, že se tam postaví tak 10 rodinných domků.. no holt si to člověk neuměl představit a ani nám ta plocha nepřišla až tak velká.. no ono se to vždycky nezdá...naštěstí to nebude těsně vedle nás.. my sousedíme se školou a dětským hřištěm, pak je hřbitov a pak teprve bude tohle centrum emoticon , ale bojíme se, aby všichni co tam budou bydlet nejezdili okolo našeho pozemku, to by jsme z toho měli normální dálnici emoticon emoticon
NO a kurt teda super!! To je fakt pecka! A baví tvého manžela s tebou hrát?? Ten můj si vždycky stěžuje, že by potřeboval rovnocenného soupeře a né takového autsidera jako jsem já emoticon emoticon

Míšo, neblbni, den to nebyl zas tak hroznej.. někdy je prostě smůla, ale k doktorovi půjdeš jinky a podhlavníček koupíš taky jindy.. hlavně jestli ti je už lépe???? Jak se ti zahojily ty dírky po laparoskopii?? A co vůbec manžel?? Už je všechno v pořádku, jak jsi psala, že máte doma problémy.. Už se to nějak zlepšilo???
14. čer 2010 v 15:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky emoticon

marti to je tedy nemilé ty stavby emoticon emoticon to fakt asi naštve co budete dělat? emoticon já a zahrada nic emoticon emoticon máme jí tak akorát emoticon pěstujeme máme brambory,mrkvičkz ředkvičky okurky,rajčata,meruňku,rybíz a angrešt emoticon ale já se nestarám o nic emoticon emoticon babička tu má nádherné kytičky... emoticon emoticon emoticon mě to nechytlo a asi nechytne emoticon emoticon

jiřinko přišli na to moje kámošky z jiné diskuze emoticon v broučkách se vyznají emoticon emoticon s tím bazénem s tebou souhlasím vidím to jako ty emoticon GRATULACE K PRVNÍMU KRŮČKU JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ emoticon emoticon emoticon emoticon TO JE KRÁSNÝ!!!!!

my už sedíme v kočárku drží s emadla a kouká se to hrozně roztomiloučké emoticon emoticon a dneska jako odpolední svačinku dostala už jogurt chtla jsem vydržet to 8 měs ale je nám 7 a 2 týdny tak snad se nic nestane mlíko mi zase už nechtěla emoticon koupila jsem aktivii a super emoticon dneska se vrátili naši z egypta byli jsme pro ně na letišti..malá skoro nespala a usnula už po 18 hod emoticon to bude zítra brzo vstávání emoticon emoticon emoticon
14. čer 2010 v 18:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik

marti..tak dirky po laparo nic moc, hnisaji mi, mam to celkove dost nevzhledne :-/, a aby toho nebylo malo ted jsme se vartili z metropole ze zlicina a ztratili jsme deku z kocaru :-X me uz fakt trefi, s manzelem stale problemy...takze vse me stve...
14. čer 2010 v 18:47  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Miško, bude líp, to určtiě a hlavně ti v tom moc fandím. Ještě že máš Amálku, to asi pak všechno přehodnotíš, viď.

No byl to první krůček a pak těch jednotných krůčků bylo víc, ale nedovedu si představit, že by měl chodit. Když jde za jednu ručičku, tak to vypadá, jakoby měl v sobě minimálně 3 promile emoticon

Markétko a snědla ti obyčejnou bílou? Mě to Vládík snědl jen jednou a pak už ne. Takže dávám tu bílou sladkou nebo ovocné. Kupuji activii, hollandii nebo modrého floriana.
Markét, u nás je jedno, jestli jde Vládík spinkat v 6 nebo v 8 večer, stejně pak prcek stává stejně. Dneska třeba vstával Vládík v 6:30, pak usnul už v 7:45 na hodinu a po obědě spal necelé 3 hodiny emoticon Prostě zatím jsme režim nechytli, i když se třeba snažím. Spíš je to třeba tak, že 1 týden spí jen po obědě a pak týden spí přes den mnohem víc. Ale co se týká těch nocí, tak opravdu nevydím rozdíl, když usíná brzy nebo později.

Martin tak uvidíte, snad nebude hlavní komunikace kolem vás, to by mě taky mrzelo, kdybych si plánovala klidné místo. Můžeš poslat odkaz, co vedle vás plánuji?
14. čer 2010 v 19:24  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko 3 promile emoticon emoticon emoticon
snědla mi bílou ale sladkou potřebuje nabrat dítko moje emoticon emoticon my tedy režim máme dá se říct pevný dneska mi ale stávala až v půl 9 ráno emoticon emoticon to byla krása!!já ty rozdíly vidím naše spí tak 12 hod přes noc většinou prostě má daný režim takže zítra mám raní emoticon emoticon
14. čer 2010 v 19:32  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Holky tohle:
http://www.mniseckyeden.cz/mnisecky-eden/lokalita.htm
14. čer 2010 v 19:44  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 maerti ty brdo emoticon emoticon emoticon
14. čer 2010 ve 20:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Martin, tak to je mega projekt emoticon Snad se vás to nebude moc dotýkat a tolik to nepocítíte, i když tomu moc nevěřím emoticon Ale zase to může mít nějaké výhody, jako krásné dětské hřiště, kamarádi pro malou, školka apod.

Markét, to je dobře, že ten režim máte, alespoň víš, jak si co naplánovat a co tě čeká.
Sladkou activii mi taky krásně baští.
14. čer 2010 ve 20:18  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

dnes jsem totálně vyřízená, šíleně unavená, bolí mě celej člověk, sotva lezu, ještěže je doma manžel a stará se o malou, nemám sílu jí ani chovat, co to kruci je? emoticon Prospala jsem skoro celej den, byla jsem vzhůru jen na kojení, doufám, že se zase brzo vzpamatuju.
Jo a malinká snad konečně zpomalila v přibírání, do teď přibírala 30-40g denně a poslední dny už jen 20g denně, uf, už jsem měla strach, že mám doma za rok metráčka emoticon a nádherně už pase, dokonce se u toho občas už i zasměje, mám z ní velkou radost emoticon Stejně jsou to zvraty, jeden den brečí a hlavu pomalu vůbec nezvedne a druhý den pase jako o závod emoticon

Martinko, no tak to je nářez, koukala jsem tam na ty plány, kde máte ten pozemek vy? To je mega projekt, ale jak píše Jiřinka, třeba to bude mít i své výhody.. hlavně, aby cesta opravdu nevedla kolem vás, to by pak bylo hustý. A vy už stavíte? Ani jsi se nepochlubila, v jaké jste fázi? emoticon
Jinak ten bazen my právě s tím přístřeškem moc nechceme, ono je to určitě praktické a řeší to mnoho věcí, ale mně to připomíná skleník a nekouká se mi na to dobře, no nevím, nad tím jsme ještě ani neuvažovali, ale máš pravdu, že pak i to koupací období se prodlouží.

Jiřinko, tak jsem si malinkého představila, jak dělá ty ksichtíky, musí to být opravdu srandovní, zkus ho tak zachytit na fotce nebo nám to natoč, třeba na vás uděláme sbírku emoticon emoticon
S tím bazenem to máte super, že ho máte hned vedle, to bych o něm taky neuvažovala emoticon ale dnes už asi padlo konečné rozhodnutí, letos ho dělat ještě nebudem, aby byl dle představ, tak by stál spousty peněz a to se mi do země moc dávat momentálně nechce a navíc se fakt bojím kvůli dětem, takže ho nejspíš třeba uděláme, až budou děti větší nebo nebudu vědět, co s prachama, zatím vím emoticon
Moooooc gratuluji k prvnímu krůčku, malému pusu, je to šikulka emoticon

Markét, malinká už sama sedí? teda to to letí emoticon

Vv, tak všechno má něco, sice třeba držkuje, ale zase mu nemusíš utírat posr.. prdelku emoticon

Míšo, to mě mrzí, že jsi měla dneska takové trable, občas musí být den blbec, aby jsi si vážila pak těch ostatních hezkých dnů, víš emoticon jak psala Martinka, zase takové hrůzy to nejsou, kromě toho, že ti to možná ve středu nevyjde, to je teda strašný!!!! emoticon

Mončo, tak jak bylo u doktora?
14. čer 2010 ve 20:48  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

evi jak je dneska emoticon nemáš nějakou chřipku at je líp emoticon i miminka mají své dny emoticon tobě jde někdy také vaření jedna dvě emoticon emoticon a někdy ne emoticon je to šikulka emoticon emoticon jj sama sedí když se drží když jí posadím samotnou v prostoru chvilku se udrží pak žuchne jako brambora emoticon ale je to šikulka emoticon

jiřinko už jsem začala vařit emoticon emoticon a malé to jede emoticon

moni tak co emoticon

dneska mi přišla zaplacená dovča za celý měsíc emoticon emoticon emoticon takže s rodičákem jsem brala víc jak kdybych pracovala emoticon emoticon emoticon
15. čer 2010 v 11:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Ahoj holky zdravime i Filipkem emoticon
Psala jsem Evce, ze se narodil, ale koukam, ze to nevite, Evi dosla ti ta zprava?

Bylo to pekne rychl,ani jsme nestihla napsat, ze jedeme...narodil se 10.6. v 16:44, ma 3,6kg a 50cm emoticon

Jakmile se trochu zbercham, poslu fotecku
15. čer 2010 v 11:08  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 Leni posílám obrovskou gratulacu k Filípkovi emoticon do života mu přeju jen to nejlepší, zdraví, štěstí a rodičům ať dělá samou radost emoticon míry, váhy pěkný, Kačka dosáhla Filípkovi porodní váhy teprve nedávno emoticon
už jste doma?
15. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Pavli dekujeme, jojo uz jsme od vcera doma,ale nebylo mi vcera dobre, vylitla mi teplota a prospala jsem cele odpoledne krome kojeni a nastesti spal celou noc jen se 2x vzbudil, tak jsem to dospala a dneska je mi mnohem lip
V porodnici to byla posledni den pekna buzerace, vubec ho nenechali spat jak chtel a jsme strasne rada, ze jsem doma
15. čer 2010 v 11:21  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Leni, tak to je Filípek zlatíčko, když tě takhle nechává spát emoticon to nás Kačka ze začátku docela trápila...
buzerace, jo? emoticon emoticon ještě, že už jste doma, tobě je už fajn a můžete si teď spolu užívat rodinné pohody emoticon
15. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky emoticon

Leni, no to je pecka emoticon obrovská gratulace, malinkému přeji do života jen to nejlepší a vám ať dělá jen samou radost!!!!! emoticon emoticon emoticon
Sms mi přišla, ale že je od tebe jsem zjistila až teď, jak jsi to napsala, vůbec mi to nedošlo, bylo tam jiné příjmení, ještě se ptám manžela, jestli někoho takového nezná, a pak jsem to hodila za hlavu, že to byl asi omyl.. emoticon Teď mě to mrzí, že jsem to nevěděla a nedala holkám vědět, nezlob se..
No a vo Filípek, jakej je a co porod, až budeš mít chvilku, tak nám to všechno pěkně popiš emoticon
Ježiš já mám radost, že už to máš za sebou a jste v pořádku doma emoticon Ta teplota snad brzo odezní, kojíš? Nebolí tě prsa? Mohlo by to sopuviset se zánětem v prsu, pomáhá prý na to kdyžtak přikládat tvaroh.

Markét, nevím, chřipka to asi nebude, nekašlu ani rýmu nemám, dnes už je mi líp, v noci mě začala strašně bolet hlava, tak jsem si vzala paralen a pěkně jsem se zpotila, což s emi normálně nestává, takže tělo asi s něčím bojuje. Aspoň, že malá je zlatá, spinkala v kuse zase celou noc od 19,30h,vzbudila se v 22h a pak až 8h na papu a ještě jsme dospávaly do 10h emoticon A co malé vaříš? emoticon

Pavlí a co Kačenka? emoticon
15. čer 2010 ve 12:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Leničko, moc moc gratuluji. Prcek je na světě už tolik dní a my to ani netušili emoticon emoticon To bylo tím vedrem, že nás to ani netrklo.
Tak to je krásný, že už jste doma. Škoda, že poslední den v porodnici se moc nevyvedl, ale alespoň si to už užíváte doma. Ještě že je Filípek hodný a nechal tě vše dospat.
Třeba bude hodný jako ty holčičky naše tady a bude tě nechávat spinkat častěji, u nás to moc růžové nebylo. Evičky si nevšímej, ta se Sárinky spinkáním jen provokuje emoticon emoticon emoticon

Pavlínko a co u vás nového a jak se bydlí?

Jinak dnes šel Vládík za ručičku už jen s dvěma promilema emoticon
15. čer 2010 ve 14:46  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jiřinko, natoč nám prďkolku, jak hezky chodí emoticon
Jinak nechci provokovat emoticon Sárinka opravdu v noci krásně spinká, přes den je to někdy horší, když třeba prošvihnu chvíli, kdy chce spinkat a neuspim jí, tak je to pak celkem masakr emoticon

Dala jsem na koníka nějaké nové fotečky : http://www.modrykonik.cz/fotoblog/evax/album/sarinka/
15. čer 2010 v 16:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Než dočtu, tak alespoň pogratuluji k novému přírostu. Leni, ať vám roste jako z vody, dělá jen radost a je zdravý jako řípa.
15. čer 2010 v 16:54  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

gratuluji Leničce k filípkovi emoticon emoticon emoticon emoticon !!!!!!!krása jen si užívejte rodinko emoticon emoticon emoticon přejeme samé štěstí do života emoticon

evi maličká je roztomilá čí je to hafík ten veliký? emoticon emoticon vařím tak různě kuře.maso rýži mrkev,brambory zítra udělám květák mám tu mám krůtí masíčko.. emoticon ona s ní vše emoticon emoticon dneska měla opět jogurt a zblajzla ho jak nic a jeden jí byl i snad málo emoticon emoticon
15. čer 2010 ve 21:33  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Evi, super fotky emoticon Sárinka krásná, postavičku v plavkách máš super emoticon
s Kačkou je pohodička emoticon v noci spí, min od 23h do 5h, já jsem spokojená, přes den už moc nespí, spíš chce pozorovat okolí a potřebuje společnost; akorát dneska nás nějak trápí bříško a prdíky emoticon máme doma baby laktobacílky, tak je asi vyzkoušíme

Jiři - Vládík pomalu střízliví, jo? emoticon s ním už je určitě pěkná legrace emoticon emoticon
15. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét a to to uvaříš a rozmixuješ a co nesní třeba zamrazuješ nebo vaříš každou porcičku zvlášť? to je hezké, jak pěkně baští emoticon A jogurt sní celý? to je teda šikulka emoticon Ten pes je Petrovo rodičů, Leonberger, je to báječnej pes, strašně hodnej, skvělej pro rodinu, Petr ho chtěl časem k baráku, já se trochu zdráhám, protože je to opravdu pes jako kráva a navíc moc chlupatej, mně se líbí víc třeba Ridgbeack nebo něco takového emoticon Ale zatím psa kupovat nebudem, až budou děti třeba větší, mám strach, že by malou mohl velký pes třeba omylem zranit..

Pavlí, děkuji za pochvalu emoticon postavu bych super nenazývala, strašně mě štve, co se mi stalo ze zadkem a stehnama emoticon Kačka teda taky krásně spinká, to je parádička, viď.. přes den to máme hodně podobné, vydrží dlouho spát jen v kočárku nebo třeba v autě, jak jsme doma, tak je to celkem záhul emoticon na ty prdíky malé moc pomáhá ta rektární trubička, máš jí? naštěstí nás už prdíky netrápí, za to, co to dítě předvádí by se nestyděl starej chlap emoticon
15. čer 2010 ve 21:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Evi tu rourku máme, Kačka by taky leckterýho chlapa strčila do kapsy emoticon jsou to střely emoticon emoticon ale předtím právě dneska vždycky dost plaká, tak chci zkusit ty laktobacílky, aby se to zase obešlo bez pláče emoticon
15. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ahoj holky.

Mám to teď nějaké hektické. Včera jsem si vzala diazepam, abych usnula. Jsem z toho baráku až na švestku a přestává mně to bavit. S linkou pořád něco, montážník montuje, jak když sere a maluje a udělal mi zase otvírání dvířek na špatnou stranu, tak se nedostanu do rohovky, ale trvám na opravě. S tím dřezem za to můžu já. Oni do toho návrhu vůbec o dřezu vědět nechtěli, prostě je vidět, že to nejsou odborníci a mně už to nedošlo vůbec. Ten náš dřez je dost mega a patří do jiné skříňky. Včera jsem se rozhodla, že ty dvířka seřízneme a až když to bude vypadat úplně děsivě, koupíme za 3000,- nová dvířka.Pak se také nelíbí výrobcům dveří stavební otvory, tak je budeme muset opravit a dlažba v koupelně, je úplně na H…., bude na ní vidět naprosto všechno, takže nejspíš budu mít na zemi kobereček a já dečky a koberečky fakt nesnáším. Takže tak.

U doktora dobrý. Tak nějak jako vždy, ale nebylo mi zle. Jen se doktorka divili, že jsme tam po třetí a nic. Pak musel manžel do Ostravy, tak jsem hodila nohy na palubovku, udělala si lůžkovou úpravu a spinkala jsem.Tak snad se Viktorka uhnízdí.Příští týden mně čeká pár vyšetření.

Evi, bazén je super, já jsem kachna. Ale ty peníze, kde brát a nekrást. Jestli na to máte, jděte do toho, také si myslím, že by dost věcí mohla vyřešit zástěna. Teď jsem viděla i vysokou, že se pod ní dá stát, když jsi na břehu, taková trochu zimní zahrada, kdyby se tam dali kytky. Super.

Mast, jako to je fakt darda. Ten projekt vypadá úžasně, ale né, když stavíš vedle domeček. Pokud by tam byli jen ty nízké domečky, tak super, ale ty veliké krabice, nevím, nevím. Možná Vám to zvedne cenu pozemku ne? S takovou výstavbou to chce i větší vybavenost, možná to nakonec nebude tak zlé, máš někde fotky pozemku?

Jiřinko. Vy to máte naprosto úžasně zařízené. Vím, že pro tebe rodinné vztahy jsou občas záhul, ale z pozice Vládíka. Chtěla bych být na jeho místě. Bude mít super dětství, milující lidi okolo sebe, krásné prostředí, nadstandardní zázemí. Prostě nádhera.

Míšo, tak to mně mrzí, že je to doma stále na pytel. Ale ještě nejsi úplně v pohodě a zdravá. Zkoušela jsi rány po lap. Otírat lihem z lékárny? Docela to pomáhá. Já tedy nemám vidět absolutně nic.Co ten výlet k Evce? Jedeš? Já to plánuji také tak dlouho, ale těhu pořád nejsem a dovču šetřím na stěhování.

Míšo, ten brouk je kouzelný. Taková maličkost a jak to udělá člověku radost. Já jednou našla na chatě českou orchidej –pantoflíček. Jsem z toho unešená dodnes. Než jsem jí stihla ukázat dědovi, někdo jí utrhnul.
16. čer 2010 v 09:18  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.